Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2014., 08:42   #21
Quote:
sanjakraljevic kaže: Pogledaj post
Smatram da si u potpunom pravu i realno gledaš na moju situaciju, ali ja ne želim prekinuti s tim dečkom. Rekla sam sebi da ću se boriti do kraja da ovu vezu održim živom, tako će i sada biti. Jer znam i vjerujem da bi mogli to popraviti. Jednostavno vjerujem u nas i to mi j dovoljno. Ali hvala ti na komentarima
Za početak, respect što dobro primaš i moje i sve ostale komentare koji su drukčiji od onog što si htjela čuti. Često se ovdje autori tema koji traže pomoć naljute kad im napišeš nešto suprotno od onog što unaprijed očekuju. Sad sam otvorio temu napola misleći da ćeš me poslati u kurac. Ugodno si me iznenadila.

A onda još dvije stvari....."Borba do kraja" ovdje ima smisla samo uz radikalnu promjenu pristupa. Koja bi trebala recimo dovesti do toga da možete neko vrijeme biti razdvojeni, i raditi neke stvari neovisno jedno o drugom, a da vam se zbog toga ne sruši i svijet i veza. Jer.....Ako ćeš se "boriti do kraja" tako da ga nastaviš jednako gušiti i dopuštati da on guši tebe "u ime ljubavi", onda se uzalud boriš i samo produbljuješ problem.

Spremnost da ostaviš sve što radiš u životu samo zato da se ni sekunde ne odvojiš od partnera, zbilja nije dokaz ljubavi, nego dokaz ovisnosti. Ja i moja cura živimo zajedno, pa ponekad odvojeno izađemo. "Dokaz ljubavi" je situacija u kojoj si dovoljno "odmaknuta" da shvatiš da život tvog dečka nije počeo s tobom, niti je tvoj počeo s njim, i da si ne morate nužno biti jedini smisao života. Ako si ovo shvatila iz ove teme, ostaje ti još da to objasniš njemu, što vjerojatno neće biti lako.

Druga stvar.....Trebala bi ipak postaviti neke bar donekle razumne granice toj svojoj "borbi do kraja". Jer ako ustraješ kontra zdravog razuma možeš i sebe i njega dovesti do toga da vam treba psihijatar. Ne zbog nedostatka seksa, nego zato što kad se za nešto boriš, a to nešto ne napreduje, nego stoji u mjestu, time si gomilaš frustracije koje te mogu požderati. Mislim, i ja sam sebi jednom rekao da ću se "boriti do kraja". Nije baš najpametnija odluka u mom životu.

Quote:
sanjakraljevic kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi da je i meni teško napraviti prvi korak, prije njega nikad nisam to radila i sve mi je to još novo, i nikako ne znam kako bih započela sve. On ne poduzima ništa, ni ja ne poduzimam ništa. Valjda oboje ne znamo kako započeti sve, previše smo ukočeni što se toga tiće. Ja čekam kad će on poduzeti nešto, a on očito čeka mene, a oboje smo novi u svemu tome, odnosno nismo uopće iskusni. Pričali smo o tome i on mi je rekao da kad god smo se seksali da je bio ushićen kao da mu je bio prvi put, nije znao kako bi pokrenuo sve.
Vidim da ti ostali uglavnom savjetuju da kreneš od nekog maženja. Nije nužno loša ideja, ali jednom sam već ovdje jednoj curi u sličnoj situaciji napisao da krene od svlačenja. Iznenadit ćeš se koliko ti ideje brzo dolaze nakon što ti postane normalno da hodaš gola pred njim. Bez da ga nužno diraš. Ljudi često zanemaruju taj dio priče.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 08:53   #22
Najbitnija je opuštena atmosfera. Jedan od načina da se postigne je dobra hrana i dobro vino (da ne boli glava). Ako pomisli i nasluti da bi moglo biti seksa, reci mu jasno i glasno da neće biti seksa. I drži se toga, makar postalo neizdržljivo . Kako sam već pisao, krenite od diranja i maženja. Igricu možete nadopunit masažom, postoje ulja za masažu, a za početak može poslužiti baby oil. Na netu postoje stranice, knjige i filmići o masaži. Ne brini se previše masiraš li dobro ili loše, bolja je ikakva masaža nego nikakva. Glavno pravilo masaže je da se masira od periferije prema centru, ostalo su detalji. Isto tako na netu se mogu naći i Kama Sutra filmići. Dakako, većinom se radi o seksu, ali vjerujem da ima djelova koji više spadaju u predigru. Iskombiniraj nešto od to dvoje, a vjerujem da će ti pasti i samoj kakva ideja Diraj puno svugdi po tijelu, jer cijelo tijelo je erogena zona, ljubi puno, po cijelom tijelu. Ugodno je egu kad vidiš da partner obožava tvoje tijelo. Ljubi po vratu i iza uha, nek osjeti tvoj topli dah. Ovo je posebno napaljujuće, barem meni. Možeš ga ljubiti i po ušima, samo ne preglasno da ne ogluši . Eto, ima dovoljno savjeta za početak.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 08:16   #23
Hvala Vam puno na vasim savjetima i komentarima. puno stei pomogli
sanjakraljevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 10:11   #24
komplicirana si curu, razmisli malo inace ces ostati stara cura.
snajka55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger