Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 05:12   #61
zato jer imamo male, ali tanke

kakva pitanja, takvi odgovori
od kud bi itko od nas mogao znati kakav ti dug imaš
a koristeći google bi mogla saznati sve odgovore na svoja pitananja, za jedan dio treba i mozak koristiti pa razmisliti o tome tko priča, više nego što priča
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:50   #62
Ovako, zvala sam danas i tip mi je rekao da imam dugovanje Privrednoj banci, a nikad nisam bila njezin korisnik niti sam išta potpisivala.
Rekli su mi da moram podastrijeti dokaz da nemam nikakve veze s njom, i da je sva dokumentacija na dvadeset i više stranica već kod njih (kod B2 Kapitala).

Kakav dokaz podastrijeti? Uopće se ne razumijem u to, a imam špurijus da su sve to izmislili i dokumente o bankinoj prodaji duga B2 Kapitalu krivotvorili.
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:00   #63
Quote:
Veronica Lux kaže: Pogledaj post
Ovako, zvala sam danas i tip mi je rekao da imam dugovanje Privrednoj banci, a nikad nisam bila njezin korisnik niti sam išta potpisivala.
Rekli su mi da moram podastrijeti dokaz da nemam nikakve veze s njom, i da je sva dokumentacija na dvadeset i više stranica već kod njih (kod B2 Kapitala).

Kakav dokaz podastrijeti? Uopće se ne razumijem u to, a imam špurijus da su sve to izmislili i dokumente o bankinoj prodaji duga B2 Kapitalu krivotvorili.


Ne mora znacit da su izmislili nego je mozda zamjena identiteta ,osoba sa istim imenom i prezimenom kao i ti .Otidi kod njih ako imaju ured u tvom gradu ako ne zatrazi od njih da ti sve prosljede i reci im da ako te ne prestanu smetat da ces ici na policiju .
Uglavnom ako si cista ,nemoj se zamarat ,greska je neka .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:10   #64
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Ne mora znacit da su izmislili nego je mozda zamjena identiteta ,osoba sa istim imenom i prezimenom kao i ti .Otidi kod njih ako imaju ured u tvom gradu ako ne zatrazi od njih da ti sve prosljede i reci im da ako te ne prestanu smetat da ces ici na policiju .
Uglavnom ako si cista ,nemoj se zamarat ,greska je neka .
Mislila sam otići u Privrednu banku, bilo koju poslovnicu, i zatražiti da mi izdaju potvrdu da nemam veze s njima (ako to ima smisla i ako se takve potvrde mogu izdati). Tako mi je preporučila njihova službenica preko telefona.

Ali da, definitivno pokušaj prevare, iako mislim da je zamjena identiteta nemoguća, jer sam istraživala i u Hrvatskoj sam samo ja mog imena i prezimena I moje prezime je veoma rijetko.

U B2 Kapitalu su mi, pak, rekli da Privredna banka zbog tako malog iznosa (nešto manje od 1000 kn) nema razloga uvaljivat se u nevolje i izmišljat mi dug. Kao, ima razloga ako je cifra veća Koje besramno isticanje lopovluka (zapravo su ovime priznali da su sve izmislili i da je sve to pokušaj pljačke). I da ću morati na policiju da identificiraju poklapa li se potpis na dokumentu kod njih s mojim.

Tnx, Spalatina
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:57   #65
Quote:
Veronica Lux kaže: Pogledaj post
Mislila sam otići u Privrednu banku, bilo koju poslovnicu, i zatražiti da mi izdaju potvrdu da nemam veze s njima (ako to ima smisla i ako se takve potvrde mogu izdati). Tako mi je preporučila njihova službenica preko telefona.

Ali da, definitivno pokušaj prevare, iako mislim da je zamjena identiteta nemoguća, jer sam istraživala i u Hrvatskoj sam samo ja mog imena i prezimena I moje prezime je veoma rijetko.

U B2 Kapitalu su mi, pak, rekli da Privredna banka zbog tako malog iznosa (nešto manje od 1000 kn) nema razloga uvaljivat se u nevolje i izmišljat mi dug. Kao, ima razloga ako je cifra veća Koje besramno isticanje lopovluka (zapravo su ovime priznali da su sve izmislili i da je sve to pokušaj pljačke). I da ću morati na policiju da identificiraju poklapa li se potpis na dokumentu kod njih s mojim.

Tnx, Spalatina


Mozda si i u pravu da je stvarno pokusaj prevare .Moj savjet kad razgovaras s takvim agencijama ili opcenito s nekim a vezano je uz neke takve stvari zapisi ime osobe s kojom pricas i datum i sat .
Pa mozda ti ta nije losa da ides u Privrednu Banku i potrazis savijet ,mozda imaju vec takvih iskustava .
Ja imam u familiji da je mm prosa kroz crveno a kazna dosla mu na oca .Mos mislit covik od 75 god na motoru kroz crveno u 2 am .),razlicito ime ali isto prezime ali oni poslali prijavu prvom sta je izbacilo kompjuter .Pa sam mislila jgb greske se dogode ,ali ako tvrdis da nije moguce da jos netko ima isto prezime i ime ,onda kopaj dalje da vidis sta je .
Aj bas cu pratit sta se desava .
drz'se
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:13   #66
Quote:
Veronica Lux kaže: Pogledaj post
Ovako, zvala sam danas i tip mi je rekao da imam dugovanje Privrednoj banci, a nikad nisam bila njezin korisnik niti sam išta potpisivala.
nazovi Privrednu banku i pitaj ih o čemu se točno radi, ako oni kažu da nemaš nikakvih dugova onda nazovi policiju
Quote:
Veronica Lux kaže: Pogledaj post
Rekli su mi da moram podastrijeti dokaz da nemam nikakve veze s njom, i da je sva dokumentacija na dvadeset i više stranica već kod njih (kod B2 Kapitala).
trebala si im reći da ne znaš o čemu se radi i da ti pošalju to poštom
Quote:
Veronica Lux kaže: Pogledaj post
Kakav dokaz podastrijeti? Uopće se ne razumijem u to, a imam špurijus da su sve to izmislili i dokumente o bankinoj prodaji duga B2 Kapitalu krivotvorili.
na tebi je jedino da daš dokaze da je sve plaćeno, na njima je da dokazuju da nije
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 21:23   #67
Pa ja ne znam baš da se ne bih brinula i živcirala što mi netko prijeti ovrhom zbog nepostojećeg duga...
Jer nju nitko neće pitati nego će joj sjesti na račun za tko zna čiji dug... Takva je država u kojoj živimo i u kojoj su takve stvari moguće

From Huawei MHA-L29
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 21:48   #68
Zato i kazem da ih trazi papire... kako ce inace znati o cemu se radi?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 22:05   #69
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Zato i kazem da ih trazi papire... kako ce inace znati o cemu se radi?
Da, svakako... I njih i banku

Banka može izdati potvrdu da građanin nije korisnik proizvoda i usluga Banke niti prema Banci ima dospjelih dugovanja. I kvit, to lijepo dati u dotičnu agenciju.

From Huawei MHA-L29
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 16:16   #70
Zanimalo bi me zbog čega banka nije nazvala dužnika da to riješe direktno, nego je prodala dugovanje nekakvoj agenciji? pa barem banke imaju uhodanu pravnu službu koja efikasno rješava takve stvari...
i ta agencija onda zove dužnika jer je on fol nešto dužan bez da mu se daju papiri u kojima to piše, zašto nisu poslali nekakvu opomenu pred tužbu ili nešto slično? to sve mi zvuči vrlo sumnjivo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 16:35   #71
Quote:
Veronica Lux kaže: Pogledaj post
iako mislim da je zamjena identiteta nemoguća, jer sam istraživala i u Hrvatskoj sam samo ja mog imena i prezimena I moje prezime je veoma rijetko.
Jesi li u bilo kojem trenutku izgubila osobnu iskaznicu?
prije par godina se desilo jednom našem radniku da je na njegovu izgubljenu osobnu (i uredno sve odradio u mupu ) netko digao manji kredit u nekoj štedno kreditnoj zadruzi, i naravno nije vraćao.
Tek kad su radniku počele opomene dolazit i svašta... i kad je odvjetnik krenuo istraživat , skužio je što se dogodilo.
Al odvjetnik je riješio stvar. (detalje ne znam).
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.