Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2007., 15:43   #61
"Samo" posao, fitnes i tečaj jezika?!? Pa zar na 3 mjesta nema 3 osobe s kojima možeš malo popričati i otići na kavu? Pa neće ti kruna sa glave past ako nekoga prva pozoveš na kavu. I kava po kava, pizza, izlet, kino...polako se ulazi u prijateljstvo. Možda bi ti bilo lakše obnoviti neko staro poznanstvo. Ne znam, možda griješim, ali ne vjerujem da baš nigdje ne možeš upoznati osobu s kojom bi imala neku dodirnu točku. Ili možda previše očekuješ od prijateljstva. I btw nitko nema taaaako veeeeliku škvadru...kad jednom počneš raditi osipa se društvo. Naravno da neke prijatelje gubiš, ali i neke stječeš kroz život.
Ako nije tajna koliko imaš godina?
LadyZg is offline  
Old 03.06.2007., 17:23   #62
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
ma ne, sama sam... da imam brace/sestara, nebi me to tolko mucilo... a na poslu su ljudi s kojima bas i nemam nekih dodirnih tocaka... a i dosta su neki stariji... na faxu sam cca 10x godisnje, tako da nemogu ostvarit kontakte a i fakat puno radim. a vikendima i ako izadjem, onda sam s deckom i njegovim drustvom. mislim, mogu rec da je to i moje drustvo, al ipak... ak ce doc do prekida...
neznam... btw tnx

nemam niti ja neke frendove...imam al ko da nemam kad niti jedan ne vrjedi
imam curu-to je super
al kad odem na motor i izgazim cestu do bola dok znoj ne kapa s mene onda mi stvarno nitko ne treba.
it's me!
__________________
Nema ništa ljepše od tvrde ženske guze- treba mi jedna za lizanje, spavanje, opipavanje, ljubljenje.................JER SAM MUŠKARAC
TvrdiGuz is offline  
Old 03.06.2007., 17:46   #63
Quote:
TvrdiGuz kaže: Pogledaj post
nemam niti ja neke frendove...imam al ko da nemam kad niti jedan ne vrjedi imam curu-to je super
al kad odem na motor i izgazim cestu do bola dok znoj ne kapa s mene onda mi stvarno nitko ne treba.
it's me!
ista situacija i kod mene.frustrirajuce je to,ali nemrem bit sam.jebiga
leon_00 is offline  
Old 03.06.2007., 21:00   #64
Quote:
LadyZg kaže: Pogledaj post
"Samo" posao, fitnes i tečaj jezika?!? Pa zar na 3 mjesta nema 3 osobe s kojima možeš malo popričati i otići na kavu? Pa neće ti kruna sa glave past ako nekoga prva pozoveš na kavu. I kava po kava, pizza, izlet, kino...polako se ulazi u prijateljstvo. Možda bi ti bilo lakše obnoviti neko staro poznanstvo. Ne znam, možda griješim, ali ne vjerujem da baš nigdje ne možeš upoznati osobu s kojom bi imala neku dodirnu točku. Ili možda previše očekuješ od prijateljstva. I btw nitko nema taaaako veeeeliku škvadru...kad jednom počneš raditi osipa se društvo. Naravno da neke prijatelje gubiš, ali i neke stječeš kroz život.
Ako nije tajna koliko imaš godina?

nije tajna 26 i kusur..
nisu ta mjesta tako bajna i puna ljudi kako se čini..
na fitnnesu mi je glupo počinjat neku priču kad svatko radi svoje i ne jebe ništa oko sebe..jezik učim individualno, a ne u grupi, a na poslu ljudi koji davno izašli iz cvijeta mladosti.eto
il girasole is offline  
Old 03.06.2007., 21:18   #65
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
kaj ak ce se dogodit prekid? a uvijek postoji sansa.. u zadnje vrijeme se dosta prepiremo.. uvijek se savjetuje ljudima da se okruze prijateljima, da izlaze, da se zabave, a ja necu imat ni gdje ni s kim...
ni ja ne izlazim i ne zabavljam se , a imam jako puno prijatelja...

mali savjet, ne zamaraj se glupostima, možeš ih imati brdo pa da opet budeš u istoj situaciji, i nakon prekida budeš sama jer svi prijatelji su u tom momentu otišli na svoju stranu, tako da ti sve to dođe na isto

eto, meni se to dogodilo, a imam brdo "prijatelja"
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Old 03.06.2007., 22:08   #66
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ni ja ne izlazim i ne zabavljam se , a imam jako puno prijatelja...

mali savjet, ne zamaraj se glupostima, možeš ih imati brdo pa da opet budeš u istoj situaciji, i nakon prekida budeš sama jer svi prijatelji su u tom momentu otišli na svoju stranu, tako da ti sve to dođe na isto

eto, meni se to dogodilo, a imam brdo "prijatelja"
u današnje vrijeme se je zivot postao brz i strijelovit, tako da i ljude koje poznajes lako odlaze i mjenjaju se i provodis zivot sa onim ko ti u tom trenutnku odgovara...ali pravi prijatelji....eh pravi prijatelji
__________________
Nema ništa ljepše od tvrde ženske guze- treba mi jedna za lizanje, spavanje, opipavanje, ljubljenje.................JER SAM MUŠKARAC
TvrdiGuz is offline  
Old 03.06.2007., 22:40   #67
upravo zbog toga najčešće u vezi ti je partner i taj pravi prijatelj, i onda kad izgubiš njega ispada da izgubiš sve...
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Old 12.06.2007., 00:17   #68
čuj....razlog što nemaš prijatelja je vjerojatno taj što si prohodavši sa svojim dečkom provodila previše vremena s njim i zanemarivala prijatelje....vjerujem da si zaljubljena, ali ja sam imala prijateljicu s kojom sam bila jako dobra no ona sad ima dečka već dulje vrijeme i njezin se društveni život totalno srušio. prije bi izlazile, smijale se, družile....sada je ona većinu vremena s njim i kad je zovem van ili odbije izlazak, a u slučaju da pristane izaći dofura njega sa sobom i onda se opet njih dvoje odvoje negdje sa strane...malo sjebano, ali smo svi to tolerirali i sad su se potpuno odvojili od svih....kako naći prijatelje? pa sigurno na faxu imaš neke kolega s kojima možeš kvalitetno komunicirati...pozovi ih tu i tamo ka kavu, biti će im drago što si se javila!!! ae sretno!!!!!
ŠAŠAVA LUDICA is offline  
Old 12.06.2007., 02:30   #69
Evo ti jedan super savjet. Znači činjenica je da nemaš prijatelja: OK, nemaš prijatelja i super. Razviješ jedan svoj alter ego "samotnjaka" znači izlaziš sama, stječeš kratkotrajna poznanastva, družiš se sa mnogo različitih ljudi.

Jer, ne želim ti razbijati nadu, ali ako već od ranije nemaš prave prijatelje, teško da ćeš ih sada nać. Pravi prijatelj ti je velika rijetkost, obično prave prijatelje stječeš kroz djetinjstvo... Ali isto tako ne mora biti ovako kako sam ja napisao... Sretno.
__________________
Mr. Silver
orneex_silver is offline  
Old 12.06.2007., 04:51   #70
Meni fali zensko drusvo za izlaske jer su mi muski prijatelji dosadni u Splitu. Osim toga puno muskaraca u Splitu su jako konzervativni a sa zenama sam se uvijek puno bolje razumio, isao sam i u zensku skolu ali ono dobro je imati par prija. Zene su puno toplije, osjećajnije, mozes im se povjerit. Medju muskim prijateljima uvijek postoji neko prikriveno natjecanje a osim toga u velikim gradovima puno je laznih ljudi,pokvarenih, licemjernih koje ne smijes pustit blizu nego drzat na distanci. Zene mi puno vise pasu za prijatelje naravno za i druge stvari hehe. Problem kod musih prijatelja mi je ako su ljudine ono dobri i posteni razlikujemo se u stavovima 100 %, ja sam vise libelralnih a oni konzervativnih stavova, a ako smo isti djir ona neka gradska urbana ekipa onda su to obicni splitski seratori i pokvarenjaci, dakle reka bi da mi po karakteru,osobinama i postenju pasu narodni ljudi ali za mjesta za izlaske ,mjuzu, djireve koji nam pasu vise ovi urbani-idealno bi bilo spoj jednog i drugog.
dalmacija77 is offline  
Old 12.06.2007., 05:17   #71
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
eto, kako i naslov kaze, ja nemam prijatelja. ni jednog. imam decka i to je to. poznanike s posla ili njegovo drustvo ne racunam jer su njegovi. kaj ak ce se dogodit prekid? a uvijek postoji sansa.. u zadnje vrijeme se dosta prepiremo.. uvijek se savjetuje ljudima da se okruze prijateljima, da izlaze, da se zabave, a ja necu imat ni gdje ni s kim... kako da nadjem neke frendove? mislim, u skoli sam imala frendove, (sad na faxu nemam jer sam izvanredan smjer i puno radim) i izgledalo mi je ko da me vole, pricali smo o svemu, bili nerazdvojni... al negdje je to sve nestalo... i sad nemam doslovce nikoga. nikoga za kavu poslije posla, za izlaske, za proslavu rodjendana, za plakanje na ramenu.... tesko mi je... s vremenom razmisljam da je neki veliki problem u meni kad nemam nikog, svi otidju... a s druge strane, dobra sam prema njima, slusam satima, dajem savjete, posvetim im se, zabavljam ih, ako treba postanem klaun... ali na kraju, nekako se sve to valjda zaboravi i postanem suvisna... neznam... is it really me???
draga i ja sam imala taj problem dugo vremena kroz cijeli zivot nekako sam uvijek bila tu kad je zatrebalo a kasnije kad meni zagusti nikog nije bilo dugo sam patila zbog toga..imam sad dva dobra prijatelja tj frenda i frendicu i dečka ovo ostalo sve poznanici..poznata mi je ta situacija dajes i dajes a nista ne dobivas zauzvrat..ljudi su danas da oprostite govna samo gledaju kako i di da korist izvuku i tebe malo ko ce se naci da ti bude pravi prijatelj u punom smislu te rijeci..ma ne znam sad kad se sjetim svih onih ljudi koji su me bezobrazno iskoristavali popidzim... ma ko ih j... draga ja cu te sa sobom jednom prilikom rado povesti van hehe garantiram ti uz svoje drustvo i mene ludi provod
__________________
These dreams in which i'm dying, Are the best I've ever had
gitta20 is offline  
Old 12.06.2007., 08:38   #72
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
upravo zbog toga najčešće u vezi ti je partner i taj pravi prijatelj, i onda kad izgubiš njega ispada da izgubiš sve...
Iluzija!!!!
Aides is offline  
Old 12.06.2007., 08:43   #73
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
eto, kako i naslov kaze, ja nemam prijatelja. ni jednog. imam decka i to je to. poznanike s posla ili njegovo drustvo ne racunam jer su njegovi. kaj ak ce se dogodit prekid? a uvijek postoji sansa.. u zadnje vrijeme se dosta prepiremo.. uvijek se savjetuje ljudima da se okruze prijateljima, da izlaze, da se zabave, a ja necu imat ni gdje ni s kim... kako da nadjem neke frendove? mislim, u skoli sam imala frendove, (sad na faxu nemam jer sam izvanredan smjer i puno radim) i izgledalo mi je ko da me vole, pricali smo o svemu, bili nerazdvojni... al negdje je to sve nestalo... i sad nemam doslovce nikoga. nikoga za kavu poslije posla, za izlaske, za proslavu rodjendana, za plakanje na ramenu.... tesko mi je... s vremenom razmisljam da je neki veliki problem u meni kad nemam nikog, svi otidju... a s druge strane, dobra sam prema njima, slusam satima, dajem savjete, posvetim im se, zabavljam ih, ako treba postanem klaun... ali na kraju, nekako se sve to valjda zaboravi i postanem suvisna... neznam... is it really me???
zašto nemaš prijatelja? gle, prijatelje nije lako imati i prijateljstvo nije lako održati. pogotovo ženskama, jer to između žena je uvijek puno kompliciranije i tankoćutnije nego sa muškima. da ja nemam tu jednu prijateljicu, sa kojom me povezuje masa toga i zato smo i dalje prijateljice, iako smo završile sasvim različite fakultete i škole, a jedino što živimo u istom kvartu. da nju nemam, vjerojatno ne bi imala apsolutno nijednog prijatelja. zato što su sve cure u principu ravnodušne jedna prema drugoj i ne trebaju druge žene. većina ih ima jednu prijateljicu barem i šta će joj još onda neke. imaju dovoljno i svog posla, pa im je jedna čisto dovoljno. tak i ja, kad sam dobra sa njom, meni je to čisto dovoljno. i osjetim totalno razliku dok smo dobre ili u svađi. kad smo dobre onda imam osjećaj da imam puno frendova, a kad nisam dobra sa njom, osjećam se baš ono osamljeno. samo šteta što smo obje jako osjetljive, pa se često posvađamo oko najbanalnijih gluposti, ali eto bez nje bi mi život bio puno pustiji i znam da jedan prijatelj vrijedi strašno mnogo, i imati ga danas u ovom svijetu. a kad nemaš nijednog čovjek je zbilja nekak jadan, ali lako svakom može doći do toga. dovoljno je samo, da postaneš hladan, bez strpljenja i živčan prema drugom, pa kad ga izgubiš osjetit ćeš kako ti je "divno", dok si sam. sa jednim prijateljem možeš i na običnu kavu bilo kad, u kino, kazalište, disko, a kad si sam nemreš nigdje.. osim ako sam ne odeš što nije nešto. jedino mi je ok na koncerte sama otići. ovo drugo ne
ljupka 11 is offline  
Old 12.06.2007., 08:50   #74
Quote:
orneex_silver kaže: Pogledaj post
Evo ti jedan super savjet. Znači činjenica je da nemaš prijatelja: OK, nemaš prijatelja i super. Razviješ jedan svoj alter ego "samotnjaka" znači izlaziš sama, stječeš kratkotrajna poznanastva, družiš se sa mnogo različitih ljudi.

