Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 21:49   #21
Quote:
longdistance kaže: Pogledaj post
recimo, upoznam se s tipom, pocnemo se dopisivat, i ubrzo on vec pocne s nekim seksualnim spikama, u pocetki indirektno, a poslije govori kako sam mu napeta, kako ga palim, i sl. to mi se odmah zgadi, i po meni, s takvim pristupom je ocito da ne zeli nista vise. ili?
Mmm... a što si točno očekivala? Prsten?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 20.11.2010., 21:49   #22
Quote:
longdistance kaže: Pogledaj post
muški dio populacije, zanima me koji su to kriteriji po kojima svrstavate cure u jednu od navedenih kategorija. npr. dosta frendova mi spava s curama s vremena na vrijeme, al im ne pada na pamet veza s istima. sex im je fantastičan, cure su normalne, ništa im konkretno ne smeta kod njih, ali za vezu ni čuti. to mi je nejasno, meni čim bi sex bio super, odmah bi se zaljubila
također, bilo je slučajeva kad sam na frajerima vidjela da im nije do ničeg više od sexa, a nisu me ni upoznali tako reći.
što je to što vam odmah u startu kaže da cura nije ''materijal za vezu''?
zbilja vam to nije jasno?

pa ono, ok, sex mi je fantastičan i to je divno i bez toga ni ne bi u vezu, ali ne sanjarim da se veza sastoji samo od toga, dakle samo po sebi to nije dosta.
Ništa konkretno ne smeta?

Nikad ti se ne desi da ti kod nekog ništa naročito ne smeta, ali ne osjećaš neku višu kemiju?
Ako me osoba emocionalno i intektualno ne pali, uz to što je fantastičan seks, i really don't see the point ulaska u vezu...jer mi ništa na njoj naročito ne smeta
ništa me naročito ne smeta na krumpiru, pa ga ne bi baš jeo apsolutno svaki dan ako ne moram.

Ako mi je cura fizički napeta ,zabavna i cool mi je za provodit vrijeme s njom i tako to, do seksa može doć.
Do veze može doć ako mi je uz sve to na još višu potenciju, odgovara po svojim načelima, ako mi je intektualno napeta i imam osjećaj da uz nju i s njom mogu rast i učit, (naravno i emocionalno) onda ću htjet uć u vezu.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 20.11.2010., 21:50   #23
Quote:
emotivna kaže: Pogledaj post
hahha..nismo se pukli
dok god imaš taj stavom da seksom nešto daješ tj.da daješ pičke, nećeš daleko.
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 20.11.2010., 21:52   #24
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
kao sto to seks i jest.
I ja mislim da je, bolje odmah ispipati taj teren pa da znaš da li se uopće isplati dalje upoznavati
Ali očito ne gledamo na to svi jednako.
PWA is offline  
Old 20.11.2010., 21:52   #25
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
dok god imaš taj stavom da seksom nešto daješ tj.da daješ pičke, nećeš daleko.
za svaku me hvatate...ne mislim da ja nešto spektakularno dajem, tako da, nije bit to..nego tema
emotivna is offline  
Old 20.11.2010., 21:52   #26
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
dok god imaš taj stavom da seksom nešto daješ tj.da daješ pičke, nećeš daleko.
Ma i hoće, kod muškaraca kojima je OK moljakati pičke...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 20.11.2010., 21:53   #27
Quote:
emotivna kaže: Pogledaj post
stvar je da se i dalje čujemo iako zna da ja nisam za seks FF odnos, zato mi je čudno , a navodno više od toga ne želi..ma ugl, možda mu je dosadno
sad je malo jasnije

da ti skratim muke, zeli te poj**** al mu se bas i ne zuri previse...

imam par frednova koji se zabavljaju sa njih 5-6 istovremeno i kako koja omeksa, tako ju i kresnu.. takvima se recimo ne zuri, ak prodje, prodje
folirant is offline  
Old 20.11.2010., 21:54   #28
Quote:
folirant kaže: Pogledaj post
sad je malo jasnije

da ti skratim muke, zeli te poj**** al mu se bas i ne zuri previse...

imam par frednova koji se zabavljaju sa njih 5-6 istovremeno i kako koja omeksa, tako ju i kresnu.. takvima se recimo ne zuri, ak prodje, prodje
možda, da...
emotivna is offline  
Old 20.11.2010., 22:00   #29
Quote:
PWA kaže: Pogledaj post
I ja mislim da je, bolje odmah ispipati taj teren pa da znaš da li se uopće isplati dalje upoznavati
Ali očito ne gledamo na to svi jednako.
gle, ako ti je netko napet, onda se uopce ne treba nista ispipavat niti se treba govoriti o isplativosti.

Quote:
emotivna kaže: Pogledaj post
za svaku me hvatate...ne mislim da ja nešto spektakularno dajem, tako da, nije bit to..nego tema
a kaj te tocno zanima o toj temi. nije mi bas jasno.
Zoey is offline  
Old 20.11.2010., 22:03   #30
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
gle, ako ti je netko napet, onda se uopce ne treba nista ispipavat niti se treba govoriti o isplativosti.



a kaj te tocno zanima o toj temi. nije mi bas jasno.
zanimalo me kaj je tipovima u glavi, jer u mojoj situaciji ...želi me vidjeti, provoditi vrijeme samnom, a opet ništa više od seksa, što nema smisla, jer se nismo seksali i ne želim. ne želim ff odnos
emotivna is offline  
Old 20.11.2010., 22:03   #31
Ajme, mene muči neki drugi problem u zadnje vrime. Ima dva miseca da izlazim sa jednim likom, samo kavice i ćakulice. Nedavno smo se konačno počeli ljubit i "vatat", bilo je taaaaaaaaaako lipo, napalili se oboje, kad on se diže i ide ća. Govori da ne želi seks kad nije u vezi, a pošto sam ja rekla da se sad ne želim vezat za nikog, nema seksa. Nisam mogla virovat!!! Onda smo opet izašli prije neku večer, proveli super zabavnu večer skupa, posli izlaska opet se povatali, opet preeeeeeedobro, kemija ludilo, i on opet ode ča kad je najnapetije i kad mi dođe da mu rastrgam svu robu sa njega (a sudeći po njegovim reakcijama, i on bi moju). Jednostavno ode. Ne želi seks jer nije u vezi, a uredno me svaki put napali do ludila. Koji mi muškarac ode može pojasnit u čemu je point??!!??
veky13 is offline  
Old 20.11.2010., 22:04   #32
ugl čudna mi je situacija, i da ne pominjem da se znamo od prije, dakle nije da smo se upoznali tek
emotivna is offline  
Old 20.11.2010., 22:06   #33
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Mmm... a što si točno očekivala? Prsten?
samo kažem da po meni, bar iz neke pristojnosti, ne bi trebao tako brzo počet pričat o tome, kao da smo već se sexali, a niti poljubili se nismo. bar mi je tako do sad bilo, oni koji su htjeli vezu što duže kao da se trude biti kulturniji, pristojniji, ne znam...
problem je što se onda uključim u razgovor o sexu, pa mi se poslije čini da sam ispala ''laka'', da će mislit da pričam tako sa svakim tko mi priđe
longdistance is offline  
Old 20.11.2010., 22:07   #34
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Ajme, mene muči neki drugi problem u zadnje vrime. Ima dva miseca da izlazim sa jednim likom, samo kavice i ćakulice. Nedavno smo se konačno počeli ljubit i "vatat", bilo je taaaaaaaaaako lipo, napalili se oboje, kad on se diže i ide ća. Govori da ne želi seks kad nije u vezi, a pošto sam ja rekla da se sad ne želim vezat za nikog, nema seksa. Nisam mogla virovat!!! Onda smo opet izašli prije neku večer, proveli super zabavnu večer skupa, posli izlaska opet se povatali, opet preeeeeeedobro, kemija ludilo, i on opet ode ča kad je najnapetije i kad mi dođe da mu rastrgam svu robu sa njega (a sudeći po njegovim reakcijama, i on bi moju). Jednostavno ode. Ne želi seks jer nije u vezi, a uredno me svaki put napali do ludila. Koji mi muškarac ode može pojasnit u čemu je point??!!??
opcija jedan, laže i igra jako kvalitetnu igru koja će na kraju završit time da strgaš sve sa njega.
opcija dva- govori istinu. U kojem slučaju, zašto se ne bi ljubio i pohvatao? ako se neće ševit prije veze, ne smije se ni ljubit? smije gledat ili disat makar?
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 20.11.2010., 22:07   #35
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
gle, ako ti je netko napet, onda se uopce ne treba nista ispipavat niti se treba govoriti o isplativosti.
A jooooj, bio je jedan za kojeg mi je drago da sam na vrijeme skužila da nema talenta za dobar sex..a bio mi je jaaaako napet

Ali neću zachatavat temu više...
PWA is offline  
Old 20.11.2010., 22:10   #36
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Ajme, mene muči neki drugi problem u zadnje vrime. Ima dva miseca da izlazim sa jednim likom, samo kavice i ćakulice. Nedavno smo se konačno počeli ljubit i "vatat", bilo je taaaaaaaaaako lipo, napalili se oboje, kad on se diže i ide ća. Govori da ne želi seks kad nije u vezi, a pošto sam ja rekla da se sad ne želim vezat za nikog, nema seksa. Nisam mogla virovat!!! Onda smo opet izašli prije neku večer, proveli super zabavnu večer skupa, posli izlaska opet se povatali, opet preeeeeeedobro, kemija ludilo, i on opet ode ča kad je najnapetije i kad mi dođe da mu rastrgam svu robu sa njega (a sudeći po njegovim reakcijama, i on bi moju). Jednostavno ode. Ne želi seks jer nije u vezi, a uredno me svaki put napali do ludila. Koji mi muškarac ode može pojasnit u čemu je point??!!??
A da vas dvije zamjenite frajere i svi sretni i zadovolj(e)ni?
PWA is offline  
Old 20.11.2010., 22:11   #37
Quote:
emotivna kaže: Pogledaj post
zanimalo me kaj je tipovima u glavi, jer u mojoj situaciji ...želi me vidjeti, provoditi vrijeme samnom, a opet ništa više od seksa, što nema smisla, jer se nismo seksali i ne želim. ne želim ff odnos
kaj je tipovima u glavi nikada necemo promiknuti.

onda mu reci da ne zelis ff odnos i reci bok. *easy-peasy*
Zoey is offline  
Old 20.11.2010., 22:21   #38
Quote:
emotivna kaže: Pogledaj post
zanimalo me kaj je tipovima u glavi, jer u mojoj situaciji ...želi me vidjeti, provoditi vrijeme samnom, a opet ništa više od seksa, što nema smisla, jer se nismo seksali i ne želim. ne želim ff odnos
ako znaš što ne želiš, kažeš mu i ako vam se želje ne poklapaju ...

ako ti želiš vezu, a on ne nema tu sredine.
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 20.11.2010., 22:26   #39
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
opcija jedan, laže i igra jako kvalitetnu igru koja će na kraju završit time da strgaš sve sa njega.
opcija dva- govori istinu. U kojem slučaju, zašto se ne bi ljubio i pohvatao? ako se neće ševit prije veze, ne smije se ni ljubit? smije gledat ili disat makar?

Ne virujem da igra igru, jer zbilja ne razumin zašto bi igrao igru da skinem sve sa njega, kad ja to želim učinit od prvog trena. A opcija dva da je iskren - smije se ljubit, al ne onako i ne toliko dugo i ne ljubit me po vratu i dirat me po svuda, ne smije dozvolit da se toliko napalimo. Nije to samo ljubljenje bilo, to je kemija kakvu odavno nisam imala sa nikim. I nikako ne mogu shvatit kako se uspije odhrvat. A ako zbilja govori istinu, onda sam sretnica za popizdit. Baš mi triba neko ko želi samo seks i baš ka za vraga sad svi žele vezu!!!!!!!!!!!!!!!!!
veky13 is offline  
Old 20.11.2010., 22:45   #40
Quote:
longdistance kaže: Pogledaj post
samo kažem da po meni, bar iz neke pristojnosti, ne bi trebao tako brzo počet pričat o tome, kao da smo već se sexali, a niti poljubili se nismo. bar mi je tako do sad bilo, oni koji su htjeli vezu što duže kao da se trude biti kulturniji, pristojniji, ne znam...
problem je što se onda uključim u razgovor o sexu, pa mi se poslije čini da sam ispala ''laka'', da će mislit da pričam tako sa svakim tko mi priđe
Ah, žene... stalno kukate kako muškarci nisu dovoljno iskreni i kako se stalno pretvaraju... Onda kada netko kaže što misli... problem
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger