Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2011., 21:03   #1061
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
ribice da ti nisi mrvica slucajno jer imas njen stil pisanja
evo ja cu reci u cemu je avc dobra serija i sta mi se u njoj svidja
svidjaju mi se dialozi i odnos savasa s svima od brata do bratica do ostalih
i kako se bori sam sa sobom.
Ne, ja sam ja, ali slagala sam se s Mrvicom u komentarima na Asi temi. I tamo sam bacila par komentara, ali sam odustala jer nisam baš partybreaker.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 21:33   #1062
ribice ok no problem samo mi ide na zivce kad se ljudi kriju nemam pojma zasto
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 22:57   #1063
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
I još nešto vezano za kemiju i poljupce glavnih glumaca. E, pa meni nje nema. Te kemije je bilo između Asi i Demira, ali ovdje je nema, na žalost. Kada se pogleda način na koji se ljube u stajaćem stavu vidi se da se uopće ne približavaju cijelim tijelom jedno drugome, nego samo glavama ( i to nije samo scena na kiši). Savaš još dobro odglumi šapat, spušteni pogled, uzdah, ali Yasemin, jok.
Ljubavne scene bi trebale proizvesti leptiriće, a ove kod njih ja mogu gledati i iz kuhinje dok perem čaše. Ništa specijalno, osim muzike koja se trudi pojačati dojam, ali....
Asi nisam gledala tako da ne znam kakva je hemija bila tamo, al meni je ovdje definitivno nema. Npr. koliko je hemije bilo izmedju Bihter i Behlula u strastima orijenta, ja sam osjetila leptirice svaki put kad se oni priblize jedno drugom, ovdje NISTA! Strasti orijenta sam samo onako spomenula, nemojte se sad nakaciti na komentarisanje toga i spominjanje kako ja za Boga miloga mogu skroz drugaciju seriju spominjati na temi koja nije vezana za to. Ja sam samo pricala o hemiji koju su oni imali i osjecajima koji su njih dvoje izazivali u meni. Ovo dvoje i nekako, ajd Savas i donekle al Jasmina...


Quote:
aysha kaže: Pogledaj post
meni je kemija presudna - što je eksplozija snažnija pri spoju dviju supstanci - pa taman da iz tog laboratorija izađem sva garava - to je ono što me čini sretnom

a na drugo boldano :klap: Murate sine, il nemoj bit glumac il se nemoj ženit sorry!
Meni takodjer. A nje ili ima ili nema.
Sto se drugog tice, dobro si rekla. Odabrao je da glumi u sapunicama, znamo da se tu uglavnom ljube, grle, ha hu. Tako da, znao je sta ga ceka. Nek se malo uzivi.


Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
I meni baš ne pokazuje neku ljubav prema djetetu, i ne kužim šta si ne uzme dadidlju da čuva malog dok ona radi, a ostatak vremena će ona biti sa svojim djetetom, i kao da joj netko mora dolaziti u kuću, Savaš ne mora, ili može kad dadilja negdje odvede malog, a ne tjedno 2 dana provodit s tako malim djetetom.
Ni meni. Dijete je samo po sebi stvarno preslatko, ja bih ga izgnjavila da sam na njenom mjestu. Ona nista. I ne razumijem zasto ne dovede dijete i uzme dadilju, il nek dovede majku kuci. Ko da joj Savas mora visiti u kuci, ili ko da ona mora izlaziti svaku noc. Valjda joj dijete treba biti vaznije od svega.


Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
ribice da ti nisi mrvica slucajno jer imas njen stil pisanja
evo ja cu reci u cemu je avc dobra serija i sta mi se u njoj svidja
svidjaju mi se dialozi i odnos savasa s svima od brata do bratica do ostalih
i kako se bori sam sa sobom.
Cemu misljenje da je djevojka napravila drugi profil da bi samu sebe podrzavala, mislim meni to iskreno nema logike. A i ne mogu zamisliti da je neko do te mjere besposlen. Nije ona jedina ovdje koja nije odusevljena Jasmininom glumom i nepostojanjem hemije izmedju Jasmine i Savasa. Mnogi to misle, ali cim neko to napise odmah ide navala vasih komentara kako hemije ima, bla bla.. pa pustite svakoga da kaze sta ima. Evo ja se licno ne slazem sa tvojim misljenjem, ali apsolutno ne osjecam potrebu da tebe ubjedjujem da pocnes misliti kao ja ili da pocnem objasnjavati neke stvari iz tvojih postova da bih tebi dokazala da po mom misljenju nisi upravu.


Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Nije mi namjera kvariti užitak onima kojima je ova ljubav lijepa, glumci božanstveni, a gluma inspirativna, ali meni sve od toga nije. I evo vidim da nisam sama i da druge forumašice jako racionalno i hladne glave obrazlažu svoje utiske.
Ma nemas se kome za sta pravdati. Imas pravo na svoje misljenje i to je to.
Ja se slazem sa ovim dijelom tvog posta u potpunosti.
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 23:40   #1064
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
. Ja sam samo pricala o hemiji koju su oni imali i osjecajima koji su njih dvoje izazivali u meni. Ovo dvoje i nekako, ajd Savas i donekle al Jasmina...





Sto se drugog tice, dobro si rekla. Odabrao je da glumi u sapunicama, znamo da se tu uglavnom ljube, grle, ha hu. Tako da, znao je sta ga ceka. Nek se malo uzivi.




Ni meni. Dijete je samo po sebi stvarno preslatko, ja bih ga izgnjavila da sam na njenom mjestu. Ona nista. I ne razumijem zasto ne dovede dijete i uzme dadilju, il nek dovede majku kuci. Ko da joj Savas mora visiti u kuci, ili ko da ona mora izlaziti svaku noc. Valjda joj dijete treba biti vaznije od svega.




Cemu misljenje da je djevojka napravila drugi profil da bi samu sebe podrzavala, mislim meni to iskreno nema logike. A i ne mogu zamisliti da je neko do te mjere besposlen. Nije ona jedina ovdje koja nije odusevljena Jasmininom glumom i nepostojanjem hemije izmedju Jasmine i Savasa. Mnogi to misle, ali cim neko to napise odmah ide navala vasih komentara kako hemije ima, bla bla.. pa pustite svakoga da kaze sta ima. Evo ja se licno ne slazem sa tvojim misljenjem, ali apsolutno ne osjecam potrebu da tebe ubjedjujem da pocnes misliti kao ja ili da pocnem objasnjavati neke stvari iz tvojih postova da bih tebi dokazala da po mom misljenju nisi upravu.




Ma nemas se kome za sta pravdati. Imas pravo na svoje misljenje i to je to.
Ja se slazem sa ovim dijelom tvog posta u potpunosti.
ovo sve potpisujem
mislim da svatko ima svoje mišljenje,da smo zato na forumu,da vidimo tuđa mišljenja,naravno,ne moramo se pokoriti tuđem mišljenju,to nam nitko ne može
narediti,i nitko,osim moderatora ne može nam zabraniti pisati
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 00:58   #1065
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post


Poprilično kasno sam se uključila na spoiler temu i iz obzira prema emocijama drugih nisam preterano komentarisala odnos Yasemin/Savaš.Naravno,jasno sam stavila do znanja da je Yasemin za mene bezvezan lik.Kod tog stava i mišljenja ostajem evo i po drugi put.
Što se tiče ljubavnog odnosa i načina na koji nam je prikazan ponoviću nečije reči da mogu lepo prati čaše,pa ću dodati da mogu i peglati veš pa bome i čitavu generalku obaviti po stanu -eto koliko malo emocija ljubavne scene para Yasemin/Savaš izazivaju kod mene. MY je dokazao da ume da prenese emocije na gledaoce.Uverili smo se u to.Kao Savaš Baldar on zaista ume da dočara bes,razočarenje,čuđenje,tugu... Strast???Kada se približi Yasemin,a naročito sa namerom da je poljubi meni upadljivo koliko su oni fizički,telima udaljeni jedno od drugog,ovlaš se poljube pa Murat/Savaš brže bolje nasloni glavu na Nurgulino/Yaseminino čelo ili lice,i zažmuri... Pustite priče da MY ne voli ljubavne scene...pa mogli smo se uveriti da to nije baš tako.Itekako ih je glumio,itekako dobro... Ljubavne de javu scene su mi presmešne.Neko napisa kako je Savaš emotivno rekao Yasemin Git me,pa meni je bilo bledo u kontekstu onog što smo već videli .Njih dvoje nikako ne pašu jedno uz drugo fizički,kada krene da je poljubi kao da će poljubiti tetku,svaki put me zapanji kad stavi ruku na njega koliko je krupnija ...Sorry,ni H od hemije. Što se tiče sadržine same ljubavne priče i ljubavnog odnosa Y/S, tek to je puno nelogičnosti,kontradiktornosti,neuverljivosti na koje su pojedine devojke već ukazivale pa nema potrebe da se osvrćem na to... Ja ostavljam mogućnost da je NY odlična u nekim ulogama,filomovima,serijama ali lik Yasemin Ustun sigurno neće biti upisan blistavim slovima u njenoj biografiji.
Držaću se je dela serije koji obrađuje krimi milje .
tako je hasret ja se opet slažem s tobom odjek te serije van turske je nikakav to se vidlo po glasovanju za najbolju glumicu mislim da je totalni promašaj nurgulica mi je pre hladna a ako se "boje"vručih scena neka se primu svoje struke ali to me samo još više tjera na pomisao da je u muratu strah tj posljedice nećega -a to svi znamo-prerano mu je došla serija ovako ljubavnog žanra a sve ostale scene odrađuje odlično čak vrhunski možda čiček ili čak sevge bi mu bolje pristajale kao partnerice nurguličin prodoran glas" ja sam jednom rekla da bi ona bila super za kazalište" uz njegov tihi nježan blagi glas on i kad se zadere ima nježnu boju glasa i ja gledam samo "kum " scene
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 02:47   #1066
[QUOTE=čarolija ;35589078]Asi nisam gledala tako da ne znam kakva je hemija bila tamo, al meni je ovdje definitivno nema. Npr. koliko je hemije bilo izmedju Bihter i Behlula u strastima orijenta, ja sam osjetila leptirice svaki put kad se oni priblize jedno drugom, ovdje NISTA! Strasti orijenta sam samo onako spomenula, nemojte se sad nakaciti na komentarisanje toga i spominjanje kako ja za Boga miloga mogu skroz drugaciju seriju spominjati na temi koja nije vezana za to. Ja sam samo pricala o hemiji koju su oni imali i osjecajima koji su njih dvoje izazivali u meni. Ovo dvoje i nekako, ajd Savas i donekle al Jasmina...
Ni meni. Dijete je samo po sebi stvarno preslatko, ja bih ga izgnjavila da sam na njenom mjestu. Ona nista. I ne razumijem zasto ne dovede dijete i uzme dadilju, il nek dovede majku kuci. Ko da joj Savas mora visiti u kuci, ili ko da ona mora izlaziti svaku noc. Valjda joj dijete treba biti vaznije od svega.


[/QUOTE/]
Prvo oprosti kaj sam osakatila post ))
Halil i menekse su isto imali odlicnu kemij, svaki pogled, mali dodir, to je bilo tolko nabijeno, jednoostavno se osjecalo. Ni ja asi nisam gledala, meni ovo prvi susret s muratom. I opet stojim do svog stava, ima u nekim scenama, ali kad su sami, ti zagrljaji, dodiri ne djeluju iskreno... Al dobro, mi sad u seriji trazimoo neku idealni ljubav da nam prodaju, al svejedno, ako su glumci i redatelji posao im je snimiti cim vjerodostojnije neki karakter, isto kao i pekaru ispeci kruh. Dobro mozda losa usporedba ali shvacate kaj zelim rec, los pekar - los kruh, nezadovoljan kupac. Lose iznesene emocije u glumi- nezadovoljan gledatelj....
Za omera potpis!!! Mislim ima para, ccc, ja bi na njenom mjestu dopeljala mamu i malog sebi, pa i ovu dosadnu susjedu da mami ne bude dosadno, ali samo da omer buhtlic bude sa mnom...
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 10:06   #1067
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
ribice ok no problem samo mi ide na zivce kad se ljudi kriju nemam pojma zasto
Pa mislim da se na forumima ipak svi krijemo pod nick name-ovima, ali nije ovo politika ili teorije zavjere da bi se čovjek morao klonirati jer se dohvatio s nekim, nego ipak benigne sapunice.

Moji komentari nisu uvijek u skladu sa zbornim pjevanjem veselog zbora "Zvjezdice", a koliko znam i Mrvica je imala takve komenare, ali se ja ne zabrinjavam.

Evo sada još jedno razmišljanje o likovima da ne budem u off-u.
Šahnur mi je prestara za lik koji igra. Ja sam malo uvijek u problemu s godinama glavnih glumaca jer mi nikako ne sjeda računica unatrag.
Evo kao što znam otprilike : lik je prikazan prestaro ( dobro dodali joj nešto bora), ali ona bi po nekoj računici trebala imati u seriji oko 57-60 godina maksimalno. Zašto, pa zato što ima mlađeg sina koji ima cca 15-16 godina. Ne vjerujem da u Turskoj rađaju poslije 45-e. Savaš ima cca 30, sestra nešto i više, a imao je i starijeg brata. Eh, sada malo su je previše postarali za ove godine. Ona se meni nekako ponaša i drži kao da joj je 70. Zato , ili je najmlađi sin pretjerano mlad ili su scenaristi malo polupali lončiće.

A i glavna glumica u RL ima jedva 63 godine ( znam da je za vas koje ste mlade to jaaaako puno), ali meni nije, vjerujte. Tako, ili su joj nabili previše bora na lice, šminkom, ili se ona malo nije pazila, ili je genetika.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 10:32   #1068
ribice neznam koliko si citala moje postove na asi temi.
al nije ni vazno.serija avc je serija dialoga i drustvenih problema koji su u njoj ostvareni
serija avc nije serija gdje se bas toliko htjela naglasiti hemija glavnih glumaca bar po meni.
problem s mrvicom je bio taj sto ona nije odgledala cijelu seriju asi a pisala je o njoj kao da je odgledala.
mrvica je to poslije i sama priznala javno na spojlerima.
a to sto si ti mrvicu podrzavala nema nikakve veze s tim sta i kako se pise nego ima veze sa tvojim stilom pisanja koji je skoro pa identican s mrvicinim.koincidencija ili sta.


a koliko ja znam na asi temi nismo svi bili istog misljenja.ako detaljnije procitas moje postove ja sam tamo bila najveca partibrejkerica i od jeya sam dobijala kartone samo tako.ne kontam zasto imate dojam da smo tamo svi isto mislili.pa pogledajte samo pisanja adadjo ili mi ili eme i zezi.svako je pisao na svoj nacin i nije bilo problema svi smo se tolerirali.

ja nikome ovdje necu se izvinjavati za ono sto napisem niti mi pada na pamet jer to sam ja.


serija jos jednom ponavljam je dobro zamisljena serija samo je to bio prevelik zalogaj za rezisera i producenta tako da se nekada gube u osnovi.dialozi u seriji su perfektni kao i same scene samo je problem sto glumci osim sahnurice nisu bas dorasli svom zadatku.
inace gluma glumice koja glumi sahnuricu je perfektna kao i interakcija murata tj savasa s njom.

nurgul i murat nisu kompatibilni sto se tice hemije al ja ipak mislim da je uloga jasemin bas i tako koncipirana al nejse.

nas problem je sto smo prije avc gledali asi pa sad ocekujemo neku veliku hemiju i neznam ti sta al to nije ono sto je pisac u ovoj seriji zelio reci.

sto se tice cicek ona je tako i zamisljena.djevojka koja je odrastala u okruzenju mafije i brace nije drukcije ni mogla da izraste.djevojka koja nema buducnost nego se bori za ono malo sadasnjosti koja joj je data kroz uciteljsku praksu.
zamislite samo da ste na njenom mjestu uf nebih zelila ni da pomislim nesto tako.
zasto stalno place pa ljudi moji ko nebi plakao to je nedino sto joj je ostalo da olaksa dusi.
znam kazete zasto se ne bori.kako sta gdje.ona je kao u zlatnom kavezu.svaka borba je osudjena na fijasko.
jedina nada joj je savas.
eto to je moje misljenje za sada
a dalje bumo vidjeli.
pozdrav ekipi i vise pisite o tome kako vam se cini serija i sta vam daje nego kakve cipelice ima jasemin i koje guci torbice nosi jer je to irelevantno sasvim.
radije studirajte jaseminin zivot i postupke dublje pa cete otkriti svasta nesto.ambalaza nije bitna dime
bitno je sta je unutra.
pozdrav ekipi
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 10:53   #1069
Uf, uf, uf!
Preozbiljno razmišljanje za ovako nešto lagano i sapuničasto!

Pa moram samo reći ni ja serije ne gledam detaljno, niti sam stalno na forumu, niti se toliko zamaram analizama, a niti ne pamtim baš svaku forumašicu i njene stilove pisanja.

Sličnosti u stilovima pisanja mogu biti iz raznoraznih razloga, npr. godina, obrazovanja, životnih stavova.

Pozdrav Mrvici, ma gdje bila Nije ni svjesna da su me usporedili s njom, a tako smo se bile lijepo dohvatile na BG.

Inače moram spomenuti da sam u ovih nekoliko turskih serija što su prikazane ( prva ljubav BG do 40 epizode), a tako je i u AvC otkrila stvarno najbolji dio svih serija a to je muzika.

Drugi dio koji je toliko različit od drugih produkcija je citiranje stihova pjesnika. Ne poznajem tu literaturu osim O. Pamuka, ali mi se čini da oni imaju jako puno pjesnika i to modernih i da je poezija kod njih puno razvijenija nego kod nas.

Napominjem da je i nekoliko glumaca na svjetskoj razini a to se i odnosi baš na glumce koji su u biti kazališni pa su u ovim serijama dali najbolje, tako je i sa Tomris. Ostali su uzeti zbog izgleda, ali i to je u redu, treba imati lijepe i ugodne face za ovakvu vrstu produkcije.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 11:01   #1070
ribice super ti si primjetila muziku i poeziju
ja dialoge i odnose i kako ih rijesiti
znaci svako nalazi nesto za sebe i to je dobro
jer zasto nesto gledati ako nam ne da neki umjetnicki dojam i nesto sto nas cini ljepsim
da mozda je avc sapunica al je pisana o zivotu i iz zivota
al ako iz nje nemozemo izvuci nesto za sebe onda to gledanje je samo prazno popunjavanje vremena
haj dobro i to je nesto al eto.

dobro sehu sam i ja gledala al nisam bila tada ovdje
asi sam gledala i sto se tice asi mislim da nije bas klasicna sapunica jer je dosta kvalitetno odradjena
a avc gledam zbog gore navedenih razloga

eto to je to
idemo dalje i pozdrav.
a mrvica je na drugim temama
bila je na avc temi ali na spojlerima
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 11:03   #1071
Meni je M bio odličan u Asi,čovječe pa tamo je energija prštala iz njega,jedini problem je što u Asi i nije baš bilo vele scena di se baš oni dvoje ljube ili bar nešto(osim onih par)
Ma nije ni problem u ljubljenju sve smo se bespogovorno složile da nam je svima bila najbolja scena "gitme" ispred restorana a nisu ni tu navalili jedno na drugo,znači mogu oni to odglumit, ali valjda ni mi ne možemo očekivat takve scene svako tri epizode onda bi se navikli na to pa nam opet ne bi bile zanimljive.
Očito nam se svima više sviđaju ovakve scene s plamtećim pogledima, kad je jedini dodir da je čvrst drži, a ne one dosadne u krevetu. A šta mogu u krevetu samo se valjat ,ne vidi se baš pogled,lice
Slažem se da je ljubav prema sinu loše odglumljena, ma koja to mater jedino što ditetu zna reć: ljubice,dušice buci buci, tako više govore tete ili bake a ne mame
emila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 13:11   #1072
Quote:
emila kaže: Pogledaj post
Meni je M bio odličan u Asi, čovječe pa tamo je energija prštala iz njega,jedini problem je što u Asi i nije baš bilo vele scena di se baš oni dvoje ljube ili bar nešto(osim onih par)
Kad sam počela gledati AvC, na spojlerima se moglo pročitati kako je AvC totalno drugačija serija gdje se S i Y ponašaju kao pravi zaljubljeni par i gdje se ne mora puno čekati na njihove poljupce i ostale slične radnje. To je donekle točno, ali to ne znači da se takve scene i prikazuju, gledateljima se samo to nagovještava, a onda kamerman u pravilu ide na pauzu i gledatelji ostaju kratkih rukava.
Nakon 46 odgledanih boluma AvC-a (ostavljam otvorenu mogućnost da se u neodgledanim epizodama nešto bitno promijenilo) moje je mišljenje da AvC ni po čemu ne odskače od prosjeka turskih serija kad je u pitanju način prikazivanja odnosa dvoje zaljubljenih. I ovdje je jako puno pusica u čelo, u obraz, s tek rijetkim prikazom neke ‘akcije’. Ako usporedim tri turske serije koje sam odgledala, BG, Asi i veći dio Avc, odgovorno tvrdim da Asi prednjači po prikazu ‘slobodnijih scena’ (ovo slobodnijih shvatite vrlo uvjetno, imajući na umu da govorimo o turskoj kinematografiji).
Quote:
emila kaže: Pogledaj post
Očito nam se svima više sviđaju ovakve scene s plamtećim pogledima, kad je jedini dodir da je čvrst drži, a ne one dosadne u krevetu. A šta mogu u krevetu samo se valjat ,ne vidi se baš pogled,lice
Slažem se s ovim.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 13:50   #1073
Ja isto moram reći da mi je ugodno iznenađenje u turskim serijama bila muzika od Ezela, Asi i sad AvC muzika je famozna,čak sam neke skinila na cd i mobitel.
Samo što kad mi mobitel zazvoni negdi u dućanu npr. na Unutamiyorum iz E svi me čudno gledaju
emila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 14:20   #1074
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
tako je hasret ja se opet slažem s tobom odjek te serije van turske je nikakav to se vidlo po glasovanju za najbolju glumicu mislim da je totalni promašaj nurgulica mi je pre hladna a ako se "boje"vručih scena neka se primu svoje struke ali to me samo još više tjera na pomisao da je u muratu strah tj posljedice nećega -a to svi znamo-prerano mu je došla serija ovako ljubavnog žanra a sve ostale scene odrađuje odlično čak vrhunski možda čiček ili čak sevge bi mu bolje pristajale kao partnerice nurguličin prodoran glas" ja sam jednom rekla da bi ona bila super za kazalište" uz njegov tihi nježan blagi glas on i kad se zadere ima nježnu boju glasa i ja gledam samo "kum " scene
ovo je horor za čitati
zarez, točka?
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 14:24   #1075
ja mislim da je problem sto svi ovdje pisemo ono sto nam je najvise u srcu a to je ljubav dvoje mladih.
zelimo to vidjeti i iskusiti a od drveta nevidimo sumu.
naravno ljubav muza i zene je to sto se nas svih najvise tika al ima i drugih stvari kojim se ova serija bavi
pa bilo bi dobro i o tome pisati da se ne pretvorimo u masu
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 15:15   #1076
soul mate a joj jesil ti neka uciteljica pravopisa iliti sta
aj nemoj se jos i tim zamarat
eto i ja cesto zaboravim tacku napisati a zarez ni neznam gdje da ga stavim nemam pojma.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ovdje se pise o seriji avc i svako je dobrodosao
ovo nije skola pa da moramo da pazimo na satu dime
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.09.2011., 16:09   #1077
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
soul mate a joj jesil ti neka uciteljica pravopisa iliti sta
aj nemoj se jos i tim zamarat
eto i ja cesto zaboravim tacku napisati a zarez ni neznam gdje da ga stavim nemam pojma.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ovdje se pise o seriji avc i svako je dobrodosao
ovo nije skola pa da moramo da pazimo na satu dime
zašto taj napadački ton?

uzalud post ako su rečenice nerazumljive.
Tvoji postovi konkretno su čitljivi, jer ti staviš rečenicu u novi red, tu i tamo ju odvojiš ovim znakom -
ali post od asi demira je nerazumljiv, da kažem nečitljiv.

A i kad si na forumu, određena kultura pisanja se treba znati (primjerice da se ne piše velikim slovima jer se velika slova smatraju deranjem)
Ne trebaš biti fakultetski obrazovana osoba da znaš kad ide točka, a kad zarez.

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 04.09.2011. at 16:30.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 16:39   #1078
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Šahnur mi je prestara za lik koji igra. Ja sam malo uvijek u problemu s godinama glavnih glumaca jer mi nikako ne sjeda računica unatrag.
Evo kao što znam otprilike : lik je prikazan prestaro ( dobro dodali joj nešto bora), ali ona bi po nekoj računici trebala imati u seriji oko 57-60 godina maksimalno.
Ribice, slažem se, i meni ona izgleda i djeluje kao da ima 70.
Inače, Šahnur je u jednoj epizodi rekla da ima 57 godina. I kad je ona to rekla, moja mama, koja je tada pila sok, se doslovno zagrcnula. Jer moja mama ima 58 godina, a izgleda kao da bi mogla biti kćer od Šahnur. Tako da se žena srušila sa kauča skoro. A ta glumica, Tomris Incer (ako se ne varam) ima nekih 64 godine u RL. Sad, je li to genetika ili su je pretjerano postarali, ne znam.


Quote:
emila kaže: Pogledaj post
Ja isto moram reći da mi je ugodno iznenađenje u turskim serijama bila muzika od Ezela, Asi i sad AvC muzika je famozna,čak sam neke skinila na cd i mobitel.
Samo što kad mi mobitel zazvoni negdi u dućanu npr. na Unutamiyorum iz E svi me čudno gledaju
Potpisujem, s jednom sitnom razlikom. Meni je na mobitelu muzika iz Asi uvodne špice.
Ali ljudi u trgovini me jednako čudno gledaju.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 17:41   #1079
Jel ima možda netko link s kojega se može skinuti cijeli soundtrack ove serije, ako netko ima nek mi ga pošalje na pp?? Vidjela sam da je netko stavo neki link, ali ne mogu ga otvoriti.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 19:05   #1080
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Ribice, slažem se, i meni ona izgleda i djeluje kao da ima 70.
Inače, Šahnur je u jednoj epizodi rekla da ima 57 godina. I kad je ona to rekla, moja mama, koja je tada pila sok, se doslovno zagrcnula. Jer moja mama ima 58 godina, a izgleda kao da bi mogla biti kćer od Šahnur. Tako da se žena srušila sa kauča skoro. A ta glumica, Tomris Incer (ako se ne varam) ima nekih 64 godine u RL. Sad, je li to genetika ili su je pretjerano postarali, ne znam.
Emice pozdravi mamu generaciju.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.