Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 14:57   #5121
Je li netko bio na sastanku 26.9 za zgradu B bloka. Ja sam zaboravio doći a mislio sam.
Tema je bila smjena sadašnjeg predstavnika za zgradu koji više ne živi u zgradi niti ništa ne radi a dobiva plaću. Kao i političari.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:07   #5122
jel i tamo Popović predstavnik
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:55   #5123
Ako mislite na onog Branka, slažem se, odavno ga je trebalo maknuti, ne radi ništa i još je arogantan.
Ako se odselio a uzima i dalje novac tada je to besramno!
Inaće nisam primjetio poziv na sastanak jer sam bio na GO.
deuximachina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:24   #5124
A sprema li se postaviti novi most kod Pavlenskog puta 9 spojiti se s ulicom Vlade Gotovca kod Špansko-Oranice?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:04   #5125
To i mene zanima. Situacija ne terenu, nakon dovršenja ove zgrade, navodi na zaključak da od mosta, bar za sada, neće biti ništa. Baš kao što je prikazano na toj web stranici.

S druge strane, svojedobno je Profectus započeo bespravno graditi most nekoliko metara dalje od mjesta gdje je most trebao biti prema planskoj dokumentaciji (samo zato što vlasnik zemljišta koje je bilo na trasi planirane izgradnje nije htio prodati zemljište), pa je taj most srušen. U međuvremenu je, očito, isti vlasnik svoje zemljište prodao privatnom investitoru koji je na njemu izgradio novu stambenu šesterokatnicu. Zvuči nekako poznato!

Sad je samo pitanje je li došlo do promjene DPU-a na tom području u interesu vlasnika zemljišta i investitora nove zgrade, a na štetu naguranih stanovnika tog dijela Šoljanove i Pavlenskog puta, pa se sasvim odustalo od mosta, ili je njegova izgradnja malčice odgođena kako se kupci stanova u novoj zgradi ne bi previše pobunili zbog prometnice koje nije bilo na 3D vizualizaciji investitora.

Meni sve to od samog početka miriši na zaplotnjačke i perfidne igre. Još se sjećam, kada je počela izgradnja te nove zgrade, malenih dječaka koji su se veselili građevinskim strojevima jer se, po njihovim riječima, radilo o početku izgradnje parka i mostića! Vjerojatno su to čuli od svojih roditelja kojima je ta priča prodana u trenutku kada su oni kupovali svoje stanove u zgradi pokraj ove nove... Bilo bi smiješno, da nije tužno.
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:36   #5126
Taj most nije nikad srušen, eno ga stoji i ne vodi nigdje. Napravljen je ovaj sad postojeći koji vodi prema pos-u. Doći će most kad tad pored te nove zgrade.


Sent from my iPhone using Tapatalk
zdgrunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:51   #5127
Quote:
zdgrunf kaže: Pogledaj post
Taj most nije nikad srušen, eno ga stoji i ne vodi nigdje. Napravljen je ovaj sad postojeći koji vodi prema pos-u. Doći će most kad tad pored te nove zgrade.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Govorimo li o istom mostu? Sasvim si me zbunio. Koliko se sjećam, taj prvi most kojim je Profectus dopremao građevinski materijal za potrebe izvođenja radova je odavno srušen i na tom mjestu sada nema ničega. Kako sam navela u prethodnom upisu nalazio se vrlo blizu lokacije na kojoj je sada izgrađena nova šesterokatnica, otprilike u produžetku ul. Vlade Gotovca.

Postoji jedan most koji ne vodi nikamo, a taj je na zapadnom dijelu prema Zagrebačkoj cesti. Vjerojatno o njemu govoriš.

Zadnje uređivanje saurus : 21.10.2017. at 22:03.
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:59   #5128
Quote:
zdgrunf kaže: Pogledaj post
Taj most nije nikad srušen, eno ga stoji i ne vodi nigdje. Napravljen je ovaj sad postojeći koji vodi prema pos-u. Doći će most kad tad pored te nove zgrade.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kak bi rekli pravi purgeri - "sumljam"... prije će doć još jedna zgrada, ima mjesta za pravog investitora...
__________________
negdje sam se izgubio...
brontosaur.69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 06:54   #5129
Za stanare Pavlenskog puta, blok B.
Da li netko primjećuje raspad sistema održavanja zgrade i podzemnih etaža s garažama?
deuximachina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:20   #5130
Pa susjed Marijan je skupljao potpise za predstavnika zgrade tako da se nadam da će Branko uskoro letiti s posla.
Garaža je u raspadu jer zgrada od Miodraga ne plaća ništa tako da se vodi sudski spor.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 23:47   #5131
Quote:
jimmyfromzg kaže: Pogledaj post
Pa susjed Marijan je skupljao potpise za predstavnika zgrade tako da se nadam da će Branko uskoro letiti s posla.
Garaža je u raspadu jer zgrada od Miodraga ne plaća ništa tako da se vodi sudski spor.
To su one lamele na Spanskom?2009 mislim da su bile završene?trebam update,ali pitajte me što vas interesuje jer sam tad radio za profectus kao kooperant a poznajem sustav..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Wolf777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2018., 22:36   #5132
.......
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 09:18   #5133
Ovo s identaliom i talijanima je otislo predaleko. Dosta tih talijana su pristojni stariji ljudi al kako ih sad ima sve vise zgrade su nam postali hoteli. A kako je veliki tranzit ljudi nadje se idiota.....
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 08:41   #5134
Ponekad je to slučaj i sa domorocima..osobito mlađima ��
Nego..blok B, stigle ovrhe za pričuvu (garaže) od Mediterranea (puleni Branka Vrbaneka), uredno plaćam pričuvu drugoj firmi (kao i svi ispod zgrade koju vodi Popović) ��
Što smo trebali, plaćati dvije pričuve?
Uglavnom, ovaj cirkus sa predstavnicima stanara treba hitno prekinuti i sankcionirani..maknuti nesposobne parazite (Vrbanek, Popović, Kekić) i dovesti nekog normalnog koji neće tuđim k gloginje (i pare naravno) mlatiti.
deuximachina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 12:46   #5135
Bio netko jucer na sastanku u garazi (blok A) , ja nisam stigao, kaj ima s tom garazom, kakva su ono nova parkirna mjesta koja iznajmljuje nova predstavnica garaze. Po kojoj cijeni se iznajmljuju, zanima me jer ja unajmljujem normalno parkirno mjesto po 300kn pa da li ovi placaju trzisnu cijenu ili je netko nekom pogodovao...
Bilo kaj pametno na sastanku?
jozica.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2019., 09:03   #5136
Sastanak garaža blok A

...nažalost nisam bio ni ja, ali sam se informirao, naravno, bilo bi bolje da se javi neko iz prve ruke, uglavnom je najveći problem sa garažnim vratima kojima je istekla 10 godišnja garancija i sad se jako često kvare i treba puno novaca za održavanje, nova oko 170.000 cca.
Kaj se tiče garažnih mjesta cjena najma je 100 kn i već su naravno u najmu, a interesantna je informacija i tko je to već za bezecirao i na koji način...
Financijski je garaža u plusu 100tinjak tisuća kn, javna rasvjeta nije prebačena na grad i linije za strujne priključke za garažna mjesta nisu povučene, za detaljnije informacije upitati gospođu predstavnicu!
Pozz!
Chuspajzmaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2019., 21:46   #5137
Stigao mi racun za vodu 100kn vise nego inace. Jos nekom?
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2019., 07:37   #5138
Pozdrav svima, jel mogu u garaži unajmiti parkirno mjesto ako nisam stanar? Kako to funkcionira?
__________________
kraj tunela je odmah iza zavoja...
romanticna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2020., 00:26   #5139
Blok B

Kakva je situacija s plaćanjem pričuve za garažu? Imam 2 uplatnice. Je li plaćamo novom upravitelju Zagreb Zapad ili starom Mediteraneu? Ja sam platio novom premda mi je Mediteraneo ubacio neku obavijest da je sve po starom i da sadašnji predstavnik ostaje premda nema nikakvo vlasništvo u zgradi niti u garaži.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 13:24   #5140
Kakvo je to ludilo sa tom pričuvom za garaže!!??
Imam garažno mjesto (ispod Konzuma) ali nisam tu u zgradama pa nemam direktne informacije. Nisam siguran da ću uopće plaćati bilo kome dok se situacija ne riješi....
Kome vi plaćate?
Corto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.