Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2013., 14:26   #21
Sa ŽuD-a.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 14:42   #22
Quote:
pitalica21 kaže: Pogledaj post
Nažalost svađe uglavnom tak i prolaze (90%)..a ja to NE ŽELIM
Znam masu cura koje bi obožavale takvu vezu,da doslovno mogu nekoga ko autić na daljinski vozit i da će on ić ako treba i u zid..ali mene to ne veseli i ja želim ravnopravnog partnera. Zbog toga valjda iz očaja potenciram još gore svađe i sve..ma neznam..sjebana sam skroz

onda voliš da ga možeš bockati.
sve mi izgleda ko da si ti starija , a on mlađi u ovoj vezi.

ti čekaš da on odraste, a on se već odavno trebao početi ponašati kao odrastao i čvst čovjek.

ti si još klinka prema njemu, i sa čvršćim karakterom, sad te sve više toga kod njega popčelo nervirati, još neko vrijeme ćeš ga ovako j...u mozak, a onda će ti i to dosaditi, pa ćeš ga pustiti.
tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 17:39   #23
Odi na usamljena srca, tema supendara. Uci.

Da, on nema kicmu, i supendara je, a ti ocito nisi materijal za supka i zeludac ti se okrece na tu ideju.
Al drag ti je i htjela bi ga nekako protresti,tu amorfnu masu, da ima NEKI svoj stav.


Sorry, nece ici. Frustracija ce te pojesti.
Osim ako ti se u glavi ne prebaci switch i odlucis bit supak. Sumnjam, al nikad ne znas. No ono, dok se tebi zeludac okrece na misao da imas potrcka uz sebe, a ne ravnopravnog partnera i inspiraciju, tesko da ti mozes sebe mijenjati da ti to postane kul.

Prerasla si ga.
Inace bih rekla da ste se razvili razlicito, al ovo njegovo je cista pasiva, stagnacija, wobl wobl masa koju gdje ostavis tamo nadjes al ima neku projekciju kucice u cvijecu i smeta mu sto ju ne dijelis s njim.

Ocekuj i postprekidne drame.

I budi s ljudima s kojima zelis biti i koji zele biti s Tobom, a ne nekom zenskom po shemu daj sta das, a nemoj biti iz samilosti. Jer biti iz interesa je kvalitetnije i vise ispunjujuce nego biti iz samilosti. Ovi drugo dodatno ponizava osobu u tvojim ocima.
Zbilja imas potrebu biti s ljudima koje ponizis?

-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 21:22   #24
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Odi na usamljena srca, tema supendara. Uci.

Da, on nema kicmu, i supendara je, a ti ocito nisi materijal za supka i zeludac ti se okrece na tu ideju.
Al drag ti je i htjela bi ga nekako protresti,tu amorfnu masu, da ima NEKI svoj stav.

Sorry, nece ici. Frustracija ce te pojesti.
Osim ako ti se u glavi ne prebaci switch i odlucis bit supak. Sumnjam, al nikad ne znas. No ono, dok se tebi zeludac okrece na misao da imas potrcka uz sebe, a ne ravnopravnog partnera i inspiraciju, tesko da ti mozes sebe mijenjati da ti to postane kul.
Ja sam ˝preagresivna˝ prema njemu ali neznam na koji način ga mogu potjerati da se makne iz tog pasivnog stanja. Onda poludim i svašta kažem samo da dobijem neku povratnu reakciju od njega..pa makar da lupi šakom o stol i kaže ajde ženo dosta je!..ali ništa

Moja frustracija samo raste, zato i jesam tu, jer prijatelji nikad ne mogu biti potpuno subjektivni, a ni neznaju šta da kažu.

Znači nema načina da se on pomakne iz tog svog svijeta..
pitalica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 21:24   #25
ti svon čoviku triba da si inspiracija, da poželi slikati po tebi. triba da si velika plahta, a ne da se pred svakin problemom sakupiš u sebe ka roba u pranju....
__________________
Imala je lijepu rupicu na bradi
Baarbaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:35   #26
Quote:
pitalica21 kaže: Pogledaj post
Ja sam ˝preagresivna˝ prema njemu ali neznam na koji način ga mogu potjerati da se makne iz tog pasivnog stanja. Onda poludim i svašta kažem samo da dobijem neku povratnu reakciju od njega..pa makar da lupi šakom o stol i kaže ajde ženo dosta je!..ali ništa

Moja frustracija samo raste, zato i jesam tu, jer prijatelji nikad ne mogu biti potpuno subjektivni, a ni neznaju šta da kažu.

