Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 10:36   #281
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
Sandrić u današnje doba recesije čisto sumnjam da se igdje u privatnim igraonicama treba ful rano rezervirati termin
hm... nažalost nebi se složila... frendica pokušala rezervirati rockas u jednoj igraonicu(necu reklamirati) i mjesec dana unaprijed svi ovi bolji popodnevni termini rezervirani
tako da ja planiram uskoro odluciti i rezervirati za svaki slucaj))
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 11:21   #282
naavno da je uvijek bolje rezervirati prije i biti 100% siguran, ali isto tako sam sigurna da se i u zadnji tren može naći termin. Pogledaj malo slobodne termie u Delfinu (imaju ih na webu) ili npr. Tulumulu koja je po mom mišljenju fenomenalna igraonica s dugogodišnjom tradicijom i oni imaju last minute ponude...
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:57   #283
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
naavno da je uvijek bolje rezervirati prije i biti 100% siguran, ali isto tako sam sigurna da se i u zadnji tren može naći termin. Pogledaj malo slobodne termie u Delfinu (imaju ih na webu) ili npr. Tulumulu koja je po mom mišljenju fenomenalna igraonica s dugogodišnjom tradicijom i oni imaju last minute ponude...
Jasno... ali tulumulu je skup a Delfino po meni prestrašan.... bili smo i sami slavljenici a i gosti nekoliko puta, taj odnos je stravičan, hrana kojoj je vidno prošao rok trajanja, nešto jako grozno u svakom slučaju, igre stalno iste.... u svakom slučaju jasno je zašto su prazni
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 13:19   #284
Vidiš vidiš ja sam u delfinu bila prvi i zadnji put prije nekih 7-8 godina kada mi je nećak tamo slavio rođendan Bila sam uvjerena da su oni skroz OK.
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:02   #285
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
Vidiš vidiš ja sam u delfinu bila prvi i zadnji put prije nekih 7-8 godina kada mi je nećak tamo slavio rođendan Bila sam uvjerena da su oni skroz OK.
I mi smo bili u Delfinu i slažem se,prestrašnoPrvo prostpr mi je uzak ,drugo,komunikacija s djecom-katastrofa dok sma mi bili tamo(prvih 10 min) a mogu misliti šta je bilo kada smo izašli,treće,hrana-bez komentara,četvrto,igre????Žao mi je bilo slavljenika ali moje klince(starije )sam nagovarala da tamo odu na rođendan...
zadovoljna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:07   #286
čudila sam se kako oni opstaju svo to vrijeme ali čini se sve je došlo na naplatu jer gledam sad te njihove rezervacije 1 u mjesec???? strava nije takva recesija, klinci i dalje slave ročkase... ali ja se mislim da za svoje novce(ne baš tako male) želim dobiti nešto više od pokvarenne hrane i loše animacije
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:24   #287
Quote:
marly123 kaže: Pogledaj post
čudila sam se kako oni opstaju svo to vrijeme ali čini se sve je došlo na naplatu jer gledam sad te njihove rezervacije 1 u mjesec???? strava nije takva recesija, klinci i dalje slave ročkase... ali ja se mislim da za svoje novce(ne baš tako male) želim dobiti nešto više od pokvarenne hrane i loše animacije
U potpunosti se slažem,moj je stav da bez obzira koja je cifra u pitanju(500,700,1000...)ako pristanem na nju onda želim da mi djete bude zadovoljno.Nemoram čak niti ja biti zadovoljna ali klinci su tu najbitniji i njih se nemože prevariti
zadovoljna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:34   #288
E baš to što kažeš! glavno da su klinci zadovoljni!!!!

Ima tko iskustva sa Bitangama i princezama?

Zadnje uređivanje Tashi : 19.04.2012. at 23:27.
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 16:34   #289
evo ja sam već nešto pisala
Quote:
Inače sada OT, ali moram se vratiti na rođendan u bitangama i princezama gdje mi je bilo dijete, naknadno mi je ispričao kako je tamo bio jedan dječak koji nije bio baš dobar pa su ga tete stavile u kaznu...
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:28   #290
eh da to sam vidjela.... nadala sam se iz prve ruke... ni sama neznam... htjela sam nešto novo pa me zato zanima, ali sve se mislim da ćemo na sigurno pa u smart...
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:58   #291
Quote:
marly123 kaže: Pogledaj post
eh da to sam vidjela.... nadala sam se iz prve ruke... ni sama neznam... htjela sam nešto novo pa me zato zanima, ali sve se mislim da ćemo na sigurno pa u smart...
Jesi pogledala Papageno? neznam koji si kvart ,oni su kraj Arene i nisu pre skupi ako si za taj dio grada...Imaš na Britancu Tom-Tom(oni su po meni jako skupi),imaš i u Velikom polju...sve ovisi koji kvart te interesira ....napiši koji kvart pa ćemo se raspitatitu smo da pomažemo jedni drugima....
zadovoljna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:11   #292
Quote:
zadovoljna mama kaže: Pogledaj post
Jesi pogledala Papageno? neznam koji si kvart ,oni su kraj Arene i nisu pre skupi ako si za taj dio grada...Imaš na Britancu Tom-Tom(oni su po meni jako skupi),imaš i u Velikom polju...sve ovisi koji kvart te interesira ....napiši koji kvart pa ćemo se raspitatitu smo da pomažemo jedni drugima....
Srednjaci
TOM TOM nikakojedno iskustvo s njima za mene je bilo dovoljno a i frendica je imala loše iskustvo s njima tako da ne hvala više...
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:15   #293
Quote:
marly123 kaže: Pogledaj post
Srednjaci
TOM TOM nikakojedno iskustvo s njima za mene je bilo dovoljno a i frendica je imala loše iskustvo s njima tako da ne hvala više...
Pa onda ti je Papageno skroz ok,preko jadranskog mosta i tamo si,imaš parking a ako neko želi može i u šoping(neznam kako bi muževi na ovo reagirali ...)
zadovoljna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:18   #294
baš gledam njihovu stranicu stoji samo jedan animator a to mislim da nikako nije dovoljno, većinom su svugdje 2
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:31   #295
Dječji okviri

Izradujem i prodajem dječje okvire sa imenom, raznim motivima. Idealno za poklon ili za vaseg mališana. Upiti na pp ili mail [email protected]
Bonkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 13:29   #296
A što ti nije bilo dobro u TOM TOM-u? Koliko znam njih jako hvale jedino je što su jako skupi.Vidim da si spominjala SMART tamo sam isto bila prije par godina i dijete mi je bilo skroz malo pa tu ne bi mogla biti objektivna kakvo je. Znam da su animatorice iz TAN TAN-a prije radile u SMART-u ( a meni su one jako jako dobre s djecom)...E vidiš ova jedna je spominjala da je radila i u BAZI, je li tamo tko bio, navodno je isto skroz Ok samo je cijena paprena.
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 15:03   #297
probala bi biti maksimalno fer pa da nikoga previše ne gadim ali nisu ispoštovali dogovor(termin) animatorice su bile jako nepripremljene... acijene nažalos previsoke da bi takvo što tolerirala!
Taj TAN TAN mi se čini ok, doduše dosta nam je daleko ali čini se fora, zvrcnut ću ih!
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:31   #298
Quote:
marly123 kaže: Pogledaj post
baš gledam njihovu stranicu stoji samo jedan animator a to mislim da nikako nije dovoljno, većinom su svugdje 2
Pa neznam,sad si me zbunila....nekako mi se čini da su bile dvije ali nemogu sigurno reći jer nije bila naša proslava nego smo došli na rođendan
zadovoljna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 00:05   #299
ima li ko neku preporuku za igraonicu u opatiji ili rijeci
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:21   #300
Quote:
zadovoljna mama kaže: Pogledaj post
Pa neznam,sad si me zbunila....nekako mi se čini da su bile dvije ali nemogu sigurno reći jer nije bila naša proslava nego smo došli na rođendan
da i meni je to čudno ali im tako stoji na stranici a ne vjerujem da nebi istaknuli da je drugačije
marly123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.