Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2006., 22:44   #61
zastropan nos i krv u nosu su simptomi trudnoce. Ja to imam evo punih 7 mjeseci. Na pocetku trudnoce mnogo trudnica pati od glavobolje. Zasto ne otides kod ginekologa i ne pregledas se.

Zar te ne moci ovo iscekivanje? I ako jesi trudna moras da zdravije jedes, da pijes vitamine. Moras da se pazis. Zar si toliko sebicna da te nije briga kako je bebici ako si trudna? Idi na pregled i ne zezaj se vise. Izvini ali moram malo da budem gruba. Ne mogu da te razumijem.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 08:05   #62
Quote:
NOsexNO kaže:
..... sad me jako strah da nije trudnoca ipak.....
odi vadi krv, pa ce ti reci za ziher
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 12:48   #63
2katie: curi mi malo nos ali za sad nema krvi... ma nisi gruba, imas ti pravo!
2 magic blue: da trebala bi, budem prvo valda test napravila pa onda na vadjenje..
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 13:51   #64
hej svima!
kada se najranije može raditi test? sve mi je nešto čudno u donjem dijelu trbuha probadanje i neka težina,prošlo je 7 dana od odnosa pa su mi sad svi ti simptomi čudni.
kala jj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 22:57   #65
Quote:
Katie kaže:
zastropan nos i krv u nosu su simptomi trudnoce. Ja to imam evo punih 7 mjeseci. Na pocetku trudnoce mnogo trudnica pati od glavobolje. Zasto ne otides kod ginekologa i ne pregledas se.

Zar te ne moci ovo iscekivanje? I ako jesi trudna moras da zdravije jedes, da pijes vitamine. Moras da se pazis. Zar si toliko sebicna da te nije briga kako je bebici ako si trudna? Idi na pregled i ne zezaj se vise. Izvini ali moram malo da budem gruba. Ne mogu da te razumijem.

Ajmo militantne trudnjače, u napad!
Sori jadnicu. Jebate, žena je dobila mengu, helouuu. Vjerojatnost da je trudna mi se nekako čini minimalnom.

Koji zaštopan nos i simptomi trudnoće!? Ja mislila ono - nemaš mengu, raste ti trbuh, šibaju te hormoni. Bar je meni tako. Idući ću put znat da sam trudna kad mi se zaštopa nos.

E, da i ova paljba sa 150 savjeta, preporuka i soljenjem pameti - reko bi čovjek da nam je žena otvorino priznala da se šora heroinom, ždere ekstazije, loče demižonku vina nakon večere... TI nju Kate ne možeš razumjet? Ne mogu ja tebe.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 23:34   #66
tea, mene zastropani nos prati od prvog dana trudnoce i evo vec punih 7 mjeseci. Djevojka je dosla ovdje da se jada da je mozda trudna vec odavno i dobila je mengu. Ja sam joj prva rekla da 99.9 posto nije trudna ako je dobila ali kao sta vidis gore iznad dosta njih su rekli da je opet mozda trudna.

Posto se stalno vraca na ovaj forum i inzistira da ima simptome trudnice naravno da cu joj reci da ide i napokon uradi test. Ja tebe ne mogu da razumijem da mozes biti toliko gruba.

P.S. Moja je sestra imala mengu kroz cijelu trudnocu.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 23:40   #67
"Koji zaštopan nos i simptomi trudnoće!? Ja mislila ono - nemaš mengu, raste ti trbuh, šibaju te hormoni. Bar je meni tako."

E pa draga moja nije svacija trudnoca ista. Ja ne mogu da spavam po cijelu noc od zastropanog nosa a ne smijem da uzimam kapi za nos. Samo zamisli kako to mora da bude veliki problem kad ne mozes da dises i opustis se vec 7 mjeseci. Budi sretna da ti je trudnoca laka! Pozdrav!
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 23:45   #68
Quote:
Katie kaže:

Posto se stalno vraca na ovaj forum i inzistira da ima simptome trudnice naravno da cu joj reci da ide i napokon uradi test. Ja tebe ne mogu da razumijem da mozes biti toliko gruba.

Koke, nisi ti njoj samo rekla da radi test, već si joj održala predavanje o zdravoj prehrani, vitaminima i optužila je da je sebična. Iako nemaš pojma što ona jede, kakv stil života živi i da li je uopće trudna.

Baš kad smo kod grubosti - pročitaj zadnji post koji si joj uputila.

Ajd, idem sad. Popit čašu cole. A zamisli - trudna sam. Brrrrrr... Spooky...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 23:52   #69
Zar ne mislis da je netko sebicana osoba ako misli da je trudna a nece da ide da se pregleda? Naravno da se u trudnoci zena mora da pazi i da pocne odmah da pije vitamine, barem gdje ja zivim je tako.

Ja sam priznala da sam bila gruba i uz to sam se i izvinula. A ona mi je odgovorila: "ma nisi gruba, imas ti pravo!"

Popij i za mene jednu casu kole.....
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 08:38   #70
Uf ženske, treba malo smiriti strasti
kala jj, ja sam na početku trudnoće osjećala upravo nekakve bolove u donjem djelu trbuha, kao da me nešto reže. I to čini mi se od samog trenutka začeća. I bila sam 100% uvjerena da sam trudna. A test sam napravila 10 dana nakon odnosa. Zapravo kažu da se već prvi dan izostanka menstruacije može raditi, iako postoji mogućnost da tada još neće prepoznati trudnoću. A kao još jedan simptom prije nego sam radila test bila mi je povremena vrtoglavica, na momente, jaka, samo bi me zanjihala. Znala sam odmah šta je. I sex - bez ikakve uživancije, ko da su mi nestala sva osjetila, totalno frigidna
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:15   #71
nekako sam i ja sigurna da sam trudna,ali..... čini mi se malo nevjerojatnim jer smo tek počeli raditi na bebi.
kala jj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 11:09   #72
Quote:
kala jj kaže:
nekako sam i ja sigurna da sam trudna,ali..... čini mi se malo nevjerojatnim jer smo tek počeli raditi na bebi.
Nije nevjerovatno.Nekim parovima treba jako dugo,a nekima se posreći odmah čim počnu.
Ako si trudna,čestitam unaprijed!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 11:59   #73
radila sam test, negativan je.znam da je još prerano, ali nisam izdržala.možda i nisam trudna možda sam se nahladila pa je to probadanje i težina zbog toga.probat ću drugi tjedan još jedan test..
kala jj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 16:29   #74
Kod svih neko deseto čulo, špurijusi, čudni znakovi, priviđenja...
Valjda ja jedina koja nikakvih simptoma nije imala dok joj test nije pokazao da je trudna. A onda mi je izostala i menga. How classic, how boring...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:08   #75
Well, ja sam dvaput imala feeling da sam trudna. A samo jednom je bio tocan. Vjerojatno bih imala jos koji put da nam nije iz trece uspjelo Tak da tu ima dosta autosugestije, pogotovo ak namjerno radis bebu i jedva cekas da ti upali.
Doduse, kad zemes u obzir da 40% trudnoca propadne prije 6. tj, odnosno prije neg vecina uopce skonta da je trudna, onda sam mozda bila i vise puta u pravu neg sto znam
Uglavnom, kala - natovari si hrpu nekakvog posla, hobija, probaj se zaokupit s drugim stvarima i ne mislit o tome hoce li ovaj ili sljedeci mjesec. Jer jedan hoce. I sretno

Nosex, ni ja bas ne kuzim zasto ne odes ginicu da te pregleda na UZV i rijesis se napetosti, al valjda imas svoje razloge. Sansa da imas mengu i da si trudna je vrlo, vrlo mala, al to je za prosjecnu zenu s prosjecnim ciklusima... po onom kaj si napisala ti ne spadas u prosjek.
Ja bih otisla na tvom mjestu cim mi prestane menga. Ak ti je neugodnjak, ne moras opce spominjat da si mozda trudna, nego - "eto ja dosla na pregled, nesto me boli u jajniku, tu lijevo desno u sredini". Pa ce te pogledat na UZV i rijeseno
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 19:27   #76
Kakvo je sad to tu prepiranje nastalo?!
thnx 2 svima! budem onda otisla ginicu da se napokon suocim s tim...
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 19:41   #77
obecavas?
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 19:56   #78
Quote:
te@ kaže:
Kod svih neko deseto čulo, špurijusi, čudni znakovi, priviđenja...
Valjda ja jedina koja nikakvih simptoma nije imala dok joj test nije pokazao da je trudna. A onda mi je izostala i menga. How classic, how boring...

da, ali zato tebi hormoni rade ako ludi.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 23:15   #79
Quote:
Katie kaže:
da, ali zato tebi hormoni rade ako ludi.
Čuj, nekom rade hormoni, nekom paranoje...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 00:19   #80
Quote:
NOsexNO kaže:
Evo dosla sam tu kao sto mi je i rekla magic blue. e moj je problem jer neznam kakvi su simptomi kad si trudna?! neznam dal se moze nakon 2 tjedna ista i vidjet. no meni se je trbuh dole malo napuhnuo, isto kao sto mi se napuhne i cca 7 dana prije menge. makar nisam imala odnos sa deckom nego kao sto sam prije 2 tjedna rekla da mi je samo svrsio po vagini. imam strah da sam mogla zatrudnjet... tak da sad trazim pomoc od vas da mi pomognete oko toga ako je ikako moguce! Unaprijed vam hvala!
zasto ne napravis test?
imas i onaj jeftini za 33 kune isto je dobar.
sto prije napravis, ako je pozitivan, imas vise vremena da smislis sto dalje.
ja sam cekala bez veze tri tjedna i onda mi je ostalo bilo 7 dana da donesem odluku roditi ili pobacaj. na kraju je ispao blighted ovum ali eto poanta je sto prije treba saznat testa se ne moras bojat on samo otkriva istinu.
Tochkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.