Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 17:42   #241
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Kao sto sam i ja tebi rekao da sam curi rekao ako nije sretna napusti situaciju.. A ljubav se ne mjeri sexom, jebat mozes svakoga voljet ne.. I ovo je zadnje od mene za ovu temu. Iskljucujem se.
Autorice drzim fige i slusaj svoju podsvijest jebes sve ostalo skupa sa svima nama ovdje.

Powered by LG G6
seks u vezi mora biti zadovoljavajuc za oba partnera.
ovdje se ni ne prica o seksu bez ljubavi vec o ljubavi bez seksa.

cemu povlacenje? kaj ti je tak tesko trpiti oponiranje?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:45   #242
Autorici sam rekao svoje misljenje.. I to je to zbog toga sam i dosao sve ostalo je pocelo gubit smisao.. Ljes ionako nije moj pdf zalutao sam tu i sad znam zasto tu i ne pohodim... Ciaooo ragazzi, uzivajte.

Powered by LG G6
devaa is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:59   #243
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
sad ce se ona uvjeriti da joj je do validacije, ali sto i da joj je do validacije?
Nisam tu da ikoga u išta uvjeravam, ali na temelju napisanog mogu samo to zaključit. Uostalom, nek me ispravi ako sam u krivu - nije ona seksualno neispunjena, nego ju brine da s obzirom da on ne naskakuje na nju (odnosno jer ona inicira svaki put) da je on nezainteresiran odnosno da mu je ona neprivlačna.

A to nije istina, jer to progovara njena nesigurnost iz nje, koja je samo rezultat njenog stanja i nije prirodna. On ne inicira zato jer ona dovoljno (i previše) često inicira i on je s tim ne samo ispunjen nego i prebukiran za svoje potrebe.

A ona iz toga iščitava da on nije zainteresiran za nju, što nije točno.

Da je pak samo do redovitosti seksa, rekao bih da nisu kompatibilni i bok, ali ne radi se o tome. Njoj nije potrebno više seksa, bar tako tvrdi, njoj je potrebno da se osjeća poželjnom i da vidi na dečku onu vatru u očima...

...što neće nikad vidit jer prečesto sama traži, tako da on nikad ne bude gladan.

Quote:
super se osjecati pozeljno. i sam to zelim iako sam samo musko, nisam zena, njima je to daleko vaznije nego nama.
I to je odlično. Međutim osjećat se poželjno možeš na razne načine - flertaj s drugima, ili jednostavno voli sebe. Ili čekaj da se partner zaželi, i objasni ti u detalje što bi i kako bi s tobom sa svim guštima.

Quote:
tvoj stav postujem, ne samozavaravas se i ne seres drugima za njihove izbore, zelje i potrebe.

osobno uopce nisam nezasitan, samo volim seks i nemam neizdrzivu potrebu seksati se svaki dan.

ali ako imam priliku, zasto je ne iskoristiti?
hoce se njoj, hoce se meni, gugucemo nakon toga, osjecamo bliskost i ja sam bas zadovoljan, zivot je lijep, svijet je divan...
Ali samo pretpostavljaš da vam se hoće oboje. U ovom slučaju to nije tako.
Slažem se sa svim ostalim napisanim, ali sve u nekim granicama...

Quote:
svi smo mi dozivjeli neseksualni i niskoseksualni zivot. svi smo dozivjeli visoku zelju u pocetku i vecinom je nismo naucili odrzati na duzi rok. ja sam probao ovaj visokoseksualni zivot i jako mi se svidja, biram zivjeti njega tj nalaziti takve partnerice.
ne znaci da stalno mislim na seks, ne znaci da sam stalno napaljen, nisam napaljenko, normalan sam bas kao i ti u svakodnevnom zivotu.
Ne pokušavam te uvjerit da je to nešto neispravno, dapače kome to odgovara podržavam da tako živi.

Meni to ne odgovara, a vjerujem da joj je i dečko takav (s tim da on voli puno češće od mene koliko ubirem). Nisam uspio shvatit koliko ona stvarno voli i želi seks, znači bez drugih komponenti, baš libido koliki ima.

