Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 20:05   #1
Age of Conan: Unchained

Pitam se, jesu li ljudi na ovim forumima presiromasni da pocnu igrat AoC, ili je u pitanju nedostatak AoC kopija u nasim prodavaonicama ? A opet, bila je beta i nema aktivnog topica o igri :/

Zasad sam jedino provjeria Algoritam i na njihovoj stranici pise da nije raspolozivo, za ostale ne znam.

A vjerojatno je jos prerano jer je tek danas igra izasla u Europi, a prije 3 dana u Americi.
Baron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:18   #2
daj nisi kul, ja sam htio biti otvarac AoC teme

ugl. ja necu kupovat jer mi komp u qrcu..a i gledo sam gameplay, nesviđa mi se. Podjesca me na Oblivion, a on je
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:28   #3
Neki frendovi su mi rekli baš da si nabavim AoC ali neznam još , a šta na ovom forumu niko neigra Lineage 2 ?
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 21:10   #4
ja čekam recenzije prve i komentare na igru....i da prvo želim vidjet cijenu,pa onda možda i počnem razmišljat o nabavci
Iz najava mi se čini jako dobra igra ali budemo vidjeli
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 01:09   #5
Ma igra vjerojatno nije toliko dobra koliko je se dize u nebo, ali cim sam cuo da ima open PvP servera me privuklo, a ni combat system nije pravi auto aim kao u WoW-u i drugim MMO-ovima. Jedino me brine sta ima tu dosta levela i PvE-a prije nego sta se mozes upustit u potpuni PvP sa opsadama i velikim bitkama.

A i world pvp je navodno zabavan, ima dosta organiziranih grupica koje stalno lutaju okolo ubijajuci sve igrace na koje nailaze

Cijena je po algoritmu 350 kuna, a collectors edition 480 ili tako nesto.
Baron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 01:16   #6
Ne sviđaju mi se requirementsi.

Inače vgg. Ta finta sa bandom je neš najbolje što sam čuo. Stavlja malo realnosti u videoigre.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 02:29   #7
jeje.. combat sistem..
eh, talenti su kopija wow-a...
igraci dobili banove prvi dan radi corpse campinga.. bugovi, cjela zona zatvorena zbog buga... pare.. pff.. nece ici..
samo hype.. nis drugo..
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 02:33   #8
Ma mene smeta što svaki iole skuplji mmorpg zovu wow killerom. WoW ima 11milja igrača, pa nemoš to srušit.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 13:47   #9
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Ma mene smeta što svaki iole skuplji mmorpg zovu wow killerom. WoW ima 11milja igrača, pa nemoš to srušit.
ma nema sanse da ruse WoW...dam desnu ruku ako AoC skupi vise od 4 milje igraca u godinu dana...
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 15:00   #10
mislim da ćemo ispravna mišljenja o AOC-u imati tek nakon mjesec, ili čak 2 mjeseca igre, dok ekipa izlevelapira, počne sa end game sadržajem, dok se PvP zakuha itd.. i da, dok Funcom (a nadam se da oće) riješi bugove... ja je mislim zaigrati, ali tek tamo 8./9. mjesec, kada se stvari izkristaliziraju...
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 15:44   #11
Quote:
Antomon kaže: Pogledaj post
mislim da ćemo ispravna mišljenja o AOC-u imati tek nakon mjesec, ili čak 2 mjeseca igre, dok ekipa izlevelapira, počne sa end game sadržajem, dok se PvP zakuha itd.. i da, dok Funcom (a nadam se da oće) riješi bugove... ja je mislim zaigrati, ali tek tamo 8./9. mjesec, kada se stvari izkristaliziraju...

Čua sam da su rješili dosta bugova nekim patchem ovaj mjesec.
A ova igra ne može bit WoW killer čisto zato šta ima prevelike sistemske zahtjeve.
Baron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 18:21   #12
Valja li ta igrica nisam nikad čitao o njoj niti je igrao.
Nemojte se smijat
__________________
Napominjem moderatore da posjedovanje pirat CD-a nije zakonom zabranjeno. Zabranjena je samo distribucija pirat CD-ova
Unaprijed hvala. Molim vas da me ne banujete bez razloga kao prošli put.

Bivši lukaluka454, sadašnji lukaluka?!
lukaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:07   #13
Quote:
lukaluka kaže: Pogledaj post
Valja li ta igrica nisam nikad čitao o njoj niti je igrao.
Nemojte se smijat
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:08   #14
Quote:
lukaluka kaže: Pogledaj post
niti je igrao.
t
Pa di živiš ti?
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:30   #15
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Ma mene smeta što svaki iole skuplji mmorpg zovu wow killerom. WoW ima 11milja igrača, pa nemoš to srušit.
da ima a koliki broj je sad online.Ja sam bivsi wow igrac i samo raja napusta.
Dekok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:34   #16
Quote:
Dekok kaže: Pogledaj post
da ima a koliki broj je sad online.Ja sam bivsi wow igrac i samo raja napusta.
nerazumijem,napusta sto?
ooiram is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:51   #17
Cekam ocjene i cekam da hype prodje
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 20:14   #18
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
Cekam ocjene i cekam da hype prodje
i nakon toga svega ces se vratit na WoW
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 01:18   #19
treba pila od compa da se AoC igra,moj je malo bolja pila a ipak za AoC zadovoljava minimum performance koje su potrebne za igranjehttp://www.systemrequirementslab.comsafe je site
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 15:03   #20
moj sigurno ne može. A i nisam mislio igrati ga
__________________
Napominjem moderatore da posjedovanje pirat CD-a nije zakonom zabranjeno. Zabranjena je samo distribucija pirat CD-ova
Unaprijed hvala. Molim vas da me ne banujete bez razloga kao prošli put.

Bivši lukaluka454, sadašnji lukaluka?!
lukaluka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.