Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 00:10   #1141
Jedino vidim dosta povoljnih letova, po akcijskim cijenama (od 99 eura na vise). Cini mi se nista od velike akcije, iako, tko zna...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:12   #1142
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Jedino vidim dosta povoljnih letova, po akcijskim cijenama (od 99 eura na vise). Cini mi se nista od velike akcije, iako, tko zna...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Onda ce im ovo bit prva godina bez rujanske akcije.... Neovisno o tome, moram kartu kupit, jer ce cijene smjestaja otic u nebesa
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 02:28   #1143
A pogotovo oko Nove, i cijene avio karata nece padati.

Nisam nikad vidjela da je karta ispod 100 eura, ni na akciji. Ovo su sad najnize cijene, zahvaljujuci tome, sto su uveli karte bez predane prtljage. Ja sam dosta kupovala po akcijama i to je bilo oko 800 kuna za direktne letove. A iz Splita nesto vise, npr.


Sent from my iPad using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 14:26   #1144
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
A pogotovo oko Nove, i cijene avio karata nece padati.

Nisam nikad vidjela da je karta ispod 100 eura, ni na akciji. Ovo su sad najnize cijene, zahvaljujuci tome, sto su uveli karte bez predane prtljage. Ja sam dosta kupovala po akcijama i to je bilo oko 800 kuna za direktne letove. A iz Splita nesto vise, npr.


Sent from my iPad using Tapatalk
Znam da je to otprilike to, nego bismo onako imale veci izbor datuma, ovako je za neke dane skuplje, neke jeftinije.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:12   #1145
I kad je akcija, ona je samo za odredjeni broj karata na nekom letu (mozda dodaju koju iznad "normale" po najnizoj cijeni), dakle, kad trazis i za vrijeme prave oglasene akcije, vidis karte po razlicitim cijenama. A ja mislim da je sad akcija, samo tisa nego inace, jer vidim dosta razlicith destinacija se gura, za putovanja do 7.1. Istina, prosle godine je bila akcija za putovanja do 31.3, a pretprosle za putovanja do 30.9. ili tako nesto.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 01:13   #1146
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
I kad je akcija, ona je samo za odredjeni broj karata na nekom letu (mozda dodaju koju iznad "normale" po najnizoj cijeni), dakle, kad trazis i za vrijeme prave oglasene akcije, vidis karte po razlicitim cijenama. A ja mislim da je sad akcija, samo tisa nego inace, jer vidim dosta razlicith destinacija se gura, za putovanja do 7.1. Istina, prosle godine je bila akcija za putovanja do 31.3, a pretprosle za putovanja do 30.9. ili tako nesto.
Da, evo cijeli dan kupujemo kartu i nismo nista kupile. Amex ne prolazi iz nekog razloga, a koristen je prije za online kupovinu. Za Diners ne vidim nikakve popuste.

Ako imas neku ideju, samo reci
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 11:06   #1147
Nemam ideju, zovi CA ako kupujes preko njih. Ja obicno koristim MasterCard. Oni imaju secure placanje, tako da je potrebno koristiti i token. Nisam probala s Americanom.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:14   #1148
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Nemam ideju, zovi CA ako kupujes preko njih. Ja obicno koristim MasterCard. Oni imaju secure placanje, tako da je potrebno koristiti i token. Nisam probala s Americanom.
Ne, preko posrednika smo kupovale, CA je skuplji - zato i moramo sa Amexom.
No, proslo je jutros, ne znam u cemu je jucer bio problem (prijateljica je kupovala, nisam ja, nije moja kartica).
Ja nemam kreditne kartice, samo se ovako grebem okolo kad mi treba.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:53   #1149
Zna se to nekad desiti... Dobro da je proslo.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:17   #1150
Jel može mala pomoć? Preko kojeg linka gledate karte za CA? Mislim baš me zanima direkt kod njih da vidim cijenu i usporedim. Znači već nekoliko dana i na Exploreru i na Chrome-u baca error i da se stranica ne može dohvatiti (nakon odabira leta, datuma i svega ostalog). Ne mogu nikako doći do cijena.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:34   #1151
Meni radi...
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:19   #1152
probaj preko mobilne aplikacije

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:30   #1153
@ribic, preko http://www.croatiaairlines.com/
I ja se sijecam da sam nekad znala dobiti gresku ... trenutno mi radi
U tim trenucima mi je uspjelo kad bih isla preko neke "akcijske" stranice

Zadnje, probaj izbrisati cookije, history od croatiaairlines.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:52   #1154
Hvala svima. Probala sam u anonimnom prozoru pa izbrisat sve - ništa ne pomaže. Jedino mi uspijeva preko mobitela.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:42   #1155
Za 15000 milja, moguce rezervirati povratnu kartu s Croatia Airlines (Zagreb - Brisel/Lisabon/Barcelona/Bec/Frankfurt/Kopenhagen/Pariz) za 1.11-20.12 putovanja.

Umjesto taxe (za Lisabon bi to bilo 65 EUR-a), takodjer se moze platiti s dodatnih 15.000 milja. Ukljucena rucna i predana prtljaga.


Takodjer su jos neke akcije (Lufthansa) s miljama u tijeku, za nesto kasnija putovanja i dalje destinacije, pa tko milja ima, nek izvoli:

http://www.meilenschnaeppchen.de/index.php?lang=en
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:17   #1156
Quote:

Umjesto taxe (za Lisabon bi to bilo 65 EUR-a), takodjer se moze platiti s dodatnih 15.000 milja. Ukljucena rucna i predana prtljaga.
[url
kaže:
http://www.meilenschnaeppchen.de/index.php?lang=en[/url]
Nisam razumio. Znaci ako imam 15000milja to mi je dovoljno za kartu plus jos placam taxe 65€ ako idem u Lisabon?
Cale80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 17:53   #1157
Quote:
Cale80 kaže: Pogledaj post
Nisam razumio. Znaci ako imam 15000milja to mi je dovoljno za kartu plus jos placam taxe 65€ ako idem u Lisabon?
Da, mozes platiti 15.000 milja plus 65 EUR ili samo s miljama - ukupno 30.000 milja

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 14:07   #1158
Koji internacionalni letovi trenutno lete iz Osijeka?
LelaDoronjski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 00:32   #1159
...

Od novosti za ljetni red letenja ove godine izdvojio je nove sezonske linije Dubrovnik-München te Split-Kopenhagen, redovite letove Zagreb-Dublin, koji će od 3. svibnja do 28. listopada voziti dvaput tjedno
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 20:04   #1160
Ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković predstavio je u petak u Mostaru ponovnu uspostavu zrakoplovne linije Croatia Airlinesa između Mostara i Zagreba, koja će krenuti od svibnja ove godine, ocijenivši to još jednom potvrdom da Hrvatska s BiH "'želi razvijati kvalitetne dobrosusjedske odnose". Karta košta 89 eura
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.