Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2012., 12:34   #61
joj, najdubje se ispričavam, vaše veličanstvo

/samo sam čitala po redu, od početka, pa, za razliku od tebe kužim tko kome šta govori ; i, ne bih te jasila ni da si muško, bez brige /
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 13:23   #62
Quote:
harbinger kaže: Pogledaj post
i jos nesto, nemoj tek tako lako odustati od cure kad te odjebe, budi uporan, probas i 100 puta ako treba, mozda iz prve nece, mozda iz druge nece, pa ni iz trece, ali ce jednom popustit i otvorit srce, cura kojoj se na prvi pogled nesvidiš, ali ako ti otvori srce nakon sto si 100 puta bio uporan, i nakon sto vidi da joj se stvarno sviđas i da stvarno ka tovar letis za njom, takve cure uglavnom imaju pozitivan mentalitet i stvarno zdrav razum i zdrav smisao za vezu i ljubav
jel bi uspjela kod tebe cura, tj. cure koje su ti prilazile, a nazvao si ih koliko se sjecam gaborima od 90kg.. da ti prilazi i 100 puta da li bi imala sanse..?
mozda ti neznas cijeniti ono sto ti one nude?


Quote:
harbinger kaže: Pogledaj post
pokvareni materijalisti, gdje vam je osjecaj za emotivnost, za ljubav, zar to nebi trebalo biti na prvom mijestu
evo opet cu se ponoviti, sto tebe razlikuje od tih pokvarenih materijalista, kad si i ti diskriminirao, samo na drugoj osnovi, cure koje su ti prilazile..?
mislis li da "gabor od 90kg" nema osjecaja za emotivnost i ljubav..?
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:06   #63
Quote:
harbinger kaže: Pogledaj post
ps. govorite kao da je danasnji odnos cura-dečko kao neka ekonomija, tgvovanje i kupoprodajni sistem ponuda-potraznja
Tako je uvijek bilo, samo sto se sad zene zapravo i pitaju po tom pitanju. Nekad su se zene jednostavno kupovale od oca, a danas ipak same biraju. Napredak.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:41   #64
Ne vidim kako je to napredak.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:50   #65
Quote:
harbinger kaže: Pogledaj post
e jebiga sad meni je smisao za humor amputiran od malih nogu, prije sam se zajebavao sa svima i svakim, ali kad te u kvartu izmlate malih miljon puta, ukradu ti pare i mobitel, pocnu te vrijeđati i ismijavati cim iziđes na ulicu, samoppouzdanje pada, kreativnost za humor nestaje i sam se pocinjem uvlaciti u sebe
Izgovori, isprike, izlike.

Znaš tko su najveći komičari? Ljudi koji su u životu puno toga propatili. Štreberi koje su u školi mlatili, među inima. Ali prvenstveno ljudi koji su se naučili na inteligentan i duhovit način nositi s nerješivim problemima.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 19:07   #66
ajoj. imam jednog prijatelja koji isto tako neumorno nabraja svoje vrline i dok to radi toliko je smiješan da je to žalosno. znamo se ponekad naći na kavi i onda budem uvučena u te njegove monologe i uvjerena sam da on nema pojma kako to zvuči nekom drugom. neke stvari stoje - da je diplomirao, da radi, da ima kat u roditeljskoj kući ali svejedno to nikako ne zvuči kad to tako nabraja

ovako to on reproducira: ne znam šta te žene hoće, sve dobro je već zauzeto. a vid mene, šta mi fali, jesam završio faks - jesam! jel radim - radim! lijep sam, žene me gledaju, znam. ali samo se okružuju seljačinama i sve šta je dobro brzo ode. a šta meni fali, reci ti meni? mislim gledam ja tebe ovako hehehe... inače volim da su ženske malo vitkije al ne bi odbio ak me kužiš hahahaha (obraća se zapanjenoj meni koja sam par godina u sretnoj vezi i ne pokazujem baš nikakav interes)

i šta sad reć? sve što je rekao stoji ali je prezentirano na ljigav, odbojan i očajnički način

ne možeš čut sam sebe i vjerojatno misliš da sve radiš kako treba ali reakcija žena kojima se obraćaš više nego jasno govori u prilog tome da negdje jako fulavaš
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 21:02   #67
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ne vidim kako je to napredak.
Sad je jeftinije.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 21:16   #68
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Sad je jeftinije.
Moš mislit, to samo na prvu tako izgleda
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:52   #69
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Mlitavo rukovanje. Za većinu muškaraca trivijalna stvar, za žene često ekstreman turn off kada im se umjesto muške ruke pruži kuhana pileća nogica. It's a statement postojanosti, odlučnosti, fokusa....Ja to zovem "instant ewwww" efekt. Dolazi u puno oblika, KP nogica je samo jedna od manifestacija.
ovo mi je kao da čitam tvoj cv
boldano je posljedica traljavog copy paste-a, nije se odnosilo na quote o mlitavom rukovanju.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:55   #70
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Joj, meni je više zbilja dosta ovoga. Sve cure/žene pričaju kad bi dobrog, iskrenog, nježnog..., a onda kad se takav pojavi ne šljive ga pol posto nek nastave trčat za kojekakvim hajvanima, agresivcima i primitivcima
Ali kad one hoće i dobrog i iskrenog i nježnog.
Ali i divljeg, slobodoumnog i dominantnog.

Tako da kad bi ti hajvani (btw, što bi to trebalo bit?) bili dobri, iskreni i nježni, ili kad bi ti imao muda, stvorio bi se sasvim zadovoljavajuć muškarac.
Kani se skidanja zvijezdi sa neba, da ženama trebaju zvijezde išle bi u astronaute. Treba im nekad malo podrške, nekad malo vodstva, a uglavnom puno veselja i dobre volje.
Zapravo je jako jednostavno.

Sretno u NYu. Pljuni na nekog s empire state buildinga za mene.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 02:57   #71
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Joj, meni je više zbilja dosta ovoga. Sve cure/žene pričaju kad bi dobrog, iskrenog, nježnog..., a onda kad se takav pojavi ne šljive ga pol posto nek nastave trčat za kojekakvim hajvanima, agresivcima i primitivcima
Prva stvar je u tome sto brkas djevojcice i Djeda Mraza. Djed Mraz ce ti dati poklon ako budes dobar, no kao sto si i sam primjetio, ne i cure. Sto je sasvim u redu, mislim, nije da su obavezne, za razliku od Đede.

Druga stvar je u tome sto ta tvoja dobrota nije nesto specijalno lako uocljiva stvar. Jer si dobar zato jer nisi, los. Tipa, dobar si jer ne hodas okolo i lupas ljude daskom po glavi. Taj postupak ne hodanja okolo i lupanja ljudi po glavi nije vidljiv, jasno, jer ga nema, a rijetko kome padne na pamet da obrati paznju na ono sto nisi napravio, pogotovo ako to nesto nebi ni trebao raditi. Tako da ispada da se ta tvoja dobrota podrazumjeva, te time i nije nesto specijalno. Ilitiga, nije dovoljno, dobro.

Treca stvar je u "zasluzujem", "one ne cijene" (btw, koja je cijena? koliko kosta tvoja dobrota?), pogotovo "zato ja lagano sad počinjem tako igrat i na kraju ću i uspjet u što sam uvjeren". Trgujes braco, dobrota ti je sredstvo kojim zarađujes "cokoladicu". Pa ako ne zaradis, jasno, upotrijebis drugacije sredstvo. Sto u principu znaci da nisi toliko dobar koliko mislis da jesi. Oh, ne sekiraj se oko toga, tesko da si usamljen i/ili rijedak u toj aktivnosti.

Cetvrta stvar, musko zenske peripetije su vise stvar ukusa nego moralno politicke korektnosti. U stilu, ja ti ne volim zgance. Ne, ne smatram zgance univerzalno losom stvari, niti otrovnom stvari, ali taman da se ostatak covjecanstva rastopi od miline cim ih stavi u usta, nema sanse da dobrovoljno zavrse u mojim ustima. Jer mi nisu po ukusu. Sto ce reci "ja sam dobar, iskren" ti uglavnom popusi od npr. "nisi mi napet". Sto ne znaci da si manje dobar, kriv. Stvar ukusa.

Peta stvar, neda mi se vise.
Glam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 03:00   #72
Zene ne znaju sto zele dok ne dodje neko i ne pokaze im sto je to zapravo- opce poznato !
ZvjeZZdanA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 05:18   #73
op op ti si meni zakon . . očeš bit moj dečko ? : )
ivana92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 08:30   #74
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
i šta sad reć? sve što je rekao stoji ali je prezentirano na ljigav, odbojan i očajnički način
Pa kaži mu ono što želi čuti od tebe: "moj Marko, to je zato što si previše dobar...".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:31   #75
Citam ovu temu i ne mogu vjerovat,vas dvojca(Rockstar 47 i harbinger)imate toliko vremena da razmisljate o glupostima!Ja sam,ja sam,ja sam,one su,one su...i tako u nedogled .Nebitno je bio odjeban prvi ili sto prvi put,mozda cete naletjet na neku kojoj cete se kao takvi svidjet.Forsirat nesto je gubitak vremena,polako vremena ima,stalna analiza samog sebe baca u depresiju.Nikad nista ne ocekivat od spoja,ako se nesto dogodi-super,ako ne jebiga zivot ide dalje!
Darko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:57   #76
Jadan je ovo svijet za mene kad ima ovoliko bezdušnih ljudi i onih koji su puni nerazumijevanja (čast iznimkama). Mislim da sam objasnio i više nego dovoljno stvari, i nitko, ali apsolutno nitko mi ne može reć da nemam pojma kako stvari stoje, jer sam se u to sam već bezbroj jebenih puta uvjerio. Da sad možda i pišem pijan, ali zaboli me pošto je to jedina stvar koja me tolko kolko zadovoljava trenutno. Cugam i boli me briga za sve trenutno, ali opet ni to nije baš točno. Jel da fakat jest točno uzeo bi strojnicu i bazuku na rame i počeo rokat po svemu i svakome. Srećom pa nisam hajvan da to idem radit. (E i da, za one koji ne znaju: hajvan = idiot/kreten/debil.) Mislim ono, mogu i ja bit bad boy kad me se isprovocira ofc, a mogu bit i kad se nalijem isto.

Ali priča je ovdje kolko se sjećam bila o odjebima bez razloga, dakle zašto se ovdje priča o meni cijelo jebeno vrijeme. Zašto se uvijek traži krivnja u osobi kojoj je netko nešto krivo napravio ili prema kojoj se netko krivo ponio? Zar stvarno ovdje tolko vas smatra da se nekog nedužnog ne može izigrat, prevarit, povrijedit ili ta osoba baš mora nužno bit kriva makar od jebene krivice ni k?! Mislim ono, u kakvom vi svijetu mislite da živite? U svijetu punom poštenja i pravde?! Yeah raaaaajt! Kako da ne! Ovdje je tolko super da bolje ne može bit I sad sam pak i ja malo zastranio od teme, ali kad malo bolje pogledam i nisam baš, jer sam pričao općenito o svemu pa tako i o curama.
Da nebi nešto krivo shvatili, ja vjerujem i zbilja se nadam da ima još dobrih cura koje su spremne za bezuvjetnu ljubav i koje imaju relativno normalne kriterije i poglede na svijet, ali isto sam tako svjestan da ima puno onih sa ogromnim kriterijima (od kojih one same više od pola njih ne ispunjavaju), pa onih sa hrpom lažnih obećanja, i onih podmuklih također što je zbilja žalosno. Osim toga tu su one koje na neku foru uvijek uspiju pogodit krivog frajera, a kad onaj dobar naiđe, njega odbace ko zadnju kantu smeća. I to zbog nekakvih glupih brija da nije dovoljno muško. My ass nisam dovoljno muško. Mogu pojebat curu bolje nego što bi itko ikad mogao, jer znam i želim i imam volje. Znam hrpu poza i tehnika i svega. Therefor kao što rekoh ne vidim razloga za takva glupa lažna obećanja i odjebe. No jedna stvar je sigurna, a to jest da one way or another ja ću uspjet nać curu, jer ja sam sebi OP i kao što pjesma od Disturbeda kaže Indestructible
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:22   #77
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Ali priča je ovdje kolko se sjećam bila o odjebima bez razloga

Mogu pojebat curu bolje nego što bi itko ikad mogao, jer znam i želim i imam volje. Znam hrpu poza i tehnika i svega.
ne postoje odjebi bez razloga..

a ovo drugo necu ni komentirati
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:27   #78
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
. Da sad možda i pišem pijan, ali zaboli me pošto je to jedina stvar koja me tolko kolko zadovoljava trenutno. Cugam i boli me briga za sve trenutno, ali opet ni to nije baš točno. Jel da fakat jest točno uzeo bi strojnicu i bazuku na rame i počeo rokat po svemu i svakome. Srećom pa nisam hajvan da to idem radit. (E i da, za one koji ne znaju: hajvan = idiot/kreten/debil.) Mislim ono, mogu i ja bit bad boy kad me se isprovocira ofc, a mogu bit i kad se nalijem isto.
Na stranu tvoja divnost i krasnost, ti si pijan u 11 ujutro.
A i nije lijepo prijetiti se strojnicom. To rade hajvani.

Quote:
Ali priča je ovdje kolko se sjećam bila o odjebima bez razloga, dakle zašto se ovdje priča o meni cijelo jebeno vrijeme. Zašto se uvijek traži krivnja u osobi kojoj je netko nešto krivo napravio ili prema kojoj se netko krivo ponio? Zar stvarno ovdje tolko vas smatra da se nekog nedužnog ne može izigrat, prevarit, povrijedit ili ta osoba baš mora nužno bit kriva makar od jebene krivice ni k?!
Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.
I ne možeš reći da postoji odjeb bez razloga. Ono što je tebi nebitno, drugom je možda najvažnija stvar na svijetu. Što bi točno bilo to "bez razloga"? Uostalom, nitko nije dužan hodati s nekim tko mu ne paše.

Quote:
Da nebi nešto krivo shvatili, ja vjerujem i zbilja se nadam da ima još dobrih cura koje su spremne za bezuvjetnu ljubav i koje imaju relativno normalne kriterije i poglede na svijet, ali isto sam tako svjestan da ima puno onih sa ogromnim kriterijima (od kojih one same više od pola njih ne ispunjavaju), pa onih sa hrpom lažnih obećanja, i onih podmuklih također što je zbilja žalosno.
Da li možda bezuvjetna ljubav znači biti slijep za tuđe mane ili idealizirati nekoga?
I kakva je razlika između normalnih kriterija i ogromnih kriterija. Svatko ima optimalne kriterije pa makar oni drugome bili nedostižni.

Quote:
Osim toga tu su one koje na neku foru uvijek uspiju pogodit krivog frajera, a kad onaj dobar naiđe, njega odbace ko zadnju kantu smeća.
A kak ti znaš što je nekome dobro a što krivo? Tj., zašto namećeš svoje kriterije?

Quote:
No jedna stvar je sigurna, a to jest da one way or another ja ću uspjet nać curu, jer ja sam sebi OP i kao što pjesma od Disturbeda kaže Indestructible
Super za stav.
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 23:27   #79
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Umjesto da se cijeni dobrota, iskrenost i inteligencija, nažalost se cijene totalno krive stvari. No zato ja lagano sad počinjem tako igrat i na kraju ću i uspjet u što sam uvjeren
definitivno sve što si rekao stoji al vidiš...da je ovo boldano tebi jača strana, znao bi zaintrigirati curu...ne moraš biti primitivac i nema to veze sa svim šta si pisao...al eto, da sad sve to znaš ne bi pisao ovdje...

btw, imaš kakvu vezu za NY il kaj?
50ME1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger