Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2010., 02:46   #21
Quote:
gnjure kaže: Pogledaj post
imam 20, cura 19 godina, skupa smo 2 ipo godine, sve je bilo super dok ona nije krenula na faks, tamo ko da je druga osoba.....sami izlasci bancenja do ujutro, zanemaruje ucenje i obveze, a kad joj ja nesto prigovorim, kaze da sam lud, preljubomoran, i one recenice tipa, "sta tebe briga, ako ti smeta ostavi me, bla, bla".....svadjamo se redovito, al jos je volim, a i ona mene(tako tvrdi, cak se i vincanje spominje), a kad dodje ovdje skroz druga osoba....dobra draga, pristojna.....ne znam sta bi, vise puta smo prekidali i svaki put bi se pomirili.....btw ona je na faksu 500 km od mene....sta da radim, cak ona obeca da ce se prominit, onda tjedan dana bude sve ok, pa nakon tjedan dana opet isto, ko te jebe, ostavi me......sta da radim????




ima 19 niste se zakleli na vjecnu ljubav ili nesto

ako tako nastavi propast ce na faksu pa ce biti jos manje raspolozena da bude s tobom
orka12 is offline  
Old 05.12.2010., 02:57   #22
Quote:
gnjure kaže: Pogledaj post
.....
Osuđeno na propast, prekini to i spasi se patnje.
Iskustvo.
Grubač. is offline  
Old 05.12.2010., 08:22   #23
Pa zar se i sa Bolonjom može tako divljat vikendom?To je nekako bilo aktivnije prije Bolonje.
Skydancer is offline  
Old 05.12.2010., 09:34   #24
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Osuđeno na propast, prekini to i spasi se patnje.
Iskustvo.
Upravo tako... osudjeno na propast.

Dobro je netko napisao... zato sto ste krenuli u razlicitim smjerovima i putevi vam se razilaze.

Slicno bi bilo i da je jedan poceo raditi... to su te nekakve faze odrastanja i obicno ljudi u tim godinama odrastu u skroz razlicite smjerove. Jebiga, bit ce jos cura.
LaTiTeA is offline  
Old 05.12.2010., 10:44   #25
Prekini(te)!
Vaša veza nema skoro nikakve šanse. Ako već niste bili, sada postajete različiti svjetovi.

Upoznala je drugačiji svijet i vjerojatno joj se više sviđa od ovog koji je ostavila iza sebe.
Ako propadne na faksu i vrati se natrag - bit će jadna i vjerojatno neće željeti imati posla s osobom koja ju podsjeća na prošlost.
Ako uspije, promijenit će se kao osoba, pa opet neće željeti imati veze s prošlošću i opet otpadaš.
__________________
Never ever give up!
nunda is offline  
Old 05.12.2010., 10:52   #26
Quote:
gnjure kaže: Pogledaj post
imam 20, cura 19 godina, skupa smo 2 ipo godine, sve je bilo super dok ona nije krenula na faks, tamo ko da je druga osoba.....sami izlasci bancenja do ujutro, zanemaruje ucenje i obveze, a kad joj ja nesto prigovorim, kaze da sam lud, preljubomoran, i one recenice tipa, "sta tebe briga, ako ti smeta ostavi me, bla, bla".....svadjamo se redovito, al jos je volim, a i ona mene(tako tvrdi, cak se i vincanje spominje), a kad dodje ovdje skroz druga osoba....dobra draga, pristojna.....ne znam sta bi, vise puta smo prekidali i svaki put bi se pomirili.....btw ona je na faksu 500 km od mene....sta da radim, cak ona obeca da ce se prominit, onda tjedan dana bude sve ok, pa nakon tjedan dana opet isto, ko te jebe, ostavi me......sta da radim????
hmm....divlja cura ha??iskreno ne vjerujem da cete jos dugo izdrzat...a pokusaj nekako popricat s njom
Katherine Doll is offline  
Old 05.12.2010., 10:56   #27
Quote:
gnjure kaže: Pogledaj post
imam 20, cura 19 godina, skupa smo 2 ipo godine, sve je bilo super dok ona nije krenula na faks, tamo ko da je druga osoba.....sami izlasci bancenja do ujutro, zanemaruje ucenje i obveze, a kad joj ja nesto prigovorim, kaze da sam lud, preljubomoran, i one recenice tipa, "sta tebe briga, ako ti smeta ostavi me, bla, bla".....svadjamo se redovito, al jos je volim, a i ona mene(tako tvrdi, cak se i vincanje spominje), a kad dodje ovdje skroz druga osoba....dobra draga, pristojna.....ne znam sta bi, vise puta smo prekidali i svaki put bi se pomirili.....btw ona je na faksu 500 km od mene....sta da radim, cak ona obeca da ce se prominit, onda tjedan dana bude sve ok, pa nakon tjedan dana opet isto, ko te jebe, ostavi me......sta da radim???

i pitaš se što da radiš... omg

edit:
Quote:
gnjure kaže: Pogledaj post
sve to puca na kraju, prije cca 20 minuta mi je pukla veza od dvije ipol godine zbog razlika, bilo je jos stvari, ali uglavnom zbog razlicitosti, ne moze se to odrzat nikako.....ja sam gurao 2 ipo godine......

i sad vidim ovo

Zadnje uređivanje hottie_zg : 05.12.2010. at 11:20.
hottie_zg is offline  
Old 05.12.2010., 11:06   #28
Sigurno ti je teško slušati ovo, ali šanse da ćete izdržati na duži rok su jako blizu nule. Djevojka se oslobodila u novoj sredini i novom životu, a ako dosad nije vjerojatno će uskoro krenuti u lov na nove kurčeve.

Ali dobro, to je samo moje nagađanje, bitnije ti je ovo njeno "ako ti smeta ostavi me". Vidiš da nema namjeru mijenjati stvari i da ona tebi postavlja uvjete. Ti joj više nisi važan kao prije, dogodi se, pogotovo u ovakvom prijelaznom razdoblju u životu. Ako i pristaneš, živ ćeš se pojesti. Zapitaj se jeli vrijedno toga, i samo pripazi na onu ludu "ljubav može sve spasiti" jer bi te mogla fino zajebati.

Evo jednog od mogućih scenarija:
Prekineš sa njom. Odeš sa frendovima malo piti ili što ti već može bar malo skrenuti fokus sa nje. Poslušaš Brkove kao dio sirove terapije u početnim fazama prekida (http://www.youtube.com/watch?v=Eyv1XA-CQVw) . Sa vremenom dođeš sebi, shvatiš kako život funkcionira, pomiriš se, po potrebi oprostiš sebi i njoj. Stekneš pozitivno iskustvo. I kreneš dalje. Sretno!
ljudoliki is offline  
Old 05.12.2010., 11:17   #29
Ili se već kara s drugima, ili se namjerava. Nogiraj ju jer nema ti spasa. To je ludo, mlado, puno hormona i spremno na seks sa petoricom nadobudnih studenata medicine.
Brontosaur is offline  
Old 05.12.2010., 14:26   #30
Quote:
gnjure kaže: Pogledaj post
je dalmatinka, ali je u rijeci, ne u zg, a sto se tice koliko se cesto vidjamo, otprilike svako misec, ako ne i dva.....i to mi je diglo zivce, stari joj svako drugi treci vikend putuje iz rijeke doma, a ona ne dolazi s njim, ona bi tila doc, ali joj starci ne daju.....ne razumin ni ja to, inace roditelji budu sritni kad im dica dolaze s faksa doma, a njoj njeni ne daju doma, ito mukte....
svako 2 miseca se vidite? Đizs krajst kakva je to veza uopće?
samir90 is offline  
Old 05.12.2010., 14:32   #31
Bio sam u sličnoj situaciji kad sam bio tvojih godina. Veza se raspala.
Raspast će se i tvoja vjerojatno.
shimetzky is offline  
Old 05.12.2010., 17:59   #32
Što je ne posjetiš?
zLo_kRme is offline  
Old 05.12.2010., 18:01   #33
Imaš 20 godina, ako pukne boli te briga. Ionako se čini da nema budućnosti. Ako ti je cura bezkarakterna već će dati nekome na nekom tulumu, i to će biti kraj
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 05.12.2010., 18:25   #34
kad popušiš jednu. . . zapali drugu. . .
__________________
Crème de la Crème!
gallaz is offline  
Old 06.12.2010., 04:17   #35
Quote:
gnjure kaže: Pogledaj post
imam 20, cura 19 godina, skupa smo 2 ipo godine, sve je bilo super dok ona nije krenula na faks, tamo ko da je druga osoba.....sami izlasci bancenja do ujutro, zanemaruje ucenje i obveze, a kad joj ja nesto prigovorim, kaze da sam lud, preljubomoran, i one recenice tipa, "sta tebe briga, ako ti smeta ostavi me, bla, bla".....svadjamo se redovito, al jos je volim, a i ona mene(tako tvrdi, cak se i vincanje spominje), a kad dodje ovdje skroz druga osoba....dobra draga, pristojna.....ne znam sta bi, vise puta smo prekidali i svaki put bi se pomirili.....btw ona je na faksu 500 km od mene....sta da radim, cak ona obeca da ce se prominit, onda tjedan dana bude sve ok, pa nakon tjedan dana opet isto, ko te jebe, ostavi me......sta da radim????
Quote:
gnjure kaže: Pogledaj post
je dalmatinka, ali je u rijeci, ne u zg, a sto se tice koliko se cesto vidjamo, otprilike svako misec, ako ne i dva.....i to mi je diglo zivce, stari joj svako drugi treci vikend putuje iz rijeke doma, a ona ne dolazi s njim, ona bi tila doc, ali joj starci ne daju.....ne razumin ni ja to, inace roditelji budu sritni kad im dica dolaze s faksa doma, a njoj njeni ne daju doma, ito mukte....
pa dobro kaj ti treba crtat
mala ti se špranji po faksu, poslje ce ti se vratit onako izhebana i udat se za tebe mulca
 
Old 06.12.2010., 04:21   #36
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
pa dobro kaj ti treba crtat
mala ti se špranji po faksu, poslje ce ti se vratit onako izhebana i udat se za tebe mulca
još će doći trudna,poševit će se s tobom pa nećeš ni znati da djete nije tvoje
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 11:46   #37
Hahahah Dalmatinska Zagora kažeš a?
Droga 100%.
Sigurno joj je netko u tom zloglasnom Zagrebu stavio joint u kolu. Od tog dana više nije ista. Drogaši sve kažem ti ja.
nemoralan is offline  
Old 06.12.2010., 11:58   #38
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
i pitaš se što da radiš... omg

edit:


i sad vidim ovo

Znači, ipak su odlučili za kraj?

Iskreno, tako je najbolje.
Pixie777 is offline  
Old 06.12.2010., 12:02   #39
Quote:
Pixie777 kaže: Pogledaj post
Znači, ipak su odlučili za kraj?

Iskreno, tako je najbolje.
ne, ne... to je od prije post... ali non-stop prekidaju, pa se mire itd. mislim, nema smisla... al očito nekim ljudima ne možeš nekaj utuviti u glavu...
mala se troši sa svima tam, ide po tulumima, a on ju čeka kad će doći doma...


stvarno se brukaš stari...
hottie_zg is offline  
Old 06.12.2010., 15:32   #40
Kao što već gore napisah, što joj ne bi predložio da je posjeti. Vidio bi njenu reakciju i ne bi više ništa morao pitati na forumu.
zLo_kRme is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger