Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 16:39   #221
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne znam, neka mi netko objasni zašto se daju toliki postotci u korist žena koje "ne daju pičke" kad se radi o varanju partnera? Zašto se smatra da će ona koja je dala odmah i varati? ARGUMENTE molim, i bez onih "u 90% slučajeva je tako." Jer nije tako. Ja govorim čisto iz svog iskustva. Varala sam prošlog partnera kojem nisam dala mjesec dana, a sadašnjeg ne varam kojem sam dala odmah. I da se razumijemo, i on je meni dao, inače ja ne bih mogla dati njemu. NHF. Možda ste vi muškarci veće kurve od nas kad tako razmišljate ograničeno. (Oni koji razmišljate.)

Totalni bullshit.
svi muskarci koji tako razmisljaju su sterilni u mozgu,impotentni ili su prikriveni gay-evi
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Old 02.12.2010., 17:41   #222
Quote:
vision one kaže: Pogledaj post
svi muskarci koji tako razmisljaju su sterilni u mozgu,impotentni ili su prikriveni gay-evi
I ja to mislim. Pizde ugrožene.
chokopralina is offline  
Old 02.12.2010., 18:29   #223
Po prvi put da se slozim sa mojom starijom koleginicom chokopralinom

Pa ako trazis devojku za jednu noc,normalno da ce ti odmah dati.Jer je inace i zelis zbog sexa.

A ako pak nadjes devojku za ozbiljnu vezu i da ti odmah,sta je tu lose?
NISTA!
Mako11 is offline  
Old 02.12.2010., 22:02   #224
Vidi, ako ja izađem sa Perom i radim a, b i c u toku prvog, drugog, trećeg izlaska, ne mora značiti da apsolutno isto radim i na prvom,drugom itd. izlasku sa Špirom ili Šandorom. Različiti ljudi, različite reakcije.

Ako je Pero muškarac koji ima svijest o sebi kao jedinstvenom primjerku - tj. ako se jednako smatra posebnim pojedincem koliko ga ja smatram, Pero neće ni donositi takve zaključke.

Sa druge strane, ako je Pero iskompleksiran i sve druge smatra barem jednakim sebi, ako ne i boljim od sebe, Pero će misliti da na osnovu sebe samog može donositi opšte zaključke. Jednostavno, iskompleksiranim tipovima takve stvari imaju smisla.

Međutim, ko u takvom scenariju gubi, sem (potencijalno) Pere? Nekoj se može učiniti da je Pero poseban, pa se ponaša spontano sa njim i ne manipuliše, Pero joj daljnjim nejavljanjem pokaže da je bila u krivu. I sve super.
Incongruity is offline  
Old 02.12.2010., 23:42   #225
Ma stvarno super, nema šta. Kažem mišljenje i odmah ispadnem isfrustriran

Uglavnom, znate onu - tko se jednom opeče, taj i na hladno puše, a ja sam se već opekao

Mislim, nije da mi je bilo loše tu večer ili tako nešto, al poslije mi se to učinilo krivo i znao sam da je prebrzo i predobro da bi bilo istinito. Osim toga, ja svoje argumente uvijek pišem/govorim na temelju iskustva i znanja
Sovereign 8 is offline  
Old 02.12.2010., 23:58   #226
Iskustvo? Recimo da si imao 100 takvih iskustava, od kojih se 90 pokazalo negativnim, imao bi o nečemu da pričaš, ali opet ne bi bilo statistički relevantno (stvarno nemam pametnija posla... kao što rekoh, iluzorno...)

A znanje, pa krhko je znanje

PS. Još jedan pokušaj, znam da je promašen, ali evo: samim tim što je nešto tvoje mišljenje ne znači da se može nazvati argumentom. Da bi bilo argument, mora biti logički izvedeno iz opšteprihvaćenog aksioma ili podržano naučnom studijom. Naučne studije su recimo one koje se sprovode na statistički reprezentativnom uzorku. Tvoja lična iskustva, vjerovao li ne, ne predstavljaju reprezentativan uzorak.

Zadnje uređivanje Incongruity : 03.12.2010. at 00:05.
Incongruity is offline  
Old 05.12.2010., 00:39   #227
Kurtg,ti si nas izgleda zaboravila valjda ceš se javiti da vidimo kako je prošlo
Mako11 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger