Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 17:42   #7501
Pozdrav cure...
Trebala bi na prvi pregled u Vinogradsku pocetkom iduceg tjedna,koliko se ceka termin.?Dal vec kasnim s narucivanjem.?
Sta se tice narucivanja dal se moze samo mailom ili moze osobno,pretpostavljam da se telefonski ne moze...?
Skeniram uputnicu ili...?
Uh,toliko pitanja,a nemam pojma...
Help....
pedola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 17:47   #7502
Quote:
pedola kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure...
Trebala bi na prvi pregled u Vinogradsku pocetkom iduceg tjedna,koliko se ceka termin.?Dal vec kasnim s narucivanjem.?
Sta se tice narucivanja dal se moze samo mailom ili moze osobno,pretpostavljam da se telefonski ne moze...?
Skeniram uputnicu ili...?
Uh,toliko pitanja,a nemam pojma...
Help....
Poslikaj uputnicu, pošalji mail u kojem napišeš koji si tjedan i kad bi termin i do petka ti ogovore!
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 18:32   #7503
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
Poslikaj uputnicu, pošalji mail u kojem napišeš koji si tjedan i kad bi termin i do petka ti ogovore!
Hvala ti puno..!
pedola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 11:13   #7504
Cure, da li je netko išao na kontrolni pregled nakon poroda (carskog) u TA? Da li šalju na ultrazvuk?
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 11:11   #7505
Pozdrav,

trudnice i mame može li svježa iskustva iz trudničke ambulante, posebno one s dijagnozom gestacijakog dijabetisa?
Ivana1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 15:02   #7506
Quote:
kayla kaže: Pogledaj post
Cure, da li je netko išao na kontrolni pregled nakon poroda (carskog) u TA? Da li šalju na ultrazvuk?
Ja sam nakon carskog u Vinogradskoj bila na pregledu kod svog doktora (iako su mi u otpusnom pismu napisali da obavim kontrolni pregled u bolnici) i napravio mi je UZV.
Liana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 12:33   #7507
Drage moje, moze li mi netko reci kako izgleda pregled u TA? Sad sam puna 34 tjedna, otvorena 2 prsta i pustena prije 2 tjedna s tokolize sa patologije trudnoce...
P.s. Znate li koji lijecnici su petkom u TA?
sandly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:22   #7508
Quote:
sandly kaže: Pogledaj post
Drage moje, moze li mi netko reci kako izgleda pregled u TA? Sad sam puna 34 tjedna, otvorena 2 prsta i pustena prije 2 tjedna s tokolize sa patologije trudnoce...
P.s. Znate li koji lijecnici su petkom u TA?
Dodes tamo stavis uputnicu i pokucas do is casicu za urin predas sestri i cekas. Ak imas srece gotova budes za 2h. A kad dodes unutra skines se sestra izvaze. Onda sjednes kod doktora on sve ispita sta ima za pitat onda na stol poslusaju otkucaje bebine, i pregled, u principu to je to meni su samo jednom gledali plodnu vodu. Al to je bilo tako prije 5god i prije 3god tak da sumnjam da se ista promjenilo.
buduća_mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:26   #7509
Ostavljanje uputnice, sestra zove, da casicu. Vracas urin, mjeri ti tlak, tezinu. Pa ides van cekas dr. Kod dr skidanje,razgovor,pregled. Meni su svaki puta gledali plodnu vodu (isla sam od 37tt).
I svaki puta nakon slanje na ctg. To se ide gore na kat, isto puno cekanja.
Mislim da sam poslije jednom nosila ctg nalaz natrag dolje, ostale puteve ne
Puno cekanja da bi sve brzo bilo gotovo.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:36   #7510
Jučer sam poslala sve potrebno da se naručim za kombinirani i napisala sam da je ginekologica preporučila sljedeći četvrtak ili petak. Čitala sam ovdje da im treba cca 4 dana da odgovore pa me samo zanima hoću li stići na vrijeme? Kad vam se jave, jel se jave da ste naručeni kroz dan, dva, tri ili tjedan dana?

