Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2009., 15:31   #1
Banka kovanica ili Kreditna banka Zagreb

Da li je netko dizao nenamjenski gotovinski kredit u ove dvije banke u zadnje vrijeme da mi javi kakvi su uvjeti,kako računaju kred.sposobnost,koliko se čeka na realizaciju...Hitno mi treba 8000 eura a od plaće mi ostaje neopterećeno 4300 kn.Da li neko zna ima li neka druga banka koja daje gotovinski bez statusa klijenta,bez jamaca ovaj iznos na 5 ili 7 god.
gabi1706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 15:41   #2
Quote:
gabi1706 kaže: Pogledaj post
Da li je netko dizao nenamjenski gotovinski kredit u ove dvije banke u zadnje vrijeme da mi javi kakvi su uvjeti,kako računaju kred.sposobnost,koliko se čeka na realizaciju...Hitno mi treba 8000 eura a od plaće mi ostaje neopterećeno 4300 kn.Da li neko zna ima li neka druga banka koja daje gotovinski bez statusa klijenta,bez jamaca ovaj iznos na 5 ili 7 god.

Ovisi gdje radiš, ali u Kovanici bi ti trebalo proći. Da bi dobio kredit,moraš imati 700 ili 750 bodova (zaboravio sam već), po njihovom bodovanju.
mara2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 18:39   #3
Quote:
mara2 kaže: Pogledaj post
Ovisi gdje radiš, ali u Kovanici bi ti trebalo proći. Da bi dobio kredit,moraš imati 700 ili 750 bodova (zaboravio sam već), po njihovom bodovanju.
kakvi bodovi?možete li mi malo pojasniti?
radim u drž.firmi
gabi1706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 13:22   #4
Quote:
gabi1706 kaže: Pogledaj post
kakvi bodovi?možete li mi malo pojasniti?
radim u drž.firmi
Ako ste drž firma onda bi trebalo proći.
mara2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.