Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2010., 00:03   #21
dragon age je bolji rpg.

witcher je bolja igra.
Strid3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 11:02   #22
Quote:
Strid3r kaže: Pogledaj post
dragon age je bolji rpg.

witcher je bolja igra.
Nebi se složio s time. Mislim da je baš Witcher bolji RPG (Roleplaying Game) jer ima izraženije elemente RPGa. Dok Dragon age ima izraženije ostale elemente i jako je zabavan kao combat simulator.

Ali obje igre su odlične i daleko su bolje od svih modernijih RPGova došlih nakon Kotora 2.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 12:16   #23
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ali obje igre su odlične i daleko su bolje od svih modernijih RPGova došlih nakon Kotora 2.
Nebih ja baš rekao... Mass Effect anyone!?!?
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 16:15   #24
Mass Effect nije baš RPG. Više akcijska igra s pokojim elementom RPGa.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 18:08   #25
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Mass Effect nije baš RPG. Više akcijska igra s pokojim elementom RPGa.
Ako je tako, onda bi se isto moglo reći i za Witchera.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 10:35   #26
The Minimum Requirements

* Processor: Core 2Duo 2.2 GHz or dual core AMD 2.5 GHz
* RAM: 1GB Win XP/ 2GB Vista/7
* Graphics: GeForce 8800 512MB or Radeon (HD3850 512 MB)
* HDD Space: 16 GB

The Recommended Requirements

* Processor: Quad Core Intel or AMD
* RAM: 3GB Win XP/ 4GB Vista/7
* Graphics: GeForce 260 1GB or (HD4850 1GB)
* HDD Space: 16 GB
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:51   #27
Quote:
Darkbound kaže: Pogledaj post
Ako je tako, onda bi se isto moglo reći i za Witchera.
Lol? Ti to ozbiljno?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 13:10   #28
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Lol? Ti to ozbiljno?
Pa i Witcher je više akcijska TP igra nego što je hardcore RPG.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 10:22   #29
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nebi se složio s time. Mislim da je baš Witcher bolji RPG (Roleplaying Game) jer ima izraženije elemente RPGa. Dok Dragon age ima izraženije ostale elemente i jako je zabavan kao combat simulator.

Ali obje igre su odlične i daleko su bolje od svih modernijih RPGova došlih nakon Kotora 2.
ne kužim ovo, na koju foru witcher ima više rpg elemenata od prvog dragon agea?
Strid3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 13:52   #30
Quote:
Strid3r kaže: Pogledaj post
ne kužim ovo, na koju foru witcher ima više rpg elemenata od prvog dragon agea?
Na foru da 3/4 questova u DAO su donesi ovo ili sakupi X ovoga. Istina ima i witcher po koji takav quest ali niti blizu toliko.

Osim toga, DAO je prepun levela u kojima bjesomučno ubijaš iste i još malo istih protivnika bez ikakvog smisla. Witcher je to bolje izveo (osim nažalost par levela koji su mogli i bolje biti napravljeni).
Crafting i sakupljanje komponenti je prilično slabo u DAO. Postoje ti shardovi koje staviš u pokoji item i možeš napraviti koji healing potion ili mana potion.
Witcher je to bolje napravio po meni sa skupljanjem i kreiranjem potion i raznih drugih stvari koji ti stvarno pomažu i čine razliku u borbi. U Dao sam samo pio potione, baš nikada mi nije trebalo nekaj drugo.

Dalje igre koje imaju level scaling protivnike nikada nisam smatrao pravim RPGom (oblivion i F3 su isto takvi). To je najgora moguća izmišljotina za RPG igru koja ubija unikatnost fajtova i encountera.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 14:24   #31
Da ne govorim da se act 2 u Witcheru sastoji (odprilike) od 70% razgovora i questanja bez fightova, a 30% fight...di toga ima u Mass Effect ili DA?
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 15:23   #32
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Da ne govorim da se act 2 u Witcheru sastoji (odprilike) od 70% razgovora i questanja bez fightova, a 30% fight...di toga ima u Mass Effect ili DA?
nadam se da ce taj uzasan pacing popravit u Witcheru 2
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 18:14   #33
Probaj witcher na tezem stupnju od normala

vidit ces sto je pravi RPG.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 18:32   #34
svi znate da je najbolji rpg pokemon fire red

/thread
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 21:17   #35
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Na foru da 3/4 questova u DAO su donesi ovo ili sakupi X ovoga. Istina ima i witcher po koji takav quest ali niti blizu toliko.

Osim toga, DAO je prepun levela u kojima bjesomučno ubijaš iste i još malo istih protivnika bez ikakvog smisla. Witcher je to bolje izveo (osim nažalost par levela koji su mogli i bolje biti napravljeni).
Crafting i sakupljanje komponenti je prilično slabo u DAO. Postoje ti shardovi koje staviš u pokoji item i možeš napraviti koji healing potion ili mana potion.
Witcher je to bolje napravio po meni sa skupljanjem i kreiranjem potion i raznih drugih stvari koji ti stvarno pomažu i čine razliku u borbi. U Dao sam samo pio potione, baš nikada mi nije trebalo nekaj drugo.

Dalje igre koje imaju level scaling protivnike nikada nisam smatrao pravim RPGom (oblivion i F3 su isto takvi). To je najgora moguća izmišljotina za RPG igru koja ubija unikatnost fajtova i encountera.
lol svaki kvest sa oglasnih ploča je takav

ovo u vezi raznolikosti neprijatelja isto baš ne drži vodu. ideš kraj vode, napadnu te drowneri/oni što eksplodiraju. ideš u crypt, napadnu te ghoulovi. ideš po poljima, napadnu te duhovi. jest da se u kasnijim chapterima neprijatelji promjene, ali ako tako gledaš, i to je neka vrsta level scalinga. kasnije te umjesto drownera napadaju neznam, bruxe. umjesto ghoulova cementauri, poslje starih letećih baba wrathovi itd. crafting je jači u witcheru što se tiče alkemije, ali oružja/odijela baš i ne.

ali da se ogradim odma, nemam ja ništa protiv witchera. štoviše, veliki sam fan igre i bolji mi je od dao. samo se volim raspravljat
Strid3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 17:20   #36
Sutraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Konačnoooooo!!
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 21:14   #37
Napravljen preorder preko D2D.Jedva čekam.
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 22:00   #38
working torrent od skidrowa je vani pa ko voli......
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 00:54   #39
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
working torrent od skidrowa je vani pa ko voli......
Nemojte ovu igru piratizirati jer bu bilo posljedica sigurno.
Citajte po netu koliko je ljudi na cekanje da vide kaj bu bilo s ovima kaj odmah skidaju s torrenta itd jer developeri imaju nacin na koji prati a onda ce bit sranja

Oni su mali team developera i fakat im treba lova tak da ak vam se placa 10000 dolara kazne samo naprijed jer oni ne oprastaju ziher ko EA,Crytek itd koji imaju love ko kenje pa im se jebe oce netko piratizirat igru
ares01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 00:57   #40
Quote:
ares01 kaže: Pogledaj post
Nemojte ovu igru piratizirati jer bu bilo posljedica sigurno.
Citajte po netu koliko je ljudi na cekanje da vide kaj bu bilo s ovima kaj odmah skidaju s torrenta itd jer developeri imaju nacin na koji prati a onda ce bit sranja

Oni su mali team developera i fakat im treba lova tak da ak vam se placa 10000 dolara kazne samo naprijed jer oni ne oprastaju ziher ko EA,Crytek itd koji imaju love ko kenje pa im se jebe oce netko piratizirat igru
Oboruzas se sa PeerGuardianom, PeerBlockom i koristis proxy, sredis firewall
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.