Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2008., 19:40   #81
Mozda ne bi bilo lose da pokazatelje "nevjernosti" trazite i u neskladnim aspektima iz SINASTRIJE. Jer, iako je izlizana, mislim da vrijedi ona - da ce i muskarac i zena traziti drugdje ono sto kod kuce ne nalaze.

Da ublazimo malo gore navedenu tvrdnju i obrazlozimo je: Dvije osobe mogu biti privucene jedna drugoj na vise nivoa, prikazano razlicitim aspektima i u sinastriji. Recimo najocitije - sklad Venera, kada su one u konjunkciji, konjunkcija Venere i Plutona, Sunca i Plutona, veze Venere i Marsa......znamo vec kako to ide. Ili, recimo - medjusobni kvadrati Venere i Marsa, sto stvara veliku privlacnost, ne uvijek na zdravoj bazi. Sve to covjeka privuce, rijetko se moze oduprijeti, a najcesce niti ne zeli. Postoje neki tako snazni aspekti koji ujedno oznacavaju muke i slast. Oni nam govore zapravo da je potrebno imati dobru "pozadinu" iza svega toga, da bi ta muka zaista djelovala kao slast. Sto vrijedi sklad Venera ako su osjecajne potrebe u konfliktu (recimo da su Mjesecici s jedne i druge strane medjusobno ugrozeni)?! Dvije osobe ce furati isti film o tome kako njihov odnos treba izgledati i tu ce se mozda pronaci, ali u dubini ce uvijek teziti necemu razlicitome. Ako se dovoljno ne podudaraju, osjecati ce da ima nesto "nedostaje", bez obzira na snaznu privlacnost i neke druge aspekte koji ih vezu. Najcesce tako kada osoba naleti na mogucnost ispunjenja tih nezadovoljenih potreba u prvospomenutom odnosu, pokusava to i nadomjestiti tim nekim "dodatnim" odonosom, sa strane.

Stvarno nema smisla traziti pokazatelje nevjernosti iskljucivo u natalnoj karti, jer osoba i ne moze pokazati tu "sklonost" ako nije u odnosu s nekom drugom osobom. Moze se u natalu vidjeti svasta. Prije svega, simbolika je beskrajna, a ne treba ni smetnuti s uma cinjenicu da se svaki aspekt iz natala moze razlicito ispoljavati u razlicitim situacijama, modificiran utjecajima iz nekog drugog natala, pod utjecajem neke druge osobe. Naravno da ce se tu najsesce jos ispostaviti da i sama osoba u svom natalu ima sklonosti flertu, saranju, igri i sl., sto nekada moze biti sasvim bezopasno ili povezano s necim sasvim drugim, kada je rijec o toj osobi samoj za sebe.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 10:14   #82
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Mozda ne bi bilo lose da pokazatelje "nevjernosti" trazite i u neskladnim aspektima iz SINASTRIJE. Jer, iako je izlizana, mislim da vrijedi ona - da ce i muskarac i zena traziti drugdje ono sto kod kuce ne nalaze.

Da ublazimo malo gore navedenu tvrdnju i obrazlozimo je: Dvije osobe mogu biti privucene jedna drugoj na vise nivoa, prikazano razlicitim aspektima i u sinastriji. Recimo najocitije - sklad Venera, kada su one u konjunkciji, konjunkcija Venere i Plutona, Sunca i Plutona, veze Venere i Marsa......znamo vec kako to ide. Ili, recimo - medjusobni kvadrati Venere i Marsa, sto stvara veliku privlacnost, ne uvijek na zdravoj bazi. Sve to covjeka privuce, rijetko se moze oduprijeti, a najcesce niti ne zeli. Postoje neki tako snazni aspekti koji ujedno oznacavaju muke i slast. Oni nam govore zapravo da je potrebno imati dobru "pozadinu" iza svega toga, da bi ta muka zaista djelovala kao slast. Sto vrijedi sklad Venera ako su osjecajne potrebe u konfliktu (recimo da su Mjesecici s jedne i druge strane medjusobno ugrozeni)?! Dvije osobe ce furati isti film o tome kako njihov odnos treba izgledati i tu ce se mozda pronaci, ali u dubini ce uvijek teziti necemu razlicitome. Ako se dovoljno ne podudaraju, osjecati ce da ima nesto "nedostaje", bez obzira na snaznu privlacnost i neke druge aspekte koji ih vezu. Najcesce tako kada osoba naleti na mogucnost ispunjenja tih nezadovoljenih potreba u prvospomenutom odnosu, pokusava to i nadomjestiti tim nekim "dodatnim" odonosom, sa strane.

Stvarno nema smisla traziti pokazatelje nevjernosti iskljucivo u natalnoj karti, jer osoba i ne moze pokazati tu "sklonost" ako nije u odnosu s nekom drugom osobom. Moze se u natalu vidjeti svasta. Prije svega, simbolika je beskrajna, a ne treba ni smetnuti s uma cinjenicu da se svaki aspekt iz natala moze razlicito ispoljavati u razlicitim situacijama, modificiran utjecajima iz nekog drugog natala, pod utjecajem neke druge osobe. Naravno da ce se tu najsesce jos ispostaviti da i sama osoba u svom natalu ima sklonosti flertu, saranju, igri i sl., sto nekada moze biti sasvim bezopasno ili povezano s necim sasvim drugim, kada je rijec o toj osobi samoj za sebe.
S.C., naravno da bi bilo dobro i pogledat sinastriju, ali mislim da bi bilo čak i bolje znati koji su tranziti djelovali na ove natalke (Ivanišević+Višnjić) i da li je bilo okidača koji su aktivirali određene aspekte. mislim da tu ima itekako udjela uran i saturn, pošto ih se "otkrilo" u isto vrijeme i pošto su djevice obojica - naravno, i to je samo jedan fragment cijele slike.
ali zašto ne pogledati postoje li faktori za šaranje i flert (pa kako se god to manifestiralo dalje - preljubom ili ostalo samo na flertu)? za njih dvoje se pouzdano saznalo da su varalice, pa se kreće u analizu s tim pitanjem.nije rečeno da takvi moraju to ostati čitav život i varati svaku partnericu. tu sad ima veze sinastrija - po meni . kad je i ona uslađena, valjda će se primiriti. možda ovo i nisu neki najbolji izbori žena za njih, ko će ga znati
ali da, bilo bi zanimljivo da se vidi neki odnos i kroz nju, slažem se apsolutno
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 10:57   #83
mnogi za sebe bi rekli da nemaju sreće u ljubavi, da im veze brzo pucaju, da se uvijek nađu sa nekim kretenom koji ih iskorištava... ima se nabrajat tu svašta.

u čemu je problem
-dali osoba nesvjesno traži pa i nađe takvu osobu koja joj ne odgovara
ili
-je nekom jednostavno suđeno da se uvijek nalazi u blizini takvih koji su nepovoljni (samo) za tu osobu.nekompatibilni.

pitam dakle: jel to u samoj osobi da traži takvog..

..ili se namjerno-slučajno događaju takve stvari:
.. bila je bisera puna zdjela a ja baš za kamen uhvatila..Badrićka..lalalala...
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 17:55   #84
Quote:
white_yellow_pink kaže: Pogledaj post
mnogi za sebe bi rekli da nemaju sreće u ljubavi, da im veze brzo pucaju, da se uvijek nađu sa nekim kretenom koji ih iskorištava... ima se nabrajat tu svašta.

u čemu je problem
-dali osoba nesvjesno traži pa i nađe takvu osobu koja joj ne odgovara
ili
-je nekom jednostavno suđeno da se uvijek nalazi u blizini takvih koji su nepovoljni (samo) za tu osobu.nekompatibilni.

pitam dakle: jel to u samoj osobi da traži takvog..

..ili se namjerno-slučajno događaju takve stvari:
.. bila je bisera puna zdjela a ja baš za kamen uhvatila..Badrićka..lalalala...
i ja o tome razmišljam zadnjih nekoliko dana...
ako osoba i radi nesvjesno neke stvari, svejedno opet mora postojati neki impuls koji je nagoni da uradi nešto upravo na način na koji radi...
ne bih rekao da je riječ o sudbini jer sudbina ne postoji, ona je samo izgovor za sanjare i...lijenčine.
ako se obrazac ponašanja ponavlja, ako postoji šablona, onda se i ključ za tu šablonu može promijeniti...zajedno s ključanicom.
može li nas usrećiti onaj tko nam je sličan ili onaj u kome vidimo upravo ono što sami nismo?
sinoć sam pogledao frendovu kartu. stari se jako zagrijao za jednu djevojku, stalno o njoj priča, bilo direktno ili indirektno...nisam ga još vidio u tom izdanju.
poznajem ga gotovo cijeli život i poznat je po tome da brzo ulijeće iz jedne veze u drugu (ili bolje rečeno avanture). te veze bile su o.k., ali nikada to nije bilo to...
uglavnom, pogledao sam mu kartu i vidim da su mu ve i ma u blizancima (8. kuća) što bi možda moglo objasniti njegovo skakutanje od cvijeta do cvijeta, međutim mjesec mu je u jarcu...
poznajem ga zaista godinama, ali tko bi rekao da taj mjesec može biti tako zakučast (postoji li uopće ova riječ? )?!
pitao sam ga zašto se ne bi malo više potrudio oko te djevojke kad ga već toliko fascinira, a on mi je rekao da se boji jer su previše slični, strah ga je povjeriti joj se, otvoriti se, što ako je povrijedi....
ostao sam paf na te njegove riječi.

hm...što sam ono htio reći s ovim?
više ni sam ne znam
__________________
...
krsnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 18:17   #85
Quote:
krsnik kaže: Pogledaj post
i ja o tome razmišljam zadnjih nekoliko dana...
ako osoba i radi nesvjesno neke stvari, svejedno opet mora postojati neki impuls koji je nagoni da uradi nešto upravo na način na koji radi...
ne bih rekao da je riječ o sudbini jer sudbina ne postoji, ona je samo izgovor za sanjare i...lijenčine.
sram te bilo tako govorit na astrologiji

Quote:
krsnik kaže: Pogledaj post
ako se obrazac ponašanja ponavlja, ako postoji šablona, onda se i ključ za tu šablonu može promijeniti...zajedno s ključanicom.
može li nas usrećiti onaj tko nam je sličan ili onaj u kome vidimo upravo ono što sami nismo?
po astrološkoj tezi to je 7. polje dakle ono što je nama u suprotivnom. odnosno- nadupunjuju se opozicije: blizanci- strijelac itd..
iako ja se baš ne slažem 100% sa tom teorijom..no dobro..otom potom...

reci dalje:
Quote:
krsnik kaže: Pogledaj post
sinoć sam pogledao frendovu kartu. stari se jako zagrijao za jednu djevojku, stalno o njoj priča, bilo direktno ili indirektno...nisam ga još vidio u tom izdanju.
poznajem ga gotovo cijeli život i poznat je po tome da brzo ulijeće iz jedne veze u drugu (ili bolje rečeno avanture). te veze bile su o.k., ali nikada to nije bilo to...
uglavnom, pogledao sam mu kartu i vidim da su mu ve i ma u blizancima (8. kuća) što bi možda moglo objasniti njegovo skakutanje od cvijeta do cvijeta, međutim mjesec mu je u jarcu...
poznajem ga zaista godinama, ali tko bi rekao da taj mjesec može biti tako zakučast (postoji li uopće ova riječ? )?!
pitao sam ga zašto se ne bi malo više potrudio oko te djevojke kad ga već toliko fascinira, a on mi je rekao da se boji jer su previše slični, strah ga je povjeriti joj se, otvoriti se, što ako je povrijedi....
ostao sam paf na te njegove riječi.
i ja!
istinabog dvaput si me šokirao- prvo za taj mjesec u jarcu koji dozvoljava takve razuzdajlije
a drugi put -to šta ti je taj izjavio.
hahaha... zakuhalo mu a?!

neka neka..neka pati malo sad vražićak


off: oprosti na brisanju smajlića..nije htjelo primit moje
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 14:32   #86
Quote:
krsnik kaže: Pogledaj post
uglavnom, pogledao sam mu kartu i vidim da su mu ve i ma u blizancima (8. kuća) što bi možda moglo objasniti njegovo skakutanje od cvijeta do cvijeta, međutim mjesec mu je u jarcu...
poznajem ga zaista godinama, ali tko bi rekao da taj mjesec može biti tako zakučast (postoji li uopće ova riječ? )?!
pitao sam ga zašto se ne bi malo više potrudio oko te djevojke kad ga već toliko fascinira, a on mi je rekao da se boji jer su previše slični, strah ga je povjeriti joj se, otvoriti se, što ako je povrijedi....
ostao sam paf na te njegove riječi.
Pa sto se cudis? To ti jeste Mjesec u Jarcu. Betiboop je to jako dobro izrekla u kratko - takav Mjesec rijetko se zapravo jako veze, njegovi standardi su stravicno veliki, jako je nepovjerljiv i skeptican, treba mu dugo dok se uvjeri da ga netko voli i postuje i tek onda se on lagano otvara. A trebas se ubit (od pokusaja) da dokazes tom Mjesecu da ti je stalo. Tu ne pomazu cmoljave izjave, nista on to ne vjeruje, a pritom je jos toliko hladan i pomiren s vremenom, pa mu se nigdje i ne zuri. Zna on sto ceka i tesko ga je, tj. nemoguce nagovoriti na nesto sto nije po njegovoj "mjeri". Jos pogotovo ako je nekad bio povrijedjen ili iznevjeren..........

Ovaj covjek jos k tome ima konjunkciju Venere i Marsa i to u Blizancima. Kazes da leprsa od cvijeta do cvijeta........pa lako mu je tako, emotivno se ne veze, izrazene je seksualnosti i dobro to provodi u praksi. Gad jedan.

Samo, izgleda da mu je ta cura ipak zakacila na neki nacin taj jarcevski Mjesec i sada mu se lagano budi svijest o tome da ce morati transformirati na neki nacin tu svoju marsovsko-venerijansku energiju u neke druge svrhe. A eto, strah ga je da mozda ne uspije i time (osim sebe) povrijedi i nju......

Ovisi sad sve o njemu, o cijelom horoskopu, kakva je osoba, jel pekmez ili beskicmenjak pa se nece odvaziti da barem pokusa ili ce skorpionski () ici na sve ili nista.....pa kud puklo da puklo......
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:56   #87
Imam i ja Veneru i Mars u Blizancima, ali Mjesec u Skorpu...i da, kad su Blizanci aktivni - nema frke, uvijek se moze okrenut i otic, malo zezat, nista ozbiljno, ali nisam nevjeran tip - sto vecina misli da moras bit cim imas tu kombinaciju, ali nije istina, meni i Saturn jak... no, gadno je kad proradi Mjesec u Skorpu...ne događa se cesto na svu srecu, ali kad se aktivira, than you're stuck, skroz druga prica
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 20:31   #88
Mnogo je ovdje lijepih i ispravnih stvari napisano (dobro, ima i mnogo onih drugih), ali nedostaje mi jedna koja se tesko moze pronaci u natalnoj karti, cime nije nimalo manje vrijedna spomena. Kao sto kaze i Dupor, iz karte se ne moze znati pripada li ona magarcu ili geniju, okruglom zadovoljnom rumenom covjeku ili ispijenom luzeru razocaranom od zivota.

Dvoje ljudi zivi zajedno, dali su nekoc jedno drugom magicnu rijec, ali jedno od njih (ili mozda oboje) nije zadovoljno zivotom. Kao da cekaju nesto za sto ni sami ne znaju tocno sto. I jednog dana netko podje traziti dalje to nepoznato nesto..

Smatram da svaka karta sa svojom kompleksnoscu skriva sjeme nevjernosti, jer se svaka moze ispoljiti na nacin nevjeran punoci mogucnosti i bogatstva potencijala sadrzanih u njoj. A sitan je korak od nevjernosti sebi do nevjernosti bracnom drugu. Mogu natalne karte biti u naizgled savrsenoj harmoniji, nista to ne znaci, kad nema harmonije u pojedinacnima.
&em is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 21:59   #89
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post

Ovaj covjek jos k tome ima konjunkciju Venere i Marsa i to u Blizancima. Kazes da leprsa od cvijeta do cvijeta........pa lako mu je tako, emotivno se ne veze, izrazene je seksualnosti i dobro to provodi u praksi. Gad jedan.

Samo, izgleda da mu je ta cura ipak zakacila na neki nacin taj jarcevski Mjesec i sada mu se lagano budi svijest o tome da ce morati transformirati na neki nacin tu svoju marsovsko-venerijansku energiju u neke druge svrhe. A eto, strah ga je da mozda ne uspije i time (osim sebe) povrijedi i nju......

Ovisi sad sve o njemu, o cijelom horoskopu, kakva je osoba, jel pekmez ili beskicmenjak pa se nece odvaziti da barem pokusa ili ce skorpionski () ici na sve ili nista.....pa kud puklo da puklo......
zapravo, malo me zbunjuju njegovi mars i venera jer, iako sam očekivao konjukciju, na astro.com-u (tamo gdje su aspekti navedeni) ma i ve ne rade mu nikakve aspekte.
nije beskičmenjak, dobar je dečko. ovo znam da je istina za njega, voli avanture, voli cure i na neki ludi način svakoj daje dio sebe, ali ovo...ovo je drukčije. vidim na njemu da se mijenja i to na bolje, puno bolje. ne pije više i sav je produhovljeniji....
lav je, vaga mu je podznak, vladar pete u strijelcu (to mi isto smrdi na nevjeru...)...
__________________
...
krsnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 14:13   #90
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Imam i ja Veneru i Mars u Blizancima, ali Mjesec u Skorpu...i da, kad su Blizanci aktivni - nema frke, uvijek se moze okrenut i otic, malo zezat, nista ozbiljno, ali nisam nevjeran tip - sto vecina misli da moras bit cim imas tu kombinaciju, ali nije istina, meni i Saturn jak... no, gadno je kad proradi Mjesec u Skorpu...ne događa se cesto na svu srecu, ali kad se aktivira, than you're stuck, skroz druga prica
Pa zar taj tvoj mjesec u škorpionu ne bi trebao biti vjeran do smrti, naravno ako nađe što želi...meni to ne vuče ni na nemir ni na varanje nego baš suprotno ljubav do groba. Normalno sad to osvisi od ostalih aspekata ali sam škorpionski mjesec nebi trebao biti varalica
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 15:50   #91
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Pa zar taj tvoj mjesec u škorpionu ne bi trebao biti vjeran do smrti, naravno ako nađe što želi...meni to ne vuče ni na nemir ni na varanje nego baš suprotno ljubav do groba. Normalno sad to osvisi od ostalih aspekata ali sam škorpionski mjesec nebi trebao biti varalica
Taj Mjesec je takav, ljubav do kraja, odanost u svakom smislu ali nemas tako jake emocije prema puno ljudi i taj Mjesec nije zaljubljiv Mjesec. Tako da neki nikad ni ne osjete taj Skorp Mjesec, jer stvari ne dođu do nekih dubina, nego ostanu na Blizanackoj druzeljubivosti, povrsnosti i zaigranosti...trazis, a dok trazis ono pravo, pustis Blizance da se igraju i zezaju
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 17:00   #92
Quote:
krsnik kaže: Pogledaj post
zapravo, malo me zbunjuju njegovi mars i venera jer, iako sam očekivao konjukciju, na astro.com-u (tamo gdje su aspekti navedeni) ma i ve ne rade mu nikakve aspekte.
nije beskičmenjak, dobar je dečko. ovo znam da je istina za njega, voli avanture, voli cure i na neki ludi način svakoj daje dio sebe, ali ovo...ovo je drukčije. vidim na njemu da se mijenja i to na bolje, puno bolje. ne pije više i sav je produhovljeniji....
lav je, vaga mu je podznak, vladar pete u strijelcu (to mi isto smrdi na nevjeru...)...
Tek sam sad skuzila da ti uopce nisi niti napisao da su u konjunkciji.

A vladar pete u Strijelcu nista ne znaci (). Ne, stvarno.

Strijelac nije taj koji ce varati i lagati (mozda prije ova Vaga s ASC-a ). Njemu ako nesto ne odgovara on da petama vjetra prije nego se snadjes....ne bavi se muljanjem. On je odbjegla nevjesta.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:20   #93
Pa šta nisu blizanci ti koji su najgori po pitanju vjernosti..Ono venera-blizanci koma?
Ja imam veneru u jarcu, mars u strijelcu, podznak u biku ,mjesec u ribama, a vodenjak sam i iako sam nenormalno labilna i osjećajna, sklona sam itekako varanju, ali ne zbog manjka samopouzdanja već dosade
Čim mi se ego zadovolji idem dalje, a sada koliko to veze ima s mojim znakovima, ne bi se baš kladila s opisom
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:41   #94
Wink

Samo da se nadovezem Sklonost ka flertu, zaljubljivanju je mesec u ribama,a ne stvar venere u jarcu ipak nista se ne bi trebalo uzimati zdravo za gotovo
venera80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:57   #95
Quote:
venera80 kaže: Pogledaj post
Samo da se nadovezem Sklonost ka flertu, zaljubljivanju je mesec u ribama,a ne stvar venere u jarcu ipak nista se ne bi trebalo uzimati zdravo za gotovo
Ma da
Pa šta nisu ribe ona osjećajna bića koja stalno neki k patee?
A ako su sklone flertu(ribice) zašto se onda astrološki ne slažu s blizancima/vodenjacima/strijelcima?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 17:06   #96
Wink

Da tacno je ali se mesec u ribama tako ponasa. Jos jednom cu reci da nikad se nista ne treba uzimati zdravo za gotovo.
Npr neko ima veneru u blizancima, samim tim mogucnost za flert, duple veze ali to nikada nece iskoristiti jer mu je npr venera u aspektu sa Saturnom.Tako da ce tu simboliku venere iskoristiti tako sto ce birati mladje partnere, nacitane obrazovane partnere, partnere sa kojima treba da ima dobru mentalnu vezu, komunikaciju...
venera80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 23:42   #97
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Ja imam veneru u biku u 12. kući i konjukciji sa ASC... Ali eto nisam jedna od onih kojih se treba kloniti, barem se nadam zato što moju veneru čuva saturn iz jarca


Ne znam za ostale ali imam iskustva sa mjesecom u škorpionu, To su ljudi koji su jaki i nedaju da ih se gazi, nije toliko da misle samo na sebe, ali imaju toliko dubokih emocija i ranjivi su da se jako dugo i teško otvaraju. Jako su zahtjevni. Ali da, kad ostavljaju samo prekriže i možeš biti sretan ako dobiješ "bok" na ulici...
Venera u 12 kući znači tajne ljubavi ćićolina.
Lonna Imzadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 23:50   #98
Quote:
Lonna Imzadi kaže: Pogledaj post
Jesu li ti to onda venera i sunce u 6. ili 7. kući? I jesu li u konjukciji? I u kojoj ti je točno kući mjesec.
Nisu mi Venera i Sunce u konjunkciji. Venera je u 6., a u Sunce u 7. kući.
A Mjesec je u 2.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 00:16   #99
Quote:
Drakulj kaže: Pogledaj post
Nisu mi Venera i Sunce u konjunkciji. Venera je u 6., a u Sunce u 7. kući.
A Mjesec je u 2.
Ok Venera govori o ženi i njenoj spolnosti kao i njenim ljubavnim vezama. Ja bi rekla da ti imaš nekoga na poslu. I rekla bi da tamo blistaš. I to šarmom i jakom energijom. I da ti je zbog toga teško ostati vjerna jer imaš dosta prilika.

Samo malo vježbam astologiju, pa ako sam failila ispravi me ili neka me neki znalac ispravi .....
Lonna Imzadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 01:03   #100
Quote:
Lonna Imzadi kaže: Pogledaj post
Ok Venera govori o ženi i njenoj spolnosti kao i njenim ljubavnim vezama. Ja bi rekla da ti imaš nekoga na poslu. I rekla bi da tamo blistaš. I to šarmom i jakom energijom. I da ti je zbog toga teško ostati vjerna jer imaš dosta prilika.

Samo malo vježbam astologiju, pa ako sam failila ispravi me ili neka me neki znalac ispravi .....
Nisi loša! Ajmo reći da si sve pogodila. Valjda je to ono 'Prilika stvara lopova'. Ili lopov stvara priliku. Hm
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.