Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 11:46   #101
Šta sad, zašto????
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 13:29   #102
Pa nisam ih bas puno skupio... Ne znam, ovisi kak bu situacija za par dana. Ali ne budu slike propale ;-)
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 13:33   #103
A baš šteta..... ma, znam da ne budu propale, al svejedno....

Evo, ja ti šaljem još za koji trenutak, samo da ih skinem s moba i maknem one eventualno mutne...
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 04:20   #104
OK futsal, ja ću poslati još. S istom porukom?
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 14:43   #105
Da :-)
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:01   #106
Ako jos trebas ukljucujem se isto
ninac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:12   #107
Dobro, Futsal, što si na kraju sad odlučio s tim fotkama - jel ih iskorištavaš za ovaj rođkas ili ipak ostaju za drugu godinu? Jer pred malo nisi bio zadovoljan brojem poslanih, pa je bila opcija da projekt prebacuješ za drugu godinu pa da ih možda skupiš više, no mislim da si dobio još neke u međuvremenu pa nisam sigurna je li ti to mijenja situaciju... a deadline za ovaj rođkas ti je sad u petak 21/04, jel' da?
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:36   #108
Molba svima koji traže fotke

Nego, ljudi moji - svi oni koji ste do sad tražili fotke za rođkas ili neku godišnjicu, a i oni koji će to tražiti - bilo bi jako lijepo kad biste na kraju svega stavili ovdje fotku gotovog projekta, pa da vidimo kako ste to napravili.... ima nas par koji smo stalni ovdje i svakom na usluzi, pa da eto vidimo za šta smo se mučili, hodali po gradu, pitali ljude uokolo da drže papir sa tekstom, čekali na suncu i po pol sata da se turisti maknu pa da ufotkamo neku lokalnu atrakciju bez njih uokolo...
Ja osobno sam slala fotke svima kojima je trebalo i to mi je do sad 10 različitih molbi (evo, Futsal je 10.) - ali nitko se nije sjetio staviti neku fotku da se vidi kako je to sve skupa na kraju ispalo! A, btw, ima ih koji su mi baš i obećali poslati taj finalni izgled, no evo do sad ama baš ništa od toga....
Mene bi baš jako interesiralo vidjeti kako to netko posloži, a vjerujem da bi i nekome drugome dalo ideju kako razveseliti nekog bližnjeg takvim projektom... pa, ajde, neka vam ne bude teško, pokažite nam kako ste to na kraju napravili!
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:42   #109
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
Nego, ljudi moji - svi oni koji ste do sad tražili fotke za rođkas ili neku godišnjicu, a i oni koji će to tražiti - bilo bi jako lijepo kad biste na kraju svega stavili ovdje fotku gotovog projekta, pa da vidimo kako ste to napravili.... ima nas par koji smo stalni ovdje i svakom na usluzi, pa da eto vidimo za šta smo se mučili, hodali po gradu, pitali ljude uokolo da drže papir sa tekstom, čekali na suncu i po pol sata da se turisti maknu pa da ufotkamo neku lokalnu atrakciju bez njih uokolo...
Ja osobno sam slala fotke svima kojima je trebalo i to mi je do sad 10 različitih molbi (evo, Futsal je 10.) - ali nitko se nije sjetio staviti neku fotku da se vidi kako je to sve skupa na kraju ispalo! A, btw, ima ih koji su mi baš i obećali poslati taj finalni izgled, no evo do sad ama baš ništa od toga....
Mene bi baš jako interesiralo vidjeti kako to netko posloži, a vjerujem da bi i nekome drugome dalo ideju kako razveseliti nekog bližnjeg takvim projektom... pa, ajde, neka vam ne bude teško, pokažite nam kako ste to na kraju napravili!
Slažem se, svakako, i sam sam slao slike svima i bilo bi stvarno lijepo bilo vidjeti krajnji rezultat. Jednom je jedan i poslao na email.

Jedino mi je malo krivo za futsala jer nisam mogao poslati više slika, trenutno sam, naime, malo "zapeo" u Singapuru, ali bih se trebao pokrenuti opet u svibnju.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:20   #110
Krajnji rok jest 21., a u petak bum odlucil da li ide ove godine ili ne. Iako sam rekao Intermezzu da moze i poslije tog roka upravo iz tog razloga. Mozda dam poklon ove godine pa ga nadopunim svako malo novim slikama Moram smislit jos kaj bum napravil, a svakako stavim ovdje rezultat i dojmove slavljenice.
Hvala svima koji su do sad pomogli i koji su htjeli pomoci, a nisu mogli!
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 17:56   #111
E ovako sad bi i ja to htio pa pomagajte tko moze. imam jos 2 i pol mj do rodendana a htio bih curi to poklonit za rodendan. pls PP tko mi moze pomoci. Hvala
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:01   #112
Šalji mi na PP šta ti treba, kako si to zamislio, šta bi da ti piše, neke specijalne želje, do kad je krajnji deadline.... i email ne zaboravi!
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:56   #113
Javi i meni detalje na pp.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:38   #114
Evo, vave10, poslala sam ti par emailova sa fotkama, bit će još....
Nadam se da su se još neki odazvali isto...
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:51   #115
Salji podatke na pp pa ti pomognem

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:27   #116
ako hoces jednu iz phnom penha, javi na pm
bea_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:07   #117
...mene ovo podsjeca na ono: poslat cu ti pozdrave iz tunguzije...

Jesam dobro shvatila?!
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 09:57   #118
HVala sima na pomoci imate PM
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 10:06   #119
To sam i ja napravila frendici za rođendan. Tko hoce vidjeti rezultat neka javi na PM.

Ja sam ljude nasla na fejsu i couchsurfingu. S tim da preporučujem da prvo okupis njene prijatelje i obitelj (uzu i širu) te se pomalo širiš na druge.



Sent from my E560 using Tapatalk
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:17   #120
Bok ekipa, imam 10 dana da pokušam napraviti neku cool čestitku. Ništa spektakularno, ali bi volio da mi se jave ljudi koji su na putovanjima i u mogućnosti.

Protuusluga ide u svrhu čokolada ili cuge
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.