Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2008., 13:45   #1
Astrološke prognoze za Hrvatsku

Dajte neke linkove na dobre astro sajtove.
Trebaju mi prognoze za 2009. godinu.
Dakle, svijet, ekonomija, politika...
Hvala.
tranquility is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 18:26   #2
malo klikni tu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=398414

eto što se sprema
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 20:23   #3
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...6/Default.aspx

saznat će se ko je naručio ubojstva hodak i pukanić, neko će umrijet od srč ili mož idara navodno
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 18:12   #4
Kad malo vratim film u natrag i analiziram godine u kojima je Jups lutao Vodenjakom dodjem do zakljucka da mi to i nisu bile godine uspjeha.
Ovaj put je tu i djevicanski Saturn koji ce se cijelu godinu vagati sa Uranom tako da ce mi trebati gomila strpljenja sto mi i nije jaca strana.

No, ko od riba pregura sljedecu, ceka ga par beneficija u 2010-oj u kojoj nam Jups dolazi u goste- doduse vrlo kratko, sve u svemu 10tak mjeseci (cudna neka putanja) ... ipak, poklonima(prilikama) se ne treba u zube gledati.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 19:42   #5
Ja sam jos 2007 jednoj bliskoj prijateljici-Jarcici rekao da mora dobro da iskoristi 2008 jer joj Jups dolazi u goste sa mnostvom prilika.
Danas me verbalno napada, vidno razocarana u moje astrolosko znanje.
2008 joj, kako kaze, i nije bila nesto spektakularna.

Ipak je za dobar period u zivotu potrebna akumulacija vise sretnih okolnosti, ne samo boravak Jupitera u blizini nat. Sunca.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 11:28   #6
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Ja sam jos 2007 jednoj bliskoj prijateljici-Jarcici rekao da mora dobro da iskoristi 2008 jer joj Jups dolazi u goste sa mnostvom prilika.
Danas me verbalno napada, vidno razocarana u moje astrolosko znanje.
2008 joj, kako kaze, i nije bila nesto spektakularna.

Ipak je za dobar period u zivotu potrebna akumulacija vise sretnih okolnosti, ne samo boravak Jupitera u blizini nat. Sunca.
Točno, nije sve u jupiteru, to sam generalno napisao. Iako se Jupiter u svakom znaku nađe jednom u 12 godina, i on tim ljudima donosi sreću, prosperitet i povoljne prilike. U 2008-oj je bio u Jarcu pa su oni bili njegovi miljenici, ali oni se ipak teže otvaraju povoljnim prilikama(boje se promjene pa čak i povoljne) pa ga nisu svi jednako iskoristili(bojažljivi su i igraju na sigurno) Puno njih sam morao nagovarati da se upuste u neki rizik iako rizika i nije bilo, neki su me poslušali a neki i nisu pa su slabo iskoristili jupitera. Za Vodenjake je priča drukčija, oni vole rizik i nove stvari, pa će njih trebat smirivati u 2009-oj, da ne pretjeraju sa izazivanjem sreće(i to se može). Normalno nije samo Jupiter zadužen za prognoze, treba gledati i Saturna i također transcedentne planete, ali Jupiter u prognozi obično donosi sretne okolnosti, a ja sam na to odgovarao. O Saturnu ćemo drugi puta, njega se ionako većina njih boji
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 16:02   #7
pa evo nešto s glavom i repom...

tj. razumljivo i dobro napisano ...

http://tiny.cc/jL0Ma

a tu ima i nekih predikcija općenitih, prilično zanimljiva kompilacija

http://tiny.cc/eaM6k
vedransmajlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 16:20   #8
Koga interesiraju globalne prognoze, a nalazi se u Rijeci ili u blizini, može poslušati predavanje Damira Jovetića o prognozama za grad Rijeku i Hrvatsku u hotelu Bonavia 06 01 2009... mislim da je početak u 17 h... ulaz slobodan...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 12:20   #9
Najavu za gore spomenuto zbivanje, možete preslušati ovdje..

http://www.adrialink.com/astro/index...a+06.01.09.mp3
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 09:59   #10
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Najavu za gore spomenuto zbivanje, možete preslušati ovdje..

http://www.adrialink.com/astro/index...a+06.01.09.mp3

Već sam razočaran i sa sadržajem najave, ako budeš stigao napiši nam rečenicu-dvije o predavanju, pretpostavljam da ćeš biti tamo.

I pitaj ga kada ćemo dobiti sposobnu i moralnu vlast.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 12:09   #11
kineski horoskop nije baš nešto optimističan

pričaju o vulkanima i sličnim stvarima ...

http://tiny.cc/Osdbv

a to je obično na kraju povelik problem, kad bi ponovo grunuo Krakatau kako kažu, ne bi bilo dobro
vedransmajlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 00:57   #12
Quote:
tranquility kaže: Pogledaj post
Dajte neke linkove na dobre astro sajtove.
Trebaju mi prognoze za 2009. godinu.
Dakle, svijet, ekonomija, politika...
Hvala.
ima u novom astru malo pregeneralizirani forecast za sve znakove ali i zgodan teks o hrvatskoj i njenoj 2009-oj
sve se čini da će neka revolucija bit na pomolu iako kao što rundek kaže: ah u hrvatskoj sve isto -svi sjede u birtijama i žale se kak im je loše i ništa ne poduzimaju u vezi toga
__________________
- If u don't like where u are, then change it. U are not a tree. -
ana xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:25   #13
POGLED U BUDUĆNOST daje riječki astrolog Damir Jovetić

Astrološka prognoza za Hrvatsku u 2009: kriza, prosvjedi, katarza
Poznati riječki astrolog Damir Jovetić koji tu znanost već petnaestu godinu koristi za sastavljanje javnih prognoza, i ovog je siječnja prezentirao hrvatsku budućnost u novoj godini.
Jovetić je svoja predviđanja obznanio u povodu Dana astrologa, na Tri kralja. On tako u zvijezdama vidi nastavak muka koje su u prošloj godini tištile brodograditelje.
Ipak, daje malo nade, pa kaže kako unatoč otkazima koji će uslijediti u ovoj branši, sve skupa neće biti previše strašno. Naime, on procjenjuje da je ova aktualna kriza zapravo novi početak za brodogradnju. Dogodit će joj se svojevrsna katarza.
Ova godina, po astrološkim kartama, Hrvatskoj nosi prosvjede zbog gospodarskih nedaća...
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 15:55   #14
Quote:
manaus kaže: Pogledaj post
POGLED U BUDUĆNOST daje riječki astrolog Damir Jovetić

Astrološka prognoza za Hrvatsku u 2009: kriza, prosvjedi, katarza
Poznati riječki astrolog Damir Jovetić koji tu znanost već petnaestu godinu koristi za sastavljanje javnih prognoza, i ovog je siječnja prezentirao hrvatsku budućnost u novoj godini.
Jovetić je svoja predviđanja obznanio u povodu Dana astrologa, na Tri kralja. On tako u zvijezdama vidi nastavak muka koje su u prošloj godini tištile brodograditelje.
Ipak, daje malo nade, pa kaže kako unatoč otkazima koji će uslijediti u ovoj branši, sve skupa neće biti previše strašno. Naime, on procjenjuje da je ova aktualna kriza zapravo novi početak za brodogradnju. Dogodit će joj se svojevrsna katarza.
Ova godina, po astrološkim kartama, Hrvatskoj nosi prosvjede zbog gospodarskih nedaća...
Odlican prikaz.
__________________
Horoscopes daily free
doktorrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 19:50   #15
Quote:
manaus kaže: Pogledaj post
POGLED U BUDUĆNOST daje riječki astrolog Damir Jovetić

Astrološka prognoza za Hrvatsku u 2009: kriza, prosvjedi, katarza
Poznati riječki astrolog Damir Jovetić koji tu znanost već petnaestu godinu koristi za sastavljanje javnih prognoza, i ovog je siječnja prezentirao hrvatsku budućnost u novoj godini.
Jovetić je svoja predviđanja obznanio u povodu Dana astrologa, na Tri kralja. On tako u zvijezdama vidi nastavak muka koje su u prošloj godini tištile brodograditelje.
Ipak, daje malo nade, pa kaže kako unatoč otkazima koji će uslijediti u ovoj branši, sve skupa neće biti previše strašno. Naime, on procjenjuje da je ova aktualna kriza zapravo novi početak za brodogradnju. Dogodit će joj se svojevrsna katarza.
Ova godina, po astrološkim kartama, Hrvatskoj nosi prosvjede zbog gospodarskih nedaća...
Bez da uvrijedim licno gosn. Jovetica ali u ovoj "prognozi"
ja ne vidim nista astroloskog - klasican primjer
Barnumovog efekta "Bit ce a mozda i nece" sto je i
moja mama mogla izjaviti, osoba koja periodicno saslusa
najnovije vijesti iz privrede i financija, bez ikakve
veze sa astroloskom simbolikom.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:50   #16
Ja sam se od Jovetića oladio kad sam vidio da je prije par godina prognozirao ulazak Hrvatske u EU 2009-plus minus 6 mjeseci........ hahahha

http://forum.ludbreg.hr/forum_posts.asp?TID=888
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:13   #17
..a može li generalno politika?
Što će biti s Hrvatskom? Hoće li pasti vlada, hoće li ljudi prosvjede za tipkovnicama zamjeniti nekim drugim, konkretnijim prosvjedima,
Ono kad se kaže "gore ne može", ali u ovom slučaju bi iznenadilo kad ne bi išlo sve gore i gore, jedino se i može očekivati gore i gore i ništa više ne iznenađuje. Hoće li pojedine regije dobiti autonomnost? (ako je uopće budu(mo) tražili), ili čak odvojenja? Nitko se više ne čuje. Hoćemo li kad nas pregaze tiho reći "oh please hit me harder" ili će se nešto bitno dogoditi i promijeniti tijek zbivanja? https://alabe.com/cgi-bin/chart/pics/2457989783153.gif
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.