Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2013., 14:14   #301
Quote:
IWWY kaže: Pogledaj post
i ja cu iskreno.ja mislim da ce krscani i zidovi prevladat,te hindusi i budisti.vjera im je snazna,ne propagiraju netoleranciju,nesnosljivost,te svi oni zajedno mogu zivit u miru.a islam ne.tamo gdje su oni glume ugrozenost,a kad zavladaju e onda nema tolerancije i dijaloga.tada je islam number one i sef.zato Nadam se da ove gori 4 religije budu ostale i jake,kao dan danas.
Hoce,opstati ce.
Hinduizam i budizam nitko ne moze izgurati sa njihovog podrucja,kao i islam sa njegovog podrucja.
Sto se sirenja tice nemaju sanse protiv zidovsko-krscanske koalicije, dokle god je ona ovako cvrsta i oni to znaju.Zato i toliko ocrnjavanja prvenstveno Zidova kroz citate iz sionskih mudraca i sl.
Zabrazdio sam u politiku,ali tema i je politicki islam.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 15:55   #302
židovsko-kršćanska koalicija lol

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Quote:
IWWY kaže:
(cut)
zato Nadam se da ove gori 4 religije budu ostale i jake,kao dan danas.
Hoce,opstati ce.
Ništa ne opstaje okamenjeno zasvagda. Čak i kamenje se mijenja.

Quote:
Hinduizam i budizam nitko ne moze izgurati sa njihovog podrucja,kao i islam sa njegovog podrucja.
Sekularizacija čini čuda.

Quote:
Sto se sirenja tice nemaju sanse protiv zidovsko-krscanske koalicije,
?

Krhka je to "koalicija" s tisućama međusobno posvađanih sekti.

Quote:
dokle god je ona ovako cvrsta i oni to znaju.Zato i toliko ocrnjavanja prvenstveno Zidova kroz citate iz sionskih mudraca i sl.
"Protokoli sionskih mudraca" su lažan i gadan spis nekih ruskih antisemita, tako drag nacistima ali i onima koji danas idu sličnim stopama.

Quote:
Zabrazdio sam u politiku,ali tema i je politicki islam.
"Politički islam" itekako propagira tzv. "Protokole sionskih mudraca", i opsesivno širi antisemitizam danas.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 16:57   #303
Quote:
Nepoznati kaže:
Sekularizacija čini čuda.
Mislio sam da ne vjerujes u cuda.

Quote:
Nepoznati kaže:
Krhka je to "koalicija" s tisućama međusobno posvađanih sekti.
Ovdje mislim na politicku koaliciju,ne vjersku jer je takvo sto ne moguce bez obzira o kojim se vjerama radi.

Quote:
Nepoznati kaže:
"Protokoli sionskih mudraca" su lažan i gadan spis nekih ruskih antisemita, tako drag nacistima ali i onima koji danas idu sličnim stopama.
Quote:
Nepoznati kaže:
"Politički islam" itekako propagira tzv. "Protokole sionskih mudraca", i opsesivno širi antisemitizam danas.
Slazem se.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.