Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2009., 22:47   #1
Barenje za neiskusne...Pomozite nam !!!

E ovako...malo sam listo ovaj forum pa vidim da nas ima dosta neiskusnih po pitanju prilaska djevojkama ali i suprotno...E pa sad molim ove iskusne dečke i cure koji imaju dosta uspjeha sa prilaženjem curama ili dečkima da pomognu nama amaterima u tim stvarima...Znači kako prići curi,ponašanje,spika,da joj ne budeš dosadan ni prenapadan a zanimljiv isl...ma šta ja znam...vi to bolje znate pa "pucajte sa savjetima...
Donald Duck is offline  
Old 21.12.2009., 23:27   #2
glavno da budes svoj, da budes prirodan, ostalo ti dodje samo vise-manje. naucis, a da ni ne skuzis
marko67 is offline  
Old 21.12.2009., 23:31   #3
Da,bašBudeš li se učio bariti preko foruma,lijepo će te naučiti ovi dečki,kad te bace u rotor ostat ćeš bez mudaA pošto pomoć traži vas više,bit će kajgane
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 21.12.2009., 23:32   #4
Budi upravo to što jesi. Tako ćeš naći upravo nekog tko treba ono što si ti. Sve što odglumiš, odigraš ili isforsiraš će ti se obiti o glavu, na obostrano nezadovoljstvo i frustraciju. Kad tad ćeš prestati "glumiti" samo je pitanje da li ćeš se prije zaboriviti ili će te to izmoriti, pa onda će i druga strana shvaititi da je to nešto što nije to i biti razočaran i suočena s frustracijom.
Crodra is offline  
Old 21.12.2009., 23:35   #5
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Budi upravo to što jesi. Tako ćeš naći upravo nekog tko treba ono što si ti. Sve što odglumiš, odigraš ili isforsiraš će ti se obiti o glavu, na obostrano nezadovoljstvo i frustraciju. Kad tad ćeš prestati "glumiti" samo je pitanje da li ćeš se prije zaboriviti ili će te to izmoriti, pa onda će i druga strana shvaititi da je to nešto što nije to i biti razočaran i suočena s frustracijom.
Za ovaj savjet treba priručnik,kompas a bogami i vodič
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 22.12.2009., 00:25   #6
Quote:
ICE WOMAN kaže: Pogledaj post
Za ovaj savjet treba priručnik,kompas a bogami i vodič
Zašto? Pa istinu kaže
__________________
-----||------------------------------------------------------------------------(RES)----
sober is offline  
Old 22.12.2009., 00:28   #7
vjezba i praksa ti je najbolji savjet, ovdje neces nista pametno nac
__________________
u izradi....

Zadnje uređivanje xAragonx : 22.12.2009. at 00:46.
xAragonx is offline  
Old 22.12.2009., 00:44   #8
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Budi upravo to što jesi. Tako ćeš naći upravo nekog tko treba ono što si ti. Sve što odglumiš, odigraš ili isforsiraš će ti se obiti o glavu, na obostrano nezadovoljstvo i frustraciju. Kad tad ćeš prestati "glumiti" samo je pitanje da li ćeš se prije zaboriviti ili će te to izmoriti, pa onda će i druga strana shvaititi da je to nešto što nije to i biti razočaran i suočena s frustracijom.
recimo ovako nesto.
stvar je samo u tome da budete ˝svoji˝.
gallanty is offline  
Old 22.12.2009., 00:47   #9
Quote:
gallanty kaže: Pogledaj post
recimo ovako nesto.
stvar je samo u tome da budete ˝svoji˝.
nemojte mu davat savjete tipa budi svoj jer covjek je svoj pa nezna kako da joj pride, znaci treba nesto mjenjat jer kad je svoj nije dobro
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Old 22.12.2009., 02:43   #10
Zavisi i o samoj curi, kako ce te dozivjeti, ima ih raznih, nema pravila... zato mislim da je najbolje da se nista ne pretvaras... pocni sa pozdravom i predstavljanjem, ne sa glupom forom... ako si i nesiguran, i to nekoj moze biti simpaticno... budi nasmijesen (ne naceren), ljubazan, ne pricaj samo o sebi, vodi dijalog, dijeli sitne komplimente, ne ulaguj se bezocno... samo nemoj glumiti velikog frajera... ako te neka otpili kao "papka", ne sekiraj se, takva te ni ne zasluzuje, idi dalje...
Ne vidim koliko si mlad, vjerojatno oko 15... praksa u svakom slucaju ! I budi posten !
haram is offline  
Old 22.12.2009., 09:16   #11
Nemoj joj povlađivati i dati za pravo sve što kaže - nešto od tog će sigurno biti i test, ako shvati da samo kimaš glavom!

Budi uvijek čist (tuširanje, čista odjeća, zubi!!!) i skladno odjeven.

Nemoj izgledati očajno!!! Moraš ostaviti dojam da imaš život osim nje i eto, pružaš joj priliku da malo proviri u njega.

Budi iskren! Nemoj joj govoriti da je voliš i glumiti vezu samo da bi joj došao u gaće - to je jadno i obit će ti se o glavu jednog dana... Pazi sad flejma na ovu rečenicu...

Ne boj se odjeba! Bit ćeš odjeban u 90% slučajeva i što se prije navikneš, tim bolje!

I zadnji savjet - pričaj s curama! Ne nužno s onima koje te zanimaju - pričaj sa sestrom , sestričnom, frendicom itd... Steći ćeš uvid u njihov svijet, a i naučit ćeš se opustiti.
Ebach Veley is offline  
Old 22.12.2009., 18:56   #12
Quote:
xAragonx kaže: Pogledaj post
nemojte mu davat savjete tipa budi svoj jer covjek je svoj pa nezna kako da joj pride, znaci treba nesto mjenjat jer kad je svoj nije dobro
e onda ..ako ima problem kad je ˝ono sto je˝.
stvar i je u tome da se ne pretvara da je nesto sto nije. npr. glumiti frajera
(i curi se to ne svidi) a mozda bi joj se bas svidjela osoba kakva on je, zapravo. uostalom, pa ne moze se stalno pretvarati.
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Zavisi i o samoj curi, kako ce te dozivjeti,
najbolje da se nista ne pretvaras...
budi nasmijesen
ljubazan, ne pricaj samo o sebi,
ne ulaguj se bezocno...
nemoj glumiti velikog frajera...
budi posten !
evo..(sorry) malo sam izrezala tvoj post.. ali sve je ok napisano.
gallanty is offline  
Old 22.12.2009., 18:58   #13
moraš dobit i koju korpu da bi naučio školu
 
Old 22.12.2009., 20:00   #14
Quote:
Donald Duck kaže: Pogledaj post
Znači kako prići curi,ponašanje,spika,da joj ne budeš dosadan ni prenapadan a zanimljiv isl...ma šta ja znam...
Osnovni savijet zaista jest - budi svoj, ali samo u smislu da ne glumiš da te zanima ono što te ne zanima, da si dugogodišnji fan njenog najdražeg benda (za koji si prvi put čuo kad ti ga je spomenula) i sl.

Biti svoj ne znači da sebe shvaćaš kao gotov projekt - dapače, sam sebe upoznaješ i mijenjaš čitav život. A ako nije tako, nešto ne valja.

Što se barenja tiče, zaboravi na naučene, šablonske upade - oni pale vrlo rijetko - ako su ekstra šarmantno odrađeni i ako su obje osobe tog trenutka na istoj valnoj duljini.

U svim drugim situacijama pali princip pogleda (govorimo o upadima curama koje ne poznaješ). Ovo ne znači da netremice buljiš u žensku, već pogledaš, zadržiš pogled par sekundi, pogledaš opet. Ako curku ne zanimaš, bez brige, ako te dva puta i slučajno pogledala, treći pun neće sigurno.

U slučaju da drži pogled ili isti ne izbjegava, priđi. S normalnim pozdravom. Upoznaj se. Nemoj unaprijed razmišljati o čemu ćete razgovarati jer je svaki razgovor interakcija i ako ona nije potpuno tupava teme će se same otvarati.

Istina, trebalo bi izbjegavati zatvorena pitanja - pitanja na koja odgovor glasi - da, ne, možda - ali to dolazi s praksom (a i znam ljude koji s ove 3 riječi odgovaraju na svako pitanje ).

Zapamti da je cura kojoj prilaziš, u većini slučajeva, gotovo jednako nervozna kao ti.

E sad, ono što gotovo svaku curu pali je:
- stav - imati mišljenje o svemu (makar se razlikovalo on njenog),
- odlučnost - kad ti postavi ili-ili pitanje (npr. o odabiru filma), obavezno daj svoj prijedlog - Odgovor "Meni je svejedno" je, u najmanju ruku, frustriraući,
- dobar parfem - tek toliko da se osjeti kad joj se približiš (jer jednostvno jest ).

Pitaj, zapitkuj, predlaži, pokaži interes...

I zapamti, sigurno će te koja i odbiti, ali to sve ulazi u staž. Nemoj da te strah ograničava, ego je oporavljiva veličina.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Old 22.12.2009., 20:03   #15
Quote:
Donald Duck kaže: Pogledaj post
E ovako...malo sam listo ovaj forum pa vidim da nas ima dosta neiskusnih po pitanju prilaska djevojkama ali i suprotno...E pa sad molim ove iskusne dečke i cure koji imaju dosta uspjeha sa prilaženjem curama ili dečkima da pomognu nama amaterima u tim stvarima...Znači kako prići curi,ponašanje,spika,da joj ne budeš dosadan ni prenapadan a zanimljiv isl...ma šta ja znam...vi to bolje znate pa "pucajte sa savjetima...
Ne prilazi djevojci koja je skrenula glavu kad si je gledao! Mnogi ovdje grijese pa popuse korpu.

Pogled je najvazniji, bilo da se radi o pogledu tijekom upoznavanja ili o pogledu u bircu.

Dalje, ako pricas s djevojkom i pitas je broj mobitela a ona ga ne da, ODMAH se okreni i odi od nje. Iznenadio bi se koliko se djevojaka tek tada zalozi i za par tjedana joj se ponovno obratis i puf dobijes i mob i put do Aladinove spilje
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 22.12.2009., 22:04   #16
Quote:
gallanty kaže: Pogledaj post
evo..(sorry) malo sam izrezala tvoj post.. ali sve je ok napisano.
drago mi je, thnx !
haram is offline  
Old 22.12.2009., 22:17   #17
Quote:
sober kaže: Pogledaj post
Zašto? Pa istinu kaže
Pa zato ništa ni ne uspjeva zbarit,rekla sam ja,budu li primjenjivali ove savjete,možda nešto zbare u staračkom
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 22.12.2009., 22:45   #18
Ej, ledena, zvucis kao zenska sa iskustvom, otkrij nam kako se tebe bari !
haram is offline  
Old 22.12.2009., 22:54   #19
Nije stvar u iskustvu,nego čovjek daje savjet,zbarit ćeš je ako u startu budeš to što jesi,neee
Prvo face off A onda kad zagrize,budi to što jesi
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 22.12.2009., 22:57   #20
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
Ne prilazi djevojci koja je skrenula glavu kad si je gledao! Mnogi ovdje grijese pa popuse korpu.

Pogled je najvazniji, bilo da se radi o pogledu tijekom upoznavanja ili o pogledu u bircu.

Dalje, ako pricas s djevojkom i pitas je broj mobitela a ona ga ne da, ODMAH se okreni i odi od nje. Iznenadio bi se koliko se djevojaka tek tada zalozi i za par tjedana joj se ponovno obratis i puf dobijes i mob i put do Aladinove spilje
Eto pa jeste vi muški vickastiPut do Aladinove špiljejebote pa znaš li kolika je to špilja,ajme velikaPa koga ti to bariš,lavor ili curu
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger