Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 18:10   #41
Quote:
Fatalni_cevap kaže: Pogledaj post
zasto bi trebo poseban ? mislim da ne, al provjeri ako mislis kupovat hah, al nevjerujem da to ima ikakve veze s tim gdje se nalazis
ma neko mi je pričao da za kabelsku ide neki drugi prijemnik. nebitno

jesu ove provjere laptopa aktualne i na cvjetnom?
BettyJean is offline  
Old 27.10.2010., 19:05   #42
može li mi netko objasniti kako se koriste perilice (i sušilice) na šari (i di se nalaze)? šta treba najprije, kome se treba javiti i sl.
prvi mi je put pa ništa ne znam
cimer is offline  
Old 27.10.2010., 21:21   #43
zna tko kad će ekipa iz 9 paviljona na Savi kao treba laptope nosit (ako već nije trebala)?
nikako da za sunca odem pogledati di piše
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 27.10.2010., 23:04   #44
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
otkud njemu pravo provjeravati jel netko ima legalne ili piratske windowse....a neki ih ni nemaju, imaju linux ili os x....
gle, on je reko da skuži ilegalne windowse tako što se ne mogu updateat ili tamo neki service pack ne mogu instalirat, al je reko da se to može lako sredit i onda se još našalio da ne rečemo da je on to rekao. ja imam piratske windowse i updateam i sve, i nema on kako provjeriti dal to je il nije ilegalno. mislim da mu windowsi nisu na prioritetu i da će se to tolerirat. provjeravat će dal imaš viruse i zastarjele antiviruse i kaj ti ja znam kaj sve.
pitao je ko ima mac ili linux, al nitko se nije javio pa neznam što je s tim ljudima. vjerojatno bi ih preskočio, jer ionako većina virusa napada windowse.


Quote:
zna tko kad će ekipa iz 9 paviljona na Savi kao treba laptope nosit (ako već nije trebala)?
joj, tek se prva 3 il 4 paviljona provjeravaju, i samo je za njih zasad objavljeno. pisat će ti obavijest na ulaznim vratima paviljona.

neznam zakaj se tak živcirate oko toga, njihov internet njihova pravila. ako i ne donesete na vrijeme, vjerojatno možete naknadno to sredit. bilo bi glupo da ne možete
dharmica is offline  
Old 27.10.2010., 23:55   #45
pa ja isto imam te updateove i tu zakrpu i sve nešto što je on naveo.
pa jel sad gotovo s tom provjerom il ćeš opet morati nositi taj laptop?
BettyJean is offline  
Old 28.10.2010., 02:17   #46
Quote:
cimer kaže: Pogledaj post
može li mi netko objasniti kako se koriste perilice (i sušilice) na šari (i di se nalaze)? šta treba najprije, kome se treba javiti i sl.
prvi mi je put pa ništa ne znam
perilice imaš na svakom katu... brijem da u prizemlju nema... ugl, to su ti ona vrata što se nalaze u čajnoj kuhinji
trebaš otić u upravu na blagajnu i kupit žetona koliko ti treba, svaki žeton je 6 kuna... za jedno pranje ti trebaju max 2, ovisno šta pereš, tj. koji program koristiš, a za sušenje isto 2, mada bi ja ponovila taj postupak jer ništa ne osuši ak sušiš jednom.. zapravo ti se najviše isplati nabavit sušilo i uopće ne koristit sušilice...
nakon što kupiš žetone, s tim računom odeš na portu, pitaš ključ praone na svom katu, ili neke druge ak je tvoj zauzet, ostaviš ixicu ili neki drugi dokument, on ti kaže do kad moraš vratit i to je to...
što se samog uključivanja perilice tiče, imaš sve lijepo po koracima napisano na zidu u praonicama, ne možeš da ne skužiš
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 28.10.2010., 02:29   #47
Zanima me jel ima jos slobodnih mjesta u 11.paviljonu, i jel ga moguce dobiti ako se sada prijavim na listu?
Amelia05 is offline  
Old 28.10.2010., 15:16   #48
Quote:
BettyJean kaže: Pogledaj post
pa ja isto imam te updateove i tu zakrpu i sve nešto što je on naveo.
pa jel sad gotovo s tom provjerom il ćeš opet morati nositi taj laptop?
da, gotovo je. predala sam onaj papir i to je to.
dharmica is offline  
Old 28.10.2010., 18:18   #49
Jučer oko 00:15 (ok, to je već danas) idem ja do kupaone oprati zube, a susjedima tip kuca na vrata. Dečko otvori u gaćama sav pospan, a tip pita: Koji operacijski sustav vi imate?
__________________
Tambourines and elephants are playing in the band.
Won't you take a ride on the flyin' spoon?
Doo, doo doo.
dr. Killpatient is offline  
Old 28.10.2010., 18:29   #50
jel ovi tamo što kopaju po laptopima il ne? da znam dal da obrišem torrente
borg991 is offline  
Old 28.10.2010., 19:58   #51
ja nisam uzela onaj papir jer nisam stigla.... da probam ipak otici tamo?
cuttie_123 is offline  
Old 30.10.2010., 14:35   #52
Quote:
BettyJean kaže: Pogledaj post
ma neko mi je pričao da za kabelsku ide neki drugi prijemnik. nebitno

jesu ove provjere laptopa aktualne i na cvjetnom?
ko zna, za sad nema nista, a mozda kad rjese savu idu dalje


imali ko iskustva sa postom na cvjetnom. sta ako se salje paket na Odransku 8. to onda idemo podic tamo u postu na 1. paviljonu a ?, a jel dobijem zuti papiric negdje ?
Fatalni_cevap is offline  
Old 30.10.2010., 14:42   #53
jel mi iz drugih paviljona isto mozemo ici ucit u 11. paviljon ili to ne smijemo...jako mi se svidjela ona prostorija i mislim da bih u njoj mogla kvalitetno uciti
cuttie_123 is offline  
Old 30.10.2010., 14:53   #54
Quote:
cuttie_123 kaže: Pogledaj post
jel mi iz drugih paviljona isto mozemo ici ucit u 11. paviljon ili to ne smijemo...jako mi se svidjela ona prostorija i mislim da bih u njoj mogla kvalitetno uciti
naravno da možeš!
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 01.11.2010., 00:53   #55
jel netko zna kada bi trebala bit revizija?
 
Old 02.11.2010., 19:39   #56
Quote:
Fatalni_cevap kaže: Pogledaj post
imali ko iskustva sa postom na cvjetnom. sta ako se salje paket na Odransku 8. to onda idemo podic tamo u postu na 1. paviljonu a ?, a jel dobijem zuti papiric negdje ?
pa pretpostavljam da bi ti papirić triba doći u sandučić.
BettyJean is offline  
Old 02.11.2010., 21:21   #57
Quote:
BettyJean kaže: Pogledaj post
pa pretpostavljam da bi ti papirić triba doći u sandučić.
cak ni nemogu otkljucat ta vrati de se kao posta nalazi. al vidim da nema nista, a trebalo je doc oticu sutra do poste (1. paviljon)da vidim
Fatalni_cevap is offline  
Old 03.11.2010., 18:21   #58
Quote:
Fatalni_cevap kaže: Pogledaj post
oticu sutra do poste (1. paviljon)da vidim
pošta je u 8.paviljonu
j.d.jackson is offline  
Old 03.11.2010., 22:08   #59
Jel netko zna kad je revizija!?
Amelia05 is offline  
Old 05.11.2010., 10:41   #60
Quote:
Sad Eyes* kaže: Pogledaj post
zanima me imam li ja pravo na dom sljedeće godine, ako sam ove upisala ponavljanje druge godine, ali imam potvrdu da sam iz zdravstvenih razloga bila jednostavno onemogućena redovito polagati ispite? u pitanju je teža bolest koja je utjecala na moje učenje i sve to...pa, može li se u tom slučaju napraviti iznimka?
samo da napomenem, namjeravam izaći na državnu maturu i upisati drugi fakultet, a ne ostati na trenutnom...
hvala
zna li itko odgovor na ovo pitanje? ili bilo kakvu natuknicu?
molim vas, jako mi je bitno znati to...
Sad Eyes* is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.