Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2003., 17:37   #41
Quote:
Tija kaže:
i zaista bila ljubazna. Eto.
eto... ima i dobrih..
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 20:56   #42
Quote:
vjeverica kaže:
eto... ima i dobrih..
Pa ima. I ja čvrsto želim vjerovati u to da ih ima puno. Samo ih ja nešto rijetko srećem zadnjih dana/tjedana/mjeseci
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 21:39   #43
Quote:
Tija kaže:
Jedan me čak izbacio iz bolnice Zamisli situaciju: nedjelja, znači pedijatri ne rade, ja s nalazima i s bolesnom malom dolazim u bolnicu a on se pošteno izviče na mene u stilu kako se samo usuđujem doći bez crvene uputnice! Idiot



ti mora da se salis
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 22:12   #44
Ne, ne šalim se.
Morala sam ići na hitnu da mi ispišu crvenu uputnicu i onda nazad k njemu.
A mala cijelo vrijeme s temperaturom i jakom upalom. Nije joj bio dovoljan sirup, dobila je odmah inekciju. I nakon par sati sam ju morala dovesti na drugu.
Mislim...
A što je najgore bila sam toliko usrana da sam mislila i da mi za taj drugi dolazak opet treba uputnica Pa sam opet zvala hitnu i pitala mogu li dobiti još jednu...oni mi kažu da nema šanse, samo jedna u jednom danu ide za istu stvar. I nakon par sati se ponovo pojavim na tu jebenu inekciju a sestra me pita di mi je uputnica
Sad mi je smješno, ali stvarno mi nije bilo lako
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 22:34   #45
Da ne odgovaram ponaosob samo cu se sloziti sa SVIM sto je M@3X napisala.

U US toga nema. Postoji tuzba za sve....dakle paze sta rade a i ako ukakaju plate to kaznom ili oduzimanjem dozvole za praktikovanje MADA sam gledala izvjestaje gdje isti takvi presele iz jedne u drugu drzavu unutar US i nastave praktikovati lijecnistvo kao da nista nije bilo pa dok ih opet ne uhvate.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 00:22   #46
Quote:
verica kaže:
Zato što nije nepristojna.
jao njoj neugodno, ma moš mislit

reci joj da nesere
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 07:58   #47
Quote:
cicamaca kaže:
jao njoj neugodno, ma moš mislit

reci joj da nesere
Ajme cicamaco što si ti fina djevojčica.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 09:47   #48
Quote:
Lisa kaže:


ti mora da se salis
Ne shali se...

Mene su osobno pitali gdje mi je uputnica a dopratio me doktor kao hitnocu.

Ne zhelite znati moju reakciju
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 10:46   #49
Te igre s uputnicama su zaista odvratne: nedavno je tata od mog muža završio na hitnoj u bolnici i oni su mu tvrdili da je trebao donijeti uputnicu Sestra je rekla: na hitnu se dolazi s uputnicom

Druga fora je da u bolnicama uzimaju uputnice za jednu pretragu (skuplju) a naprave nešto sasvim drugo. (Npr. color doppler, obični ultrazvuk).
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 12:19   #50
Mi smo u dnevnu bolnicu primljeni bez uputnice i donijeli smo je naknadno.

Danas smo pozdravili tetu doktoricu i toplo joj zahvalili, a ne vjerujem da je očekivala nešto konkretno, bilo joj je jako drago što sam zadovoljna i brigom i tretmanom svih tamo.
Prije par dana mi se ispričala što smo čekali dugo i to smatram vrlo korektnim od nje.

Baš mi je žao što pojedine gnjusobe u bijelim kutama zaseru i ovako dobre doktore, a ima ih, ima....! Ima puno dobrih doktora, ali se malo izgube među lošima.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 00:43   #51
Quote:
verica kaže:
Ajme cicamaco što si ti fina djevojčica.
takva sam po cjelom tjelu
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 01:25   #52
Iskreno

Nakon što sam pročitala cijeli ovaj t. ponovno, moram priznat koliko god bila kivna i ljuta na te doktore zeleneše pristala bi na svaki poklon samo nebi voljela da mi se u životu dogdi ono što se dogodilo mojoj mami kad je trebala rodit.....

Ginekolog je mami termin pogodio za kraj rujna međutim mama je znala da će rodit ranije i stalno mu je govorila da je pogriješio, a njemu očigledno "na jedno ušlo, na drugo izašlo"....enivej dan kad je mama trebala rodit ona je znala i fino se spremila u bolnicu iako se nije bogznašto otvorila da bi ovaj idiot od ginekologa "štrc-brc" pregledao i zaključio da se JE otvorila malo više nego što je uobičajeno, ali da je to vjerojatno zato što joj je ovo treći porod i da se ona može fino vratit kući na čuvanje trudnoće......Došli smo kući i voda je iscurila ja zovem hitnu i kažem koliko je stanje hitno kad s druge strane "žao mi je nema slobodnih vozila" ...ja zovem sestru od maminog doktora i fino joj kažem na čemu je stvar, a ona meni "ajme opet vi.....samo vi nju ukrcajte na autobus ili taxi i dovedite je pa ćemo mi vidit ćoe li ona rodit ili ne..." sve to je rekla sestra ista ona sestra koja je popunjavala uputnicu mojoj mami za pregled u zg. (nekakvo testiranje plodne vodice...neznam više kako se to zove) i koja je bila prepuna savjeta kako sačuvat trudnoću.......mama je morala čuvat trudnoću jer je prije toga imala spontani a i zbog dobi (tada42)........enivej mama je rodila za sat vremena nakon što smo došli u rodilište.....mali smotuljak od 4,600 koji danas ide u vrtić i puno loli svoju stariju seku
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.