Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2013., 12:23   #61
Sva sreća da sam našla ovaj topic, maloprije su me nazvali za razgovor za posao. Još mi je bilo čudno kako nisam mogla naći ništa o njima, nikakvu web stranicu niti ništa. Sva sreća, barem neću morati trošiti gorivo na odlazak tamo. Sada su u vukovarskoj.
__________________
Bebolino
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 12:38   #62
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
Sva sreća da sam našla ovaj topic, maloprije su me nazvali za razgovor za posao. Još mi je bilo čudno kako nisam mogla naći ništa o njima, nikakvu web stranicu niti ništa. Sva sreća, barem neću morati trošiti gorivo na odlazak tamo. Sada su u vukovarskoj.

Imaju ured u Ozaljskoj, a naknadno su otvorili ured i u Vukovarskoj...

Za koje radno mjesto si se prijavila i šta su ti rekli o poslu?
zac1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 12:43   #63
Quote:
zac1980 kaže: Pogledaj post
Imaju ured u Ozaljskoj, a naknadno su otvorili ured i u Vukovarskoj...

Za koje radno mjesto si se prijavila i šta su ti rekli o poslu?
Za mjesto komercijalista, nisu ništa rekli o poslu, samo smo dogovorili razgovor. Ali nakon što sam sve ovo pročitala, ne vjerujem da ću ići.
__________________
Bebolino
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 16:18   #64
Smile

Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Kompa moj, ne pada mi na pamet ismijavati ili se rugati ljudima koji su u situaciji u kojoj si naveo da jesi... Ali da si ti svoje probleme riješio preko banke... Nisi, tvoji problemi su uzrokovani bankama... Prije ovog kredita ti je ostajalo 1600 kuna svaki mjesec... Koliko će sada ostajati? 1000? Ili manje...
Ostati će mi 3000 kn , jer sam reprogramirao 2 kredita u 1 kredit. :-)
NNNJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 19:20   #65
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
Za mjesto komercijalista, nisu ništa rekli o poslu, samo smo dogovorili razgovor. Ali nakon što sam sve ovo pročitala, ne vjerujem da ću ići.
Da si i otisla na razgovor, prihvatila posao, vjerovatno bi ti isplata place bila pomaknuta tamo negdje za Novu godinu...

katastrofa, ne razumijem kako ovakve firme uopce posluju?
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 21:32   #66
jel ima koga tko je istrazio tu organiziranu kupnju, jel ima kakvih novosti u svezi glede toga, ??????http://www.pic4ever.com/images/gaah.gif
anamarija1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 22:52   #67
Što se još ima istražiti?
Eto, ja sam istražila i linkove sam ti stavila.
Vidila sam njihov ugovor kod prijatelja i oni su udruženje potrošača kod kojih stječeš pravo na kupnju odredjenog proizvoda nakon što ti i sličnu tebi uplatite dovoljno rata i nakon što baš tebe odaberu slučajnim idabirom kao osobu koja će to pravo i ostvariti.
Što ti još nije jasno?
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 22:35   #68
Quote:
NNNJ kaže: Pogledaj post
evo registrirali smo se samo da podijelimo iskustvo sa vama.nama je odobren kredit u iznosu od 80 tisuca kn,danas smo bili u zg da potpisemo ugovor i da im uplatimo iznos od 4600 kn koji je trebalo uplatiti,medjutim mi to nismo napravili,ali dva dana prije naseg polaska u zg zvali su nas sa tri ili cetiri razlicita broja telefona,te su jucer rekli da vise nisu u ozaljskoj 114 vec negdje kod policije da su im popucale instalacije i da im je pao sistem,medjutim ja kad sam bio tamo bila su samo tri stola dva na katu u sobi dva sa dva i jedan dole u prizemlju tj.na samom ulazu gdje sjedi neka plava malo bucmasta cura koja prodaje muda pod bubrege,te pokraj nje neka zenska koja kao prima stranke i odvodi ih u tzv.kancelarije na katu od kompijutera nema ni slovo k a kamoli kompijuter vec velika kopirka i to je to cime su oni opremljeni,neznam kakav im je sistem mogao pasti kad nemaju kopijutere,tokom jucerasnjeg dana rekli su da ce mi javiti mjesto gdje cemo se naci dali pokraj policije ili famoznoj ozaljskoj ulici,zao mi sto nisam otisao procitati ugovor pa da vam mogu detaljnije reci nesto više o njima ali mislim da se radi o prevari.poslje sam otisao sa svojim platim listama i papirima do kreditnog posrednika koji se bavi rjesavanjem kredita za ljude koji su na crnim listama,koji su pod ovrahama i jos svasta nesta je napricao i koji naravno svoju uslugu napaćuje iz mog kredita koji mi rijesi u nekoj od 20 i nesta banaka s kojima suradjuje,naravno uvijek odabire onu banku koja je nabolja za vas sve ovisi koje uvjete ispunjavate,čovjek nikad nije cuo za organiziranu kupnju a radi kao kreditni posrednik od 2004 godine.opća muljaza sa ovom organiziranom kupnjom.kad smo dosli kod naseg kreditnog posrednika covjek ima kompijutere s kojima je povezan sa bankama s kojima suradjuje,par zaposlenika,ured prekrasan,reklama na vratima i pokraj vrata,sasvim nesta razlicito od organizirane kupnje,jednostavno ubaci vas oib u sustav i odmah vam izbaci sve sta imate od kredita sta imate od nepodmirenih dugova i kako rijesiti vas problem


za ove koji ce uplatiti novac organiziranoj kupnji
Što se tiče poslovanja i ureda i ja sam bio na sastanku u vezi kredita, kako često koristim mail za komunikaciju rekli su mi da su malo u ovom prostoru pa nisu pospojili računala, također u poslovanju nema faksova, jedina komunikacija je mobitelima.
Također sam čuo da se ne javljaju na mobitele koji su prijavljeni u uredu u Vukovarskoj
telige3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.