Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2012., 10:00   #81
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
krtice, da probas mjeriti bazalnu ili koristiti LH trakice? onda ces znati kad ti je O.

moji su simptomi zadnjih mj slicniji onoj neugodnoj boli kad imam cistu..pa se brinem kakva jajca uopce produciram
jedan mjesec sam pred O vadila i hormone, E2 vrijednost je govorila da se radi i pravom foliklu a ne o cisti..al ajde ga znaj.
iskustva? jel netko u slicnoj situaciji?
ja sam u dvadesetima, zbog ovulacijskih bolova, išla dva put na pregled, jednom su sumnjali na slijepo crijevo, tako su bili jaki bolovi, i trajali dva, tri dana....zaključak je bio da je to normalna ovulacijska bol (osjeti se rast folikula, pucanje i još traje malo nakon pucanja)
__________________
http://www.prag-putopis.com/
mare41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 10:53   #82
Citam forume vec danima medjutim moja situacija je bas specificna pa vas molim za odgovor. 21.7.sam u sredini ciklusa tableta yaz prestala piti,radi prevelikih promjena raspolozenja i depresije, nisam mogla cekati da popijem do kraja. 24.7.sam prokrvarila, oskudnije. 2.8.sam imala rizicniji spolni odnos. Nakon toga,7.8.ujutro sam prokrvarila. (3 dana prije toga bolili su me jajnici i imala sam lagano povisenu temp)-Bila je bas krv, ne iscjedak. Tako malo jace je trajalo 2 dana, i onda jos 3 oskudno,iako je sve zajedno ipak bilo malo manje nego uobicajeno. Malo sam se prepala i googlanjem dosla do razno raznih implatacijskih krvarenja i tako dalje. 14.8.sam napravila test i bio je negativan. Od jucer su mi bradavice osjetljive i malo mi je opet povisena temperatura. Mene sad zanima, dali je ono mogla biti menstruacija ili implatacijsko krvarenje? Da li je moguce da se 5 dana nakon odnosa pojavi ta vrsta krvarenja? Takodjer , posto sad imam simptome 14 dana od zadnjeg krvarenja da li se moze raditi o ovulaciji? I da li je bilo prerano raditi test 14 dana nakon odnosa?
__________________
Keep the rain behind you, and sun straight up ahead.
sarita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 14:35   #83
Pretpostavljam da se kod tebe sad sve zbrčkalo zbog tako naglog prestanka pijenja pilula.
Meni je to previše krvi i za implantacijsko i za ovulacijsko, ali opet, ako kažeš da je bilo manje od uobičajenog, možda je jedno od toga
zapravo, ja bi rekla da je to ovulacijsko prije (malo je prerano za implantacijsko po meni plus test je negativan), pa bi onda sada trebala dobiti menstruaciju.
možeš napraviti još jedan test na trudnoću za svaki slučaj i pričekaj da se sve to stabilizira kod tebe.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 18:45   #84
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da se kod tebe sad sve zbrčkalo zbog tako naglog prestanka pijenja pilula.
Meni je to previše krvi i za implantacijsko i za ovulacijsko, ali opet, ako kažeš da je bilo manje od uobičajenog, možda je jedno od toga
zapravo, ja bi rekla da je to ovulacijsko prije (malo je prerano za implantacijsko po meni plus test je negativan), pa bi onda sada trebala dobiti menstruaciju.
možeš napraviti još jedan test na trudnoću za svaki slučaj i pričekaj da se sve to stabilizira kod tebe.
Hvala ti na odgovoru. Mislim da cu napravit opet da. Iako, Nadam se mengi
__________________
Keep the rain behind you, and sun straight up ahead.
sarita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 16:22   #85
Evo danas sam od ginekologice, Jučer sam imala probadanje desnog jajnika poput grčeva pri menzisu i malo svjetlocrveno krvarenje. Iscjedak je proziran poput sline. Na pregledu se jasno vidjela ovulacija. Ja već godinama imam bolne ovulacije s tim da kad ovulira lijevi jajnik osjećam bol po sredini poput menzisa (malo jačeg oko 15 -30 min) a desni osjecam tocno desno jer mi je ginekologica rekla da se on nalazi desnije dok je lijevi kod maternice. Također s desne strane bez obzira na ciklus osjecam kao lagano štipkanje. Doktorica je rekla da mi je jajnik malo podvucen. Također vec godinama na vanjskim usnama imam crveno/smeđe tockice. Mjenjaju se,nestaju; naprave se nove, osuše itd. Radi se o hamangiomima i potpuno su bezopasni.
Leonarda ZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2019., 12:48   #86
...

Jutros sam ustajala da uzmem tablete za bolove i umirenje, raspadam se od bolova usled ovulacije...užas jedan
Haya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2022., 07:58   #87
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
Pitanje je više nego direktno..

Cure, da li vas oko ovulacije na mah prerežu jajnici? ili imate iscjedak koji upućuje i daje signal da je ovulacija tu ili dolazi?


Da li vi imate ikakvih simptoma oko dolaska ovulacije?

Ako ih i imate..da li ste se seksali u to vrijeme da zatrudnite???

Te koji su rezultati bili nakon toga???

Da li uopće u te metode vjerujete?
Drukčija je konzistencija sluzi. Sluz je prozirna i ljepljiva tijekom ovulacije, pred mengu je žućkasti iscjedak.


Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
iscjedak. psihički razdrmana, probudim se s mišlju na seks. nekad mi i hrana miriši drugačije. i neku toplinu osjećam dolje. a ponekad me i zaboli. al najviše psihički to osjetim. jer sam živčana, i dobivam poriv da si gurnem četku za kosu ili bilokaj tamo dolje.
Umirem na ovo. Mada je to nešto prirodno i sasvim razumljivo.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.