Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2012., 21:01   #341
Quote:
sto_sad kaže: Pogledaj post
Nisi napisao ali se zna da se neki aspekt sam za sebe ne mora ispoljiti ako ga ne podržava ostatak karte ili?
Jer kako inače objasniti da neki u životu samo jednom eksperimentiraju u prirodi aspekta a neki to rade češće..
mislim da količina i jakost ispoljavanja ovisi o snazi (dostojanstvu) planete i jačini aspekta.
neće isto djelovati mlaka venerica u raku i jedna jaka venera u vagi, isto tako egzaktan aspekt nije isto što i kvadrat u separaciji orbisa 6 stupnjeva.
jesu to nijanse, ali rade razliku.
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 21:21   #342
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu.

Usput...ovo me asociralo, ne znam da li si ikada razmišljala o životu i spolu na razvojni način zodijaka.


Najprije je bila početna životna iskra, impuls za životom, spermatozoid - Mars/ovan tj. muška spolna stanica, a potom ona koja prima, žemska spolna stanica - Venera/bik. Njih dvije u sebi sadrže DNK, informaciju, kodni zapis - Merkur/blizanac. DNK je osnovna molekula na kojoj se temelji nasljeđivanje i odgovorna je za prenošenje nasljednog materijala i osobina. Daklem, svaka ljudska stanica ima 46 molekula DNK osim spermatozoida (Mars) i jajne stanice (Venera) koje imaju po 23 molekula DNK, tako da kada se spoje, oplođena jajna stanica ima 46 molekula i onda svaka stanica nove bebe ima tih istih 46 molekula. Dakle spajanje Marsa i Venere preko Merkura (DNK) rezultira trudnoćom i porodom (Mjesec/rak). Nakon toga u trenutku rađanja na svijet dolazi jedinstveni novi život - Sunce/lav.
Uuuuuu, biologija mi nikad nije bila jača strana, sad još u kombinaciji sa zodijakom mi se čini ko kvantna fizika

Al interesantno je za proučavat
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 09:21   #343
Quote:
sto_sad kaže: Pogledaj post
Nisi napisao ali se zna da se neki aspekt sam za sebe ne mora ispoljiti ako ga ne podržava ostatak karte ili?
Jer kako inače objasniti da neki u životu samo jednom eksperimentiraju u prirodi aspekta a neki to rade češće..
sve aspekte trebamo trošiti kroz događaje u životu..
ako neki aspekt premalo koristimo onda osjećamo veću potrebu za njim, a važi i obrnuto, ako ga previše ispoljavamo možemo od njega imati i štete..
a to kako će se netko uhvatiti u koštac sa svojim aspektima (događajima u životu), ovisi o puno faktora, najvažniji je karakterna struktura (znak, podznak i mjesec), zatim u kojim su znacima planeti u aspektu (egzaltacija, sjedište, izgon, pad), o orbisu aspekta, o kućama gdje se nalaze planeti koji rade aspekt, itd..
puno je faktora u igri a astrolog mora procijeniti iz svog znanja i prakse kako će se vlasnik horoskopa suočiti sa nekim aspektom (naročito izazovnim), i u skladu sa tim ga savjetovati da te događaje što lakše u životu prođe..
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 13:14   #344
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Meni je bilo fascinantno naići na duplog škorpiona koji nije baš seksualan tip.
Recimo da je za njega to duhovno-emotivno iskustvo. On se ne seksa, on vodi ljubav.
Ali nije mu to bitna stavka u životu. Iako ima stelij u škorpionu od 5 planeta.

Moja je pretpostavka da bi to moglo biti zbog pune 12. kuće (gdje se stelij i nalazi) Mars je u izgonu, Saturn u 6. a njegov dispozitor Venera u 12., vladar 8. u 12., Mars sa Saturnom ima bikvintil...On je onako sav fin i introvertiran.
Ali on JEST seksualan tip, samo što si ti, po mom mišljenju, pobrkala dvije stvari.
Kladim se da on kao jedan izraziti Škorpion, kao što si i sama napisala, voli seks, uživa u njemu i vrlo vjerojatno proživljava neke svoje transformacije na duhovnoj razini.
Jer Škorpion je seksualan, ali on je i voda, a voda su emocije. A još je sve to obojano i emotivnim, vodenim Ribama.
Mislim da je osoba o kojoj pričaš izrazito seksualna, ali seks vezuje uz emocije.
Isto tako mislim da se seks na nekoj isključivo fizičkoj razini, seks na brzaka, seks iz tjelesne požude, više vezuje uz vatrene znakove, osobito znak Ovna.
Kod vodenih znakova su ipak jako uključene emocije, bez obzira što se radi o Škorpionu.
Ali to ga ne čini neseksualnim ili slabo seksualnim, dapače.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 17:53   #345
Quote:
cinober kaže: Pogledaj post
mislim da količina i jakost ispoljavanja ovisi o snazi (dostojanstvu) planete i jačini aspekta.
neće isto djelovati mlaka venerica u raku i jedna jaka venera u vagi, isto tako egzaktan aspekt nije isto što i kvadrat u separaciji orbisa 6 stupnjeva.
jesu to nijanse, ali rade razliku.
Znači da onda nisam ugrožena ako se kod mene radi o separacionom kvadratu, mada je kod mene taj orbis 5 stupnjeva ako sam dobro skužila onu brojkicu u kućici pored aspekta. Plus toga Mars u ribama bi trebao značiti da je takav mars slab tim više što mi je znak ribe umetnut pa samim time kod mene to nebi trebao biti jak aspekt? Mada mi je Mars u 1. kući, ali zbog ranije navedenog se to poništava, znači sve je li-la..

Zadnje uređivanje sto_sad : 01.09.2012. at 17:57. Reason: nova saznanja
sto_sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 23:55   #346
mislim da jesi ugrožena, ali ne na isti način na koji ti doživljavaš ugroženost.
recimo, tebe tebi je ugroženost činjenica da si pomislila na ženu na seksualan način
meni je ugroženost to što te to ˝brine˝ i tjera te da se nadaš da će ostati na maštariji
umetnut znak nosi ili događaje koji se ispoljavaju tajno ili naknadno (kasnije u životu)
ja mislim da će to bit tajna maštarija (umetnut znak) u vezi sexa (mars) koju ćeš sakriti (ribe) od svih.
i mislim da se nosiš sa kvadratom na najbolji moguć način, raspravljaš o njemu.
da bi to bio ˝pravi˝kvadrat ti bi trebala osjećati grižnju savjesti (ribe), napetost i nervozu(kvadrat)) u vezi svoje sexualnosti (mars)
ovako ti njega ugrožavaš a ne on tebe.
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 18:42   #347
Meni je u vezi seksualnosti i problema kojeg imam sa njime najbolje odgovorio horoskop u vidu postavljenog LIlitha...jednostavno kada sam pročitala što znači Lilith u Jarcu, našla sam sebe i svoje probleme...tako da mi je sve kroz njega postalo jasno.
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 20:23   #348
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Asexualnost:


To su prije svega melankolici (zemlja) i sangvinici (zračni znaci) pa dominacija ta dva elementa u osnovnom karakteru daje općenito ravnodušne tipove.[/LIST]
Eto na, sad još ispadam i aseksualna.

Ne bih se složila s ovim dijelom o ravnodušnosti. Kod mene dominiraju zemljani i zračni znaci i definitivno nisam indiferentna, baš suprotno.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 21:58   #349
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
Eto na, sad još ispadam i aseksualna.

Ne bih se složila s ovim dijelom o ravnodušnosti. Kod mene dominiraju zemljani i zračni znaci i definitivno nisam indiferentna, baš suprotno.
Na žalost ovo kako si ti izdvojila - to tako ne funkcionira jer to bi značilo da su sve individue koje u natalnoj karti imaju naglašen zemljani i zračni element - aseksualne.

U postu su navedene neke ajmo reći globalne odrednice aseksualnosti, u tom smislu ako se želi "povući" neka paralela s vlastitom kartom onda treba post u cjelini sagledati i usporediti u cjelini s vlastitom natalnom kartom u cjelini. Kada netko ima dominaciju zemlje i zraka u natalnoj karti to znači da ga vanjske okolnosti sporo "uzbuđuju", da su suzdržaniji tipovi osobnosti u smislu da se ne pale lako kao npr. netko tko ima dominaciju vatre u karti a ne da je aseksualan.

Također u pogledu seksualnosti je najvažnije sagledati Veneru i Mars kao što piše gore. U ovoj karti je Venera u lavu što je vatrena i vrlo izražajna Venera koja uz to radi 90º na Pluton u škorpionu - vrlo intenzivan emocionalan svijet to je sve sve samo ne indiferentna žemka, a Mars je u konjunkciji na Jupiter pa je to "seksualni apetit".

No isto tako iz ove karte se vidi da postoji ta neka hladnoća i nezadovoljstvo u seksualnom i emocionalnom smislu (Saturn u 5. polju 180º Venera). Ti si još jako mlada cura i nemaš dovoljno iskustva da bi mogla donijeti realnu sliku sebe, ali kada budeš imala npr. 50 godina sagledaj svoje veze iz života pa ćeš onda vidjeti kakvim ljubavnim i seksualnim vezama je život obilježen, koliko i kakve u njemu ima "seksualnosti".
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 18:24   #350
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Na žalost ovo kako si ti izdvojila - to tako ne funkcionira jer to bi značilo da su sve individue koje u natalnoj karti imaju naglašen zemljani i zračni element - aseksualne.

U postu su navedene neke ajmo reći globalne odrednice aseksualnosti, u tom smislu ako se želi "povući" neka paralela s vlastitom kartom onda treba post u cjelini sagledati i usporediti u cjelini s vlastitom natalnom kartom u cjelini. Kada netko ima dominaciju zemlje i zraka u natalnoj karti to znači da ga vanjske okolnosti sporo "uzbuđuju", da su suzdržaniji tipovi osobnosti u smislu da se ne pale lako kao npr. netko tko ima dominaciju vatre u karti a ne da je aseksualan.

Također u pogledu seksualnosti je najvažnije sagledati Veneru i Mars kao što piše gore. U ovoj karti je Venera u lavu što je vatrena i vrlo izražajna Venera koja uz to radi 90º na Pluton u škorpionu - vrlo intenzivan emocionalan svijet to je sve sve samo ne indiferentna žemka, a Mars je u konjunkciji na Jupiter pa je to "seksualni apetit".

No isto tako iz ove karte se vidi da postoji ta neka hladnoća i nezadovoljstvo u seksualnom i emocionalnom smislu (Saturn u 5. polju 180º Venera). Ti si još jako mlada cura i nemaš dovoljno iskustva da bi mogla donijeti realnu sliku sebe, ali kada budeš imala npr. 50 godina sagledaj svoje veze iz života pa ćeš onda vidjeti kakvim ljubavnim i seksualnim vezama je život obilježen, koliko i kakve u njemu ima "seksualnosti".
Naravno da nisam gledala samo zračni i zemljani element. Cijeli post sam pročitala, ali to sam jedino komentirala.

Neke stvari su se poklopile. Npr. slab Mars, zemljani i zračni element. Saturn (5.polje) opozicija Venera. Još uz to 5.polje u znaku Vodenjaka.

Ja prije mislim da taj Saturn kod mene govori možda o zatvorenosti na van tj. nisam tip osobe koja voli da je stranci, nepoznati ljudi dodiruju i sl., ali mislim da nema baš veze s aseksualnošću kod mene.

Zapravo, teško ostvarujem nekakve površne kontakte. One night stand i neke kratkotrajne stvari kod mene ne postoje, nisam takav tip.

Ne mislim da sam emocionalno hladna, ni išta takvo, baš suprotno...
I nisam baš suzdržana, ljudi često (pogotovo oni koji me slabije poznaju) pomisle da sam nekakva Lavica ili nešto vatreno zato što znam odreagirati pomalo "burno", dosta direktno...
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 18:51   #351
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
Naravno da nisam gledala samo zračni i zemljani element. Cijeli post sam pročitala, ali to sam jedino komentirala.

Neke stvari su se poklopile. Npr. slab Mars, zemljani i zračni element. Saturn (5.polje) opozicija Venera. Još uz to 5.polje u znaku Vodenjaka.

Ja prije mislim da taj Saturn kod mene govori možda o zatvorenosti na van tj. nisam tip osobe koja voli da je stranci, nepoznati ljudi dodiruju i sl., ali mislim da nema baš veze s aseksualnošću kod mene.

Zapravo, teško ostvarujem nekakve površne kontakte. One night stand i neke kratkotrajne stvari kod mene ne postoje, nisam takav tip.

Ne mislim da sam emocionalno hladna, ni išta takvo, baš suprotno...
Znam, vidjeh tvoju kartu.

Poanta ili ajmo reći astrološki kod za određenu osobinu koju posjedujemo jest taj da najprije moramo imati podlogu toj osobini sadržanu bazično karakterno (to je onaj "ravnodušni" dio s zemljom i zrakom) a onda na to moramo pogledati planete koje su "zadužene" za tu osobinu. Kod seksualnosti su to Venera i Mars. I to su dva glavna "faktora procjene" kada je u pitanju seksualnost: karakter+planete zadužene za seksualnost.


Pa tako netko može npr. imati vrlo ravnodušan, hladan, nezainteresiran, teško uzbudljiv, teško zapaljiv, racionalan i ino karakter, ali ako su mu Venera i Mars plamteći, vatreni ili u znaku škorpiona ili u aspektu na Pluton ti ljudi su vrlo "seksualni".
Quote:
I nisam baš suzdržana, ljudi često (pogotovo oni koji me slabije poznaju) pomisle da sam nekakva Lavica ili nešto vatreno zato što znam odreagirati pomalo "burno", dosta direktno...
Kod tebe je Mars vrlo vidljiv jer je u svom 1. polju sjedišta, a bez obzira što je u vagi koja je dipomatska on je u konjunkciji s Jupiterom pa ga on tjera u neumjerenost i da trči pred rudo. Ljudi koji imaju Mars u 1. polju naprosto moraju izbaciti to što imaju "iz sebe" i zato uvijek moraju reći "popu pop, a bobu bob" ako znaš što to znači.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 19:00   #352
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Znam, vidjeh tvoju kartu.

Poanta ili ajmo reći astrološki kod za određenu osobinu koju posjedujemo jest taj da najprije moramo imati podlogu toj osobini sadržanu bazično karakterno (to je onaj "ravnodušni" dio s zemljom i zrakom) a onda na to moramo pogledati planete koje su "zadužene" za tu osobinu. Kod seksualnosti su to Venera i Mars. I to su dva glavna "faktora procjene" kada je u pitanju seksualnost: karakter+planete zadužene za seksualnost.


Pa tako netko može npr. imati vrlo ravnodušan, hladan, nezainteresiran, teško uzbudljiv, teško zapaljiv, racionalan i ino karakter, ali ako su mu Venera i Mars plamteći, vatreni ili u znaku škorpiona ili u aspektu na Pluton ti ljudi su vrlo "seksualni".

Kod tebe je Mars vrlo vidljiv jer je u svom 1. polju sjedišta, a bez obzira što je u vagi koja je dipomatska on je u konjunkciji s Jupiterom pa ga on tjera u neumjerenost i da trči pred rudo. Ljudi koji imaju Mars u 1. polju naprosto moraju izbaciti to što imaju "iz sebe" i zato uvijek moraju reći "popu pop, a bobu bob" ako znaš što to znači.
znam, znam. Paaa, otprilike tako nekako...

...

Mene zapravo najviše brine Saturn u 5. polju koji je u toj opoziciji s Venerom.
Pogotovo kad sam pročitala sve te interpetacije: nesreće u ljubavi, nemogućnost povezivanja s partnerom, neplodnost ili veliki problemi s djecom, aseksualnost, itd.

Nekako se nadam da se ipak to neće kod mene manifestirati u velikoj mjeri, baš zato što mi je Venera u Lavu (simbol plodnosti) i što imam par tih "seksualno jakih" aspekata.


Tnx, Fish.
__________________
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 20:29   #353
Ja mislim raven da opozicija nije strasna toliko, gore bi bilo da ti je kvadrat tamo pa nemozes nac sporazum bas nikako. Dok sama opozicija ima sanse da se oporavi recimo. Ono sto tvoja venera treba zapravo tvoj saturn ima. Mozda previse si stroga i preozbiljna u vezama, mozda bi dobro bilo da se nekad opustis recimo, i da budes spontana u momentima, a ne da sve nekako radis na timing. Jer zapravo sve sto timiramo ne ispadne skoro nikad tako, pa dolazi do razocarenja. Mozda neka sala ti se cini neukusna , mozda je ok da prihvatis salu na svoj racun. Tvoja venera se voli opustit jer je razigrana, a ti kao da ju kocis sa nekim stalnim pravilima.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 20:35   #354
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
Naravno da nisam gledala samo zračni i zemljani element. Cijeli post sam pročitala, ali to sam jedino komentirala.

Neke stvari su se poklopile. Npr. slab Mars, zemljani i zračni element. Saturn (5.polje) opozicija Venera. Još uz to 5.polje u znaku Vodenjaka.

Ja prije mislim da taj Saturn kod mene govori možda o zatvorenosti na van tj. nisam tip osobe koja voli da je stranci, nepoznati ljudi dodiruju i sl., ali mislim da nema baš veze s aseksualnošću kod mene.

Zapravo, teško ostvarujem nekakve površne kontakte. One night stand i neke kratkotrajne stvari kod mene ne postoje, nisam takav tip.

Ne mislim da sam emocionalno hladna, ni išta takvo, baš suprotno...
I nisam baš suzdržana, ljudi često (pogotovo oni koji me slabije poznaju) pomisle da sam nekakva Lavica ili nešto vatreno zato što znam odreagirati pomalo "burno", dosta direktno...
Kod mene je slično kao kod tebe, ne volim da me stranci dodiruju i to, teško se dajem . Po onim opisima što sam pročitala ispadam seksualni manijak , imam sve predispozicije u natalu (mars u 8. u ribi 120 jupiter, puno aspekata marsa, pluton u 5., mars suvladar 5 u 8. itd). I ja uopće seks ne vezujem uz emocije, meni su emocije jedino poljubac i maženje, seks ne. Mislim nekad ga vezujem, ali rijetko, više ne nego da.
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 21:00   #355
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Ja mislim raven da opozicija nije strasna toliko, gore bi bilo da ti je kvadrat tamo pa nemozes nac sporazum bas nikako. Dok sama opozicija ima sanse da se oporavi recimo. Ono sto tvoja venera treba zapravo tvoj saturn ima. Mozda previse si stroga i preozbiljna u vezama, mozda bi dobro bilo da se nekad opustis recimo, i da budes spontana u momentima, a ne da sve nekako radis na timing. Jer zapravo sve sto timiramo ne ispadne skoro nikad tako, pa dolazi do razocarenja. Mozda neka sala ti se cini neukusna , mozda je ok da prihvatis salu na svoj racun. Tvoja venera se voli opustit jer je razigrana, a ti kao da ju kocis sa nekim stalnim pravilima.
Nisam baš preozbiljna u vezama, ali ne volim nikakve vezice na brzinu i poluprijateljstva smtendencijom prema sexu i sl. Toga nema kod mene.

Kad sam u vezi onda to mora biti prava veza. Onako, ili sve ili ništa.

A što se tiče šala, općenito volim šale na svoj račun i ne funkcioniram u nekoj presterilnoj i ozbiljnoj atmosferi.

Nisam baš nešto uvredljiv tip osobe. Puno lakše se s nekim šalim ili smijem nego upuštam u neke ozbiljnije razgovore, tipa otvaranje duše, pričanja o osjećajima, rijetko tko će od mene čuti neku priču o osjećajima, a pogotovo me vidjeti da plačem. Čak ni kad sam pijana.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 21:04   #356
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Kod mene je slično kao kod tebe, ne volim da me stranci dodiruju i to, teško se dajem . Po onim opisima što sam pročitala ispadam seksualni manijak , imam sve predispozicije u natalu (mars u 8. u ribi 120 jupiter, puno aspekata marsa, pluton u 5., mars suvladar 5 u 8. itd). I ja uopće seks ne vezujem uz emocije, meni su emocije jedino poljubac i maženje, seks ne. Mislim nekad ga vezujem, ali rijetko, više ne nego da.
Vidiš kod mene je suprotno u vezi sexa.
Ja sex vezujem uz emocije i doživljavam to kao nekakvu najveću bliskost i razotkrivanje. Možda je to moja Venera90Pluton. Onako škorpionski, na duhovnoj razini.

Ne, ozbiljno, ne mogu odvojiti sex od emocija i upravo me užasava kada me netko na silu pokuša dodirnuti, poljubiti. Ili ne daj Bože () nasilno me u nekom klubu uhvatiti i započeti priču "šta je mala, jel te strah".

Pobijesnim odmah.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 21:13   #357
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
Vidiš kod mene je suprotno u vezi sexa.
Ja sex vezujem uz emocije i doživljavam to kao nekakvu najveću bliskost i razotkrivanje. Možda je to moja Venera90Pluton. Onako škorpionski, na duhovnoj razini.

Ne, ozbiljno, ne mogu odvojiti sex od emocija i upravo me užasava kada me netko na silu pokuša dodirnuti, poljubiti. Ili ne daj Bože () nasilno me u nekom klubu uhvatiti i započeti priču "šta je mala, jel te strah".

Pobijesnim odmah.
Pa tako je i meni, samo mene nikad nitko nije pokušao na silu poljubit, ali to diranje, slučajno trljanje odmah otkačim jer mi je odvratno. Meni je nekako poljubac over the all i veliki mi je problem kad sam na početku odnosa probit tu barijeru i dopustit da me poljubi. Gotovo uvijek prvi put okrenem glavu, spontano i refleksno. Seks mi nije toliki big problem kao poljubac, to mi je užitak . Ja imam natalno veneru na 27 ribe 120 mjesec i 60 saturn, nekako mislim da je to najemotivnija venera, pa eto seks mi nisu neke emocije , zapravo ovisi. Prvi seks su mi bile velike emocije, čekala sam princa u stilu venere u ribi i dočekala ga .
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 21:29   #358
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Pa tako je i meni, samo mene nikad nitko nije pokušao na silu poljubit, ali to diranje, slučajno trljanje odmah otkačim jer mi je odvratno. Meni je nekako poljubac over the all i veliki mi je problem kad sam na početku odnosa probit tu barijeru i dopustit da me poljubi. Gotovo uvijek prvi put okrenem glavu, spontano i refleksno. Seks mi nije toliki big problem kao poljubac, to mi je užitak . Ja imam natalno veneru na 27 ribe 120 mjesec i 60 saturn, nekako mislim da je to najemotivnija venera, pa eto seks mi nisu neke emocije , zapravo ovisi. Prvi seks su mi bile velike emocije, čekala sam princa u stilu venere u ribi i dočekala ga .
Da, tu bih se definitivno složila. Po meni je Venera u Ribicama najemotivnija.

Kužim skroz što pričaš, ista stvar je kod mene što se tiče početka veze i otvaranja ljudima. Meni je bivši bio onako dosta lak na riječima i vrlo brzo mi je rekao "volim te". Ja bih uvijek šutjela i sve dok nisam bila spremna to reći ne bih ni rekla.

I dosta mi je teško u početku veze ili odnosa ostvariti taj kontakt, poljubac, kao i tebi. Ili bilo kakvu vrstu neke nježnosti, to me nekad užasava. Kad je lik prenježan, nekako imam potrebu pobjeći jer sve postane preotvoreno i osjetim se nekako "otkriveno". Tu krivim opoziciju Saturna i Venere.

Eto, drago mi je da nisam jedina s ovakvim iskustvima.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 07:42   #359
ako promatramo mars u muškom natalu kao primarnog pokazatelja seksualnosti, u čemu je osnovna razlika kad je mars u strijelcu kvadriran dispozitorom u djevici od onog kad je kvadriran dispozitorom u ribama ?
sunčica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 09:23   #360
štu u natalu upućuje na promiskuitet ?
sunčica. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.