Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 16:18   #61
Quote:
Niketas kaže: Pogledaj post
U svakom slucaju, ovakvih nas scenariji ocekuju ukoliko vlast dirne u osinje gnijezdvo zvano "pretplatnici drzavog proracuna".. Ne zelim niti pomisliti kakve ce sve sabotaze biti na hrvatskim cestama kada se krpeljima iz HAC-a pocnu dijeliti otkazi...

Represija mora biti jaca u Hrvatskoj, policiju dici na maksimalan stupanj pripravnosti i svim silama udariti na svaki znak "otpora" nuznim reformama. Ako treba, i vojsku poslat na parazite.
Upravo na ovo sam ciljao u svojem prethodnom postu.
Treba izmisliti razloge za pojačanu milicijsku i svaku drugu represiju.
I zato mislim da je vlast postavila bombu.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 16:29   #62
Ja slušam vijesti i ne vjerujem, pa kome bi ovo bilo u interesu?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 16:30   #63
Koliko je sati trebalo stotinu policajaca da utvrde činjenice?

Zašto nisu dignuti helikopteri, posebne postrojbe i brodovlje na Savi...?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 16:46   #64
Quote:
Roquentin kaže: Pogledaj post
Liftovi su napravljeni ali nisu u funkciji.Tako da nikako nije dobro.

A stanice su par godina nakon obnove u derutnom stanju, sto zbog ljudi, a sto zbog lose kvalitete radova i materijala.
postaja vrapče /to je blizu mjesta eksplozije/ je obnovljena prije par godina: nova fasada, nadstrešnica, klupice i ti famozni liftovi od inoxa koje nitko nikada nije koristio.
klinci su to sve temeljito presprejali u roku par tjedana...
doslovno bačen novac.

meni ova eksplozija isto smrdi na dječja posla ili na nekog iz hž-a.
margoth. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:17   #65
Radnici su i ranije dobijali otkaze, pa nisu dizali pruge i poduzeća u zrak; još je besmislenije da su to uradila djeca. Zanimljivo je da je jučer mostarska policija objavila da je spriječen teroristički napad u Mostaru i uhićen počinitelj koji je planirao dići u zrak stambenu zgradu. Simptomatično je da o tome nema ni retka u hrvarskim medijima i portalima, iako o tom piše čak i srpski Kurir, kao što je uočljivo i da se ovo nastoji umanjiti. Možda je tako i bolje, jer mislim da je nekome i cilj destabilizirati Hrvatsku i radikalizirati Hrvate općenito. Kome konkretno, može se samo nagađati, počevši od okruženja u "regionu" pa do pojedinih velikih sila. Možda se i varam, i volio bih da je tako, ali mislim da ovo nije kraj.
urbanaseljacina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:18   #66
Jedan od osnovnih ciljeva terorizma je postignut. Posijan je strah, ili barem nelagoda. Pa ako je i bio nezadovoljni radnik, menađer, ili nezadovoljan putnik, sada je terorist. Ako ga se uhvati , tako ga treba tretirati. Na stranu svi nedostaci i lopovluk u HŽ -u, ali to nije način rješavanja problema.
bregovljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:34   #67
Moje mišljenje je da se radi o rekonstrukciji HŽ-a, konkretno tračnica i željezničkih pragova.

Ne stvarno...koja budala ide dizat prugu u zrak u 3 ujutro pod teretnim vlakom i čemu?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:06   #68
Ma hebemu mater i ovom nagađanju koje slušam cijeli dan u medijima.
Ako policija cijeli dan nije u stanju utvrditi jel riječ o eksplozivnoj napravi ili petardi ili ne znam čemu, onda neka se tornjaju u tri urca nesposobna.

Njima za svaki urac treba mjesec dana vještačenja, a kak ti imaju struku, znanje, opremu, forenziku......
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:39   #69
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ma hebemu mater i ovom nagađanju koje slušam cijeli dan u medijima.
Ako policija cijeli dan nije u stanju utvrditi jel riječ o eksplozivnoj napravi ili petardi ili ne znam čemu, onda neka se tornjaju u tri urca nesposobna.

Njima za svaki urac treba mjesec dana vještačenja, a kak ti imaju struku, znanje, opremu, forenziku......
pa bokte mogu reći da rade, kužiš
da sve riješe u pola sata pitali bi ljudi pa šta vas toliko ima
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:48   #70
Minu je pod vlak podmetnula jedna od tajnih službi susjedne države,
u želji da izazove lanac događaja koji bi omeo ulazak Hrvatske u EU.
Rip Hymen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 19:14   #71
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ma hebemu mater i ovom nagađanju koje slušam cijeli dan u medijima.
Ako policija cijeli dan nije u stanju utvrditi jel riječ o eksplozivnoj napravi ili petardi ili ne znam čemu, onda neka se tornjaju u tri urca nesposobna.

Njima za svaki urac treba mjesec dana vještačenja, a kak ti imaju struku, znanje, opremu, forenziku......
a ti si jako pametan, bomba je EKSPLODIRALA (ako je bomba) i prema tome dokazi su nestali ili su razasuti u sitnim komadićima unaokolo da bi se odredilo o čemu je riječ treba ih prvo pronaći, zatim u laboratoriju analizirati i pokušati posložiti i vidjeti o čemu se točno radilo. jel se neko dijete igralo recepta s interneta ili je netko ozbiljan. nije da je netko pucao pištoljem u vlak i onda ga ostavio pored pruge pa ga policija našla i ne zna iz čega je pucano..
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 19:48   #72
Quote:
Rip Hymen kaže: Pogledaj post
Minu je pod vlak podmetnula jedna od tajnih službi susjedne države,
u želji da izazove lanac događaja koji bi omeo ulazak Hrvatske u EU.
Da je zaista to napravila tajna služba, danas bi govorili o masovnim žrtvama.

Ako već misliš da je to bila tajna služba, može biti slovenska ili srpska.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 19:53   #73
Hmmm toliko murje. Da nije NLO opal na prugu ili je mozda ipak meteoroloski balon podsused Area 55
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 20:03   #74
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
a ti si jako pametan, bomba je EKSPLODIRALA (ako je bomba) i prema tome dokazi su nestali ili su razasuti u sitnim komadićima unaokolo da bi se odredilo o čemu je riječ treba ih prvo pronaći, zatim u laboratoriju analizirati i pokušati posložiti i vidjeti o čemu se točno radilo. jel se neko dijete igralo recepta s interneta ili je netko ozbiljan. nije da je netko pucao pištoljem u vlak i onda ga ostavio pored pruge pa ga policija našla i ne zna iz čega je pucano..
Gle tek večeras u dnevniku su potvrdili (policija) da je riječ o eksplozivnoj napravi, a cijeli dan od radio stanice do radio stanice se nagađa. Svaki medij ima svoju priču.
I to se čeka cijeli hebeni dan. Daj me nemoj zajebavat.
Ja ne očekujem da kažu od čega je bila, kakva,tko, daljinsko, ručno.......ali ono osnovno se može.
Je bila je expl. naprava, nije plinska cijev, nije cisterna sa vagona, nije urac palac već expl.naprava.
The end za prvi dan.
A sad nek dalje utvrđuju detalje tko, kako, kada, zašto.......

I tim pravcem dnevno prođe 100 i više vlakova, pa nije baš da nije određena namjera (a ni materijalna šteta nije mala), a jel greškom bila aktivirana na teretnom a ne na putničkom to će se vajda utvrditi kad se provede detaljna istraga.Ako i kada.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 21:33   #75
Mišljenja sam da će vam teorije prdnut u rosu kao i onomad u slučaju Ivane Hodak.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 21:54   #76
čulo se fino i na utrinama, a 13 km je to
babunovich is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 23:15   #77
počele su pripreme za devalviranje i prodaju hž-a.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 01:37   #78
vjerojatno je neki klinac iz dosade išao raditi nešto iz kućne radinosti (vjerojatno mu i ostalo što municije od nove godine) i postavio tamo gdje ne može nikoga ozlijediti da vidi kako će puknuti...
a šta ovi neće objaviti da, terorizam soa istražuje blago nama s takvim "tajnim službama"...sve mi se više čini da te naše "tajne službe" u stvarnosti su kao i ona iz bitangi i princeza, istražuje kako je kristijan beluhan top 1 po slušanosti u državi...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 01:38   #79
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Da je ovo terorizam danas bi govorili o ne znam koliko mrtvih. Tko zna što je posrijedi? Što je vlak uopće prevozio?
Ništa bitno-4 vagona, prazni ili su prevozili crijep.

Dignuto je 30 cm unutarnje šine, što pokazuje određeno neznanje jer je iskliznuće mnogo vjerojatnije kod prekida vanjske šine (u koju se opire bandaža kotača u zavoju-dakle ona vodi vlak). Na lokomotivi oštećenja prilično mala, vagoni neoštećeni.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 01:48   #80
Quote:
Rip Hymen kaže: Pogledaj post
Minu je pod vlak podmetnula jedna od tajnih službi susjedne države,
u želji da izazove lanac događaja koji bi omeo ulazak Hrvatske u EU.
Baš se čudim kako nitko ne optužuje nacionalne manjine ali ovo je dovoljno blizu.
Čestitam, nagradu za ksenofoba dana možeš podići na recepciji.
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.