Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2010., 17:25   #41
Quote:
~Pixie kaže: Pogledaj post
Imala istu situaciju,bivsi me pozvao van,izasla s njim,priznao da me zeli nazad,ja ga odjebala.Sve rekla decku i također je sumnjao.Mislim da smo bili 7 ili 8 mj. zajedno.Uglavnom vjeruj curi,da ona zeli bit ponovno sa bivsim,prekinula bi stobom i bila snjim.Jednostavno.
Ona zeli tebe i voli tebe.Trebas joj vjerovati,jer ako nemas povjerenja,unistit ces si vezu.Ona ce te gledat drugacijim ocima(znam iz iskustva).Jednostavno joj vjeruj.

I da jos uvijek sam s tim deckom.Znaci vjeruj joj jer ti sigurno ne laze i zeli bit s tobom.Zato ti je sve i priznala jer zeli da budes dio njenog zivota.
fala puno.. vidim isti primjer kao i u mene ma vjerujem joj ja, al neka je sumnja u meni bila, al nije ni trebala bit!
sretno s tim deckom! a kolko ste skupa ako se moze znat?
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:28   #42
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
Svi vjeruju u ljubav, bezuvjetnu ljubav svog života dok ih život ne uvjeri u suprotno.
Pretjerana ljubomora ubija ljubav.
brate, da nema bar malo ljubomore kod nje ili kod mene, zapito bi se stvarno!
al kad ti cura pokaze malo ljubomore na nesto, odma ti je drago
al istina je da pretjerana ljubomora ubija ljubav! i posesivnost također!
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:29   #43
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
.. i jucer mi ona rekla da je on bio u nje doma, da s bila ona i majka.. i da je on njoj reko da jos osjeca prema njoj nesto i da oce da bude njegova, da je ima.. . moze savjeti nekii?
fala unaprijed
kakva je uloga njene majke u cijeloj priči, možda ti njena majka radi iza leđa, možda misli da je taj tip bolja prilika

tko ima više nekretnina, tvoja ili njegova obitelj? da li taj tip studira?
maramko2 is offline  
Old 23.11.2010., 17:31   #44
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
. Pročitaj onda malo i ostale postove prije toga, a ne samo zadnji. Koji roman, pa napisala sam par redova. A situacija mi je sasvim poznata, ali ako se on želi zavaravati kak je u sretnoj vezi, neka. Očito se i muškarcima može lako manipulirati, samo im se veli da ih se obožava . Idu mi na živce ti naivci koji imaju "beskrajno" povjerenje u takvim situacijama. U principu, ne kužim nikoga tko ima beskrajno povjerenje u ikoga. Taj ili ima nadnaravne moći da ima uvid u tuđi mozak ili je glup.
Pratim ovu temu od prvog posta ne brini...
Par redova sa filmskim zapletom i raspletom... A ti si pretpostavljam (ne) sad ovog trenutka u sretnoj vezi je li?
Pa ok, je, lako je. Kao i svakoga, i psihijatra je lako 'kontrolirati' i navoditi ako mu govoriš što želi čut. Mislim, teze li...

Ja onda s tobom sigurno npr ne bih bio, ne treba mi cura koja ne može osnove veze održavati, a to je povjerenje. Nema smisla svaki dan se probudit i pitat "jao jel me ona kuja prevarila", mislim, o čemu pričamo uopće.

Ja imam prvi, kao što sam i napisao. Ne trebam nikakav uvid, nego samo vjerujem svojoj curi. Ako će pravit budalu od mene (a s takvom ne bih ni bio na prvom mjestu) onda je to njoj na dušu. Ali ja ne želim curu zbog koje se moram brinut ako izađe van a ja nisam u tom društvu. To je patetično. Nemam nadnaravne moći, a jesam li glup, moguće. Ne bih znao točno. Pa ako sam glup jer vjerujem svojoj curi, jebiga neka sam. Bolje nego pametan pa rasturat svaku vezu zbog svoje gluposti(??)...
Dylan_DM is offline  
Old 23.11.2010., 17:31   #45
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
kakv aje uloga njene majke u cijeloj priči, možda ti njena majka radi iza leđa, možda misli da je taj tip bolja prilika
neki dan mi je njena majka poslala kolača , obozava me skroz
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:32   #46
Mo'š mislit kak je to tip rekel pred njenom mamom. Nije majke bilo ni blizu. Ajme, nebrem vjerovati da bi neko muško to popušilo! Dragi, pa mama je bila sa mnom!
A i tata je prisluškivao.
Sigurna is offline  
Old 23.11.2010., 17:33   #47
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
brate, da nema bar malo ljubomore kod nje ili kod mene, zapito bi se stvarno!
al kad ti cura pokaze malo ljubomore na nesto, odma ti je drago
al istina je da pretjerana ljubomora ubija ljubav! i posesivnost također!
onda nemoj pokazivati posesivnost i bolesnu ljubomoru
maramko2 is offline  
Old 23.11.2010., 17:35   #48
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
neki dan mi je njena majka poslala kolača , obozava me skroz
pa to je smišljeno napravila, poslala ti kolača, a ti popušio spiku...da je majka korektna, taj ne bi ušao u kuću. prilično si naivan kad su žene u pitanju

