Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2014., 11:14   #1
Važnost intime u vezi

Koliko vam je važna intima u vezi? Ne mislim direktno samo o pitanju ljubljenja, maženja i seksa, već općenitije, o povjerenju, bliskosti, našem zatvorenom malom svijetu u kojem smo zajedno i možemo si sve reći i koji je samo naš.

Pitam zbog toga jer sam u vezi već par mjeseci ali su me neke stvari kod cure počele jako smetati.
Naime moja cura gotovo sve priča svojim frendicama i imam dojam da mi uopće nemamo neke svoje intimne stvari koje su samo naše, nego da njeno žensko društvo apsolutno sve zna. I već mi je par puta bilo neugodno zbog toga jer u nekim situacijama u društvu kroz određene zezancije bude očito da svi sve znaju. Ne samo kako smo se i gdje seksali nego i općenito neke stvari o mojim problemima na poslu, mojim razmišljanjima o životu i sl.

I čini mi se da to u zadnje vrijeme jako utječe na našu bliskost, odnosno pomanjkanje bliskosti. Kad sam o tome pokušao s njom razgovarati, samo mi je rekla da ona nema tabu tema i sl. priče. Smeta mi što je to neozbiljno shvatila i što čini se samo na sebe misli po tom pitanju. Inače je cura stvarno super, ali u zadnje vrijeme mi se čini da se razilazimo po tim i sl. pitanjima.

Pitam se da li su meni ovakve stvari jedinome tako bitne i da li sam prezahtjevan po tom pitanju, no jednostavno sam takav. Mislim da nismo više balavci (u srednjim smo dvadesetima) i da ne bi trebali toliko intime dijeliti sa društvom.
Zanimaju me druga mišljenja, možda bih zaista trebao malo razmisliti zašto me to toliko smeta? No jednostavno me smeta i gotovo, sad u zadnje vrijeme triput razmislim hoću li o nečemu uopće razgovarati s njom
PistolStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 11:30   #2
Quote:
PistolStar kaže: Pogledaj post
....
zato se i zove intima. cura ti je jako nezrela. nisi uopće prezahtjevan, to bi trebalo ostati između vas dvoje. jeste dugo u vezi, koliko vam je godina, živite zajedno?

Zadnje uređivanje Alexa : 15.05.2014. at 14:41. Reason: Citiranje cjelokupnog uvodnog posta koji je pritom iznad tvog, ne samo da je bespotrebno nego zaspamava stranicu.
ray of light is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.05.2014., 11:36   #3
Ja bih tu dodao dvije stvari.

1. Intimu ne dobiješ, nego ju gradiš, dakle dužan si reći što te smeta.

2. Objasni joj da ne mora imati tabu teme, ali da ne mora nužno ni baš o svemu pričati na isti način. Hoću reći, ja isto nemam tabu teme, ali kad nekome od prijatelja kažem nešto osobnije, onda se zna da to nije tema za zajebanciju pred 10 ljudi.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 12:10   #4
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
zato se i zove intima. cura ti je jako nezrela. nisi uopće prezahtjevan, to bi trebalo ostati između vas dvoje. jeste dugo u vezi, koliko vam je godina, živite zajedno?
Drago mi je da nisam jedini koji tako misli
Već sam napisao, srednje dvadesete oboje, par mjeseci u vezi (manje od pola godine).
I da, ne živimo zajedno.


Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ja bih tu dodao dvije stvari.

1. Intimu ne dobiješ, nego ju gradiš, dakle dužan si reći što te smeta.

2. Objasni joj da ne mora imati tabu teme, ali da ne mora nužno ni baš o svemu pričati na isti način. Hoću reći, ja isto nemam tabu teme, ali kad nekome od prijatelja kažem nešto osobnije, onda se zna da to nije tema za zajebanciju pred 10 ljudi.

Ok naravno da ne dobiješ, ali ako smo u vezi i ako dijelimo neku svoju intimu, nekako i po defaultu očekujem da se to shvaća kao intima i da cura ima osjećaja i takta za takve stvari. Kad s njom pokušam o tome razgovarati ispadne da sam pun tabu tema i da sam nesiguran ili što ti ja znam.

Da se razumijemo, znam da ona to ne radi iz zlobe nego jednostavno ne shvaća zašto bi mi to toliko smetalo, zato jer je njoj to normalno i vjerojatno je navikla tako funkcionirati s frendicama. Što se tiče zezancija, nisu to neke zlobne zezancije nego čisto ono, iz nekih zezancija sam skužio da 2 njene frendice znaju da smo se mi npr. pred tjedan dana ševili tako i tako na xyz mjestu.
Problem je što i ja nju ne shvaćam jer funkcioniram totalno drugačije, uopće nemam potrebu bilo kakvu intimu vezanu uz našu vezu dijeliti sa prijateljima Recimo nisam tip koji će raspravljati o nekom problemu u vezi sa prijateljima, nego odmah direktno s curom i to je to.

Pitanje je možemo li se uopće uskladiti po tom pitanju jer smo očito dijametralno suprotni.
A žao mi je jer se u mnogim stvarima baš super slažemo i nadopunjujemo.

Zadnje uređivanje PistolStar : 15.05.2014. at 12:16.
PistolStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 12:12   #5
Onda mi se čini da se vrijedi naći na pola puta. Ti postani malo otvoreniji, i nemoj tražiti da se baš sve čuva kao najstroža tajna. Od toga ti neće pasti kruna s glave. A od nje traži da bar ne radi generalnu zajebanciju od svake intimne sitnice.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 12:16   #6
Da, to bi bilo idealno... vidjet ćemo je li moguće
PistolStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 14:13   #7
frendice joj znaju koliki ti je?


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 14:17   #8
Mislim da moraju postojati granice, ne može baš sve izbrbljati svojim kokošima.
Ako ti smeta reci joj, ne vidim stvarno razlgo zašto bi one morale znati koje ste sve poze mjenjali u sexu i da tebi tvoj šef ide na živce pa ga zoveš peder u intimi svoga doma.
Ali sve mi se čini da ti je cura i njezino društvo hrpa nezrelih kokoši koje, kada već moraju znati sve, nemaju toliko mozga pa to ne komentirati u društvu i pred tobom.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 14:29   #9
Cura ne zna da ti to smeta, pokušaj joj objasniti
Ako ne , zamoli frenda .....da kad budete na kavi svi skupa ..... da joj kaže: Šta čujem ... da si dobila mengu , pa nema sexa? ..... Baš mi se žalio jučer ...(tvoje ime )

Zezam

Meni je mama kopala po torbici dok nije našla kondome ..... sad je nema ni blizu
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 14:36   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
frendice joj znaju koliki ti je?


naravno da znaju

fakat si for fan, ajme kolko efova
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 14:48   #11
Quote:
PistolStar kaže: Pogledaj post
Kad s njom pokušam o tome razgovarati ispadne da sam pun tabu tema i da sam nesiguran ili što ti ja znam.
Čak i da si nesiguran valjda je u redu poštovati i želju partnera da neke stvari ostanu između vas. Koliko god glupo zvučilo to o čemu sve ona priča, nije da mora sve izbrbljati prijateljicama.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 15:30   #12
Quote:
PistolStar kaže: Pogledaj post
Koliko vam je važna intima u vezi? Ne mislim direktno samo o pitanju ljubljenja, maženja i seksa, već općenitije, o povjerenju, bliskosti, našem zatvorenom malom svijetu u kojem smo zajedno i možemo si sve reći i koji je samo naš.

Pitam zbog toga jer sam u vezi već par mjeseci ali su me neke stvari kod cure počele jako smetati.
Ideeeees, VEC par mjeseci.

Ah, to je ona faza duboke intimnosti koja se stjece kroz taj nevjerojatno dug period rada na vasoj vezi.

Koja li je samo tajna vase dugovjecnosti?


Ma, bit ce to sve lakse kad malo narastes
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:04   #13
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Cura ne zna da ti to smeta, pokušaj joj objasniti
Ako ne , zamoli frenda .....da kad budete na kavi svi skupa ..... da joj kaže: Šta čujem ... da si dobila mengu , pa nema sexa? ..... Baš mi se žalio jučer ...(tvoje ime )

Zezam

Meni je mama kopala po torbici dok nije našla kondome ..... sad je nema ni blizu
Dobra ideja haha



Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Čak i da si nesiguran valjda je u redu poštovati i želju partnera da neke stvari ostanu između vas. Koliko god glupo zvučilo to o čemu sve ona priča, nije da mora sve izbrbljati prijateljicama.
Upravo tako. Neugodno mi je kad znam koliko se naše intime prosipa okolo, a ne vidim razloga zašto bi to moralo tako bit.



Ajfel rekao sam "već par mjeseci" jer mi je tih par mjeseci jako brzo prošlo

Uostalom mislim da je par mjeseci sasvim dovoljno da se dođe do određenih spoznaja i vidi u kojem smjeru nešto ide, te kako se želi (ili ne želi) dalje.
Čisto sumnjam da će loša veza, ukoliko ju održimo godinama, odjednom postat dobra

Smatraš da su potrebne godine da se dođe do nekog zadovoljavajućeg odnosa? Misliš da par koji nema intimu nakon nekog vremena postane intiman? Po meni ili ide ili ne ide, neke sitnice se mogu izbrusiti ali ništa krupnije od toga. Nema smisla pokušavati mijenjati ljude ako postoje ozbiljne nekompatibilnosti. Zato sam se i pitao je li ovo ozbiljna razlika ili samo sitnica koju možemo riješiti, s obzirom da nam osim toga ide baš super.

Obraćanje tim patronizirajućim tonom govori najviše o tebi

Zadnje uređivanje PistolStar : 15.05.2014. at 17:11.
PistolStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:09   #14
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
frendice joj znaju koliki ti je?


i ne samo to, znaju i tehniku i koliko mu dugo treba...

biće samo gore!! kad mami počne pričat sve... nema privatnosti...

s vremenom jednostavno izgubiš povjerenje u curu...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:22   #15
Znaš kakva je, shvatio si očito, čemu onda tvoja potreba da joj išta govoriš ? Ako si shvatio da priča svima privatne stvari imaš dvije opcije:
1) jebi je dok ti ne dosadi i ne govori joj ništa privatno ili važno,
2) ostavi je odmah.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:26   #16
To bi bilo najjednostavnije, ali ima jedna "sitnica", a ta je da mi cura u svemu osim ovog jako odgovara.
Pa ne bih baš htio prenagliti. Nije prekid nešto o čemu se odlučuje u sat-dva, barem ja tako ne funkcioniram.
PistolStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:35   #17
Ne znam koliko ti je godina, ali tračanje o bitnim privatnim stvarima nije mala mana, nego ogromni minus. Kakva je to osoba kojoj ne možeš vjerovati. Nemoj onda prekinit, ako misliš da će nešto od toga biti, mada ti ja kažem, nema ništa od nje. Radi s njom što te volja, ali budi bar toliko inteligentan da sve što ne želiš da drugi znaju sadržiš za sebe.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:39   #18
Neka si nabavi mačku i njoj priča.

Nadam se da svaki put kad joj kažeš za to prosipanje intime ona ne odgovori uvijek da joj određene teme nisu tabu i slično. U tom slučaju ne znam koliko razgovor s njom uopće pomaže. Da mom partneru smeta lijepo bi raspravili, ne bih sigurno sve prekinuo pričom ja, ja, ja.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:40   #19
postoje par frendica koje nazivam 'best' i njima cu se otvorit kad me uglavnom nesto muci.
Pricanje svima sve uz kavu samo da eto imate o cemu pricat nije u redu, na taj nacin ne postuje tebe iz veze radi smijuriju.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:46   #20
A kaj da ti velim, takve smo bile i moje curke i ja. Nitko nije bio vazniji od nas. Imale smo decke, veze, ali valjda SVE smo morale "protracati". Bez ikakve zle namjere, naprosto smo o tome pricale i cerekale se ko lude. Ali, stvarno, bez losih namjera. Bile smo nas dvije koje smo jedna o drugoj znale bas sve, i jos jedna s kojom sam mrvu manje informacija razmjenjivala.

Danas znam da je to bilo nezrelo, ali tad je zivot bio cista zabava. Bilo je bitno sve ispretresti. Nase decke to ili nije diralo, il fakat nisu kuzili stvarno stanje stvari.

Tvoja djevojka, ako razmislja kao ja, stavit ce cure ispred tebe ako joj postavis ultimatum da bira. Ako nije ko ja, onda ce stavit jezik za zube. Ali gle- i bez tebe zna da to bas nije ok, i svejedno to radi. Kakva je sansa da prestane klepetati "samo zato" jer tebe to smeta

I samo da se zna, od onda sam se promijenila, ali ne bas za 180
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger