Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 09:25   #21
Quote:
BioNQ kaže: Pogledaj post
Neznam jel ima gdje ovo ali me zanima tko je ovdje lud?! Papa kao vrhovni poglavar crkve ide u USA... i odmah prilikom sljetanja rukuje se sa Bushom???

Buduci da je ovaj zapoceo mnogo ratova, spletkarenja, obmana javnosti i prilikom njegove vladavine njegovom krivicom nastradalo je mnogo ljudi...

Po meni je to prebolesno jednostavno nemam komentara..........

Bush i Papa
dva đavla zajedno.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 09:33   #22
Bome, ovaj papa nije poljubio zemlju kad je sišao s aviona. I to nešto znači, kaj je- je.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 09:57   #23
možda mu je bilo rizično saginjati se u Bušovu prisustvu.
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:16   #24
Quote:
kokobill kaže: Pogledaj post
Bush je bio prekinut pljeskom kada je rekao, „U svijetu gdje se prema životu ponaša kao da je nešto što treba poniziti i odbaciti, mi trebamo Vašu poruku da je cijeli ljudski život svet i da je svatko od nas željen.“

“U svijetu gdje neki zazivaju ime Božje u ime pravednih djela terorizma, ubojstva i mržnje, mi trebamo Vašu poruku da je Bog ljubav. Osloniti se na tu ljubav je najsigurniji način da se čovjek spasi od krive molitve koja dovodi do fanatizma i terorizma“, rekao je.
Bush: "Bog mi je rekao da napadnem Irak."
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:52   #25
Ali religije su stvarno jaaaaaaaako dobre za covjecanstvo, zar ne?

Ovo je jedan od krasnih primjera - koje ateisti pokusavaju objasniti, naime, ne radi se o nekom tamo'bogu' kao ideji, nego je ovo upravo taj problem s abrahamskim religijama svako tumaci - kako mu pase....jer naravno sve je to politika i nista drugo.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:19   #26
Quote:
kokobill kaže: Pogledaj post
Bush je bio prekinut pljeskom kada je rekao, „U svijetu gdje se prema životu ponaša kao da je nešto što treba poniziti i odbaciti, mi trebamo Vašu poruku da je cijeli ljudski život svet i da je svatko od nas željen.“
“U svijetu gdje neki zazivaju ime Božje u ime pravednih djela terorizma, ubojstva i mržnje, mi trebamo Vašu poruku da je Bog ljubav. Osloniti se na tu ljubav je najsigurniji način da se čovjek spasi od krive molitve koja dovodi do fanatizma i terorizma“, rekao je.
Jao, o svetosti života govori čelnik zemlje koja primjenjuje smrtnu kaznu... , ista osoba koja se i dalje grčeviti drži pravednosti invazije na Irak.

Ma taman su se našli - i jedan i drugi prodaju proizvode za zaglupljivanja masa, jedan demokraciju i slobodu, drugi vjeru i religiju.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:56   #27
Quote:
BioNQ kaže: Pogledaj post
Neznam jel ima gdje ovo ali me zanima tko je ovdje lud?! Papa kao vrhovni poglavar crkve ide u USA... i odmah prilikom sljetanja rukuje se sa Bushom???

Buduci da je ovaj zapoceo mnogo ratova, spletkarenja, obmana javnosti i prilikom njegove vladavine njegovom krivicom nastradalo je mnogo ljudi...

Po meni je to prebolesno jednostavno nemam komentara..........

Bush i Papa
Ja bih još samo nadodao Bush, papa i KOKOBIL.

Ljudska glupost je veća od svemira, a svemir je bogami veeeeerlik
__________________
fly safe!!!
joe33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:37   #28
Quote:
joe33 kaže: Pogledaj post
Ja bih još samo nadodao Bush, papa i KOKOBIL.
Presveto trojstvo 21. stoljeća
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:29   #29
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da mu je Bog prišapnuo da radi sve svinjarije i gluparije koje je napravio?

Hmm, u to bih već mogla povjerovati...
Bish je zvjezda vodilja ovovremene civilizacije. Budimo sretni dog imamo takve, da uspostavljaju svjetski mir.
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:49   #30
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Jao, o svetosti života govori čelnik zemlje koja primjenjuje smrtnu kaznu... , ista osoba koja se i dalje grčeviti drži pravednosti invazije na Irak.

Ma taman su se našli - i jedan i drugi prodaju proizvode za zaglupljivanja masa, jedan demokraciju i slobodu, drugi vjeru i religiju.
Papa je u Ameriku došao u Pradinim cipelama to je ipak dobar proizvod , zar ne?
Morositass is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:55   #31
Quote:
kokobill kaže: Pogledaj post
Bish je zvjezda vodilja ovovremene civilizacije. Budimo sretni dog imamo takve, da uspostavljaju svjetski mir.