Btw, nisam ni mislio da su visokoseksualni ljudi perverznjaci, zapravo po prirodi i logici bi bilo obrnuto. Uostalom vidim i po sebi, pogotovo kad pretjerujem s apstinencijom kao sad.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:17   #244
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nisam tu da ikoga u išta uvjeravam, ali na temelju napisanog mogu samo to zaključit. Uostalom, nek me ispravi ako sam u krivu - nije ona seksualno neispunjena, nego ju brine da s obzirom da on ne naskakuje na nju (odnosno jer ona inicira svaki put) da je on nezainteresiran odnosno da mu je ona neprivlačna.

A to nije istina, jer to progovara njena nesigurnost iz nje, koja je samo rezultat njenog stanja i nije prirodna. On ne inicira zato jer ona dovoljno (i previše) često inicira i on je s tim ne samo ispunjen nego i prebukiran za svoje potrebe.

A ona iz toga iščitava da on nije zainteresiran za nju, što nije točno.

Da je pak samo do redovitosti seksa, rekao bih da nisu kompatibilni i bok, ali ne radi se o tome. Njoj nije potrebno više seksa, bar tako tvrdi, njoj je potrebno da se osjeća poželjnom i da vidi na dečku onu vatru u očima...

...što neće nikad vidit jer prečesto sama traži, tako da on nikad ne bude gladan.



I to je odlično. Međutim osjećat se poželjno možeš na razne načine - flertaj s drugima, ili jednostavno voli sebe. Ili čekaj da se partner zaželi, i objasni ti u detalje što bi i kako bi s tobom sa svim guštima.



Ali samo pretpostavljaš da vam se hoće oboje. U ovom slučaju to nije tako.
Slažem se sa svim ostalim napisanim, ali sve u nekim granicama...



Ne pokušavam te uvjerit da je to nešto neispravno, dapače kome to odgovara podržavam da tako živi.

Meni to ne odgovara, a vjerujem da joj je i dečko takav (s tim da on voli puno češće od mene koliko ubirem). Nisam uspio shvatit koliko ona stvarno voli i želi seks, znači bez drugih komponenti, baš libido koliki ima.

Btw, nisam ni mislio da su visokoseksualni ljudi perverznjaci, zapravo po prirodi i logici bi bilo obrnuto. Uostalom vidim i po sebi, pogotovo kad pretjerujem s apstinencijom kao sad.
Vidim i ja da se ode sve zakompliciralo.. Znaci ponavljam, meni je sasvim dovoljno 2 puta na tj. Nije mi do toga svaki dan, iako i da se desi svaki dan necu odbiti, nije to nista ruzno il ne znam ja sto pa da odbijam.. To svaki dan nece bit iz potrebe vec iz nekog gusta.. Znaci nije stvar da ja zelim cesce od 2 puta na tj. samo hocu da bar jednom od ta 2 puta on inicira, da se trgne da on mene zaskoci i da vidim da stvarno hoce to.. Ali gore je dobro napisano. Koliko ja navaljujem on vjerojatno nije ni imao potrebu, a cak ni mogucnost inicirati il nesto kad ga ja preduhitrim svaki put.. Shvatila sam da je problem u meni, odnosno u mom navaljivanju i da s tim nisam ni mogla doc do onoga sto zelim, odnosno da on pokrene.
Mene je to boljelo kad bi on odbio i kad vidim da ne trza, zato sam i dosla ode pisat da vidim jel postoji jos muskaraca koji ce ponekad reci Ne. Jer kao sto rekoh okruzena sam muskarcima koji na sva zvona pricaju kako bi oni svaki dan 100 puta, zaskoce curu, ne skidaju se s nje 5 sati blabla.. Meni je bilo u glavi.. Nemoguce da njemu nije cesto do toga, ako svima drugima je.. Laze, sigurno je problem u meni.. Eto
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:34   #245
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Vidim i ja da se ode sve zakompliciralo.. Znaci ponavljam, meni je sasvim dovoljno 2 puta na tj. Nije mi do toga svaki dan, iako i da se desi svaki dan necu odbiti, nije to nista ruzno il ne znam ja sto pa da odbijam.. To svaki dan nece bit iz potrebe vec iz nekog gusta.. Znaci nije stvar da ja zelim cesce od 2 puta na tj. samo hocu da bar jednom od ta 2 puta on inicira, da se trgne da on mene zaskoci i da vidim da stvarno hoce to.. Ali gore je dobro napisano. Koliko ja navaljujem on vjerojatno nije ni imao potrebu, a cak ni mogucnost inicirati il nesto kad ga ja preduhitrim svaki put.. Shvatila sam da je problem u meni, odnosno u mom navaljivanju i da s tim nisam ni mogla doc do onoga sto zelim, odnosno da on pokrene.
Mene je to boljelo kad bi on odbio i kad vidim da ne trza, zato sam i dosla ode pisat da vidim jel postoji jos muskaraca koji ce ponekad reci Ne. Jer kao sto rekoh okruzena sam muskarcima koji na sva zvona pricaju kako bi oni svaki dan 100 puta, zaskoce curu, ne skidaju se s nje 5 sati blabla.. Meni je bilo u glavi.. Nemoguce da njemu nije cesto do toga, ako svima drugima je.. Laze, sigurno je problem u meni.. Eto
Eto super, drago mi je da sam pomogo
Društvena percepcija muškarčeve seksualnosti i stvarno stanje iste, blago rečeno nemaju veze jedno s drugim.

Osim toga - svatko je osoba za sebe. Ne može se generalizirat. Mislim da je stvar vrlo kompleksna i da tu svašta igra ulogu.

Recimo, tu na forumu su dosta vokalni muškarci koji ne mogu dovoljno redovito doć do seksa pa se stvara percepcija da su muškarci napaljeni psi, a a ovo što si ti opisala je samo ponašanje kad razina libida nije ostvarena - bila ona visoka ili niska, ako nije u skladu s mogućnostima onda se želja potencira na neprirodne razine.

Isto tako, s druge strane zasićenjem postižeš kontraefekt: opet bez obzira na stvarnu razinu libida, kad zaglaviš u vezi s nekim tko to želi češće od tebe želja ti postane prigušena, stvara se odbojnost i otpor, seks postaje obveza...

Zato i mislim da ako pustiš malo stvar da dođe na sebe, odnosno da on osjeti potrebu prije nego naskočiš na njega, da će ti pokazat koliko te želi. Ne moraš zakidat sebe - ni nemoj to radit - ali prvo se počni ravnat po tvojoj stvarnoj potrebi (vjerujem da nije toliko veća od njegove). Nemoj u tome tražit potvrdu da si poželjna, ta potvrda će ti ionako doć kad on ogladni (a i tražiš to na krivoj adresi - prvo riješi problem u svojoj glavi i problem će nestat sam od sebe).

Mislim da ti je prioritet ozdravit i da je ovo problem koji će nestat sam od sebe ali tek tada... Prošao sam taj križ pa ako trebaš savjet javi se. Drugo moraš sama. Glavu gore i samo se uvijek sjeti da će proć.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:48   #246
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Eto super, drago mi je da sam pomogo
Društvena percepcija muškarčeve seksualnosti i stvarno stanje iste, blago rečeno nemaju veze jedno s drugim.

Osim toga - svatko je osoba za sebe. Ne može se generalizirat. Mislim da je stvar vrlo kompleksna i da tu svašta igra ulogu.

Recimo, tu na forumu su dosta vokalni muškarci koji ne mogu dovoljno redovito doć do seksa pa se stvara percepcija da su muškarci napaljeni psi, a a ovo što si ti opisala je samo ponašanje kad razina libida nije ostvarena - bila ona visoka ili niska, ako nije u skladu s mogućnostima onda se želja potencira na neprirodne razine.

Isto tako, s druge strane zasićenjem postižeš kontraefekt: opet bez obzira na stvarnu razinu libida, kad zaglaviš u vezi s nekim tko to želi češće od tebe želja ti postane prigušena, stvara se odbojnost i otpor, seks postaje obveza...

Zato i mislim da ako pustiš malo stvar da dođe na sebe, odnosno da on osjeti potrebu prije nego naskočiš na njega, da će ti pokazat koliko te želi. Ne moraš zakidat sebe - ni nemoj to radit - ali prvo se počni ravnat po tvojoj stvarnoj potrebi (vjerujem da nije toliko veća od njegove). Nemoj u tome tražit potvrdu da si poželjna, ta potvrda će ti ionako doć kad on ogladni (a i tražiš to na krivoj adresi - prvo riješi problem u svojoj glavi i problem će nestat sam od sebe).

Mislim da ti je prioritet ozdravit i da je ovo problem koji će nestat sam od sebe ali tek tada... Prošao sam taj križ pa ako trebaš savjet javi se. Drugo moraš sama. Glavu gore i samo se uvijek sjeti da će proć.
Drago mi je da je to tako i hvala na savjetima.. Pao mi je kamen sa srca, mogu to reci valjda ce sve bit bolje, samo da se malo skuliram
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 19:27   #247
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Nemoguce da njemu nije cesto do toga, ako svima drugima je.. Laze, sigurno je problem u meni.. Eto
Nejasan je razlog tvojoj žalopojci kad si već ustanovila razlog izostanka snošajnog poticanja. Da ima ukrudbu na sam pogled na tebe morao bi negdje riješiti neugodnu situaciju, odnosno, olakšati pritisak koju prepunost mužjačke esencije vrši na kitnik.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:29   #248
muskarce generalno nije tesko navesti na snosaj tj dovesti u raspolozenje, osim u nekim kracim izvanrednim intervalima. dovoljno zna biti i par pokreta, dodira, pa makar i samo zlocesti pogled. samo to treba doci od zaigrane i vesele strane, ne neke unaprijed natmurene frustrirane jedinke

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:17   #249
Naučila si se da ti seksom pokazuje svoju naklonost a to je jednostavno glupo. I naravno od muhe si napravila slona... i sad ga još testiraš a to se osjeti naravno i djeluje još više iritantno i odbojno kao turn off za njega..


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 09:42   #250
21g i već mu nije do sexa??
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:16   #251
pusti jadnog čovjeka na miru! ako te ne želi onda te ne želi, forsiranjem nećeš ništa postići.

nađi drugog tipa kojem si privlačnija i zanimljivija ili nađi neku drugu zanimaciju
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:31   #252
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
21g i već mu nije do sexa??
Znao sam da ces ovo reci ako se pojavis.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:32   #253
pa sasvim je dobro i rekla
ako ti libido nije doma u tim godinama, kad ce biti?

no zanimljivo je citati paralelno ovu i temu na zud
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:59   #254
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nisam tu da ikoga u išta uvjeravam, ali na temelju napisanog mogu samo to zaključit. Uostalom, nek me ispravi ako sam u krivu - nije ona seksualno neispunjena, nego ju brine da s obzirom da on ne naskakuje na nju (odnosno jer ona inicira svaki put) da je on nezainteresiran odnosno da mu je ona neprivlačna.

A to nije istina, jer to progovara njena nesigurnost iz nje, koja je samo rezultat njenog stanja i nije prirodna. On ne inicira zato jer ona dovoljno (i previše) često inicira i on je s tim ne samo ispunjen nego i prebukiran za svoje potrebe.

A ona iz toga iščitava da on nije zainteresiran za nju, što nije točno.

Da je pak samo do redovitosti seksa, rekao bih da nisu kompatibilni i bok, ali ne radi se o tome. Njoj nije potrebno više seksa, bar tako tvrdi, njoj je potrebno da se osjeća poželjnom i da vidi na dečku onu vatru u očima...

...što neće nikad vidit jer prečesto sama traži, tako da on nikad ne bude gladan.



I to je odlično. Međutim osjećat se poželjno možeš na razne načine - flertaj s drugima, ili jednostavno voli sebe. Ili čekaj da se partner zaželi, i objasni ti u detalje što bi i kako bi s tobom sa svim guštima.



