Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 11:27   #81
Jackie nixon ovaj Kennedy.
I ja bi ga ubila da jebe Marilyn.
Ajde možda i ne bi.
T'pol Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 11:44   #82
ubila ga je mafija
njegov otac je imao veze s mafijom
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 18:52   #83
I ljudi su bili na mjesecu
T'pol Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:05   #84
klasicna urota ubili ga ljudi oporba ++mafija ..njegovim ubojstvom se otvorio put k vjetnamu i ostalim malverzacijama.. jebi ga mislim da bilo koji predsjednik ak nece suradjivat sa mafijom i ostalim debilima iz tajni sluzbi moze najebat a kenedy se suprostavio .. kaj ces .. dobar covjek uvjek najebe
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:33   #85
Quote:
DM SIBENIK kaže: Pogledaj post
Tko je ubio Kennedya?
Ubojica.
Onaj ko je zadnji rekao " ja nisam "
divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 12:57   #86
Usprkos tri kongresne istrage u kojoj se samo prva zauzela za teoriju o „usamljenom strijelcu“, usprkos nedavnom posmrtnom priznanju Howarda Hunta o LBJ-ovom umijesanosti u organizaciju atentata i usprkos nedavnom pobijanju Warrenove komisije oko „usamljenog strijelca“ od strane bivsih FBI djelatnika, HBO se priprema ozivjeti mit „Lee Harvey Oswalda u novoj mini seriji o JFK-u – u donjem tekstu.

Skupina JFK istrazivaca priprema peticiju protiv projekta.

Link peticije: http://www.ipetitions.com/petition/jfklancer/
Greetings!

ACTION ALERT! Your help is needed as never before.

HBO, Playtone plan JFK miniseries.

According to Variety HBO is near a deal with Playtone that will turn Vincent Bugliosi's 1,632-page book "Reclaiming History: The Assassination of President John F. Kennedy" into a miniseries. Ten-parter will debunk long-held conspiracy theories and establish that assassin Lee Harvey Oswald acted alone.

HBO is wrapping up a deal to finance and air the mini, which will depict Oswald's journey to becoming an assassin and his subsequent murder on live TV by Jack Ruby. Playtone's Tom Hanks and Gary Goetzman will exec produce along with their "Big Love" star Bill Paxton.

The network will make a companion documentary special, with Bugliosi addressing myriad conspiracy theories, including those involving the Mafia, the KGB or Fidel Castro in JFK's assassination.


What can you do? Reclaim Truth!

By the weekend JFK Lancer will have a petition stating we, the JFK assassination community, refute the claims of Bugliosi, and the petition will state the major points of conspiracy evidence. You will be able to sign a petition to give the JFK community a chance to refute this book's claims. A letter will be sent on your behalf to HBO and Playtone. GIVE TRUTH A CHANCE PETITION

Send your research notes on Bugliosi's claims to either Debra Conway or Rex Bradford. Rex has begun an important website to list the errors in Bugliosi's book.

Meanwhile, post or comment on as many forums/blogs as you have access to and please ask all your friends to as well.

Thank you. The 45th Anniversary of the assassination of President Kennedy is near. Don't let the truth drift away. We must take every advantage to give the truth to history. Please help.

Sincerely,
Debra Conway
JFK Lancer Productions & Publications
uforadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 13:00   #87
Novi broj casopisa TIME posvetio je temu broja JFK-u. Objavljen je cijeli niz clanaka u mainstream TIME-u ciji naslovi govore dovoljno z a sebe;

1. CLANAK
„WARRIOR FOR PEACE“ (RATNIK MIRA)
Izravni link na clanak:
http://www.time.com/time/specials/20...634954,00.html

2. CLANAK

A SLOW ROAD TO CIVIL RIGHTS (SPORI PUT KA GRADJANSKIM PRAVIMA)
Izravni link:
http://www.time.com/time/specials/20...634940,00.html

3. CLANAK
THE CATHOLIC CONUNDRUM (KATOLICKA ZAGONETKA)
Izravni link:
http://www.time.com/time/specials/20...634947,00.html

4. CLANAK
CALLED TO ACTION, INSPIRED TO GIVE BACK (POZIVAN NA AKCIJU, INSPIRIRAN DA UZVRATI)
Izravni link:
http://www.time.com/time/specials/20...634935,00.html

5. CLANAK
THE COOL FAKTOR (TRENUCI OPUSTENOSTI)
Izravni link:
http://www.time.com/time/specials/20...634962,00.html

6. CLANAK
THE SWINGINGEST PRESIDENT EVER (NAJVECI PREDSJEDNICKI IGRAC GOLFA)
Izravni link:
http://www.time.com/time/specials/20...634952,00.html

7. CLANAK:
THE ASSASSINATION: WAS IT A CONPSPIRACY? (ATENTAT: JE LI BILA ZAVJERA?)
Izravni link:
http://www.time.com/time/specials/20...634964,00.html

(DVA VIDJENJA DAVIDA TALBOTA I VINCENTA BUGLIOSIJA) – jedan je PRO-CONSPIRACY, a drugi je negativisticki. Negativisticki clanak nakon nizanja argumenata naglasava ovakvu pretpostavku:

„But let's assume, just for the sake of argument, that the CIA or Mob decided to kill Kennedy and also decided that Oswald should do the job. It still doesn't make any sense.“

Formula je postavljena pogresno u startu te je daljnje nadogradjivanje teksta gubljenje vremena. Argument uopce naime nije taj da su npr. "CIA i mafija odlucili ubiti Kennedyja i zbog toga odlucili angazirati Oswalda". Jedan od dugogodisnjih protuargumenata u pobijanju teze Warrenove komisije upravo je taj da Oswald uopce i nije odradio taj posao.
uforadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 04:31   #88
Smrt predsjednika Kennedya

imam 17. god tako da sam još mlad i neiskusan, ali me zanima jedna stvar zašto je ubijen kennedy pres.usa malo sam googlo ali me zanima mišljenje forumaša i što vi znate o tome

nadam se ozbiljnim odgovorima
thenddd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 14:02   #89
Quote:
thenddd kaže: Pogledaj post
imam 17. god tako da sam još mlad i neiskusan, ali me zanima jedna stvar zašto je ubijen kennedy pres.usa malo sam googlo ali me zanima mišljenje forumaša i što vi znate o tome

nadam se ozbiljnim odgovorima
Ovdje mozes naci dosadasnje rasprave:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=211372

Pozdrav
uforadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 20:35   #90
Spojio sam teme.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 12:39   #91
Nije ga ubio vozač, ta je teorija neko vrijeme bila aktualna!

http://www.youtube.com/watch?v=1BPyh...eature=related

Nego, puno je interesantnije - ZAŠTO.

Dakle, nakon istraživanja - trebate pokušati shvatiti da USA predsjednici to u stvari nisu, nego su samo glumci koji odrađuju posao za stvarne vladare (200 obitelji koje vladaju, masoni, iluminati - koje nigdje ne vidiš u medijima jer su im vlasnici!).
JFK je bio (preporučam bilo koju knjigu od JIMA MARRSa)
1) dijete bogate i moćne obitelji koja nije bila pripadnik VLADAJUĆEG ESTABLIŠMENTA
2) katolik - ne znam kakve veze to ima u cijeloj priči, ali nije na odmet spomenuti
3) prijatelj našem TITU (veliki igrač, s njim komunicira od 50-ih dok je kao kongresmen dolazio u Beograd i naganjao curice po dunavskim večerama!)
4) Ono najbitnije - odmaknuo se od te iste vladajuće strukture, htijući biti pravi presdsjednik svih Amerikanaca i zaista "make a difference in the world"- što je značilo manj financijsku opresiju svijeta i davanje nekih "rubnih" znanja čovječanstvu o biti, postanku i ulozi u WW2.
O tajnim društvima - http://www.youtube.com/watch?v=_WSGwnz7XpY

5) Ono što ga je zapravo ubilo je predsjednička odluka kojom je htio eliminirati pogubni utjecaj koji ima FED na SAD i svijet, (svi ste valjda gledali ZEITGEIST) tako što je htio stvoriti novu monetarnu jedinicu koja bi bila vezana za srebro ( a ne fiducijarni novac koji FED prodaje USa vladi - toaletni papir). Us president je tada imao takve ovlasti. Takva bi odluka bila prvi korak u oslabljivanju utjecaja te prave "vlade u sjeni" nad svijetom i Amerikom.

Zato je i ubijen tako javno i ritualno (do your research!) kao opomena svim budućim glumcima n amjestu predsjednika SAD -a što ih čeka ako počnu uzimati stvari u svoje ruke.

Ima toga još ohohoho tako da prav pitanje nije TKOP ga je ubio već ZAŠTO?
A vjerojatno je bilo nekoliko pucača, vjeroajtno nekakvi bivši marinci zaduženi za specijane zadatke (koji su i samo vać dugo vjerojatno pod zemljom ili na ranču u Arizoni gdje umirovljuju takve!)
NemaPlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:07   #92
Evo istine sto se dogodilo toga dana

Chuck Norris built a time machine and went back in time to stop the JFK assassination. As Oswald shot, Chuck met all three bullets with his beard, deflecting them. JFK's head exploded out of sheer amazement.
BioNQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 19:38   #93
kenedya su ubili iluminati.. pa vi pricajte sta god hocete... to jest neki dijelovi americke vlade koji su htjeli rat u vijetnamu..
zamjerio im se po njegovoj izjavi u kojoj govori da amerikom ne vlada senat nego vlada iza kulisa to jest iluminati.. jos je htio otkrit neke dokumente koji dokazuju vanzice i jos stosta...
__________________
Biti dobro prilagođen bolesnom društvu nije nikakvo mjerilo zdravlja...
ttomi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 19:41   #94
Thumbs up

Quote:
NemaPlina kaže: Pogledaj post
Nije ga ubio vozač, ta je teorija neko vrijeme bila aktualna!

http://www.youtube.com/watch?v=1BPyh...eature=related

Nego, puno je interesantnije - ZAŠTO.

Dakle, nakon istraživanja - trebate pokušati shvatiti da USA predsjednici to u stvari nisu, nego su samo glumci koji odrađuju posao za stvarne vladare (200 obitelji koje vladaju, masoni, iluminati - koje nigdje ne vidiš u medijima jer su im vlasnici!).
JFK je bio (preporučam bilo koju knjigu od JIMA MARRSa)
1) dijete bogate i moćne obitelji koja nije bila pripadnik VLADAJUĆEG ESTABLIŠMENTA
2) katolik - ne znam kakve veze to ima u cijeloj priči, ali nije na odmet spomenuti
3) prijatelj našem TITU (veliki igrač, s njim komunicira od 50-ih dok je kao kongresmen dolazio u Beograd i naganjao curice po dunavskim večerama!)
4) Ono najbitnije - odmaknuo se od te iste vladajuće strukture, htijući biti pravi presdsjednik svih Amerikanaca i zaista "make a difference in the world"- što je značilo manj financijsku opresiju svijeta i davanje nekih "rubnih" znanja čovječanstvu o biti, postanku i ulozi u WW2.
O tajnim društvima - http://www.youtube.com/watch?v=_WSGwnz7XpY

5) Ono što ga je zapravo ubilo je predsjednička odluka kojom je htio eliminirati pogubni utjecaj koji ima FED na SAD i svijet, (svi ste valjda gledali ZEITGEIST) tako što je htio stvoriti novu monetarnu jedinicu koja bi bila vezana za srebro ( a ne fiducijarni novac koji FED prodaje USa vladi - toaletni papir). Us president je tada imao takve ovlasti. Takva bi odluka bila prvi korak u oslabljivanju utjecaja te prave "vlade u sjeni" nad svijetom i Amerikom.

Zato je i ubijen tako javno i ritualno (do your research!) kao opomena svim budućim glumcima n amjestu predsjednika SAD -a što ih čeka ako počnu uzimati stvari u svoje ruke.

Ima toga još ohohoho tako da prav pitanje nije TKOP ga je ubio već ZAŠTO?
A vjerojatno je bilo nekoliko pucača, vjeroajtno nekakvi bivši marinci zaduženi za specijane zadatke (koji su i samo vać dugo vjerojatno pod zemljom ili na ranču u Arizoni gdje umirovljuju takve!)
slazem se .. al zaboravio si rat u vijetnamu spomenit.. jer on ga nije htio ali vece kuke od njega jesu...
__________________
Biti dobro prilagođen bolesnom društvu nije nikakvo mjerilo zdravlja...
ttomi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 15:13   #95
ubio ga metak.šit hepns
__________________
kaj te briga!?
stick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 19:17   #96
Quote:
NemaPlina kaže: Pogledaj post
Nije ga ubio vozač, ta je teorija neko vrijeme bila aktualna!
Upravo tako. Promotor te teorije bio je pokojni William Cooper koji je tvrdio da je Kennedyja ubio njegov vozac William Greer. Cooper koji je prije par godina poginuo u okrsaju s policijom, pokazivao je svojevremeno u stvari 4-5 generaciju Zaprauderovog filma gdje je onda lako bilo dati mastu na volju.

Cooperove sulude interpretacije nisu nista neobicno s obzirom na radove i stetu koju je isto tako nanio i UFO polju.
uforadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 17:47   #97
Jedna vidovnjakinja iz KANADE je rekla da ga je ubilo dijete.
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 13:57   #98
Ovo je izjava John Lear-a, 2-11-2003 Art Bell Radio Show, Coast to Coast, 10pm-2am

"Ovaj poslednji snimak je atanetat na Kenedija. Sigurno si već čuo onu teoriju o drugom snajperisti. Vidiš, ovo je druga kamera koja pokazuje šta se tačno desilo. Mi smo imali četvoricu snajperista. Stvar je bila u tome što je Kenedi morao da bude uklonjen, jer je htjeo da objavi narodu ono malo informacija koje smo mu mi dali, a htjeo je i da povuče trupe iz Vijetnama, kojeg smo mi koristili za odvlačenje pažnje naroda. Nakon Kenedija, nikada više nismo obavještavali predsjednike o ovome. Nixon je znao, jer je bio upoznat s tim kao VP, još 1952.g. To je i zašto je znao gdje da povede Jackie Gleason, u Homestead Air Force, bazu, kako bi ona vidjela tijela vanzemaljaca koje smo tamo držali."

To mozete procitati na kraju texta tu:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=303332&page=20
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 14:19   #99
Meni se čini da je taj atentat imao skrivenu poruku u sebi, a ta je da postoje razne interesne grupe u SAD-u koje ponekad imaju i veću moć od same vlade, atentat na Kennedya je bio čisti primjer demonstracije moći, istina Kennedy je imao namjeru ukinuti Federalnu Rezervu i povući vojne trupe iz Vijetnama.
Kada spominjem interesne grupe; mislim na grupacije koje se bave ilegalnom prodajom droge i oružja, tek onda nafta dolazi.
Sunyata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 20:27   #100
Nebi me cudilo da su ga ubili njegovi bliži suradnici zbog love ili statusa koji je imao u to vrijeme
__________________
Bolje jedna velika bitka,nego stotine malih.
minas morgul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.