Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 05:53   #1
Navijači i jezikoslovlje

https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post29641713

Ne može da nema smeća, gdje ću trolat?

Zadnje uređivanje 1pura2pandura : 26.10.2010. at 09:06.
North Stand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 06:10   #2
Jebote,kakav grad...secemo danas centrom Lenjingrada,nas troje plus zena,dodju dva mladica i uljudno,na losem engleskom pitaju ako smo za tucu,10 na 10,bez oruzja...mi lijepo odgovorimo da nas je 3,da smo u drugom filmu i eventualno kasnije,oni se zahvale,pruze ruku i odu dalje...

Ma rusi su možda i najpošteniji fajteri, ne mora ih nitko voljet al svakako da zaslužuju poštovanje zbog takvog pristupa. Nema kod njih iživljavanja ko kod nas, kad netko naleti na malobrojniju ekipu pa masakar čast izuzecima. Nadam se da im nećete skidat tenisice na uzvratu ko belgijcima, rađe ih fino sportski ponizite daleko će više vrijedit. Pošto momci igraju na fair play, zaslužuju isti tretman. Smiješno mi je kad netko talijane precijenjuje, a ruse i poljake ismijava kao neke bildere i te glupe spike. Ja osobno rađe bi se potuko s rusima i poljacima nego s talijanima, jer ih više respektiram ko fajtere. A i po meni su daleko bolji od talijana, što se tiče ulice. Talijani imaju par dobrih ekipa, dok ovi imaju dosta široku ponudu od livadara do street style kako hoćete. Uostalom uvjerili ste se iz prve ruke, nema do braće slavena(nema veze dal je riječ o katolicima, ili pravoslavcima).
North Stand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 09:04   #3
bome da, u zadnje vrijeme je u smeću bilo najinteresantnije...
crosstown spinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 09:32   #4
Quote:
North Stand kaže: Pogledaj post
nema do braće slavena
Zdravstvujte.

http://www.youtube.com/watch?v=C_A7Hu0uKNw
__________________
"Mama je u Njemačkoj, a otac plovi, od rodbine mi je tako najbliži Hajduk." - Dubravko Linić, dječak sa Cresa.
Insider 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:57   #5
http://www.youtube.com/watch?v=8kSCxwam2DU
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:02   #6
Quote:
North Stand kaže: Pogledaj post
Jebote,kakav grad...secemo danas centrom Lenjingrada,nas troje plus zena,dodju dva mladica i uljudno,na losem engleskom pitaju ako smo za tucu,10 na 10,bez oruzja...mi lijepo odgovorimo da nas je 3,da smo u drugom filmu i eventualno kasnije,oni se zahvale,pruze ruku i odu dalje...

Ma rusi su možda i najpošteniji fajteri, ne mora ih nitko voljet al svakako da zaslužuju poštovanje zbog takvog pristupa. Nema kod njih iživljavanja ko kod nas, kad netko naleti na malobrojniju ekipu pa masakar čast izuzecima. Nadam se da im nećete skidat tenisice na uzvratu ko belgijcima, rađe ih fino sportski ponizite daleko će više vrijedit. Pošto momci igraju na fair play, zaslužuju isti tretman. Smiješno mi je kad netko talijane precijenjuje, a ruse i poljake ismijava kao neke bildere i te glupe spike. Ja osobno rađe bi se potuko s rusima i poljacima nego s talijanima, jer ih više respektiram ko fajtere. A i po meni su daleko bolji od talijana, što se tiče ulice. Talijani imaju par dobrih ekipa, dok ovi imaju dosta široku ponudu od livadara do street style kako hoćete. Uostalom uvjerili ste se iz prve ruke, nema do braće slavena(nema veze dal je riječ o katolicima, ili pravoslavcima).

vidi se da si bio spreman na Hrvatska - Rusija pošteni rusi sa srbima sa utokama i čakijama... milana od fair playa
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:37   #7
http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...6/0645006.html

"Je... vam mater. Vidjet ćete što su Purgeri"
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:42   #8
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...6/0645006.html

"Je... vam mater. Vidjet ćete što su Purgeri"
Uletila Armada u grad.
__________________
"Mama je u Njemačkoj, a otac plovi, od rodbine mi je tako najbliži Hajduk." - Dubravko Linić, dječak sa Cresa.
Insider 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:36   #9
Quote:
categorie_d kaže: Pogledaj post
vidi se da si bio spreman na Hrvatska - Rusija pošteni rusi sa srbima sa utokama i čakijama... milana od fair playa
A jebiga, koliko ja znam nisu ni naši bili goloruki. Ja taj dan nisam ni bio u zagrebu, tako da nemam šta ni komentirat.
North Stand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:37   #10
Quote:
Insider 2 kaže: Pogledaj post
Uletila Armada u grad.
I napravila dar mar, "mi smo iz rijeke volimo paštetu a najviše volimo totalnu štetu TOTALNA ŠTETA! "
North Stand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 23:09   #11
Quote:
North Stand kaže: Pogledaj post
A jebiga, koliko ja znam nisu ni naši bili goloruki. Ja taj dan nisam ni bio u zagrebu, tako da nemam šta ni komentirat.
naši? ja sam naši btw nas je taj dan bilo 50, kak se veli na internetu, ko je bio zna
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 00:50   #12
Quote:
categorie_d kaže: Pogledaj post
naši? ja sam naši btw nas je taj dan bilo 50, kak se veli na internetu, ko je bio zna
ma znam, sigurno je bilo sve spremno za jednu poštenu goloruku borbu kako samo nama dolikuje.

ps-ma to su srbi krivi za naoružanje rusa sto posto, ko zna šta im "braća" napričala pa ovi došli ko da idu u čečeniju.
North Stand is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 22:51   #13
već sam se uplašio da nećeš pisat kako si rekao, napokon se možemo zabavit kako spada
tos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:41   #14
http://www.net.hr/sport/page/2010/11...06.html?pos=n0

interesting!!
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:52   #15
3d verzija
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:54   #16
Quote:
Robinho50 kaže: Pogledaj post


a kad zapale split i nas ce u zagrebu..na povratku
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:55   #17
pitanje je znaju oni di je split..kolko su skolovani..hm
ar87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:55   #18
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post


a kad zapale split i nas ce u zagrebu..na povratku
ma ludi su,navala na ratkape
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 13:09   #19
AL mene ti srbi fasciniraju...pa u bratskim odnosima su sa pola Europe, da igramo sa Tunguzijom oni bi vjerovatno i sa njima bili brača
DZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 13:11   #20


ma sve je to medijsko huškanje,dobro si reka da igramo sa tunguzijom oni bi došli
Đanker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.