Inače sam se u Vinogradsku naručivala za pregled za leće i znali su mi se javiti odmah sljedeći dan, ali i tjedan dana nakon toga pa sam znatiželjna.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 10:30   #7511
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Jučer sam poslala sve potrebno da se naručim za kombinirani i napisala sam da je ginekologica preporučila sljedeći četvrtak ili petak. Čitala sam ovdje da im treba cca 4 dana da odgovore pa me samo zanima hoću li stići na vrijeme? Kad vam se jave, jel se jave da ste naručeni kroz dan, dva, tri ili tjedan dana?

Inače sam se u Vinogradsku naručivala za pregled za leće i znali su mi se javiti odmah sljedeći dan, ali i tjedan dana nakon toga pa sam znatiželjna.
Ajde javi kad saznaš, jer ću onaj iza tjedan morati i ja na kombinirani pa da znam koliko se čeka.
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 12:44   #7512
što prije se naručite, odite tamo osobno, pacijentice primaju od 8-13 (tada šalter radi), to vam je najsigurnija opcija, ja sam se zeznula jer sam slala preko maila, pa dok su se oni izdogovarali oko uputnice, bio je i jedan promašeni termin (ako sam dobro shvatila, oni to rade sri i čet ili ut i sri /kombinirani/, a meni je na mail kao potvrda došlo da sam naručena u petak, pa su me naručivali za tjedan iza, a tad mi je već prošao termin za kombinirani.
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 11:08   #7513
Quote:
sandly kaže: Pogledaj post
Drage moje, moze li mi netko reci kako izgleda pregled u TA? Sad sam puna 34 tjedna, otvorena 2 prsta i pustena prije 2 tjedna s tokolize sa patologije trudnoce...
P.s. Znate li koji lijecnici su petkom u TA?
Petkom je u TA doktorica Sabolović Rudman
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 12:25   #7514
Da li netko zna koji je raspored doktora u TA u Vinogradskoj?
Da li je Bolanča još uvijek u trudničkoj, ako jeste, koji dan?
Ili doktor Tučkar?
tara82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 23:30   #7515
Treba li se obavezno naručuvati za pregled? Prije 5 godina nije trebalo, samo sam došla s uputnicom. Jesu li ikoga od vas odbili ako ne spadate u Vinogradsku po mjestu stanovanja?
Haydi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 10:46   #7516
Quote:
Haydi kaže: Pogledaj post
Treba li se obavezno naručuvati za pregled? Prije 5 godina nije trebalo, samo sam došla s uputnicom. Jesu li ikoga od vas odbili ako ne spadate u Vinogradsku po mjestu stanovanja?
Moraš se obavezno naručiti na pregled. Više nema toga da moraš ići u bolnicu prema mjestu stanovanja. Biraš bolnicu koja ti paše
petrunjela1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 13:16   #7517
Quote:
petrunjela1981 kaže: Pogledaj post
Moraš se obavezno naručiti na pregled. Više nema toga da moraš ići u bolnicu prema mjestu stanovanja. Biraš bolnicu koja ti paše
Ne moraš obaviti niti jedan pregled prije poroda...samo kad ti bude vrijeme dodeš s uputnicom za porod
LucijaV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:22   #7518
Uputnica za porod? To je nešto novo?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:34   #7519
ja sam se naručila prvi put u TA mailom, odgovorili su za dan-dva.... na dan tog pregleda ostavila tu uputnicu koju mi je gin dala i to je to, na svakom tom pregledu bi me naručili za idući put (tjedan) . isto ne spadam po stanovanju u vinogradsku, nije bilo problema.

prošle godine

još ne vjerujem da je toliko prošlo... sve pohvale za divnu vinogradsku
čoksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:56   #7520
Meni su rekli da ne postoji uputnica za porod. Samo ti treba ako ranije ostajes u bolnici.
Ak dobijes trudove i sl,ne treba uputnica
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.