Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2007., 00:19   #21
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
tako je delija !!

SVE SU TO GLUPOSTI JELDA
Ne moj brale.
Kako vidim, ti i Endi uopće ne znate šta su to CAKE.
Ne, nisu to GLUPOSTI, već su to FORE za prevaru.
A da znate za te CAKE shvatili bi da su ti prevaranti ipak pametniji od vas dvojice, jer koriste upravo znanstvene metode, o kojim vi ne znate ništa, kako bi ljude varali.

Ipak, čast pojedincima koji ne koriste CAKE.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 01:32   #22
Endimon je lijepo objasnio, iako se otpor nekih organa mijenja ukoliko s njima nesto ne valja, to se na mjerenju biopotencijala ne moze vidjeti, jer ta spravica (voltmetar najobicniji) mjeri otpor od prsta do prsta. Problem kod toga je ako se covjek malo uznoji, rezultat mjerenja se mijenja drasticno, puno vise nego se mijenja kod bolesti. A ona glupost da je svaki prst za drugi dio tijela je glupost. Struja ide kroz prst u ruku, pa kroz tijelo, i onda natrag kroz ruku u drugi prst. Jedino kaj taj uredjaj mjeri je razlika izmedju vodljivosti kaziprsta i srednjaka.

Inace, bas sam jednom sa frendom iz zajebancije otisao na to. On onako, debel, stalno pije, pusi, itd. i tip njemu kaze ma sve super, pluca 10/10! A ja onako, ajmo rec trudim se zdrav zivot i meni pluca 3. Onda idemo drzat dah, on izdrzao 1:40, ja 2:30.
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 14:21   #23
Stajao sam jednom u redu i slušao što gospođa mjeriteljica priča građanima. Većina ljudi su bili po dvadesetak godina. Došli su, dobili brojke i otišli. Jednu curu je pitala jel ju u zadnje vrijeme često boli glava (mislim, ajde nađi žensku koju NE boli glava). Onda je bila neka penzićka. Nju je odmah odvela sa strane i valjda ugovorila pregled.
Ti lopovi doslovno pecaju naivce . Jedva sam se suzdržao da gospođu popljujem pred budućom žrtvom.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 15:59   #24
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
Stajao sam jednom u redu i slušao što gospođa mjeriteljica priča građanima. Većina ljudi su bili po dvadesetak godina. Došli su, dobili brojke i otišli. Jednu curu je pitala jel ju u zadnje vrijeme često boli glava (mislim, ajde nađi žensku koju NE boli glava). Onda je bila neka penzićka. Nju je odmah odvela sa strane i valjda ugovorila pregled.
Ti lopovi doslovno pecaju naivce . Jedva sam se suzdržao da gospođu popljujem pred budućom žrtvom.
rade li oni to samo s jednim naponom? kakva je frekvencija?
nešto slično je onaj amsat, samo što amsat ide na promatranje otpora pri raznim strujama, i daje aproksimaciju koja ukazuje na neko specifično stanje jer mjeri kako se mijenja otpor nekih organa. to je pomoć pri dijagnostici, ali ne i fiksna dijagnostika.
no ovi biopotencijali, to je teško sranje.

zašto je nisi popljuvao? pa ja bi joj sasuo u facu. ne može ti ništa.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 17:52   #25
Može li mi tko potvrdit nešto u vezi paralela & meridijana i položaja u kojem spavamo(u odnosu na njih)ima veze,ili?
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:01   #26
Quote:
back to black kaže: Pogledaj post
Može li mi tko potvrdit nešto u vezi paralela & meridijana i položaja u kojem spavamo(u odnosu na njih)ima veze,ili?
meridijani i paralele su zemljopisni pojmovi koji služe lakšem snalaženju na Zemljinoj kugli. nemaju veze s utjecajem na čovjeka. to su zamišljene crte.
Zemljom se prostire magnetsko polje koje ima i svoja lokalna odstupanja (pogledaj bilo koju pomorsku kartu Jadrana) i koje je otklonjeno od zemljopisnih polova i koje se stalno lagano miče i putuje.
ni ono nema mjerljivi utjecaj na ljude, ali ima na neke ptice koje se tako dok lete orijentiraju.

spavaj u kojem god želiš položaju, nevažno je. samo nastoj zaspati što manje zgrčeno, i na dobrom ležaju.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:04   #27
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
meridijani i paralele su zemljopisni pojmovi koji služe lakšem snalaženju na Zemljinoj kugli. nemaju veze s utjecajem na čovjeka. to su zamišljene crte.
Zemljom se prostire magnetsko polje koje ima i svoja lokalna odstupanja (pogledaj bilo koju pomorsku kartu Jadrana) i koje je otklonjeno od zemljopisnih polova i koje se stalno lagano miče i putuje.
ni ono nema mjerljivi utjecaj na ljude, ali ima na neke ptice koje se tako dok lete orijentiraju.

spavaj u kojem god želiš položaju, nevažno je. samo nastoj zaspati što manje zgrčeno, i na dobrom ležaju.
na koju foru neki ljudi "iščitaju" stanje organizma iz oka? ili pomoću pulsa?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:22   #28
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
na koju foru neki ljudi "iščitaju" stanje organizma iz oka? ili pomoću pulsa?
ne iščitaju
to je iridologija, šarlatanstvo. šarenica oka se ne mijenja pri raznim stanjima organizma, ona je konstantnija od otiska prsta i u novije vrijeme će masovno služiti identifikaciji, baš zato jer se ne mijenja. mislim da tu metodu identifikacije danas koriste samo neke ultrasuper organizacije tipa FBI. još nije ušlo u upotrebu za obične smrtnike. valjda. je li to bilo u charlijevim anđelima?
gledajući u oko možeš zaključiti da netko ima žuticu, ako mu je bjeloočnica žuta, a možeš i vidjeti da ima temperaturu, ako mu oči plivaju, da ima snažni infarkt/inzult, ako mu oči krvare, ili bolesti oka.

pomoću pulsa je nešto slično, to je dijagnostika "na prvu ruku". recimo netko se sruši, pipaš puls, nema ga ili je vrlo slab - osoba je u šoku. i tako to.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:25   #29
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
spavaj u kojem god želiš položaju, nevažno je. samo nastoj zaspati što manje zgrčeno, i na dobrom ležaju.
Tnx stalno sam brijala da ima neka kvaka u tom položaju spavanja,da me to već počelo nervirat( jer nema te kombinacije,gdje god da stanovala ,koja meni paše,stalno sam rotirala po stanu ko manijak )Generalno,nemam loš san,samo čitam s vremena na vrijeme krivu literaturu,očito...
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:07   #30
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ne iščitaju
to je iridologija, šarlatanstvo. šarenica oka se ne mijenja pri raznim stanjima organizma, ona je konstantnija od otiska prsta i u novije vrijeme će masovno služiti identifikaciji, baš zato jer se ne mijenja. mislim da tu metodu identifikacije danas koriste samo neke ultrasuper organizacije tipa FBI. još nije ušlo u upotrebu za obične smrtnike. valjda. je li to bilo u charlijevim anđelima?
gledajući u oko možeš zaključiti da netko ima žuticu, ako mu je bjeloočnica žuta, a možeš i vidjeti da ima temperaturu, ako mu oči plivaju, da ima snažni infarkt/inzult, ako mu oči krvare, ili bolesti oka.

pomoću pulsa je nešto slično, to je dijagnostika "na prvu ruku". recimo netko se sruši, pipaš puls, nema ga ili je vrlo slab - osoba je u šoku. i tako to.
zaboravio si i na eventualne probleme sa štitnjačom, korištenje marihuane......
e,btw, ne javljam se jer sam sve krivo napravila.....

i još nešto...gledala sam prije nekoliko godina dokumentarac o jednom indijcu što živi negdje bogu iza nogu i liječi ljude na temelju znanja i uputa zapisanih u vedama. uglavnom, osoba dođe kod njega, on je uhvati za ruku (ne znam sad lijevu ili desnu) i samo joj priča od čega (eventualno) boluje i daje joj terapiju. i liječi ljude.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:50   #31
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
zaboravio si i na eventualne probleme sa štitnjačom, korištenje marihuane......
e,btw, ne javljam se jer sam sve krivo napravila.....

i još nešto...gledala sam prije nekoliko godina dokumentarac o jednom indijcu što živi negdje bogu iza nogu i liječi ljude na temelju znanja i uputa zapisanih u vedama. uglavnom, osoba dođe kod njega, on je uhvati za ruku (ne znam sad lijevu ili desnu) i samo joj priča od čega (eventualno) boluje i daje joj terapiju. i liječi ljude.
da, i to nabrojano

nemam pojma što je s tim indijcem, ali očito te gleda i pokušava nešto zaključiti. šteta što ga netko ne ispita.
ali da liječi ljude, da, liječi kao i Međugorje...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 20:57   #32
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
rade li oni to samo s jednim naponom? kakva je frekvencija?
nešto slično je onaj amsat, samo što amsat ide na promatranje otpora pri raznim strujama, i daje aproksimaciju koja ukazuje na neko specifično stanje jer mjeri kako se mijenja otpor nekih organa. to je pomoć pri dijagnostici, ali ne i fiksna dijagnostika.
no ovi biopotencijali, to je teško sranje.

zašto je nisi popljuvao? pa ja bi joj sasuo u facu. ne može ti ništa.
Bila je malo složenija situacija, nisam bio sam, osim par minuta dok sam to gledao. Inače mi još ego nije dovoljno velik da bez promišljanja uskačem u sukobe. Ovdje sam čekao dok se par ljudi nije vratilo pa sam se pokupio i prije nego sam došao na red. Bilo mi je i malo glupo da oni čekaju sa strane dok ja izvodim kerefeke.
Uređaj je imao mali ekran na kojem su se pojavljivale brojkice i dio na koji je trebalo staviti prste. Sa strane su bile nekakve skice čovjeka i organa njegovih.
Ostaje nada da ću još kad naletjeti.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 22:52   #33
E to je prevara ja uvijek imam maximum.
__________________
ja sam ja pušač cancer man
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 23:47   #34
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
na koju foru neki ljudi "iščitaju" stanje organizma iz oka? ili pomoću pulsa?
Pročitaj koju knjigu o temama koje te zanimaju, a nemoj stalno tu mljeti na forumu.
Oduvjek su ljudi znali čitati poremećenu strukturu mrežnice oka ili treba znati da svako "bilo" je drugačije kod svakog čovjeka i u svake bolesti, samo glupi znanstvenici nisu tome posvetili pažnju.

Znate vidjeti i reći : "Vidi kako ovaj loše izgleda" i sigurni ste da je ta osoba bolesna, a zamislite što vide ljudi koji se odlično služe tim tehnikama.
__________________
Čistoća postaje važnija kada je pobožnost daleko !
Ševa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 00:28   #35
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
da, i to nabrojano

nemam pojma što je s tim indijcem, ali očito te gleda i pokušava nešto zaključiti. šteta što ga netko ne ispita.
ali da liječi ljude, da, liječi kao i Međugorje...
Ruskinja s rendgenskim vidom
Čudesne moći 16-godišnje Natalije Demkine zapanjile su ruske liječnike: djevojčica dokazano vidi ljudske organe bez pomoći ultrazvuka i rendgena! Natalijin tzv. dvostruki vid potvrđen je nizom eksperimenata, a o tom jedinstvenom fenomenu ovih dana opširno javljaju vodeći ruski listovi poput Pravde i Izvestije.
Djevojčica iz Saranska vidi cijeli ljudski organizam, do pojedinosti koje ostaju nezamijećene i na rendgenskim snimkama. Liječnici lokalne dječje klinike, kojima je u to bilo teško povjerovati, testirali su Nataliju na ženi oboljeloj od mnogih bolesti. Djevojčica je uspjela otkriti svaku, a njezina dijagnoza potom je potvrđena ultrazvučnim pregledom. Natalija, koja želi studirati medicinu u Moskvi kako bi mogla postavljati preciznije dijagnoze, kaže da joj se sviđa dvostruki vid.
- U trenutku se mogu prebaciti na moj drugi vid ako treba otkriti nečije zdravstvene tegobe. Teško je objasniti kako to uspijevam. Određeni impulsi govore mi da je riječ o oštećenu organu - rekla je Natalija u intervjuu Pravdi te dodala da njezine moći djeluju samo danju. Zbog njih je odnedavno opsjedaju ljudi koji žele doznati jesu li bolesni, a iako su pred njezinom kućom redovi, nikoga nije odbila. Novac je ne zanima, nagrada joj je pomaganje drugima. Njezine dijagnoze nerijetko osporavaju liječničke. Jednoj je ženi, kojoj je dijagnosticiran rak, otkrila da zapravo ima samo manju cistu, a to je potvrdio i ponovljeni pregled.
Natalijini roditelji ne znaju odakle joj moći, ali znaju da su se pojavile nakon operacije slijepog crijeva. Nakon tog zahvata u njezinu je tijelu ostao pamučni tampon, a mjesec dana nakon nove operacije i povratka kući, otkrila je da posjeduje dvostruki vid.
Njezina majka Tatjana tvrdi da je od najranije dobi bila čudo od djeteta: progovorila je sa šest mjeseci, s jednom godinom recitirala je Puškinove pjesme, a s tri svladala abecedu i vozila motorne sanjke. (B.Ke.)

x-ray or x-files?
Ruska "x-ray djevojka" dokazala svoje sposobnosti u Tokyju
Natalia Demkina (17) Ruskinja je koja može vidjeti unutrašnjost tijela, te na taj način lako prepoznati eventualnu bolest. Eksperimenti kojima je podvrgnuta u Londonu potvrdili su njene mogućnosti, dok su Amerikanci bili sumnjičavi jer je djevojka prepoznala bolesti kod samo 4 od 7 ljudi. Međutim, zadnji testovi kojima se podvrgla u Tokyju pokazali su 100% točnost njenih dijagnoza. Ono što je najviše začudilo znanstvenike je činjenica da Demkina može "očitati" bolest i iz fotografija sa putovnice. Nakon što je prošla testove u inozemstvu, uskoro će svoje mogućnosti demonstrirati ruskim znanstvenicima.
http://en.rian.ru/society/20050419/39705477.html
http://www.ananova.com/news/story/sm...=news.quirkies

Pazi Endi na crvena slova: Određeni impulsi, jer ja sam te pitao da li znaš sve o Impulsima.
-----------------------------

Slijepi Britanac prepoznaje ljudske emocije na fotografijama
Potpuno slijep Britanac posjeduje "šesto čulo" koje mu omogućava da prepoznaje ljudske emocije sa fotografija. Ovaj 52-godišnjak pretrpio je dva moždana udara koja su oštetila dijelove mozga odgovorne za vid nakon čega je ostao potpuno slijep, iako su mu oči i očni živci ostali netaknuti, te sada očito koristi neke dijelove mozga koji nisu zaduženi za vid da bi procesuirao vidne signale povezane sa emocijama. Sa Sveušilištu u Walesu izjavili su da se kod "pacijenta X", kako ga zovu, javlja aktivnost u amygdali, dijelu mozga koji odgovara na neverbalnu komunikaciju. Po nekima, samostimulacijom amygdale, korištenjem jednostavnih tehnika, moguće je povećati kreativnost, inteligenciju, osjećaje, a čak i visokoosjetilnu percepciju.
-----------------------------

Ruskom nuklearnom fizičaru Olegu Avdeičiku, koji već više od dvadeset godina radi kao kriminalistički stručnjak u moskovskoj policiji, dovoljan je jedan pogled na ljudski dlan da ustanovi gdje je osoba rođena, od kojih bolesti boluje, je li ovisnik o drogama i ima li zločinačkih sklonosti.
Oleg u svojoj bazi podataka ima 55 tisuća otisaka prstiju, nakon čijeg proučavanja je razvio sustav kojim uspješno rješava moskovske zločine.
Najnovije otkriće do kojeg je ruski znanstvenik došao moglo bi spriječiti mnoge buduće zločine. Oleg naime već na novorođenčetu može otkriti ima li nasilničkih sklonosti i hoće li postati silovateljem.
Ako je Avdeičikova teorija točna – a zasad nije ni jedom pogriješio – ovisnici o drogama, silovatelji i zločinci uopće imaju nepravilne, elipsaste i brazdaste otiske prstiju, dok “naivčine” i “poštenjačine” imaju pravilne i plitke krugove na vršcima prstiju.Olegova metoda u zatvor je potrpala mnoge zločince, posebice kradljivce, čiji otisci prstiju su komliciraniji od onih običnih ljudi, a ruski znanstvenik može čovjeka “pročitati” čak i ako su mu dlanovi oštećeni.
Nakon što je raskrinkao potencijalne ubojice, kradljivce i silovatelje, pred Olegom je novi izazov – moskovska policija želi da znanstvenik gledajući otiske prstiju otkrije kojoj krvnoj grupi određeni pojedinac pripada. Olegova metoda već sada koristi se ne samo u policijske nego i u medicinske svrhe, pa se fizičar može pohvaliti i s nekoliko stotina spašenih života – a “samo” je bacio pogled na dlan bolesnika!

----------------------------------
Endi,
Nemoj sad izjaviti da su to izmišljene priče jer i ja sam pred svjedocima otkrivao ljudima od kojih bolesti boluju.

A da znanost to NE ŽELI prihvatiti razlog je što nemaju odgovor na pitanje kako je to moguće.
Dočim, JA POSJEDUJEM ODGOVOR na to: kako je to moguće.

I još da ti kažem da ne samo u Irisu oka i dlanovima "piše" sve o čovjeku već i na IVCI UHA.

No to je ipak predaleko za spoznajnu moć tvojih moždanih vijuga!!!
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:13   #36
Quote:
Ševa kaže: Pogledaj post
Pročitaj koju knjigu o temama koje te zanimaju, a nemoj stalno tu mljeti na forumu.
Oduvjek su ljudi znali čitati poremećenu strukturu mrežnice oka ili treba znati da svako "bilo" je drugačije kod svakog čovjeka i u svake bolesti, samo glupi znanstvenici nisu tome posvetili pažnju.

Znate vidjeti i reći : "Vidi kako ovaj loše izgleda" i sigurni ste da je ta osoba bolesna, a zamislite što vide ljudi koji se odlično služe tim tehnikama.

bravo, bravo. ako nisi znao, mrežnica je očna pozadina i njome se bave oftalmolozi retinolozi. poremećaj mrežnice ukazuje na potencijalni gubitak vida.

"glupi znanstvenici", haha, glup si ti kad ne znaš razliku između mrežnice i šarenice
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 13:15   #37
Delija, bila je ta cura iz Rusije na Discovery Channelu. Uglavnom, ljudima koji su dolazili do nje je iste sekunde govorila kaj im je. Onda su je stavili u sobusa 7 ljudi, svako od njih je imao nekakav problem (bubreg manjka, umjetni kuk, plocica u glavi, itd.) i nisu joj dali da prica s njima. Nakon dugog razmisljanja je pogodila 5 od 7. E sad, sansa za to je oko 2%. Nije velika, istina, ali nije bas ni tako mala da bi bila nevjerojatna. Tim vise kaj je fulala umjetni kuk, a da ima nekakav x-ray vision, to bi valjda najlakse uocila.

Btw, nije nemoguce da neki ljudi vide malkice siri spektar od drugih, nisu svaciji fotoreceptori isti. U zivotinjskom svijetu podrucje vida se rasteze od IC do UV zracenja. S UV bi se vjerojatno moglo vidjeti par milimetara pod kozu. No mislim da kod ove djevojke to nije slucaj.
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 16:38   #38
Quote:
enax kaže: Pogledaj post
Delija, bila je ta cura iz Rusije na Discovery Channelu. Uglavnom, ljudima koji su dolazili do nje je iste sekunde govorila kaj im je. Onda su je stavili u sobusa 7 ljudi, svako od njih je imao nekakav problem (bubreg manjka, umjetni kuk, plocica u glavi, itd.) i nisu joj dali da prica s njima. Nakon dugog razmisljanja je pogodila 5 od 7. E sad, sansa za to je oko 2%. Nije velika, istina, ali nije bas ni tako mala da bi bila nevjerojatna. Tim vise kaj je fulala umjetni kuk, a da ima nekakav x-ray vision, to bi valjda najlakse uocila.

Btw, nije nemoguce da neki ljudi vide malkice siri spektar od drugih, nisu svaciji fotoreceptori isti. U zivotinjskom svijetu podrucje vida se rasteze od IC do UV zracenja. S UV bi se vjerojatno moglo vidjeti par milimetara pod kozu. No mislim da kod ove djevojke to nije slucaj.
S uv sigurno ne bi mogla vidjeti par milimetara pod kozu jer u tom podrucju apsorbiraju organske molekule. Ir je vec druga prica
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 17:02   #39
Priča o rendgenskom vidu ne drži vodu jer deklica nema izvor rendgenskih zraka pa joj malo znači ako ih i hvata. Jedino bi ju se moglo koristiti mjesto Geigera
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 18:04   #40
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
Priča o rendgenskom vidu ne drži vodu jer deklica nema izvor rendgenskih zraka pa joj malo znači ako ih i hvata. Jedino bi ju se moglo koristiti mjesto Geigera
Tvoje mišljenje je potpuno na mjestu.

No svako malo pametan može zaključiti da "nešto ne štima u državi Danskoj", jer U NASLOVU objavljenog teksta piše:
Ruskinja s rendgenskim vidom
Dalje piše:
Čudesne moći 16-godišnje Natalije Demkine zapanjile su ruske liječnike: djevojčica dokazano vidi ljudske organe bez pomoći ultrazvuka i rendgena! Natalijin tzv. dvostruki vid potvrđen je nizom eksperimenata...

A sad pročitajmo izjavu Natalije:
Teško je objasniti kako to uspijevam. Određeni impulsi govore mi da je riječ o oštećenom organu
Pazite: Određeni impulsi govore mi...

TO JE SAVRŠENO TOČNO!

Jer, samo kratka informacija.
U čovjeku (živom biću) - Svaki Organ (sa Stanicama koje su za njega vezane) "radi" na Svojoj frekvenciji - ili kako bi mnogi rekli da sve u zajedništvu TITRA istim brojem titraja u Određenom vremenu.
Međukomunikacija između Organa i Stanica se vrši Impulsima, ili kako mnogi kažu: jedni drugima šalju prepoznatljive signale.

No onog momenta kad Jedan broj stanica bude "napadnut od bolesti" - "napadnute" Stanice MIJENJAJU Svoju frekvenciju - nakon čega dolazi do promjene Impulsa.

Eto, TE promjenjene Impulse prima Natalijin Podsvjesni sistem - koji Impulsi mogu djelovati i na to da "vidi" Organ koji je "napadnut od bolesti".

Mislim da je ovo objašnjenje za svakog pametnog dovoljno razumljivo.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.