Jer, ne želim ti razbijati nadu, ali ako već od ranije nemaš prave prijatelje, teško da ćeš ih sada nać. Pravi prijatelj ti je velika rijetkost, obično prave prijatelje stječeš kroz djetinjstvo... Ali isto tako ne mora biti ovako kako sam ja napisao... Sretno.
ajde, ne mora baš biti. ja sam postala sa ovom curom najbolja sa 21.-om godinom. ali to su još uvijek neke godine gdje se ljudi modeliraju, pa smo zato postale i ostale. kasnije je sve teže, a pogotovo kad djevojke postanu već i žene. onda im postanu prioritet dečki i boli ih čisto dupe za frendice. ali problem je kad taj dečko ode, jer si onda fakat sama, a on isto može skužiti da nemaš nikog pa te pomalo ucjenjivati. zato je bolje nekog imati. a glede ovog da ste pružali ljudima, a da oni nisu vraćali? to je zato što su to bili obični poznanici, koji nisu osjećali ništa dublje prema vama, a pravi prijatelj osjeća nešto dublje. samo pravog prijatelja treba naći, a poznanike sa kojima se samo pročaska, nakon posla ili faksa se može naći milijun. tak sam i ja imala na faksu milijun poznanika, a faks završi i shvatim da jedina prijateljica mi je ta cura, a ove sve više ne vidim nijednom godišnje. ma, kažem, rijetko koja cura je baš nešto da joj je stalo do druge, to se mora razvijati ne baš preko djetinjstva, ali tijekom godina i morate imati puno sličnosti da bi se razvilo. ako volite izlaziti ko ja i ta, eto, tako smo se nas dvije našle.. i to mi je drago, inače ne bi sa nikim valjda čitavu svoju mladost izlazila i ne bi mi bilo drago da je tako.
ljupka 11 is offline  
Old 12.06.2007., 08:51   #75
Pa ti se bojiš prijateljstva
Aides is offline  
Old 12.06.2007., 08:55   #76
Quote:
Actrice kaže: Pogledaj post
nisi jedina. Ne moraš očajavat zbog toga, bolje ne imat nikakve prijatelje nego kvazi prijatelje. Sad moguće da ovo zvuči malo preisključivo, ali kvaliteta je bitnija.
Kažeš da si u srednjoj imala prijatelja, i ja sam. I vjerovala si da će te se družit i nakon srednje, i ja sam. I onda, nekadašnja najbolja prijateljica me nazvala dan poslije prijemnog da vidi jesam li se upisala na fax i gdje, a kad je čula da idem u Zg, bilo je gotovo.
Ako smo daleko jedna od druge, ne znači da ne možemo ostat prijateljice, pa se viđati povremeno, kad možemo i jedna i druga, bar ja tako gledam na to. Ali ne, zaboraviti ćemo sve naše šale, sve sate te sate razgovora i sve što nas je nekad povezivalo. Zašto? Ne znam, nikad nisam dobila odgovor. Mogu samo nagađat, neka bude,svako danas ide za svojim poslom, jednostavno gleda kako da se probije u životu i ljudi koji im više nisu od koristi samo smetaju. Ako se nekad sretnete u gradu, lijepo ćete se pozdraviti, kako zdravlje, kako život i ćao.
Eto, tako završavaju neka srednjoškolska prijateljstva koja su se nekad činila neraskidiva. Na svu sreću, neka traju zauvijek.
Na fax-u je to možda malo drugačije, jer ipak tu ste jer imate slične interese i to vas dodatno poveuje, pa postoji šansa da prijateljstva duže potraju. Međutim, ako ljudi nemaju interesa jedan za drugog izvan uobičajenih fakultetskih tema, nema tu pravog prijateljstva. U ovom slučaju, kompromis - bit ću s tobom, da ne budem sam.
Ali ni oni pravi prijatelji koje sam spomenula na vrhu nisu bez mane, ali eto, navikneš se da ih prihvatiš, jer bome nisam ni ja savršena.
Dobro, da sad previše ne duljim, to je to, nema tu nekog lijeka, nikad ne znaš što te u životu čeka i di ćeš koga upoznat.
ta cura se možda od tebe udaljila jer ju je povrijedilo to što si otišla daleko od nje! mogla si joj objasniti ovo što si sad nama. možda je mislila, da ako ideš da je to prekid i sa njom. treba se nekad ljudima nešto objasniti