da je majka korektna, rekla bi njemu u lice da ne odobrava da dolazi u kuću dok njena kćer ima drugog dečka. pa tip joj se nabacuje i navaljuje u njenoj kući, a majka sve to tolerira
maramko2 is offline  
Old 23.11.2010., 17:35   #49
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Mo'š mislit kak je to tip rekel pred njenom mamom. Nije majke bilo ni blizu. Ajme, nebrem vjerovati da bi neko muško to popušilo! Dragi, pa mama je bila sa mnom!
A i tata je prisluškivao.
blago momku kojeg ti nađeš
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:36   #50
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
pa to je smišljeno napravila, poslala ti kolača, a ti popušio spiku...da je majka korektna, taj ne bi ušao u kuću. prilično si naivan kad su žene u pitanju
tog momka oni znaju odavno.. on ima 28 godina i prije je dolazio u njih i na slavu i u goste vako...
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:36   #51
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
neki dan mi je njena majka poslala kolača , obozava me skroz
Joj, supač!
100% je tak. A ti je kolače donesel njen bivši? Joj kak slatko.
Sigurna is offline  
Old 23.11.2010., 17:38   #52
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
onda nemoj pokazivati posesivnost i bolesnu ljubomoru
bolesnu ljubomoru??? brate nit je pratim nit je zivkam stalno di je, sta je... a ovo je drugacija prica, zato sto je njena bivsa ljubav (od prije 3 godine, znaci kad joj je bilo 16) dosla kod nje... kako bi se ti ponaso na mom mjestu??
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:38   #53
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
blago momku kojeg ti nađeš
Naravno da blago njemu. Sigurno se neću imati vremena ni potrebe jadati po Forumu, kao ti i još neki u "sretnim" vezama. Da tebe sve to ne ždere, ne bi ti bio tu. Uostalom, zašto sad nisi s njom? Jel možda "prijatelj" kod nje? OK, OK, znam, i mama je s njima.
Sigurna is offline  
Old 23.11.2010., 17:39   #54
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Joj, supač!
100% je tak. A ti je kolače donesel njen bivši? Joj kak slatko.
jes, i stavio mi u kolace kilo otrova da me ubije, da on more bit s njom...
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:39   #55
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
tog momka oni znaju odavno.. on ima 28 godina i prije je dolazio u njih i na slavu i u goste vako...
nema više šta dolaziti. nisu to čista posla. bar po meni.
maramko2 is offline  
Old 23.11.2010., 17:41   #56
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
bolesnu ljubomoru??? brate nit je pratim nit je zivkam stalno di je, sta je... a ovo je drugacija prica, zato sto je njena bivsa ljubav (od prije 3 godine, znaci kad joj je bilo 16) dosla kod nje... kako bi se ti ponaso na mom mjestu??
ja bi posjeo i nju i majku i mirno, bez uzbuđenja rekao da to nije u redu
maramko2 is offline  
Old 23.11.2010., 17:42   #57
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Naravno da blago njemu. Sigurno se neću imati vremena ni potrebe jadati po Forumu, kao ti i još neki u "sretnim" vezama. Da tebe sve to ne ždere, ne bi ti bio tu. Uostalom, zašto sad nisi s njom? Jel možda "prijatelj" kod nje? OK, OK, znam, i mama je s njima.
ja sam se prikljucio forumu tek danas draga moja, a vidim ti imas preko 2 tisuce postova.. zanimljiv zivot..
moja je veza sretna, uzivam skroz! a mozda sam bio jutros s njom? sinoc?preksinoc? a mozda sam svaki dan s njom?
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:43   #58
A pusti ga, vidiš da tip ništa ne kuži. Njemu je sve to normalno. I taj kaj dolazi doma i mama s kolačima....A svi mi nenormalni. Ofkors.
Sigurna is offline  
Old 23.11.2010., 17:43   #59
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
ja bi posjeo i nju i majku i mirno, bez uzbuđenja rekao da to nije u redu
nemam ja sta njima govorit koga ce oni primat u kucu, koga nece!! cura ga je odjebala i tocka!! nemam sta tu vise...
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 17:43   #60
[QUOTE=ajzut;30142472.. a ovo je drugacija prica, zato sto je njena bivsa ljubav (od prije 3 godine, znaci kad joj je bilo 16) dosla kod nje... kako bi se ti ponaso na mom mjestu??[/QUOTE]

ponavljam, bivša ljubav nema što tražiti u njenoj kući. to je moj stav.
maramko2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger