Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2014., 20:16   #161
BoMe, hoces meni dati skype?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 20:59   #162
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
BoMe, hoces meni dati skype?
Ti nisi nesretna zbunjena curica
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 21:01   #163
Kažem vam ja, il' curica il' peder.
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 00:58   #164
Quote:
marija-21 kaže: Pogledaj post
Pa ok sve, u pravu si, ali bio je pre nagao, hoće svugdje, žuri, nisam znala što ni kako. Malo sam se i uplašila radi njegovih reakcija i poziva. I ja njega hoću. Ne znam što je htio točno, znači trebala sam spavati u roku tijedan dana, pa bi sve bilo super, ne znam, tako nisam nikada.
Ni nemoj raditi ono što ne osjećaš. Nemoj se zamarati s time da te odjebao radi toga. Imaš svoje vrijeme i ako mu to ne odgovara - jebiga.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 01:06   #165
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Ni nemoj raditi ono što ne osjećaš. Nemoj se zamarati s time da te odjebao radi toga. Imaš svoje vrijeme i ako mu to ne odgovara - jebiga.
Tako je.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 02:11   #166
Exclamation

Quote:
marija-21 kaže: Pogledaj post
Tako je.
Znam kako se osjećaš, kao da s tobom nešto nije u redu. I nije ti jasno, voljela bi saznati više, ali vjerojatno nećeš. Pomiri se s činjenicom i hodaj dalje svojim putem, a on svojim.

Meni se to znalo desiti, a najveća pogreška je prihvatiti "dublje" upoznavanje samo zato što misliš da bi to tako trebalo ići. E pa ne bi trebalo. Tvoj život, tvoje misli, tvoji osjećaji.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 18:43   #167
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Znam kako se osjećaš, kao da s tobom nešto nije u redu. I nije ti jasno, voljela bi saznati više, ali vjerojatno nećeš. Pomiri se s činjenicom i hodaj dalje svojim putem, a on svojim.

Meni se to znalo desiti, a najveća pogreška je prihvatiti "dublje" upoznavanje samo zato što misliš da bi to tako trebalo ići. E pa ne bi trebalo. Tvoj život, tvoje misli, tvoji osjećaji.
Kako bude, bude.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 23:37   #168
Za vikend prošli mu se javim neka cuga, druženje, s tim da je rekao da već ide kod frenda na neko slavlje i da će možda navečer vanka, ali da nije još sigurno i jel neki problem da to odgodimo, ja sam mu rekla da nije, bla, bla, i pitao me hoću ja vanka, ja nisam znala ništa i rekla sam možda se vidimo, itd. Stiže poruka kasnije, jesam vanka na što mu odgovorim da jesam, on je rekao da su došli samo na piće, a pošto sam ja već sa društvom bila, pitao me da se vidimo na kratko. I vidjeli smo se, bili skupa i sve super i kao vidimo se. I nismo se čuli od nedjelje i sad opet, ne znam ni sama više ništa.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger