Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2009., 13:54   #81
Cool jel da !

Gdje god se potpišem URNEBES !


pozz
__________________
- "..pa nemres aliena zajebat sa tim stvarima.."
- ”..Imaju dvije opcije, da upali i ne upali..”
- ”..mozda im stavit ljepilo za stakore pa nek se zalipi a onda ga lopatom opizdiš po tikvi i uhapsiš..”
amir_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 22:46   #82
Ja sam imao bliski susret i bježao sam od njih od ponoći pa sve do pojave sunca. Svaki put kad bih se pojavio i počeo bježat letjelica bi se pojavila, da li to znači da su cijelo vrijeme znali gdje sam i da sam bio otet?
__________________
Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti. Mi cemo ga držati. Vaši Pradjedovi
Saha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 02:39   #83
Quote:
Saha kaže: Pogledaj post
Ja sam imao bliski susret i bježao sam od njih od ponoći pa sve do pojave sunca. Svaki put kad bih se pojavio i počeo bježat letjelica bi se pojavila, da li to znači da su cijelo vrijeme znali gdje sam i da sam bio otet?
Ne.
To znači da si naletio na jebeno dobar PCP.

__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 03:17   #84
Danas je NLO bio iznad Splita na 2 min. Neki su ljudi i slikali
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 20:51   #85
Jesu te opet posjetili?
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:11   #86
ne a nadam se da i neće
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:21   #87
piramida sunca imas pm ...
AbAdd0n is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 22:18   #88
OLOVO !

trebalo bi uzet neki papir koji ima manje olova!
__________________
- "..pa nemres aliena zajebat sa tim stvarima.."
- ”..Imaju dvije opcije, da upali i ne upali..”
- ”..mozda im stavit ljepilo za stakore pa nek se zalipi a onda ga lopatom opizdiš po tikvi i uhapsiš..”
amir_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 20:41   #89
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
da piknulo me na oba kažiprsta i na 2 na nogama na istom mjestu
isto tako na leđima , danas smo mjerili i udaljenost od točke do točke je 2 cm , što je jednako udaljenosti točaka na prstu kad su prsti spojeni
isto tako na vratu pod kosom sam pronašao 3 točkice

cijelo vrijeme čujem nekakve krikove koje sam čuo u tim trenucima, kao da više ljudi kriči ali svako na svoj način, i kako ide večer sve se više i više čuju..

isto tako primjetio sam nešto čudno , NE pušim , nemam želju za cigaretom i sjetim se zapalit tek kad ugledam kutiju !!?
drugi put ih posalji kod mene,nikako da se rijesim jebenih cigareta
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 21:51   #90
Iako se tema čini zanimljivom, ne vjerujem baš u to... Piramido, u jednom postu si spomenuo da si se probudio u drugoj sobi, od onoga gdje si zaspao... Međutim, to si spomenuo tek nakon nekih drugih stvari... Večinu ljudi bi to sigurno dobrano šokiralo i začudilo, a tebi je to bilo tek nešto kao nadopuna priči.
Eto, tu si mene izgubio...

Inače, ništa osobno... tko zna, možda čak pričaš istinu... a možda te samo um zajebava ...
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 22:06   #91
Za slucaj NLO otmice treba uvijek sa sobom imati tubu vazelina. Bolje je biti dobro podmazan kad vam nabiju rektalnu sondu
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 16:18   #92
hm poslao sam pm a slika nema ...
piramida sunca odi usiši i radi nesto korisnije a me trolat ...
AbAdd0n is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 14:10   #93
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Za slucaj NLO otmice treba uvijek sa sobom imati tubu vazelina. Bolje je biti dobro podmazan kad vam nabiju rektalnu sondu
Ovo je tako dobro,smijala sam se 10 minuta bez prestanka.

A što se tiče žarulja,meni kad jedna crkne u kući za njom crkne još 5.Mislim da bi izvanzemaljci trebali imati razumijevanja da je kriza i da će i žarulje poskupjeti uskoro kao i sve ostalo.
TheShe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 13:06   #94
Tko kaže da sva iskustva moraju biti loša?

https://www.youtube.com/watch?v=8Q91RT1s_Tc
GarthOk Baal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 20:33   #95
Iskustva su uvijek losa, osim ako covjek sam ne zeli biti otet (sto opet otvara cijeli niz pitanja o psihopatologiji tog covjeka). Nazalost mnogo ljudi padne na agendu aliena (kao pokojni psihijatar dr. Mack koji je govorio o pozitivnim aspektima ''otmica'').
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 02:25   #96
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Iskustva su uvijek losa
To nije sasvim točno.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 00:41   #97
Ne, odlicno je iskustvo biti otet iz kreveta u polusnu i da ti guraju igle u sve rupe u tijelu dok vristis od boli.

Iako je to bolje iskustvo nego kad izgubis 2 ili 3h na usamljenoj cesti, i nadjes se 300 km na drugom kraju pokrajine a nemas pojma kako,
mozes biti sretan da se autom nisi zabio negdje.

Jedino je dobro iskustvo da se pocnes baviti ufologijom i izgubis strah od daljnjih otmica (jer ih bas ne mozes ni sprijeciti),
onda znas da nemas nista za izgubiti i bude ti svejedno.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 03:15   #98
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Ne, odlicno je iskustvo biti otet iz kreveta u polusnu i da ti guraju igle u sve rupe u tijelu dok vristis od boli.
Da, ako vjeruješ u to.

Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Jedino je dobro iskustvo da se pocnes baviti ufologijom i izgubis strah od daljnjih otmica (jer ih bas ne mozes ni sprijeciti),
onda znas da nemas nista za izgubiti i bude ti svejedno.
Misliš li zaista da je jedini cilj baviti se ufologijom izgubiti strah od otmica? Odnosno, što ćeš to izgubiti ako se susretneš s fenomenom NLO-a?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 18:08   #99
otmice su stvarne i dogadjaju se cesto, ali ne na nasim podrucjima.

otmu te, nekad i vidis sta rade, nekad ne...ali posto je univerzum takav kakav jest, u balansu stalno sam sa sobom, nista nije slucajno i univ.zakoni se jednostavno ne mogu krsiti...cak i kad izgleda da se krse, ne krse se, postoji neka lekcija trenutno mozda nevidljiva.

svatko onaj tko je otet na jednom nivou sebe je na to i pristao, cesto iz razloga da pomogne...danas (iako u terminu otmica vrijeme je jako fluidno) otmice rade tzv. Sivi, ...blago receno, zasrali su svoj planet, malo drugaciju planetu Zemlju iz drugacije paralelne stvarnosti, samo ih je tehnoloski napredak zanimao te su se u potpunosti odvojili od PRIRODE, toliko da su svjesni da im prijeti unistenje citave civilizacije, te su sukladno univ.zakonima poslali neke od svojih da se rode na nasoj verziji Zemlje da bi mogli ispraviti svoju planetu i samo postojanje.., I poceti opet OSJECATI

iz njihove perspektive kad otmu nekog to je kao kad mi radimo raznorazne pokuse nad zivotinjama...oni uopce nisu svjesni da rade nes po nasem gledistu, lose, jer po duhu i ne rade...sve je to dogovoreno prije rodjenja.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 02:36   #100
Psiholozi za "otmice" okrivljuju paralizu sna.

Vjerovatno paraliza sna i jest u pitanju...
ITGuy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.