Ali samo pretpostavljaš da vam se hoće oboje. U ovom slučaju to nije tako.
Slažem se sa svim ostalim napisanim, ali sve u nekim granicama...



Ne pokušavam te uvjerit da je to nešto neispravno, dapače kome to odgovara podržavam da tako živi.

Meni to ne odgovara, a vjerujem da joj je i dečko takav (s tim da on voli puno češće od mene koliko ubirem). Nisam uspio shvatit koliko ona stvarno voli i želi seks, znači bez drugih komponenti, baš libido koliki ima.

Btw, nisam ni mislio da su visokoseksualni ljudi perverznjaci, zapravo po prirodi i logici bi bilo obrnuto. Uostalom vidim i po sebi, pogotovo kad pretjerujem s apstinencijom kao sad.
Ja mislim da su sve tvoje teze zapravo klasična pila naopako. Pokušaj da se salto mortaleom obrne stvarnost. Dopuštam da su ljudi svakakvi oko svega, pa i libida, ali ne vjerujem da postoji zdrav, na sve načine, mlad muškarac, koji živi sa sebi privlačnom mladom ženom, dakle ima idealne uvjete, a da je ne želi vrlo često. Kamoli ne tjednima. U toj priči mora biti kvaka, žešća, u svezi njihova odnosa. Ili možda njegove mamice .....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 11:00   #255
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
21g i već mu nije do sexa??
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:27   #256
On guzi drugu.... i ne, nije do tebe
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:32   #257
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
On guzi drugu.... i ne, nije do tebe
S 21 bi trebao moć guzit i drugu i treću + vlastitu.
A vlastita bi mogla ga skužit jedino po praznim jajima
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:40   #258
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
S 21 bi trebao moć guzit i drugu i treću + vlastitu.
A vlastita bi mogla ga skužit jedino po praznim jajima
onda je peder....
p.s. u pravu si.....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 20:04   #259
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su sve tvoje teze zapravo klasična pila naopako. Pokušaj da se salto mortaleom obrne stvarnost. Dopuštam da su ljudi svakakvi oko svega, pa i libida, ali ne vjerujem da postoji zdrav, na sve načine, mlad muškarac, koji živi sa sebi privlačnom mladom ženom, dakle ima idealne uvjete, a da je ne želi vrlo često. Kamoli ne tjednima. U toj priči mora biti kvaka, žešća, u svezi njihova odnosa. Ili možda njegove mamice .....
A koji bi bio moj interes u takvim pokušajima? Šta ja imam od toga da sebe, nju ili bilokoga dovedem u zabludu? Mogu samo dat svoju verziju stvarnosti, ne mogu nikog u ništa uvjerit (nadam se), ne mogu tvrdit da sam sigurno u pravu niti mogu govorit u tuđe ime. Zato postoji forum - prikupiš podatke, presječeš, izbaciš outliere, pridružiš težinu na kvalitativnim kriterijima i apliciraš korektivni faktor i dobiješ - otprilike "suštinu".

Da forum nema svoje čari i prednosti, nitko od nas ne bi tu pisao ni čitao nego bismo pričali sa jednom, dvije osobe IRL i bazirali bismo stavove na svojoj ili eventualno par (k tome još i kompatibilnih) perspektiva. Na sreću nije tako.

Stvarno ne razumijem zašto je nekima tako teško pojmit da nemamo svi tako monstruozni libido da bismo svaki dan ili tjedan. Ne znam kako vam ne dosadi. Mislim, mogu razumijet svakodnevnu potrebu, ali želju? Odakle? I odakle vremena?

A šta mamica radi u toj priči? To mi tek nije jasno
Jel to nešto tipa Edip, Freud, that kind of thing?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 08:17   #260
mamica sluzi da se ni slucajno ne bi pomislilo kako bi problem mogao biti negdje u autorici

ovako su osigurane sve baze na njegovoj strani
ili je impotentan, ili je peder, ili ima psihicke probleme
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger