Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2013., 09:55   #7081
Quote:
_21_ne-tipicna kaže: Pogledaj post

za zasladiti: Mousse od lubenice - posto sam luda za njom, ona je neizostavna u kojem god segmentu

http://i41.tinypic.com/14nn2iv.jpg

Ovo mi izgleda fantastično! Obožavam lubenice. Spremila sam recept, i sad samo da uhvatim dobru lubenicu!

Ja uglavnom kuham vrlo jednostavne stvari za razliku od vas koji ovdje stavljate recepte, a vaše fotografije su mi nedostižne. Uživam gledajući ih!

Evo moja brza tjestenina s povrćem:

SALVIA is offline  
Old 11.06.2013., 11:01   #7082
Pašteta od teletine

Dlapek is offline  
Old 11.06.2013., 11:16   #7083
Pašteta od teletine .. Finoooooo.. Može receptić?
__________________
Don't waste your talent
loveNY is offline  
Old 11.06.2013., 17:25   #7084
Ja sam nedavno radio Tajlandski Pad Thai sa 23 sastojka, ono poludio sam , sve sam pripremio unaprijed sa tonom zdjelica oko mene kao žongler.I odtad mi je žena zabranila na neko vrijeme da kuham.
Loui is offline  
Old 11.06.2013., 17:34   #7085
Kod mene panini (pecivo) od batata.
Uz panin na slici je opet pljeskavica od graha,,ali ovaj put sa pestom genovese, lukom te povrcem. Puno je finiji hamburger sa domacim pecivom

Galadriel is offline  
Old 11.06.2013., 17:46   #7086
Pecivo od batata?
Pucaj!

edit:
I jel može integralno ili raženo brašno unutra?
Sheeva is offline  
Old 11.06.2013., 17:49   #7087
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Pecivo od batata?
Pucaj!
Ja sam radila po ovome receptu. Ali moze se i bez pekaca za kruh naravno. Ispadnu jako ukusno i mekano.

Ne znam da li može integralno ili razeno jer prvi put kada radim nesto se drzim recepta,,pa onda ako dobro ispadne dalje experimentiram.
Tako da sljedeci put planiram staviti pola integralnog pola obicnog brasna, pa da vidimo da li je i dalje biti mekani
Galadriel is offline  
Old 11.06.2013., 17:59   #7088
Koja dobra ideja!
Ja nemam problema s točnim praćenjem recepta (tu sam na mamu ), stavit ću ja odma raženo pa ćemo vidjeti
Sheeva is offline  
Old 11.06.2013., 18:06   #7089
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Koja dobra ideja!
Ja nemam problema s točnim praćenjem recepta (tu sam na mamu ), stavit ću ja odma raženo pa ćemo vidjeti
Ja vecinu kolaca i kruh radim prvi put po receptu pa onda kasnije mijenjam,,a ostalo idem kako god

Ali ja sam pocetnik u kuhanju, intezivnnije kuham/pecem par mjeseci pa valjda zato.

Javi kako je ispalo, bas me zanima
Galadriel is offline  
Old 11.06.2013., 18:10   #7090
Galadriel, ovi hamburgeri izgledaju savršeno!

A ni Salviinu tjesteninu ne bi odbila.
samotna šetačica is offline  
Old 11.06.2013., 19:28   #7091
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Galadriel, ovi hamburgeri izgledaju savršeno!
Hvala, stvarno su bili ukusni. Obozavam kada uspijem napraviti zdraviju verziju necega a da je isto ili cak vise ukusna od "originala".
Galadriel is offline  
Old 11.06.2013., 19:39   #7092
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Hvala, stvarno su bili ukusni. Obozavam kada uspijem napraviti zdraviju verziju necega a da je isto ili cak vise ukusna od "originala".
Burgeri su krasni! I sviđa mi se kombiniranje s "pljeskavicom" od graha.

Samo pecivo i nije puno drukčije od običnog, osim što je batat tu radi vlažnosti/rahlosti i da zamijeni masnoću koja se inače dodaje u takva tijesta.
Ja sam radila slična dizana tijesta s tikvom. Isto me ugodno iznenadilo i tijesto se super ponašalo.

Ovaj recepis bih mijenjala i tijesto bih drukčije "dizala", bez toliko šećera, a i kod promjene brašna bih promijenila druge sastojke.
Gipsyqueen is offline  
Old 11.06.2013., 20:48   #7093
Goveđi gulaš (konzerva), kukuruz šećerac (konzerva), popravljeno sa malo kokošije masti, puno češnjaka i dosta peršina iz mog vrta. Uz to: grapolo, uz koji veoma fino paše rokula, koja je upravo stasala u mom vrtu. Kruh je tost kukuruznog kruha sa sjemenkama, premazan kokošijom mašću. Vino čaša Đakovačke graševine. Veoma fini i ukusan ručak. A bormeš i večera. Za druga Tongue-a nije ništa ostalo.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 11.06.2013., 21:42   #7094
Quote:
Barba Branko kaže: Pogledaj post
Goveđi gulaš (konzerva), kukuruz šećerac (konzerva), popravljeno sa malo kokošije masti, puno češnjaka i dosta peršina iz mog vrta. Uz to: grapolo, uz koji veoma fino paše rokula, koja je upravo stasala u mom vrtu. Kruh je tost kukuruznog kruha sa sjemenkama, premazan kokošijom mašću. Vino čaša Đakovačke graševine. Veoma fini i ukusan ručak. A bormeš i večera. Za druga Tongue-a nije ništa ostalo.
Barba di je slika
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Old 11.06.2013., 21:51   #7095
Quote:
mujsapujsa kaže: Pogledaj post
Barba di je slika
Mujsa moja, ovo jelo nije baš bilo fotogenično, ali je zato veoma, veoma ukusno. Pokušaj si jednom pripremiti ovo prema gornjem receptu. Nećeš se razočarati. Vjeruj mi. Ključne riječi su, pored gulaša i kukuruza šećerca: mast, češnjak, peršin i paprika.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 11.06.2013., 22:48   #7096
slagana pita s blitvom i svježim sirom. sram me priznati ali ja i muž smo skoro sami pojeli veliku tepsiju . no bila je to najbolja pita što sam ju jela u životu,tako da-jednom se živi!

marinella is offline  
Old 11.06.2013., 22:55   #7097
Izgleda predobro!
Ja obožavam takve sirno-zelene pite. Još ako je unutra i kajmak..
Gipsyqueen is offline  
Old 11.06.2013., 22:59   #7098
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Izgleda predobro!
Ja obožavam takve sirno-zelene pite. Još ako je unutra i kajmak..
nope.al je kiselo vrhnje,jaja,malo jogurta.podijelila na dva dijela tepsiju.u prvi dio je išla smjesa blitve,kis.vrhnja,svježeg sira (doduše nije to svježi sir nego mi to zovemo belava il hurda),jogurt,jaja..a drugi dio svježi sir i svi navedeni sastojci.razrezala na kocke i sve zalila mlijekom..ma ukusno do bola!
marinella is offline  
Old 11.06.2013., 23:01   #7099
Marinella, ja bi to sad za laku noć
Fino izgleda
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Old 11.06.2013., 23:22   #7100
Quote:
loveNY kaže: Pogledaj post
Pašteta od teletine .. Finoooooo.. Može receptić?
Linkam paštetu kad posložimo na blogu jer moram napisati korak po korak cijeli postupak.Oko nje ima dosta posla.
Dlapek is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.