Taman kad pomislim da sam stvarno sve čula, ti uvijek nađeš načina da nas iznenadiš. Jedino nisam sigurna da si svjestan svega što lupetaš, ali u svakom slučaju je

Pa stvarno treba biti poseban da gada, masovnog ubojicu, spletkaroša na svjetskom nivou i vlasti i moći gladnog psihopata nazoveš zvijezdom vodiljom civilizacije.... FUJ!
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:15   #32
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post


Taman kad pomislim da sam stvarno sve čula, ti uvijek nađeš načina da nas iznenadiš. Jedino nisam sigurna da si svjestan svega što lupetaš, ali u svakom slučaju je

Pa stvarno treba biti poseban da gada, masovnog ubojicu, spletkaroša na svjetskom nivou i vlasti i moći gladnog psihopata nazoveš zvijezdom vodiljom civilizacije.... FUJ!
Svacas bukvalno, mislio sam na predsjednike USA u cjelini. Dal se sjecas Trumana i njegovih jaja u prahu?
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:23   #33
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post


Taman kad pomislim da sam stvarno sve čula, ti uvijek nađeš načina da nas iznenadiš. Jedino nisam sigurna da si svjestan svega što lupetaš, ali u svakom slučaju je

Pa stvarno treba biti poseban da gada, masovnog ubojicu, spletkaroša na svjetskom nivou i vlasti i moći gladnog psihopata nazoveš zvijezdom vodiljom civilizacije.... FUJ!
Mene to uopće ne čudi , čuli smo i gore od njega.
Što više, začudilo bi me kada bi naš zabavljač Koko osudio politiku i stavove dotične "zvijezde vodilje".
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:25   #34
Quote:
kokobill kaže: Pogledaj post
Bish je zvjezda vodilja ovovremene civilizacije.
Nije da ja shvaćam bukvalno, nego si ti to rekao vrlo bukvalno i precizno...

Quote:
kokobill kaže: Pogledaj post
Svacas bukvalno, mislio sam na predsjednike USA u cjelini. Dal se sjecas Trumana i njegovih jaja u prahu?
Da, sjećam se trumanovih jaja, naravno, isto kao i ti.

A takve si ti samo vodi neka čuvaju mir u tvojoj avliji, jer civilizacija je već dovoljno pretrpila od njega i njegovog uspostavljanja svjetskog mira.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:26   #35
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Mene to uopće ne čudi , čuli smo i gore od njega.
Što više, začudilo bi me kada bi naš zabavljač Koko osudio politiku i stavove dotične "zvijezde vodilje".
A i to što kažeš...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:38   #36
Pa je li bolje da vam Amerikanci kroje politiku nego islamski lideri (onaj idiot Ahmadinedžad), ili ne daj bože Rusi? Svijet jednostavno mora imati svog lidera a trenutno od Amera nema boljih! Dajte, predložite vi nekoga da vam sudbinu kroji! Kineze, možda? Yeah, right... Ameri puno griješe, ali zar bi ostali bili bolji? Tako je i s demokracijom: svi pljuju po njoj, ali trenutačno na vidiku jednostavno nema boljeg sustava. A što se tiče susreta između pape i Busha, pa što onda? I Krist je susreo Sotonu, Zakeja i onog razbojnika na križu... Ljudi su danas zaboravili praštati...
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:43   #37
Nemam jedne pozitivne za Busha, ali tko bi trebao dočekati papu u SAD-u (između ostalih ofc), ako ne predsjednik te države, koji je eto igrom slučaja G. Bush mlađi.
(Ne)stabilni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:49   #38
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Nije da ja shvaćam bukvalno, nego si ti to rekao vrlo bukvalno i precizno...
Ameri su zaustavili sve ratove u povjesti Europe od IX-tog stoljeca. Jesul nam nametnuli mir na Balkanu?

Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Da, sjećam se trumanovih jaja, naravno, isto kao i ti.
A masnoga sira, biljne masti, mlijeka u prahu itd.

Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
A takve si ti samo vodi neka čuvaju mir u tvojoj avliji, jer civilizacija je već dovoljno pretrpila od njega i njegovog uspostavljanja svjetskog mira.
Netko mora biti iznad, sta mislis kad bi svatko radio sto hoce. Jel nam Milosevic bi svjetao primjer? Njega su smirili u svakome pogledu, mozda ti to pase?
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:49   #39
Quote:
zidd kaže: Pogledaj post
Pa je li bolje da vam Amerikanci kroje politiku nego islamski lideri (onaj idiot Ahmadinedžad), ili ne daj bože Rusi? Svijet jednostavno mora imati svog lidera a trenutno od Amera nema boljih! Dajte, predložite vi nekoga da vam sudbinu kroji! Kineze, možda? Yeah, right... Ameri puno griješe, ali zar bi ostali bili bolji? Tako je i s demokracijom: svi pljuju po njoj, ali trenutačno na vidiku jednostavno nema boljeg sustava. A što se tiče susreta između pape i Busha, pa što onda? I Krist je susreo Sotonu, Zakeja i onog razbojnika na križu... Ljudi su danas zaboravili praštati...
evo šta mediji rade od ljudi - tipičan primjer ispranog mozga.
__________________
fly safe!!!
joe33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:50   #40
Quote:
Morositass kaže: Pogledaj post
Papa je u Ameriku došao u Pradinim cipelama to je ipak dobar proizvod , zar ne?
Nema li ova informacija pomalo komićan prizvuk...? Hint: Cruella deVil
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.