Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2003., 10:45   #1
Priča koja se briše već treći puta sa Lampaša

Uzavreli sokovi užitka
Joj, nisam znala da imaš tako lijepo tijelo, uistinu prekrasno - kazala je Ona svom poznaniku sa foruma, nakon što ga je uspjela nagovoriti na kavu.

On ionako odavno napaljen na moderatorsko mjesto na jednom od podforuma, a možda i ostvarivanjem dodatnog đeparca, a tko zna, kasnije i dobro plačenim administratorskim mjestom, pa je prema Njoj bio izuzetno ljubazan, obzirom da ju je često viđao u društvu admina i vlasnika.

Lako se odlučio, jer ipak je bila komad... nakon toga sve je išlo lakše... sporazumjeli su se i bez govora... njoj je trebao netko u prvom planu, žrtveno janje, a njemu eventualni uspjeh i poštovanje ostalih članova foruma...

Skoro spontano krenuli su u međusobno istraživanje, ljubeći se i dirajući.

Njihova spolovila vrlo brzo su se odala snažnim uzbuđenjem, njezino obilnom vlagom, a njegovo snažnim nabreknućem, kao da su jedva čekala da se spoje, da se utope u strasti.

Želeći si međusobno odati "počast" za ljepotu i izraziti zadovoljstvo činjenicom da su zajedno i da će biti kolege, usnama su krenuli u istraživanje tijela.

Malo je ljubila Ona, a malo On...
Koristili su vrlo spretno jezik i usne, a pomagali su i prstići...

A vlažna mačkica i nabreknuti falus, zadovoljno su preli od užitka i slasti.

Strast je postajala sve veća, žešća, sokovi ljubavi curili su na sve strane, spajale se usne i usmine, glavić je tražio utočište u grlu.
Nije bilo ni milimetra tijela na kojemu nisu bile usne i jezici, a oni najslađi dijelovi, cjelivani su dugo i strastveno.

Dvoje mladih beskrajno je uživalo u međusobnom nadraživanju prije konačnog obračuna.

Nakon što je Ona doživjela dva sladostrašća, zahvaljujući njegovim prstima i jeziku, priredila mu je nezaboravno pušenje... nabijala se u duboko grlo... gutala ga do jaja, ponekad je imao osječaj da će mu plahta uvući se u šupak od njenog usisavanja.

Gledajući ga u oči držala ga je za k'urac... lagano se primaknula, opkoračila ga i usmjerila je rukom kraljevsko žezlo u svoj pohotni bunar...

A On.. bespomoćan kao malo štene, velikih očiju gledao je i u sebi računao matematičke formule samo da ne eksplodira prije vremena ...

Kad se nasadila cijelom dužinom na njega... krenula je vrtjeti kukovima, najprije u malim, koncetričnim krugovima, zatim kako je njena strast jačala, u sve nasumičnijim ...

Obuhvaća je rukama ispod okruglih punačkih guzova, podiže je i spušta, natičući je na ubojiti falus, nestaje u toj rajskoj dubini i ljepoti, a izvan nje ostaju samo nabrekla jaja, vlažna od obilnih picinih sokova...

Svaljuje je na leđa, nabija se bjesomučno u nju... ore njenu brazdu, nemilosrdno i duboko... zadiže joj noge visoko u zrak, Ona ga osjeća negdje na stjenkama, boli je.. pokušava se izmaknuti, ali on se primiće, zakucava se u nju, prikiva je na krevet...

Njezino stenjanje i uzdasi se mijenjaju u lagane zvuke boli,
On usporava, čeka da se smiri, zatim ponovo bjesomučno zakucava svoj plijen na križ...

Ona uvidjevši da ništa ne pomaže, cvileći se opušta i potpuno umiruje...sada zna... pobijeđena je... dok On, jednostavnim pokretom zadaje posljednji udarac ....
Ona svršava vrišteći, zaljevajući sve oko sebe nekom vrstom ejakulacije
On, ga vadi... osjećajući kako su mu jaja puna sperme...
primiče joj lice i svršava po njenim sklopljenim očima...
- Nisam znala da si tako dobar jebač, kaže mu Ona ...

U tom trenutku... snažno On se snažno prazni u svoje gaćice, u maloj podstanarskoj sobici u kojoj je sam.... Ona nije tu... tko zna s kim i gdje se sad ševi... Ona nezna kako ON strastveno drka, zamišljajući njene obline, njeno lice...



(svaka sličnost sa stvarnim osobama sasvim je namjerna i jebe mi se hoće li se tko ljutiti
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje

Zadnje uređivanje darin : 24.02.2003. at 11:29.
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 13:42   #2
Sada bi, nakon ovako ljepe price, za sve nas koji nismo dugo na forumu i koji neprepoznajemo glavne glumce, posto nismo upuceni,mogao malo pojasniti stvari.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 18:14   #3
Talking

PffffHAHAHA ma koga briga ko o kome mašta, glavno da je erotska priča došla na književnost.

Stvar je baš nabijena, ne moze ju ni antiklimaks na kraju potkopat ili je to tragična poetika masturbacije, hahaha
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 20:01   #4
Da, eto ako mrežni nastavi svoje priče neki više neće morati kupovati erotiku i tako dalje, ma čisti šund jebote, ako netko hoće pisati o seksu daj neka netko napiše to bolje.

Evo ako u roku od deset dana nitko ne napiše nešto što ima dušu erotike, ja ću da napišem, svim muškarcima obečajem, mislim onima koji nisu totalno sjebani u mozak, ima drugaru da ti se ***** digne u nebesa, a žene da budu jako zainteresirane, toliko da će poželjeti biti ta žena u priči, sve će biti autobigrafski s malo fikcije, radi književnosti.

Akinetoh blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 20:02   #5
mislim da je mrežnome to ipak bila tragična priča mastrubacije.

Akinetoh blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 11:41   #6
ajde, da se malo revolucionariziramo.
cenzura-free zone!

enyone?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 00:44   #7
Darin, ja bi tebi ubrzao puls, hahaha
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 11:45   #8
sram te bilo!!!!!

Doduše, rekli smo da nema cenzure...no, kako mi se čini ljudi baš i nisu voljni okušati se u tom žanru...dakako, ne mislim pritom na jeftine erotske priče tipa oni-romani-za-potpalu već nešto suptilno (ne kažem da je mrežni u tome uspio, no ipak, barem neki pokretač!).

Recimo, ono što bi Kranach napisao da je kojim slučajem bio pisac...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 13:35   #9
fino... samo tako nastavi!
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 15:24   #10
Zašto se vi žene malo ne pokušate okušati u tom žarnu.
Akinetoh blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 15:25   #11
Uvjek mi muškarci vas moramo uzbuđivat.
Akinetoh blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 21:37   #12
Suptilna priča

Pogledao je prema njoj. Pogledi su im se sreli. On je trepnuo. Njeno oko je zatreperilo i niz kičmu joj poslalo primljenu poruku. Duboko u njoj eksplodirao je skriveni orgazam. Ruka joj se stegnula oko drške čaše. Kazaljka njegove percepcije je registrirala potres. Na trenutak je zadržao dah, potom se okrenuo konobaru. "Račun, molim!"
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 22:44   #13
Quote:
Kesten kaže:
Suptilna priča

Pogledao je prema njoj. Pogledi su im se sreli. On je trepnuo. Njeno oko je zatreperilo i niz kičmu joj poslalo primljenu poruku. Duboko u njoj eksplodirao je skriveni orgazam. Ruka joj se stegnula oko drške čaše. Kazaljka njegove percepcije je registrirala potres. Na trenutak je zadržao dah, potom se okrenuo konobaru. "Račun, molim!"
Jebeno!!
Nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 22:46   #14
Quote:
Akinetoh blues kaže:
Zašto se vi žene malo ne pokušate okušati u tom žarnu.
haha ocito ne svracas na ljes
raspitaj se malo

imas cak i anketu za najbolju "uzbudjivacicu"
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 23:00   #15
Kestene odlična priča, svaka čast.
Akinetoh blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 12:56   #16
Erotske priče su ružne.

To je zato što živimo u nadi da bar sex ne može biti dosadan....

Kidding!!!!!
__________________
AzRiYeL
Azriyel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 23:12   #17
Hahaha, cukili, baš ti je tjelesno poetska priča.
Šteta što to tako u stvarnosti ne funkcionira. Naime, seks je, koliko znam, povezan s ljudskom reprodukcijom, zato je bitno tko se s kim ševi - jer svi, kao, žele stvoriti što kvalitetniju mlađu generaciju. Prirodna eugenika i tako to. A sve što nastaje slučajnim susretima su potlačeni mješanci.

Kesten, božji advokat

A ne, ček, ups, to je stranac iz snova. Onda sve što sam rekao ne vrijedi. Hahaha , briši sve (retorički, ne za pravo, previše sam umišljen za to)

meni
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 11:38   #18
a di je priča od cukili? pa mergala sam ju s ovim topicom...dzizus, jesam luda or what?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 16:36   #19
stvarno, nestala negdje.

Ali moj prethodni post je svjedočanstvo da je tu stvarno bila. Eh, ta prolaznost...

Darin, jel ti se sviđa moja suptilna priča?
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:07   #20
Quote:
darin kaže:
a di je priča od cukili? pa mergala sam ju s ovim topicom...dz
izus, jesam luda or what?

Ma ne nisi tu luda- ja sam u jednom trenu imala grižnju savjesti i to zbrisala znam da nije u redu - frendice na poslu su me molile
da to napišem i to ucinih ali poslije me uhvatila kriza
__________________
Duše se obracaju jedne drugima i doticu na nebrojene i neizrecive nacine..............
cukili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.