Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2009., 21:48   #1
Upisi u srednje škole

Evo ovako pošto se bliži kraj školske godine a upisi su sve bliže ja imam još dvojbi.Zanimaju me škole u koima se koriste računala i srodne stvari.Mislio sam na tehničara za računalstvo.Čuo sam glasine o toj školi da ide puo odlikaša u nju tj da su imali 58 BODOVA.Nisam siguran da li je to istinito ako netko ima iskustva s tom školom molim nak mi javi.Inače živim u Rijeci.Hvala na vam na odgovorima.
Perkan777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 22:02   #2
Quote:
Perkan777 kaže: Pogledaj post
Evo ovako pošto se bliži kraj školske godine a upisi su sve bliže ja imam još dvojbi.Zanimaju me škole u koima se koriste računala i srodne stvari.Mislio sam na tehničara za računalstvo.Čuo sam glasine o toj školi da ide puo odlikaša u nju tj da su imali 58 BODOVA.Nisam siguran da li je to istinito ako netko ima iskustva s tom školom molim nak mi javi.Inače živim u Rijeci.Hvala na vam na odgovorima.
el ne bi vi trebali dobit knjižice u kojima je opisana svaka skola i smjerovi, ukljucujuci popise predmeta, bodove koje treba za upis i predmete koji se boduju?

pitaj nekoga starijeg, mozda ima tu knjižicu pa si procitaj...sve ti piše, uostalom google rulz
-B3- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 10:30   #3
Ma dobili smo mi tu knjigu samo me zanima nešto više o toj školi jer mislim se u nju upisat.Imam sličnu takvu temu a zove se Tehničar za računalstvo
Perkan777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 18:46   #4
nama je psihologica dala tu knjizicu pa smo ju izgubili... a ja se isto dvoumim..
Zanima me ako netko zna koja je skola naj ako mislim upisati medicinski kasnije??
zekica.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:16   #5
gimnazija, prirodslovno.matematicka
Klopekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:26   #6
https://www.forum.hr/showthread.php?t=445058

ako zelis nesto vise saznati o toj skoli,posjeti ju preko googla ili prosetaj do nje ili nazovi ili mail...

Iako,ja ti predlazem pri-mat gimn.
Cibale is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 19:50   #7
Quote:
Perkan777 kaže: Pogledaj post
Evo ovako pošto se bliži kraj školske godine a upisi su sve bliže ja imam još dvojbi.Zanimaju me škole u koima se koriste računala i srodne stvari.Mislio sam na tehničara za računalstvo.Čuo sam glasine o toj školi da ide puo odlikaša u nju tj da su imali 58 BODOVA.Nisam siguran da li je to istinito ako netko ima iskustva s tom školom molim nak mi javi.Inače živim u Rijeci.Hvala na vam na odgovorima.
moja prijateljica ide u tu srednju kaže da je super
__________________
http://wwwmojfunnyblog.blog.hr/[/URL]
posjeti i komaj
m@l@ 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 19:52   #8
Quote:
zekica.. kaže:
nama je psihologica dala tu knjizicu pa smo ju izgubili... a ja se isto dvoumim..
Zanima me ako netko zna koja je skola naj ako mislim upisati medicinski kasnije??
malo su napuvali te gimnazije. u mat.gimnaziji imaš negdi oko 6 sati matematike, ali neces na prijemnom
za medicinu rješavat matematiku, nego fiziku, kemiju i biologiju. u medicinskoj srednjoj školi imaš dosta kemije,
medicinskih predmeta..i još praksa u bolnici.znam 2 prijatelja koji su išli med.srednju i iz prve upali na medicnski faks. danas je jedan psihijatar a drudi kirurg.

al o.k, to sve ovisi od osobe do osobe.

iako mislim da nije loša ideja mi priro.mat.upisat za kasnije med.faks.

sretno!
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 20:24   #9
dali mi netko moze reci koliko bodova treba za elektrotehnicku u sesvetama....
sapun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.