Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2009., 10:21   #81
Quote:
Super64 kaže: Pogledaj post
To i ja kažem.
E da i dečec ima nešto što se zove Kondom opširnije:http://sh.wikipedia.org/wiki/Kondom
ade mal ponovno pročitaj naslov teme... piše: Cura hoće da svršim u nju...(zar ne?)

kako će svršit u nju, ako ima kondom?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 29.08.2009., 10:23   #82
Talking

Quote:
babarej kaže:
Samo ti svrsavaj u nju i ne brini nista. Znam ih puno koji su se mladi ozenili, neki su jos skupa a nekima je i dobro.
putpisujem
__________________
pogasi sve i budi vesela.
jer ljubav je za nas tek počela. ♥
fluffy_redhead is offline  
Old 29.08.2009., 10:23   #83
Quote:
babarej kaže:
Samo ti svrsavaj u nju i ne brini nista. Znam ih puno koji su se mladi ozenili, neki su jos skupa a nekima je i dobro.
potpisujem
__________________
pogasi sve i budi vesela.
jer ljubav je za nas tek počela. ♥
fluffy_redhead is offline  
Old 29.08.2009., 10:34   #84
Quote:
Sebosp kaže: Pogledaj post
em je pitanje oce ikad moc vise zatrudnit.
pa ipak je 21. stoljece, ekipa...
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 29.08.2009., 10:36   #85
Quote:
reggie9 kaže: Pogledaj post
Cura hoće da svršim u nju. Meni ta radnja nije ni najmanji problem, čak me to i jako napaljuje, ali uvijek ostaje ono pitanje trudnoće...
Ona nikad to nije probala ali je rekla da bi. ali ne za vrijeme plodnih dana da nebi postali mama i tata...
ona kaže da prvih 4 dana poslje menge je fizički nemoguće zatrudniti, a da poslje toga još 3 dana da je tako-tako, ovisi.
kaže da je ista stvar i sa danima pred mengu, ali da to nebi probavala jer joj se može poremetiti ciklus i zeznuti stvar...
Sad mene zanima šta vi mislite o tome i dali vi to radite? kako vam se to sve čini i sl...
i da. ona naime ne pije pilule...
Kriza srednjih godina??
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 29.08.2009., 10:37   #86
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Svrsi drugi dan, dok krvari kao krmaca prilikom klanja, ako tada zatrudni, medicinski fenomen je.
Oprosti, ali odvratno se izražavaš.
visoka_peta is offline  
Old 29.08.2009., 11:54   #87
...ako se ispere kokakolom poslje seksa neće ostat trudna.

__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Old 03.09.2009., 02:13   #88
Nemoj
michelle79 is offline  
Old 03.09.2009., 02:14   #89
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
kako će svršit u nju, ako ima kondom?
ha?

kako? pa lijepo. svrsi u nju. s kondomom na kiti.
Zoey is offline  
Old 03.09.2009., 02:43   #90
a

ma kolko vam je godina??
ona nije normalna,a nisi ni ti bas daleko.
masu ljudi ili ne zna ili ne zeli priznati medicinski dokazan podatak da ZENA MOZE ZATRUDNIJETI I ZA VRIJEME MENSTRUACIJE.
malo vjerojatno,ali MOZE.
sto vise cak 3 dana sperma prezivljava u zeni i tim vise nije vazno dal je ciklus poceo,traje ili tko zna sto.vazno je da su sanse za trudnocu prisutne.
dakle ona nije normalna ili je pa zeli zatrudniti,a ti si osoba koja razmislja pimpekom,a ne buljom.
ako mi tko misli recida serem o menstruaciji i mogucnosti neka se zamisli da postoje slucajevi kada je zena zatrudnila i pod oralnom kontracepcijom pa je onda automasžtski moguce i bez nje.normalno stvar je postotaka jednako i kao kod sexa bez kontracepcije,vadjenja...
dakle ne svrsavaj u nju
mrgud4 is offline  
Old 03.09.2009., 02:46   #91
Ako niste shvatili, tema je skoro stara tjedan dana....sumnjam da se taj ne obrazovani još muva forumom.
Ragnarök is offline  
Old 03.09.2009., 14:37   #92
Quote:
perilica kaže: Pogledaj post
Dakle ovako,

Kada bi spomenuo ginekologu ovaku vrstu kontracepcije plodni/neplodni dani onda ti on sigurno ne bi rekao go for it.

Metoda plodni i nepolodni dani se najčešće računaju onda kada se ŽELI zatrudnijeti.

Ako se želiš igrati, slobodno ti njoj svrši pa čekaj hoćete li postati roditelji ili ne. Zar to zaista želiš?
Neka mlada gospodična otiđe kod ginekologa po pilule ukoliko želi da svršiš u nju.
eh vidis, meni moj ginic bas to preporucio, ja ostala u shoku

jbg nesmiju sve zene pit pilule, a ja sam nazalost jedna od njih
__________________
Ovim ce drustvom zavladati anarhija, nasa je snaga domaca rakija,
Ne dajmo sistemu da nas tlaci, nalocimo se alkohola jer pijani smo jaci!
dopy is offline  
Old 03.09.2009., 14:54   #93
Znam osobu koja je zatrudnila pred kraj same menge, zato ni u ludilu ne svrsavaj u nju ni nakon menge pa sve do pred pocetak novog ciklusa. Najsigurnije ti je par dana prije nego ce dobiti mezis i ne vidim razloga da joj se ista poremeti ako tada svrsis u nju.
SSDM is offline  
Old 03.09.2009., 18:43   #94
svrši u nju i neka drugi dan ode kod ginekologa po pilulu za pan poslje..
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Old 03.09.2009., 19:00   #95
a kaj ste ga svi napali bog vas mazo margarinom po glavi?
prvo nek se dobro posavjetuje s ginekologom,jer ak ima bubanu štitnjaču ima ziher neredovite cikluse i ostale probleme vezane uz to...
kad se s njim dogovori e onda vidite,al da sam na vasem mjestu ne bi se kockala,drugo da ima redoviti ciklus i sve ok s hormonima onda bi racunanje plodnih dana i doslo u obzir,ovak ne...
mi smo isto isli na plodne i neplodne,dost dugo to sljakalo,onda se desilo,i dobro...al hv.bogu na vrijeme...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 03.09.2009., 19:01   #96
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Znam osobu koja je zatrudnila pred kraj same menge, zato ni u ludilu ne svrsavaj u nju ni nakon menge pa sve do pred pocetak novog ciklusa. Najsigurnije ti je par dana prije nego ce dobiti mezis i ne vidim razloga da joj se ista poremeti ako tada svrsis u nju.
zato kaj neke ovuliraju ranije a neke tocno na dan...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 03.09.2009., 19:11   #97
Quote:
dopy kaže: Pogledaj post
eh vidis, meni moj ginic bas to preporucio, ja ostala u shoku

jbg nesmiju sve zene pit pilule, a ja sam nazalost jedna od njih
Rekao ti je da računaš plodne/neplodne dane kako bi tvoj mužjak mogao svršiti u tebe?

Ovo prvi put čujem. Jedna od najnesigurnijih metoda. Bolje po tome koristite metodu " vadi ga van na vrijeme". Nije isto tako najsigurnija metoda, al sigurno bolja metoda od gore navedene.

Eto ja koristim metodu plodnih i neplodnih dana jer planiram imati bebana. tako mi je ginekolog i savjetovao.

Zadnje uređivanje perilica : 03.09.2009. at 19:13. Reason: .
perilica is offline  
Old 04.09.2009., 12:07   #98
ma svrsi u nju,a ako zatrudni ostavi je i nadji drugu
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Old 04.09.2009., 12:13   #99
Quote:
perilica kaže: Pogledaj post
Rekao ti je da računaš plodne/neplodne dane kako bi tvoj mužjak mogao svršiti u tebe?

Ovo prvi put čujem. Jedna od najnesigurnijih metoda. Bolje po tome koristite metodu " vadi ga van na vrijeme". Nije isto tako najsigurnija metoda, al sigurno bolja metoda od gore navedene.

Eto ja koristim metodu plodnih i neplodnih dana jer planiram imati bebana. tako mi je ginekolog i savjetovao.
i ja sam ostala iznenadjena ...zato sad imam novog ginica
__________________
Ovim ce drustvom zavladati anarhija, nasa je snaga domaca rakija,
Ne dajmo sistemu da nas tlaci, nalocimo se alkohola jer pijani smo jaci!
dopy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger