Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2010., 11:55   #41
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
'Furka na mizantropiju' - Uranovo maslo. Kažem ti ja, Uran je jedna užasna planeta.
Kad pogledaš te njihove natale....stavi na stranu Plutona, Marsa bombe i borbe i ideologiju Jupitera, sve je to ok do Urana...pogledaj taj Uran...anarhizam....mrzitelj pravila, mrzitelj onoga tko utvrđuje pravila. Pobuna. Svi mi imamo svoja uvjerenja Jupiter, ideale, svi se mi borimo Mars, da bi imali moć Pluton nad životom Sunce...ali Uran...Uran ne bira način...briga njega što je nešto zabranjeno, neprihvatljivo...što će u toj borbi stradat masa nedužnih ljudi.
Da, upravo to je ona srž (bit) koju sam htjela istaknuti u njihovu konkretnom primjeru - spoj Urana i energije znaka lava.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:05   #42
Da nastavim s jednim specifičnim, ali isto tako zanimljivim primjerom spoja rušilačkog Urana i energije znaka lava. To je primjer pojedinca - čovjeka koji je bio i matematičar iznimne inteligencije i opasan bombaš (imao je nadimak Unabomber). Osuđen je na doživotni zatvor bez mogućnosti pomilovanja zbog ubojstva troje ljudi te ranjavanja njih dvadeset i devet.


Primjer 3: pismo-bomba



Theodore Kaczynski







Theodoreova specijalnost i neka vrsta glavne karakteristike kada su bombe u pitanju bile su tkz. pismo-bombe (pismo je u astrološkoj simbolici Merkura). Takve bombe slao je profesorima i ljudima povezanim sa znanošću i tehnologijom.

Odmah na prvu astrološku asocijaciju ta inteligencija i simbolika pisma daje jaku vezu na zračni element i Merkur. Na žalost nema rasporeda polja...no kada pogledamo u Theodorovu kartu odmah se ističe veza inteligencije (osim jakog Merkura) i destrukcije kroz egzaktno Sunce 0º Uran u znaku blizanca. Jer njegova inteligencija osim one prirodno velike (Merkur u sjedištu 0º Jupiter) je bila i lucidna i rušilačka (Uran). U karti je istaknut i činioc glavnog karaktera koji je sadržan u lavovskoj komponenti, komponenti koja voli "dramatičan učinak" praska/vatrometa koji bomba priušti pri eksploziji (Mjesec u lavu). Uranovska energija koja se ogleda u egzaktnom spoju s Suncem bila je sveprisutna u njegovu životu i glvnom djelu (Unabomberov manifest):


"U pamfletu "Industrijsko društvo i njegova budućnost" (ili Unabomberov manifest) koji je pod njegovom prijetnjom objavljen u novinama 1995. godine, objasnio je svoje akcije kao otpor prema modernom društvu i načinu života, zagovarajući ekstremno individualističke, anarhoprimitivističke ideje."

Njegova dominantno mentalna energija koja se u karti vidi kroz pet planeta u znaku blizanca (Sunce, Uran, Saturn, Merkur, Jupiter) koliko ga učinila inteligentnim toliko ga "emotivno osakatila" (njegova kombinacija je zrak-vatra, a u vodenom elementu ima samo Marsa):

"Članovi obitelji su naveli da bi se Ted u konfliktnim situacijama emocionalno isključio, taj hendikep je protumačen kao znak poremećaja koji ga je naveo na zločine i razlog nemogućnosti da navede ostale ljude koji su možda bili u njih upleteni. U Manifestu se Kaczynski stalno služio prvim licem množine sugerirajući da je u terorističke akcije upletena grupa ljudi."



Aspekti (pismo-bomba):

• Sunce 0º Uran (egzaktno) u znaku blizanca

• Sunce 0º Uran 60º Pluton



Theodore Kaczynski - natalna karta
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 18:24   #43
Nastavljam primjerom u kojem se vidi razlika između Uranovske destruktivnosti i Plutonovske destruktivnosti. Kod Urana je to uvijek svar potrebe za neovisnošću iz koje proizlazi potreba za reformatorskim i nasilnim djelovanjem, to su anarhističke demonstracije, osobne pobune, protesti i kršenja svega što se doživljava kao autoritet, ograničenje ili restrikcija. Dok je kod dominacije destruktivne energije na strani Plutona uvijek vidljiv stav "sve ili ništa"...tu se ide na "uništenje do samog kraja".



Primjer 4: bombaš-samoubojica


Mohammad Siddique Khan





Sudjelovao je u terorističkom napadu 7. srpnja 2005. godine kao planer i vođa grupe koja je izazvala tri eksplozije u Londonskoj podzemnoj željeznici i jednu eksploziju u javnom autobusu u Londonu u kojima je ubijeno 52, a ranjeno je 700 osoba. Odgovoran je za eksploziju u Londonskoj podzemnoj željeznici (podzemna eksplozija - Mars u škorpionu) na Edgware Roadu u kojoj je raznio sebe zajedno s još šest osoba. Bombe su bile kućne izrade nošene u ruksaku. U videoporuci koju je ostavio za sobom, bombaš-samoubojica kaže: "Ovo je rat, a ja sam vojnik." Mars je simbol rata i vojnika....no on je ovdje i čovjek-eksploziv, on je ovdje ja-eksploziv (Sunce 0º Uran 0º Mars). Ali i ja-eksploziv koji "želi promjeniti sve" (Sunce 0º Uran) bez obzira na potpuno vlastito uništenje (u znaku škorpiona).



Aspekti (bombaš-samoubojica):

• Sunce 0º Uran 0º Mars u škorpionu

• Merkur 0º Pluton


Khan Mohammad Sidique - natalna karta
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 19:12   #44
Ovu i slicne teme slobodno mozete nazvati i "Sto se babi snilo...The art of astrological simplification".

"Sunce 0º Uran 0º Mars u škorpionu" bi trebalo znaciti da lik ima konjunkciju Sunca, Marsa i Urana u Skorpionu.

Sto ima u stvari?

Konjunkciju Marsa i Urana u Skorpionu i preko 10° udaljeno Sunce u Vagi.

Al tako je kod tih sleepera, kamufliraju se i astroloski

PS. ...
Lame Deer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 19:19   #45
Lame, molim te lijepo ne trolaj opet (gdje god dođeš). Pročitaj malo ranije upise i slijed cijelog niza postova (ovo su primjeri striktno izdvojeni na ranije upise o bombama).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 19:36   #46
Kakve to veze ima s icim? Naravno da pratim i upise i slijedove, pa te molim da ne predpostavljas na takav nacin.

Sunce (Vaga) 10° Uran (Sco)
Sunce (Vaga) 11° Mars (Sco)

Gdje je tu Sunce 0° Uran 0° Mars u Skorpionu?

Red bi bio barem iznijeti tocne podatke.
Lame Deer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 19:55   #47
Quote:
Lame Deer kaže: Pogledaj post
Kakve to veze ima s icim? Naravno da pratim i upise i slijedove, pa te molim da ne predpostavljas na takav nacin.

Sunce (Vaga) 10° Uran (Sco)
Sunce (Vaga) 11° Mars (Sco)

Gdje je tu Sunce 0° Uran 0° Mars u Skorpionu?

Red bi bio barem iznijeti tocne podatke.
Lame, Mars je u škorpionu, imaš striktno izdvojenu kartu, imaš gore iznad opis viđenja, imaš cijeli niz postova prije koji prate slijed tog primjera. Sve je transparentno.


Dakle, da rezimiram - već dvije godine gdje god se pojaviš na ovom pdf-u uletiš isključivo kao trol u svom klasičnom i prepoznatljivom stilu (npr. post 44). Destruktivan si. Pa ako nemaš želje raditi (ovdje radimo) ili vlastita konstruktivna doprinosa na temu molim te još jednom suzdrži se od pokušaja upropaštavanja teme i tuđeg truda.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 21:04   #48
Imam i jedno malo zapažanje koje se pojavilo proučavajući primjere vezane uz temu terorizma.

...naime, držim astrološki zanimljivim (u vezi Sunčanog znaka vage, tkz. "slabo Sunce" - pad)....gledajući primjere iznenađujuće je često kod terorista (ima primjera na prethodnoj str., ako netko želi proučavati u astrodata bazi ih ima još). Pišem "iznenađujuće" jer je vaga znak vezan uz diplomaciju i kompromis....njihovo Ja je što se veli - nadahnuto zakonima ravnoteže.

Pa bih rekla da bi to mogao biti i primjer kako djeluje kombinacija postojanja napetih aspekata vezanih uz nasilje i teror (na relaciji Mars-Uran-Pluton) uz slabo Sunce. Da li je to kombinacija (metaforički rečeno) "povodljivosti" (koja isto stoji uz pad Sunca) i destruktivnosti ovih planeta? Što mislite o tome (bilo bi zanimljivo da još netko stavi vlastita opažanja na ovu temu)?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 12:12   #49
Quote:
Lame Deer kaže: Pogledaj post
Ovu i slicne teme slobodno mozete nazvati i "Sto se babi snilo...The art of astrological simplification".

"Sunce 0º Uran 0º Mars u škorpionu" bi trebalo znaciti da lik ima konjunkciju Sunca, Marsa i Urana u Skorpionu.

Sto ima u stvari?

Konjunkciju Marsa i Urana u Skorpionu i preko 10° udaljeno Sunce u Vagi.

Al tako je kod tih sleepera, kamufliraju se i astroloski

PS. ...
On ima konjukciju Sunce/Uran, međutim, s tim Uranom se u konjukciji nalazi Mars orbisa ispod 1°, pa Urana ne posmatraš više kao Urana, nego ga posmatraš u kombinaciji sa Marsom. I zato se piše So0Ur0Ma. Što se tiče konkretne udaljednosti Sunca i Marsa, s obzirom da je Sunce brža planeta od Marsa, Sunce aplicira, kreće se prema Marsu, a kako se radi i o dvije osobne planete, i kako jedna svjetlo, ovo se smije uzet kao konjukcija, bez obzira što je njihova udaljenost nešto više iznad 10°. Da je ovdje riječ o separacionom aspektu i nekom drugom aspektu slabije kategorije od konjukcije, ova udaljenost bi se smatrala prevelikom.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 12:36   #50
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nastavljam primjerom u kojem se vidi razlika između Uranovske destruktivnosti i Plutonovske destruktivnosti. Kod Urana je to uvijek svar potrebe za neovisnošću iz koje proizlazi potreba za reformatorskim i nasilnim djelovanjem, to su anarhističke demonstracije, osobne pobune, protesti i kršenja svega što se doživljava kao autoritet, ograničenje ili restrikcija. Dok je kod dominacije destruktivne energije na strani Plutona uvijek vidljiv stav "sve ili ništa"...tu se ide na "uništenje do samog kraja".



Primjer 4: bombaš-samoubojica


Mohammad Siddique Khan





Sudjelovao je u terorističkom napadu 7. srpnja 2005. godine kao planer i vođa grupe koja je izazvala tri eksplozije u Londonskoj podzemnoj željeznici i jednu eksploziju u javnom autobusu u Londonu u kojima je ubijeno 52, a ranjeno je 700 osoba. Odgovoran je za eksploziju u Londonskoj podzemnoj željeznici (podzemna eksplozija - Mars u škorpionu) na Edgware Roadu u kojoj je raznio sebe zajedno s još šest osoba. Bombe su bile kućne izrade nošene u ruksaku. U videoporuci koju je ostavio za sobom, bombaš-samoubojica kaže: "Ovo je rat, a ja sam vojnik." Mars je simbol rata i vojnika....no on je ovdje i čovjek-eksploziv, on je ovdje ja-eksploziv (Sunce 0º Uran 0º Mars). Ali i ja-eksploziv koji "želi promjeniti sve" (Sunce 0º Uran) bez obzira na potpuno vlastito uništenje (u znaku škorpiona).



Aspekti (bombaš-samoubojica):

• Sunce 0º Uran 0º Mars u škorpionu

• Merkur 0º Pluton


Khan Mohammad Sidique - natalna karta
Nešto bih istaknula ovdje. Poruka koju je ostavio u video poruci, 'Ovo je rat, a ja sam vojnik.' - vojnik je Mars, a rat je Škorpija. Iako su vojnici Marsevi, Mars nije simbol rata, već Škorpija. Ova njegova poruka je prikazana Marsom u Škorpionu, što i bukvalno znači vojnik u ratu.
Eksplozija u javnom autobusu - Merkur, autobus - Pluton eksplozija.
Podzemna željeznica - Uran (željeznica) u Škorpionu (podzemlje) u konjukciji sa Marsom/napad.
Kad bi tražili eksploziv u ovom natalu, tražili bi ga u ruksaku - Merkuru, a on ima Pluton0Merkur, eksploziv u ruksaku. Uostalom, trebali bi znat šta je imao sa sobom točno, a da bi mogli ulaziti u detalje.
Njegovo Sunce u Vagi skup sa aspektima opisuje njega kao osobu, a ono što se s njim dešava na kraju, na to ukazuje vladar Venera u Škorpiji - raznio se, eksplodirao (Pluton/Škorpija) radi 180 Jupiter - uvjerenja/ideologije.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 12:55   #51
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Imam i jedno malo zapažanje koje se pojavilo proučavajući primjere vezane uz temu terorizma.

...naime, držim astrološki zanimljivim (u vezi Sunčanog znaka vage, tkz. "slabo Sunce" - pad)....gledajući primjere iznenađujuće je često kod terorista (ima primjera na prethodnoj str., ako netko želi proučavati u astrodata bazi ih ima još). Pišem "iznenađujuće" jer je vaga znak vezan uz diplomaciju i kompromis....njihovo Ja je što se veli - nadahnuto zakonima ravnoteže.

Pa bih rekla da bi to mogao biti i primjer kako djeluje kombinacija postojanja napetih aspekata vezanih uz nasilje i teror (na relaciji Mars-Uran-Pluton) uz slabo Sunce. Da li je to kombinacija (metaforički rečeno) "povodljivosti" (koja isto stoji uz pad Sunca) i destruktivnosti ovih planeta? Što mislite o tome (bilo bi zanimljivo da još netko stavi vlastita opažanja na ovu temu)?
Čim ti je Uran u doticaju sa Suncem već ga usmjerava na...ne na povodljivost, već na bunt/revolt/protivljenje, a kad je Sunce slabo, kad slabo svijetli u padu u Vagi, u izgonu u Vodenjaku - onda traži 'svjetlost' izvana, traži da mu neko puše u leđa, da ga netko drži, podiže, potiče...da ga dodatno 'zagrijava', da mu da snage. Takvo Sunce u kombinaciji sa npr Neptunom će dodatnu snagu tražit u opijatima, vjeri, duhovnosti; u kombinaciji s Uranom...svoju slabost kompenzirat će kroz neku organizaciju, bilo koju organizaciju, udruženje. Prije nego čovjek počne živjet svoje Sunce, živi ga kroz ideal, živi ga kroz nekog kome se divi, dok sam ne postane isti ili bar približan svom idealu. U ranoj dobi, to je muška figura, otac, kasnije to može biti neki idol. Ako je Sunce slabo postavljeno, osoba je sklona da ne razvije sebe do kraja, odnosno da se 'slabo razvije' pa dio ličnosti živi i dalje u nekom, s Uranom-nekom organizacijom...
Ne radi se tu toliko o povodljivosti, jer povodljivost je obilježje promjenjivih znakova, već se radi o Suncu kojem fali snage u dostojanstvu. Kao što Sunce zalazi na zapadu, u Vagi, te mu opada snaga, tako i Sunce u Vagi, gdje je prirodno u padu ima taj manjak koji mora negdje nadomiriti.
Koliko kod je znak Vage znak kompromisa i diplomacije, toliko se Sunce u tu priču ne uklapa. Sunce je car, jedno je Sunce i ovo nije kompromisna planeta. Nije u njegovoj prirodi da bude kompromisan - već da se drugi njemu podređuju, kao što se sve planete vrte oko Sunca. Da bi čovjek došao do kompromisa i bio diplomatičan, mora uvažiti drugu ličnost, drugo Sunce, a to je nemoguće, s obzirom da je Sunce jedno. U znaku Vage je izgnan Mars. Mars je planeta 'kompatibilna' sa Suncem, jer se u Marsovom domu Ovnu Sunce osjeća ushićeno, egzaltirano, tako da znak Vage nije prirodno boravište Sunca i to Sunce teško izražava harmoniju/sklad/kompromis. Sunce je ovdje sklono da se buni, jer se ne osjeća prirodno, ne osjeća se dobro. Vaga ga tjera da bude kompromisan, da uvažava, da se 'izravna' u važnosti s drugima, a Suncu to nije prirodno, jer je jedan, jedini Car oko kojeg se sve okreće.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:30   #52
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Eksplozija u javnom autobusu - Merkur, autobus - Pluton eksplozija.
Podzemna željeznica - Uran (željeznica) u Škorpionu (podzemlje) u konjukciji sa Marsom/napad.
Kad bi tražili eksploziv u ovom natalu, tražili bi ga u ruksaku - Merkuru, a on ima Pluton0Merkur, eksploziv u ruksaku. Uostalom, trebali bi znat šta je imao sa sobom točno, a da bi mogli ulaziti u detalje.
Njegovo Sunce u Vagi skup sa aspektima opisuje njega kao osobu, a ono što se s njim dešava na kraju, na to ukazuje vladar Venera u Škorpiji - raznio se, eksplodirao (Pluton/Škorpija) radi 180 Jupiter - uvjerenja/ideologije.
Evo i natalne karte još jednog koji je izvršio bombaški napad isti dan, Hasib je izvršioc napada u autobusu....odgovoran je za detonaciju bombe u autobusu u kojem je poginulo trinaest ljudi.


Nastavak - Primjer 4: bombaš-samoubojica



Hasib Mir Hussain








Aspekti (bombaš-samoubojica):

• Sunce 90º Uran

• Sunce 120º Mars

• Pluton 0º Venera u škorpionu


Hussain Hasib Mir - natalna karta
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:50   #53
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post




Aspekti (bombaš-samoubojica):

• Sunce 90º Uran

• Sunce 120º Mars

• Pluton 0º Venera u škorpionu


Hussain Hasib Mir - natalna karta
Od njegovog Sunca također možeš doći do Plutona/Škorpije i indirektno samouništenja....:
Sunce u Djevici, vladar Merkur u Vagi, vladar Venera0Pluton u Škorpiji, radi ideologije /Jupiter.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:52   #54
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Čim ti je Uran u doticaju sa Suncem već ga usmjerava na...ne na povodljivost, već na bunt/revolt/protivljenje, a kad je Sunce slabo, kad slabo svijetli u padu u Vagi, u izgonu u Vodenjaku - onda traži 'svjetlost' izvana, traži da mu neko puše u leđa, da ga netko drži, podiže, potiče...da ga dodatno 'zagrijava', da mu da snage.
Da, ali ne samo to....znak vage je specifičan jer osim pada Sunca u sebi sadrži i izgon Marsa...nisam mislila na povodljivost u kontekstu promjenjivosti već na ovu specifičnu vezu koju upravo vaga sadrži (pad Sunca - izgon Marsa).



P.S. Također u kontekstu Khan-ove karte - Mars/Uran je eksplozivna naprava....Sunce 0º Uran jest "Ja buntovnik", ali Sunce 0º Uran s Uranom koji se udružio s Marsom bi bilo nešto poput "Ja ekspolozivna naprava".

Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Od njegovog Sunca također možeš doći do Plutona/Škorpije i indirektno samouništenja....:
Sunce u Djevici, vladar Merkur u Vagi, vladar Venera0Pluton u Škorpiji, radi ideologije /Jupiter.
Da...no problem je što karta/e nije potpuna, zato sam se fokusirala samo na spoj Sunca i destruktivnih elemenata (Marsa/Urana/Plutona).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:58   #55
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, ali ne samo to....znak vage je specifičan jer osim pada Sunca u sebi sadrži i izgon Marsa...nisam mislila na povodljivost u kontekstu promjenjivosti već na ovu specifičnu vezu koju upravo vaga sadrži (pad Sunca - izgon Marsa).



P.S. Također u kontekstu Khan-ove karte - Mars/Uran je eksplozivna naprava....Sunce 0º Uran jest "Ja buntovnik", ali Sunce 0º Uran s Uranom koji se udružio s Marsom bi bio "Ja ekspolozivna naprava".
ne slažem se da je Ma/Ur eksplozivna naprava, jer i dalje mislim da je Pluton eksploziv. Mars je planeta borbe, u kombinaciji s Uranom je borba van svakog okvira i ovo nije 'borba vojnika u ratu' već borba 'van zakona, van društvene prihvatljivosti', borba putem anarhije, borba koja ne bira sredstvo da bi postigla cilj. A to što je ta konjukcija u Škorpiji, Plutonovom znaku ukazuje na ekplozive, da se tako izrazim.
Njegovo 'ja' nije samo Sunce/čovjek, već može biti prikazano i kroz Marsa - muškarac. Svaki čovjek prije nego postane razvijeno Sunce/čovjek, prikazan je kroz mladića/muškarca Marsa.
Ma0Ur u Škorpiji je muškarac (Ma) buntovnik (Ur) eksplozivan (Škorpija) - bukvalno.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:00   #56
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
ne slažem se da je Ma/Ur eksplozivna naprava, jer i dalje mislim da je Pluton eksploziv.
Znam da se ne slažeš - to smo (stav oko toga) na prethodnim stranicama detaljno razložile/istaknule.

Ja sam samo istaknula svoje mišljenje na tom primjeru.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 24.01.2010. at 14:06.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:20   #57
Doći će neki primjer gdje će moja ili tvoja teorija past u vodu pa ja vjerujem da ćemo se na koncu htjele/ne htjele morati složit.

Primjer: bombaški napad u Madridu.
Ovdje je eksplodiralo 10 bombi u vlaku.
Na Ascedentu karte događaja, Sunce0Merkur 90 Pluton. Bombe u vlaku, odnosno eksploziv u nekom prijevoznom sredstvu - Pluton90Merkur. S obzirom da je i Sunce upleteno u ovaj aspekt, pretpostavljam da je u vlaku bio i 'bombaš' Sunce90Pluton, koji je 'pokrenuo' događaj.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:36   #58
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Doći će neki primjer gdje će moja ili tvoja teorija past u vodu pa ja vjerujem da ćemo se na koncu htjele/ne htjele morati složit.
To bi bilo genijalno jer bi značilo da smo super pos'o napravile. No...osobno mislim da niti jedan astrološki pojam nije moguće dokazati jednim primjerom. Čak niti s više njizi.



Da dovršim s primjerom 4 (Londonskim bombaškim napadom) s još dvije karte:


Germaine Maurice Lindsay









Ova kartu nisam pronašla u Astrodata pa sam je izradila na osnovi podataka iz wiki. Germaina opisuju kao vrlo nasilnog, rasistu i dilera drogom "He thought all white people were trash and said he was going to get them all on drugs to kill them off". Germainova bomba u Londonskom bombaškom napadu ubila je dvadeset i šest ljudi.

Germaine ima isto Sunčani znak vage.



Aspekti (bombaš-samoubojica):


• Dispozitor Sunca 0º Mars

• Mars 90º Uran

• Mars 60º Pluton

• Pluton na 3º znaka škorpiona (pad Mjeseca, egzaltacija Plutona (?))


Germaine Maurice Lindsay - natalna karta

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 24.01.2010. at 17:44.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:40   #59
Tanweer Shehzad






Kartom dominira element vatre i nedostatak opozicije.



Aspekti (bombaš-samoubojica):


• Sunce 60º Pluton

• Dispozitor Sunca 0º Uran

• Mars 90º Pluton/Saturn

• Mars 60º Uran

• Mars u vodenjaku



Tanweer Shehzad - natalna karta

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 24.01.2010. at 16:47.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:49   #60
Primjer 5: veći broj bombaških napada




Rudolph Eric







Natalna karta pripada čovjeku koji je izveo cijeli niz bombaških napada a najpoznatiji je slučaj bombaškog napada u Olimpijskom parku u Atlanti 1996. gdje je postavio bombu od 20 kilograma u Olimpijskom parku i detonirao je. Igrom slučaja poginula je samo jedna osoba, ali 111 ih je bilo ranjeno. Ukupno je ubio dvoje ljudi a još mnoge ranio.



Aspekti:

• Sunce 0º Uran

• Sunce 0º Pluton

• Mars u lavu


Rudolph Eric - natalna karta


P.S. Malo interno zapažanje: obzirom na to da je Rudolph Eric poznat baš po tom Olimpijskom bombaškom napadu u kojem je prisutan "element sreće" (jer je moglo poginuti puno više ljudi) možda čoek ima i Mars 120º Mjesec u strijelcu (sport...Olimpijske igre).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.