Znači nema načina da se on pomakne iz tog svog svijeta..
Možeš li koalu pretvoriti u klokana?
Možeš ga našminkati, ali on i dalje želi jesti eukaliptus, i ima trokutasti nos i fale mu duge noge i rep za skakanje...

Gle, rule of thumb je - oni koji dolaze na forum, i otvore temu, znaju da im nešto ne valja, samo trebaju pročačkati što.
Tebe tvoj lik frustrira, jer je amorfna masa.

Nije zabranjeno da ti staneš i pokušaš prvo, vidjeti tko si ti, onda tko je on, onda vidjeti što bi ti od njega, i onda doći njemu i pitati ga što bi on od tebe.
Jel, nije nikad kasno za napraviti neku retro i intro spekciju.
Al nemoj mu doći s tim što bi ti od njega.... vidi što ti želiš, zadrži za sebe, i pokušaj videti što bi on i onda ustanovi jel se poklapa i što i kako. I jel možeš dalje tako.

Hoćeš li na kraju priče zaključiti da je ljenjivac, koala, aligator ili oposum.... saznat ćeš.
Isto kao što moraš vidjeti koja zvjerka tebe zanima.

Moja ocjena je paušalna, čisto po trigeru 'on je pasivan i mene to frustrira'... jer koala neće postati klokan jer ti lupiš šakom o stol.
No opet, svaka priča je drugačija, i reklo bi se, ima smisla i kupiti mirnu savjest, da znaš da si sve probala, s time da se sabereš sa sobom, i da pokušaš vidjeti koja je to životinjica pred tobom i jel bi ti išta s njom. Ono, možda ti baš paše maziti koalca, jer znaš da je koalac. A ljuti te što misliš da maziš hrčka, a ono koala, i sve ti nešto čudno pod prstima.

No, prvo ustanovi što je. Onda vidi što bi ti.
Nije nikakav gubitak vremena pokušati razumjeti i sebe i drugoga. Lakše je donijeti odluke kad je na stolu više informacija

No, kako rekoh na jednoj temi, jedino što je važno da li ti možeš prihvatiti njega sada kakav jest?
Bez čekanja da se on promjeni i bez želje za tim. Ti možeš mijenjati sebe, i on sebe, ali svatko tu promjenu radi, jer on to želi, a ne jer ga se traži. Tražene promjene nisu dobre.
Jer ne dolaze iznutra, pa nemaju dobar temelj, nego su samo fasada... i rizik je da se uruše...
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 11:22   #27
na sve duge postove odgovaram ovako:

nadite carobnog ljubavnika

Zadnje uređivanje MillionMan : 06.03.2013. at 11:42.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 13:41   #28
Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na
mjesto.
__________________
Kakva bi samo tišina nastala kada bi svi ljudi govorili samo ono što znaju..
JednaFlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:27   #29
mislim da tu nije stvar u tome tko je stariji/mlađi i razlika u godinama...ti čekaš trenutak da ga ostaviš...čekaš da se desi nešto "veliko" i da to bude razlog prekida...
on je kakav je..takav je bio i čitave 3god veze,ali tek sad ti je to počelo smetati..jer si se ti promijenila,a ne on..
..naravno da će napraviti sve da te zadrži jer mu je stalo, da si sigurna u to da se on samo boji ostati sam, nebi ti bio problem ostaviti ga..
teško ti je jer se bojiš što ćeš dalje..što ako više ne nađeš nekog sličnog (ipak su to 3 god)..možda ti je još i malo stalo do njega..ali da zbilja poštuješ sve ono što ste imali i njegovu ljubav prema tebi, nebi mu ovo radila..to što razdužuješ ne pomaže nikomu..

ne mogu ni zamisliti da to napravim svome dečku..ako i dođe do toga da ga ja "prerastem" i da vidim da nas ta veza guši i ne donosi dobro ni njemu ni meni..nadam se da nikad neću biti tolko sebična da ga vučem za sobom samo zato jer je njemu stalo..to je ponižavajuće..i u ime nekadašnje ljubavi prema njemu, ne bi mu to radila...

ne treba tebi neko ko je na istoj valnoj duljini kao i ti..tebi treba upravo takav kao što je on..samo to još nisi shvatila..
__________________
[ ..somewhere over the rainbow bluebirds fly..birds fly over the rainbow..why then, oh way can't I?... ] '..možda još uvijek ne znam što želim..ali znam što ne želim..'
.delilah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 20:14   #30
ti si jedna od onih koja ne zna zakljucat vrata

ostavi ga po kratkom postupku

vazi i za ostale ganjavatorice vremena
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger