Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2010., 13:59   #41
Quote:
povrijedjena_ kaže: Pogledaj post
ne znam...da li bi odlucila pokusati i dati sebi sansu...ne mogu vise patit 4 godine su mi prosle bezveze nekad se tako osjecam...pretpostavljam da kad se posvetis nekome potpuno da ti ta osoba bude uskoro stalno u glavi???bivsi me zove i kaze da ce se promjenit...al ja ne zelim jervuk samo mijenja dlaku al ćud ne...
Kako te taj bivši povrijedio da li se smije znat?
samir90 is offline  
Old 21.11.2010., 14:16   #42
Ja sam skoro završila vezu koja je trajala duge 3 godine, teško jeste ali ne teba srljati u novu vezu. Mada, mogu razumjeti takve osobe jer polazim od sebe, uvijek sam tvrdila drugačije ali sada kada sam slobodna a i dalje volim bivšeg - ne mogu zamisliti da ga zaboravim bez pomoći neke druge osobe. Meni prijatelji ne mogu nadomjestiti ljubav, takva sam. I zbilja ne znam, pročitala sam neku OK stvar baš na ovoj temi a govori da je jedina dobra solucija što se tiče nove osobe u tvom životu - da se zaljubiš jer mislim da ti je lakše gledati nekog novog na takav način nego staru ljubav + sve ružne stvari koje su vam se događale. Sretno.
__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"
tobleronica is offline  
Old 21.11.2010., 15:04   #43
Quote:
PEGGY_ kaže: Pogledaj post
pa nemas sto voliti bivseg tj nasilnika i sto si vec navela.
lijepo ispisi sve ruzno sto ti se dogodilo u toj prosloj vezi.
fino i ako je bilo zaboravi.
ispisi sve ruzno,sve kada te je povredio i kako si se osjecvala.
pa to procitaj i vidjet ces da samo mislis da ga jos volis??

i onda polako skicaj decke pa naice neko u kog ces se zaljubit,mora.

a taj decko ak ono nesto neosjecas prema njemu a kaze da je dobar i fin.
mislim da ti nebi bilo posteno uci u tu vezu...
da mislim da je problem sto vec osjecam mislim da se zaljubljujem u njega jer mi je predivno sa njim...
povrijedjena_ is offline  
Old 21.11.2010., 15:05   #44
Quote:
samir90 kaže: Pogledaj post
Kako te taj bivši povrijedio da li se smije znat?
a ne zelim o tome...posesivna veza...mislim da je sve jasno kontroliranje itd...
povrijedjena_ is offline  
Old 21.11.2010., 15:07   #45
Quote:
tobleronica kaže: Pogledaj post
Ja sam skoro završila vezu koja je trajala duge 3 godine, teško jeste ali ne teba srljati u novu vezu. Mada, mogu razumjeti takve osobe jer polazim od sebe, uvijek sam tvrdila drugačije ali sada kada sam slobodna a i dalje volim bivšeg - ne mogu zamisliti da ga zaboravim bez pomoći neke druge osobe. Meni prijatelji ne mogu nadomjestiti ljubav, takva sam. I zbilja ne znam, pročitala sam neku OK stvar baš na ovoj temi a govori da je jedina dobra solucija što se tiče nove osobe u tvom životu - da se zaljubiš jer mislim da ti je lakše gledati nekog novog na takav način nego staru ljubav + sve ružne stvari koje su vam se događale. Sretno.

da...i ja tako mislim...ja sam uvijek druge zaboravljala pomocu novog jednostavno razmisljam vise o novom decku i zaboravim starog...otkako sam njega upoznala dolazim manje u iskusenje da se javljam bivsem i cak mu i ne odg na njegove uznemiravajuce poruke...a svom novom sam dala do znanja da nesto osjecam...malu dozu zaljubljenosti...al se uzasno bojim kako ce to sve ispasti...vrijeme ce pokazati...ali znam da ovaj novi osjeca i rekao mi je da on misli da ja jos nisam rijesila neke stvari iz proslosti...i ne znam kako da ih rijesim....
povrijedjena_ is offline  
Old 21.11.2010., 15:58   #46
Quote:
povrijedjena_ kaže: Pogledaj post
da...i ja tako mislim...ja sam uvijek druge zaboravljala pomocu novog jednostavno razmisljam vise o novom decku i zaboravim starog...otkako sam njega upoznala dolazim manje u iskusenje da se javljam bivsem i cak mu i ne odg na njegove uznemiravajuce poruke...a svom novom sam dala do znanja da nesto osjecam...malu dozu zaljubljenosti...al se uzasno bojim kako ce to sve ispasti...vrijeme ce pokazati...ali znam da ovaj novi osjeca i rekao mi je da on misli da ja jos nisam rijesila neke stvari iz proslosti...i ne znam kako da ih rijesim....
najbolje riješenje ti je da promijeniš broj mobitela tako da što prije bivšeg izbrišeš iz života...BIVŠI SU S RAZLOGOM BIVŠI...koliko daleko bivši živi od tebe? problem je ukoliko ga srečeš često jer češ ga tad teže zaboravit
samir90 is offline  
Old 21.11.2010., 18:56   #47
Ako zelis lakse preboljeti i obaviti tzv "rebound" onda ti je to ok ali ako jos uvijek volis bivseg zaboravi da ce s tim novim nesto kvalitetno nastati.
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 21.11.2010., 20:33   #48
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Ako zelis lakse preboljeti i obaviti tzv "rebound" onda ti je to ok ali ako jos uvijek volis bivseg zaboravi da ce s tim novim nesto kvalitetno nastati.
ahh nemoj tako govorit...ja sam joj taj rebound samo ona vjerovatno nije imala pojma da ću je ja skužit....a moja I.K. zašto mi to nemožeš jednostavno reć već se raspituješ po forumu šta radit?tvoj B.
samir90 is offline  
Old 21.11.2010., 20:44   #49


kaj je ovo sad?


sapunica
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 21.11.2010., 21:12   #50
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post


kaj je ovo sad?


sapunica
tragedija ne sapunica....jebena tragedija...
samir90 is offline  
Old 21.11.2010., 21:13   #51
Pa što tu tipkaš umjesto da razgovaras s njom?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 22.11.2010., 00:28   #52
ne
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 22.11.2010., 00:29   #53
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
ne
udvostručujem
shakiri is offline  
Old 22.11.2010., 00:34   #54
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
udvostručujem
ok može ključ na temu
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 22.11.2010., 01:32   #55
Jednom sam tako uletjela u vezu nakon bolnog prekida.... Bilo mi je stvarno lakše, zaboravila sam bivšeg.. Bar sam tako ja mislila. Ali nikako da zavolim novog, mada sam se kao osjećala zaljubljeno prvih 15 dana - leptirići i to... Al čim smo prekinuli, ja kao da nikad nisam bila s njim i ponovo sam tugovala za bivšim...
zLo_kRme is offline  
Old 22.11.2010., 09:55   #56
hahaha...ma kakva sapunica...poslao mi je poruku i pitao odakle sam...tko je I.K. bas se pitam al znam da to nisam ja...joj molim te samir nemoj vise komentirat samo me iznervira dzaba...
povrijedjena_ is offline  
Old 22.11.2010., 09:56   #57
hvala svima za komentare i savjete...
povrijedjena_ is offline  
Old 22.11.2010., 18:05   #58
Ako si pocela prebolijevati bivsu ljubav jos dok ste bili u vezi onda mozes komotno u novu po mom misljenju. Znaci ako nemas nikakvih dvojbi niti pretjeranog bola niti negativnih emocija oko svega toga. Ukoliko imas, onda bi bilo pametnije da to prvo rijesis. Cesto ljudi na neki nacin izgube sebe u vezama i onda nakon prekida imaju problem opet pohvatati konce. Sve proizlazi iz tvojih vlastitih osjecaja. Radi ono sto je najbolje za tebe.
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 22.11.2010., 19:11   #59
Ako je novi Samir, ja definitivno navijam za njega.
Povrijedjena, samo nemoj nigdje putovati i najvažnije, nemoj biti
zaboravna.
Hugholina Grant is offline  
Old 22.11.2010., 19:29   #60
povrijedjena_ možeš li mi reći odakle si? please
Dobermann1991 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger