Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2013., 11:21   #121
ma ne znam..... govorite što hoćete... moje je iskustvo pozitivno i BOK! Neda mi se uopće raspravljat

jedno što ću još reć je da nije točno da svaki put naplaćuje....ja sam dva puta s njim razgovarala i rekao mi je da mu ne šaljem ništa, da će mi to pokloniti od srca.... tako da -
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 11:23   #122
eto super... neka nešto bude i od srca...
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 12:57   #123
Quote:
Jaguarova Šapa kaže: Pogledaj post
ma ne znam..... govorite što hoćete... moje je iskustvo pozitivno i BOK! Neda mi se uopće raspravljat

jedno što ću još reć je da nije točno da svaki put naplaćuje....ja sam dva puta s njim razgovarala i rekao mi je da mu ne šaljem ništa, da će mi to pokloniti od srca.... tako da -
pa što onda s nama ne podjelis svoje iskustvo??
ovo je tema za iskustva s njim,zar ne???
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 22:09   #124
čula sam za ovog tipa i imala sam čast kontaktirati ga.. samo preko telefona smo se čuli, nisam uživo išla jer mi nije baš zgodno ni blizu ić do Zg samo zbog toga mada bih i na to bila spremna da mi stjepan nije mogao pomoći preko telefona

radilo se o nekim obiteljskim odnosima, sranjima s babom koja je blago rečeno poremećena, financijska situacija je unatoč skromnom i jednostavnom životu bila i više nego čudna i tako.....svašta se nakupilo.... pa mama i ja malo porazgovarale o mogućnosti da ga kontaktiramo i to smo i napravile. ona zvala.

istina jest da nije baš riječit i ako ga dobijete da razgovarate s njim 5 minuta - to je ravno zgoditku na lutriji ali nije to ni važno. važna je kvaliteta. a kvalitetu ima i svoj posao zna.
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 09:15   #125
DOŠAO - NIŠTA KONKRETNO NISAM RIJEŠIO - POŽALIO - BACIO NOVAC U VJETAR - NEOBAVLJENOG POSLA SE VRATIO KUĆI
__________________
Marlene! Get your coat, we are leaving...
Boycie9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:53   #126
Ja od intuitivnih konsultanata, a da zbilja vrijede znam ovu. Samo je potrebno izrazito dobro poznavanje engleskog jezika, ali definitivno savjeti su joj pogođeni u sridu! Ima čak i svoj kanal na yt-u, sami možete provjeriti, tako da... Znate na čemu ste.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:24   #127
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Ja od intuitivnih konsultanata, a da zbilja vrijede znam ovu. Samo je potrebno izrazito dobro poznavanje engleskog jezika, ali definitivno savjeti su joj pogođeni u sridu! Ima čak i svoj kanal na yt-u, sami možete provjeriti, tako da... Znate na čemu ste.
Jesi ti probao ?
__________________
..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 16:06   #128
Nisam, ali pratio sam njene ostale radove, i klipove na yt-u, i daju prilično dobru smjernicu.

Za razliku od ovog Stjepana, na njenim stranicama ima dosta edukativnog materijala na ovu temu, i sve se zna kako radi. Ali da ne reklamiram, ako te interesira sam provjeri.

Meni njen rad više podsjeća na psihoterapijsku pomoć, nego sad neko vještičarenje, kad razgovara o psihičkim problemima, a ne o 5D, energijama, itd...

Mislim da bi i ovdje psihoterapijska intervencija bila puno korisnija, nego da ti sad netko gata i "predviđa" budućnost.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 22:44   #129
Jel ti se možda dopala jer je lipa ? Ovako prvo što mi je palo na pamet ! Zezancija ..

Bio sam počeo gledati video koji se zove masculine and feminine karmik story pa sam ugasio kad je počela spominjati neke plejdonce ili kako već, nisam fan tih vanzemaljskih spika. Ne znam, glupo mi osudit osobu po mom nekom strahu ali mi to zvuči nju ejđ ..
__________________
..

Zadnje uređivanje yeeeah : 19.06.2013. at 22:51.
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 23:28   #130
Svi u nečemu imaju oprečne stavove, a u onom drugom se slažu sa našima...

Ne znam, možda... Nije važan naziv, vanzemaljsko ili ne, važno je da njeni savjeti za ovozemaljeske probleme funkcioniraju.

I znaš što? Na jednom ili više njenih video klipova se vidjela aura oko njene glave, doslovno.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 23:45   #131
boycie9, što ti se to konkretno na njemu nije svidjelo? uživo si bio/la?

ja nemam iskustvo s njim uživo, ali čini mi sse čovjek jako zanimljiv.....
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 07:29   #132
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
I znaš što? Na jednom ili više njenih video klipova se vidjela aura oko njene glave, doslovno.
Zanimljivo, u kojem jel znaš ?
__________________
..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 11:10   #133
Quote:
Boycie9 kaže: Pogledaj post
DOŠAO - NIŠTA KONKRETNO NISAM RIJEŠIO - POŽALIO - BACIO NOVAC U VJETAR - NEOBAVLJENOG POSLA SE VRATIO KUĆI
također...žali bože novaca...stari za svakoga ima istu priču...imam 4 primjera kojima je pol toga isto reko...katastrofa..
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 23:06   #134
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
http://stjepanvrbanec.com/o-meni
Jedan jedini put sam razgovarala s njim,ne tražeći nikakvu osobnu pomoć,pa ne mogu reči djeluje li ili ne,no kao osoba i sugovornik je jako zanimljiv!
kada posjetite gore navedeni link, sa desne strane će biti ikona za njegovu fb stranicu. molim vas pogledajte one crteže u prvom, albumu koji je na vremenskoj crti. to je on crtao? kakve su to škrabotine? poruke iz svemira, duge... ajme.
__________________
Jer ljubav gleda srcem , a ne očima...i baš zato Amora, krilatog i lijepog slikaju s povezom na očima, slijepog.
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 23:15   #135
Quote:
karolina-lina kaže: Pogledaj post
kada posjetite gore navedeni link, sa desne strane će biti ikona za njegovu fb stranicu. molim vas pogledajte one crteže u prvom, albumu koji je na vremenskoj crti. to je on crtao? kakve su to škrabotine? poruke iz svemira, duge... ajme.
pa čovjek je vidovit
i raznorazne poruke prima iz svemira u eto, takvom obliku ...
ne vidim tu ništa čudno

jednom je čak u onom in magazinu bio prilog o njemu, ne sjećam se više što točno ali svakako u pozitivnom svjetlu je predstavljen..... tako da - da je neki muljator,prevarant i tome slično - ne bi ga toliko ljudi kontaktiralo i ne bi završio na tv..... a i na youtubeu je rađen intervju s njim
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:19   #136
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
pa čovjek je vidovit
i raznorazne poruke prima iz svemira u eto, takvom obliku ...
ne vidim tu ništa čudno

jednom je čak u onom in magazinu bio prilog o njemu, ne sjećam se više što točno ali svakako u pozitivnom svjetlu je predstavljen..... tako da - da je neki muljator,prevarant i tome slično - ne bi ga toliko ljudi kontaktiralo i ne bi završio na tv..... a i na youtubeu je rađen intervju s njim
upravo tako, isto kao i Vidoviti Milan. ne bi on bio toliko na tv-u i ne bi ga toliko ljudi zvalo za savjete da nije stvarno vidovit. pa i samo ime mu kaže da je vidovit. kako bi moglo biti drugačije?

argumentum ad populum?
__________________
Ne želim preobraćati ljude iz jedne religije u drugu. Ne zanima me niti jedna religija. Moj je interes Dhamma - istina, učenje svih Probuđenih. Ukoliko uopće treba biti nekog preobraćanja, onda neka to bude iz patnje u sreću, iz nečistoća u čistoću, iz vezanosti u slobodu, iz neznanja u probuđenost. - S. N. Goenka
hanna69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 19:39   #137
jel ga tko još zvao? iskustva?
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:14   #138
Vi koji ga zovete - on vam to ne naplaćuje ili uplatite mu lovu na račun ili kak?
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 11:03   #139
Bila sam kod Stjepana Vrbaneca i bezveze... Lik je smiješan... Voli se zezati i sve mi je to kod njega izgledalo ko jedna velika zezancija, sprdačina... Da ima dara, ima... ali da će nekome pomoći, to ne znam baš...
A najzanimljivije mi je od svega, to što tko god dođe kod njega, svi imamo uroke i magiju na sebi i obavezno duha u kući. I onda on to kao uklanja. Možete si mislit... Bila je sa mnom jedna gospođa i on je njoj kao skidao ciste na jajnicima. Žena je mjesec dana nakon što je bila kod njega išla kod doktora, jer joj nije bilo dobro..., a kad ono, otkrili joj ciste na jajnicima.. Gluposti!!! Svakome tko dođe kod njega priča jedne te iste stvari... I svi koji dođemo, svi imamo šećer, koji on kao skida.... buahahaha...
Tijekom seanse ispituje, da li osjećate toplinu, vibru, trnce, da li sad bolje vidite i takve nekakve gluposti... E pa ja nisam apsulutno ništa osjećala!
A da bi Vam rekao nešto za budućnost, mora kao dobiti dozvolu iz svemira, da li Vam smije reći odgovor ili ne. Gluposti!!!

Ja sam odlučila ići kod njega da mi kaže nešto vezano za zaposlenje i posao, a kad ono, lik meni počinje pričati o nekakvim urocima i magijama...
E da i, jedno te isto pitanje pita po pet-deset puta, tipa imate li braće i sestara, jeste li rodili, koliko imate djece i tako to...
Loree Isabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 00:07   #140
Bila sam i imam ok dojam. Djeluje zanimljivo. Rekao je stvari koje su istinite bez da me ikad prije vidio, a njegovi nazivi "uroci" za negativnosti su samo drugačija terminologija.
Uzmite u obzir da je čovjek jako star- ima preko 90 i nije ni čudo što par puta postavi isto pitanje.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.