čuvajte prave prijatelje, jer prijatelje je odvratno lako izgubiti, a užasno teško naći!!!!
ljupka 11 is offline  
Old 12.06.2007., 09:10   #77
A ZAŠTO SE NE BI VI SVE SAKUPILE KOJE STE IZJAVILE DA NEMATE NIJEDNU PRIJATELJICU I ŽALITE ZBOG TOGA? MOŽDA BI NAŠLE NOVU PRIJATELJICU U TOM DRUŠTVU? I TO JE NEŠTO KAJ NE? ali najčešći problem je što su uglavnom ljudi koji nemaju nijednog prijatelja sramežljivi. ja imam tu jednu prijateljicu, a inaće sam strašno sramežljiva za neke druge. zato mi je teško sklopiti prijateljstvo sa nekim drugim
ljupka 11 is offline  
Old 12.06.2007., 09:30   #78
Moja priča:
Završila je srednja škola, u desetom mjeseci je svatko krenuo svojim putem...udaljili smo se...jedna najbolja prijeteljica mi studira u zg druga medicinu tako da iako je blizu nema vremena...odjednom ih nekako nije bila...njih dvije koje su uvijek bile tu...koje znam već 13 godina, odkad doslovno znam za sebe...istina nisu one krive,ali za mene je to bio šok...istina upoznala sam brdo ljudi na faxu ali to još uvijek nije to...kad imaš nekog poput njih nitko ti ih ne može zamijeniti...u tom razdoblju najviše mi je dečko pomogao time što je bio uz mene 100%, ali curi uvijek treba i žensko društvo, kao i dečkima muška druženja...ali nakon toliko jadovanja potrudila sam se ostati u kontaktu s njima...iskoristiti svaki rijetko zajednički trenutak i sad znam da i ako više nismo stalno zajedno one su još uvijek tu za mene kao što su i bile...i vjeruj mi to puno, puno znači!!!!! Potrudi se oko nekadašnjih prijateljica, pošalji poruku, nazovi, pitaj kako su ...svakome će to značiti puno i biti mu drago...sretno!!!
janis05 is offline  
Old 12.06.2007., 19:31   #79
Čitam raspravu pa mi postovi pojedinaca nisu jasni.
Prijatelji i frendovi meni nisu isti pojam.
Mislim da sam negdje pročitao da niti jedan čovjek nema više od 2 prijatelja.
Frendovi ?
Možemo ih imati na desetke
verrazano is offline  
Old 12.06.2007., 20:52   #80
Samo jednog PRIJATELJA imam...i dovoljno mi je , sve drugo su frendovi , poznanici...
__________________
Kada jednom ovom zafalim se tilu , šta je cili život snilo kraj tebe , pusti nek me ova pisma otme bolu i polako razdiliva od tebe...kad me jednom noć ne isprati u zoru , kad me jednom tvoji poljupci ne probude, pusti jugu neka prospe me po moru...neću suze i po dobru pamti me...
true in my eyes is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.