Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2012., 18:10   #1
Novo posuđe

Zanima me da li je netko primjetio da kod INOX posuđa 18/10 Stainless steel postoje razna pravila kako ga koristiti? tipa ne smije sol u hladnu vodu jer onda posuđe hrđa. Sve to piše u uputama, ima cijela lista šta se ne smije raditi, kad to čovjek čita bolje da niti ne koristim to posuđe...
Kupili smo komplet od 4 lonca za 1000 kuna pa već nakon eto drugog korištenja već se sve dogodilo ono što se ne bi smjelo dogoditi, počeo se skidati sloj unutar lonca, jest u malim točkama ali nakon tek druge upotrebe... šta će biti nakon 5 godina?

Uopće ne kužim kako je to moguće, pa šta kad počnem rezati meso unutra?
Prije smo imali ono slovensko emajlirano posuđe, ustvari imam ga još staro 28 godina niš mu nije naspram ovih "novih tehnologija". A u tim starima nema toga šta im nismo radili...

Sad me zanima da li su takve restrikcije iste i kod onih najskupljih lonaca od INOX-a od npr. 1000 kuna i više po komadu? ili su takve restrikcije danas na svom posuđu bez obzira koje je marke?
xlopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 18:18   #2
daj ne laži
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 01.06.2012., 10:08   #3
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
daj ne laži
u čemu je problem?
xlopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 16:37   #4
oprosti kako nehrđajući čelik može hrđat od hladne vode i soli? I nakon 2. korištenja ti se počeo skidati sloj lonca? Šta si ih kupila kod alise iz zemlje čudesa

Zadnje uređivanje Nessadha : 01.06.2012. at 16:43.
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 16:43   #5
mislim da na skoro svom posuđu piše da se ne smije dodavati sol u hladnu vodu sol je dosta jaka, pogotovo u većim koncentracijama
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 16:45   #6
ajme svašta, prvi glas... ja imam 20 godina iste nehrđajuće čelične lonce i nikad im niš nije bilo ma kako može hrđat?
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 16:48   #7
a dobro to su valjda ekstremni slučajevi ako zahrđa, ali fleke na dnu su česte, a to je radi soli
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 17:49   #8
nikad cuo za tak nekaj, moja stara ima sigurno 10, mozda i 15god. od AMC-a lonce i tave od nehrdajuceg celika

niti su zahrdjali od soli, niti im se ista guli i ljusti...u biti izgledaju ko novi, osim tragova koristenja rucki, nista drugo se nije promijenilo

i btw kvalitetno emajlirano posudje od ljevanog zeljaza je i kvalitetnije od nehrdajuceg celika
ali samo kvalitetno, znaci ne ovo kaj ima za kupiti u pevecu pa nakon par mjeseci upotrebe pocnu otpadati komadi emajla
Comus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 17:54   #9
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
a dobro to su valjda ekstremni slučajevi ako zahrđa, ali fleke na dnu su česte, a to je radi soli
Jedno je kad postoje fleke, a drugo je ovo što navodi u uvodnom postu forumašica- da em hrđa, em da se skida sloj (u točkama) s dna posude. To mi zvuči ustvari koma, upućuje na očito nekvalitetno posuđe (makar mu cijena tako ne govori).

I na kraju pitanje nevezano za autoričin slučaj, nego tvoj navod- što ljudima preporučiti vezano uz fleke na dnu? Da ne sole jelo u loncu?
(ipak molim da zadnje pitanje ne bude osnova daljnje rasprave, samo je detalj, ono iznad je ipak više ontopic)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:10   #10
Ovo sude bih ja reklamirala jer se to definitivno ne smije dogadat
Imala sam prije ono najjeftinije sude i sigurno sam solila hladnu vodu i nikad nista mu nije bilo

Za fleke na dnu mi se fucka, ali nastaju i kad pecem krumpir na ulju ili meso - a ne solim pri tome
Tak da mi ovo sa soli ne drzi vodu al necu tvrdit
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:12   #11
ja sam znala prat povrće u hladnoj zasoljenoj vodi ( u rostfraj loncu)jer se tak bolje očisti i nikad ništa :top shop:
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:16   #12
Quote:
xlopi kaže: Pogledaj post
Zanima me da li je netko primjetio da kod INOX posuđa 18/10 Stainless steel postoje razna pravila kako ga koristiti? tipa ne smije sol u hladnu vodu jer onda posuđe hrđa. Sve to piše u uputama, ima cijela lista šta se ne smije raditi, kad to čovjek čita bolje da niti ne koristim to posuđe...
Kupili smo komplet od 4 lonca za 1000 kuna pa već nakon eto drugog korištenja već se sve dogodilo ono što se ne bi smjelo dogoditi, počeo se skidati sloj unutar lonca, jest u malim točkama ali nakon tek druge upotrebe... šta će biti nakon 5 godina?

Uopće ne kužim kako je to moguće, pa šta kad počnem rezati meso unutra?
Prije smo imali ono slovensko emajlirano posuđe, ustvari imam ga još staro 28 godina niš mu nije naspram ovih "novih tehnologija". A u tim starima nema toga šta im nismo radili...

Sad me zanima da li su takve restrikcije iste i kod onih najskupljih lonaca od INOX-a od npr. 1000 kuna i više po komadu? ili su takve restrikcije danas na svom posuđu bez obzira koje je marke?
Daj malo preciziraj. Jesi li imala sitne piknjice od hrđe ili ljuske metala koje otpadaju ?
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:28   #13
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
ja sam znala prat povrće u hladnoj zasoljenoj vodi ( u rostfraj loncu)jer se tak bolje očisti i nikad ništa :top shop:
Misliš da ga bolje oguliš nožem ili kako čistiš to?

Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Daj malo preciziraj. Jesi li imala sitne piknjice od hrđe ili ljuske metala koje otpadaju ?
To i mene zanima.
Ljudi različito doživaljavaju mrlje, neki bi rekli da se skida dio posude, a neki da se tek radi o mrlji.
S tim da ne umanjujem problem autorice, dapače, vjerujem u ono što je rekla, ali mi to izgleda (kao što sam i rekao) kao nekvalitetno suđe. Što je Franca rekla, trebalo bi reklamirati (ako postoji mogućnost). Ne znam gdje je kupljeno.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:30   #14
@Deedy, ne, recimo zelenu salatu sam znala potopit tak u salnu vodu; valjda i dio pesticida ode..
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:35   #15
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
@Deedy, ne, recimo zelenu salatu sam znala potopit tak u salnu vodu; valjda i dio pesticida ode..
A, to. Thnx.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:37   #16
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Misliš da ga bolje oguliš nožem ili kako čistiš to?


To i mene zanima.
Ljudi različito doživaljavaju mrlje, neki bi rekli da se skida dio posude, a neki da se tek radi o mrlji.
S tim da ne umanjujem problem autorice, dapače, vjerujem u ono što je rekla, ali mi to izgleda (kao što sam i rekao) kao nekvalitetno suđe. Što je Franca rekla, trebalo bi reklamirati (ako postoji mogućnost). Ne znam gdje je kupljeno.
Ne mora uopće biti nekvalitetno suđe već je stvar u sljedećem. Inox 18/10 je nehrđajući materijal, međutim obrađuje li se običnim čelikom na površini ostaju mikroskopski sitne čestice koje pri prvom kontaktu s vodom prohrđaju. Manifestira se kao sitne hrđave pikice.
Jedno temeljito čišćenje sredstvom za održavanje inox posuđa sve se odstrani i posuda je nadalje ispravna za uporabu.
To se događa kod proizvođača koji nakon prešanja lonaca za unutarnje fino tokarenje koriste neadekvatne noževe i preskoće posljednju fazu fine obrade tj. mokrog brušenja unutrašnjosti lonca.
Imao sam takav slučaj s ekspres loncem iz Konzuma.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:39   #17
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Ne mora uopće biti nekvalitetno suđe već je stvar u sljedećem. Inox 18/10 je nehrđajući materijal, međutim obrađuje li se običnim čelikom na površini ostaju mikroskopski sitne čestice koje pri prvom kontaktu s vodom prohrđaju. Manifestira se kao sitne hrđave pikice.
Jedno temeljito čišćenje sredstvom za održavanje inox posuđa sve se odstrani i posuda je nadalje ispravna za uporabu.
To se događa kod proizvođača koji nakon prešanja lonaca za unutarnje fino tokarenje koriste neadekvatne noževe i preskoće posljednju fazu fine obrade tj. mokrog brušenja unutrašnjosti lonca.
Imao sam takav slučaj s ekspres loncem iz Konzuma.
Ovo je stvarno moguce objasnjenje
Kad sam dobila Zepter bilo je napisano da unutrasnjost prije prve upotrebe oribam spuzvom i onim njihovim sredstvom za ciscenje - mozda bas zbog toga
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 18:42   #18
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Ne mora uopće biti nekvalitetno suđe već je stvar u sljedećem. Inox 18/10 je nehrđajući materijal, međutim obrađuje li se običnim čelikom na površini ostaju mikroskopski sitne čestice koje pri prvom kontaktu s vodom prohrđaju. Manifestira se kao sitne hrđave pikice.
Jedno temeljito čišćenje sredstvom za održavanje inox posuđa sve se odstrani i posuda je nadalje ispravna za uporabu.
To se događa kod proizvođača koji nakon prešanja lonaca za unutarnje fino tokarenje koriste neadekvatne noževe i preskoće posljednju fazu fine obrade tj. mokrog brušenja unutrašnjosti lonca.
Imao sam takav slučaj s ekspres loncem iz Konzuma.
Da, kužim. Sretao sam te pikice, na sreću ne u svom posuđu do sad. Ali razumijem, to je stvarno moguće objašnjenje. Evo nek kaže autorica što je slučaj kod nje.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 19:13   #19
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Da, kužim. Sretao sam te pikice, na sreću ne u svom posuđu do sad. Ali razumijem, to je stvarno moguće objašnjenje. Evo nek kaže autorica što je slučaj kod nje.
Usput, ono sa solju u inoxu je besmislica. Inox za posuđe je u pravilu inaktivan na sve voćne / povrtne kiseline i sol koja se rabi pri kuhanju.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 22:36   #20
Radi se o Fissler posuđu, nažalost na svim deklaracijama skrivali su istinu, jer NIJE pisalo pravo od kuda dolazi. Tek su mi iz njemačke centrale Fisslera odgovorili da neke proizvode rade izvan Njemačke, jer sam ih konfrontirao sa upitom da li je iz Kine, i u tom odgovoru skrivaju istinu ko zmija noge.
Dakle Fissler navjerojatno na ova tržišta kao što smo mi tj. za njih zemlje trećeg svijeta, šalju kinesku robu, a sebi doma prodaju 'Made in Germany'.

Uz to, stručno objašnjenje je da na ovom posuđu koje je kao rađeno iz "foreign country" kako kažu je rađeno nekakvom mješavinom čelika. Tako rade i pribor za jelo, ne samo oni nego i onaj Villeory, kod pribora za jelo ako zagrebeš površinu gotovo je, jer nije rađeno od punog čelika, već je vanjski dio samo premaz čelika a unutra je nešto treće. Ali i tu skrivaju "noge od zmije" pa morate biti pažjivi i dovoljno se informirati prije nego što nešto kupujete.

Usput recimo da npr. Fissler posuđe se u Njemačkoj može kupiti za ravno upola cijena nego kod nas, i to ne samo posuđe već sve što radi Fissler.
xlopi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.