Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 15:00   #41
Quote:
kokobill kaže: Pogledaj post
Ameri su zaustavili sve ratove u povjesti Europe od IX-tog stoljeca. Jesul nam nametnuli mir na Balkanu?


A masnoga sira, biljne masti, mlijeka u prahu itd.



Netko mora biti iznad, sta mislis kad bi svatko radio sto hoce. Jel nam Milosevic bi svjetao primjer? Njega su smirili u svakome pogledu, mozda ti to pase?
"Dragi" kokobile ti stvarno poznajes povijest vrlo površno. Razmisli kada su se i zbog čega Ameri uključili u ratove u Europi??? Kome su prodavali gorivo za rakete koje su padale na London..... Kod nas su se uključili kada je već bilo jasno tko će pobijediti u ratu, a bombardiranje Srbije krajem 90-tih je bila samo šprdnja jer bi ih onako izmučene od stalnog ratovanja pregazila i Albanija.
__________________
fly safe!!!
joe33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:03   #42
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Nema li ova informacija pomalo komićan prizvuk...? Hint: Cruella deVil
Možda ima istine u izjavi "Vrag nosi Pradu"...

@ Zidd - ne vidim zašto bih trebala smatrati kršćanske fundamentaliste boljim od onih islamskih, sve je to isto religijsko zatupljivanje i ograničavanje
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:09   #43
Quote:
joe33 kaže: Pogledaj post
"Dragi" kokobile ti stvarno poznajes povijest vrlo površno. Razmisli kada su se i zbog čega Ameri uključili u ratove u Europi??? Kome su prodavali gorivo za rakete koje su padale na London..... Kod nas su se uključili kada je već bilo jasno tko će pobijediti u ratu, a bombardiranje Srbije krajem 90-tih je bila samo šprdnja jer bi ih onako izmučene od stalnog ratovanja pregazila i Albanija.
Moji skromni navodi europskih ratova nisu povijesnog naputka neg samo gruba napomena.
Da, trgovina je uvije cvjetala i cvjetat ce mimo nase volje.
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:24   #44
Quote:
joe33 kaže: Pogledaj post
evo šta mediji rade od ljudi - tipičan primjer ispranog mozga.
Nisu mediji ništa napravili, tko ih j! Ja imam svoje mišljenje i svoj stav, trollu!
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:56   #45
Quote:
zidd kaže: Pogledaj post
Nisu mediji ništa napravili, tko ih j! Ja imam svoje mišljenje i svoj stav, trollu!
ajme majko, oprostite ako sam vas urrijedio.

BTW - troll ti je u gaćama.
__________________
fly safe!!!
joe33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.