Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2013., 13:29   #81
Bilo bi pametnije dobrim ljudima iz Hercegovine da se ne upuštaju u rasprave po forumu jer nepotrebno stvaraju pogrešnu sliku o sebi i svojim kolegama iz tog kraja. Nažalost, sve više pojedinaca od dole se drži za veće Hrvate od Hrvata koji žive unutar granica RH. Nepotrebno je širit takav stav jer ispada da pišete u ime svih, što nije tako.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.06.2013., 14:26   #82
Niko nikada nije napisao da je veći Hrvat od drugog Hrvata!

Ne gurajte tu nepostojanu priču nekom usta.

Tema je reprezentacija Hrvatske i oni koji ne žele da je prate nek obiđu jednostavno temu, da ne bi dolazilo do ovakvih rasprava na nivou djece 3 osnovne.
__________________
HB
ultra_desno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 14:36   #83
nije on ni rekao da je negdje bukvalno to napisano, nego se to vidi po vašim upisima općenito, ima primjera milijun
Apostol12 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.06.2013., 15:46   #84
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Nažalost, sve više pojedinaca od dole se drži za veće Hrvate od Hrvata koji žive unutar granica RH.
E to je problem većine ekipe odozdo,istina.
Boedo is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.06.2013., 15:55   #85
Quote:
ultra_desno kaže: Pogledaj post

pišeš mi eseje kontra hercegovaca i onu ofucanu priču o velikim Rvatima kako kažeš, a samo sam ti rekao da se makneš s teme jer konstatntno se.re.š kontra reprezentacije.

ako te ne zanima i ako si regionalista, nemaš razloga ostalima koji prate reprezentaciju ovde pametovat, šta i kako.


u vezi ostatka posta...
ja te nisam doveo do stanja takvog u drzavi, ja sam ginuo za tu tvoju drzavu, stoga od.je.bi i ne odgovaraj mi ništa.
Jednostavno ne LAŽI, a kad ideš klizeći tako ću ti i odgovoriti... Ja ne pišem eseje kontra hercegovaca koji su većinom divni ljudi, nego protiv zatucanih primitivnih mozgova kao što si ti... slučajno je da si sad iz hercegovine, no tako je to... glupost ne bira regije i države, svugdje je posijana...

Što se tiče pisanja o reprezentaciji, tko si ti da odlučuješ tko će pisati tko ne... Ako ne razumiješ da bojkot reprezentacije znači također i praćenje reprezentacije na drugi način, što ti imam reći... Znači bojkot dinama od BBB-a je značilo da oni ne smiju pisati na temi o dinamu???? Je li ti sad jasno koliko si ograničeno uskogrudan... no i oni su imali svoje Soviće, pa tako je i s Mamić-Štimac-Šuker firmom...

Slažem se s tobom samo u jednom, preskoči moje postove, ne odgovaraj mi, a tu "rvat rođo" politiku prosipaj u HB, pretpostavljam da takvi kao ti najbolje znaju što bi mi i kako trebali u Hrvatskoj...

edit: ovo je moj zadnji post što se tebe i ove glupe rasprave tiče, jer samo spamamo temu...
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo

Zadnje uređivanje valsimot53 : 06.06.2013. at 22:59.
ersteone is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.06.2013., 00:35   #86
Quote:
Boedo kaže: Pogledaj post
E to je problem većine ekipe odozdo,istina.
A dobro, ali to je zbog situacije u kojoj se nalaze i di imaju osječaj da in se dovoljno ne pomaže iz matice i u pravu su. Tu je hrvatski narod na hrvatskoj zemlji, a situacija je ajme po svemu. Uglavnom, nisan steka takav dojam.
zovi čovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 11:19   #87
Uh, fino se ružilo sa Škotima.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 11:35   #88
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Uh, fino se ružilo sa Škotima.
Samo informativno i kratko, iako nije tema...

Prate li TA svoje lokalne klubove ili samo Škotsku? Ima li navijači Celtica u TA?

Hvala.
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 11:55   #89
ako tko ima slucajno dvije karte viska za vecerasnju tekmu... moze na pp
tomislav_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 12:17   #90
Quote:
skwhat kaže: Pogledaj post
Samo informativno i kratko, iako nije tema...

Prate li TA svoje lokalne klubove ili samo Škotsku? Ima li navijači Celtica u TA?

Hvala.
Jučer smo pričali i ima i jednih i dugih. I Celtic i Rangers. A naravno da ih puno brije i samo na Škotsku.

Baš je sinoć bio lik koji je lojalist, ali navija za Škotsku. A ekipa njegova ima one majice s referendumom za škotsku neovisnost. Ali svi briju zajedno.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 13:07   #91
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Uh, fino se ružilo sa Škotima.
Ne pitaj me...
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 13:12   #92
Quote:
ZGV kaže: Pogledaj post
Ne pitaj me...


Kad smo se rastali bio si skroz trezan.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 16:53   #93
jel če danas moč kupit karte na blagajnama za tekmu jer ja najranije mogu doč u zg oko pol 8 ??
molio bi ljepo da mi neko odgovori.
vigor12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 17:16   #94
Kakve su to jebene sheme da nema više karata za sjever gore?Žena na kučici kaže da je kao sjever gore rasprodan.
__________________
''Jednoga dana kad sinu te ostavim i otpjevam zadnju notu,bit' ćeš moj Dinamo i to je jedino što me drži u životu.''
špigl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 17:56   #95
Quote:
špigl kaže: Pogledaj post
Kakve su to jebene sheme da nema više karata za sjever gore?Žena na kučici kaže da je kao sjever gore rasprodan.
__________________
jer opet da se rodim i upoznam mnoge žene živio bi isto, volio tebe i više nikoga
rizla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 10:44   #96
Quote:
špigl kaže: Pogledaj post
Kakve su to jebene sheme da nema više karata za sjever gore?Žena na kučici kaže da je kao sjever gore rasprodan.
Možda si na nekom popisu Ja sam kupio oko 19:30h za sjever gore...
Cak je tamo u prvom poluvremenu bilo ok navijanje,bar na dijelu kojem sam ja bio...
Škoti rulaju
Karlovac_fan_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 12:07   #97
Kako mi je drago
Da bar sve izgubimo do kraja samo zbog bahatosti onog cetnika na klupi i cetnika koji su ga postavili na to mjesto
Jebo ti Sammir majku u picku
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 12:11   #98
jel ikako moguće da navijačke skupine stoje u istom sektoru na reprezentaciji? pustimo sad hns, ako već dolazimo na stadion valjda bi tribali služit nečemu, a ovako smo beskorisni, teška kvasina.
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 12:26   #99
Na domacim utakmicama je to tesko koordinirati, ako se predstavnici pojedinih skupina ne cuju tjedan prije. U Zenevi npr. je sektor W kao hrvatski navijacki sektor.
ProPatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 12:58   #100
Quote:
ProPatria kaže: Pogledaj post
Na domacim utakmicama je to tesko koordinirati, ako se predstavnici pojedinih skupina ne cuju tjedan prije. U Zenevi npr. je sektor W kao hrvatski navijacki sektor.
na to san i mislija
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.