Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2014., 10:54   #81
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Kako misliš treba znati razumjeti što je u njegovoj glavi?
Kao ti imaš sposobnost zavirit u njegovu glavu ali te jebe što ne razumiješ šta su ti znakovi ?
Šta je u tvojoj glavi ? Šta ti želiš? Jesi išta poduzela osim cmoljila i podizala ponovno ovu temu ???

Jebote , prestani više s tim igricama glumim nedodirljivu i cool osobu a zapravo to nisam.
Ako želiš znati što on misli , imaš njegov broj i nazovi ga

Pa ćemo onda kaklulirati svi skupa kad je dobar tajming da mu daš
Da, ne razumijem njegove znakove, prošli vikend, ignorira poruku, pa kad me vidio u bircu stao stol do mene, gleda, kad je vidio da ne jebem ništa, dođe do mene, ja ništa, ode van, ja ništa, digao mi je tlak, ne zna što hoće, da je lijepo odgovorio na poruku ja bi sve drugo riješila.
U mojoj glavi je on, trenutno ludim, ovo njegovo ignoriranje i hlad me privlače ne normalno. Pa javio se, rekao je da nema vremena za ništa trenutno i da se nada da se ne ljutim jer se ne čujemo kao prije i ja sam mu rekla da ne, onda se opet javio i rekao da je to sve krivo ispalo, da mu je drago što se ne ljutim i da se nada da razumijem i na što sam mu ja napisala, na šta misli da je krivo ispalo, on kao na te silne razgovore i kao da ne pomislim ništa krivo i nemam pojma ni sad šta misli, ja sam mu rekla da se ne moramo čuti svaki dan, on je rekao ok i pričali još malo i išli spavati.

Kako da se sad ponašam, hladno, da mu priđem vani ili ignoriram, ne znam, pomagaj, ženo.

Zadnje uređivanje marija-21 : 14.06.2014. at 10:59.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 10:58   #82
Quote:
ivybridge kaže: Pogledaj post
Draga moja on je izasao vani i nadao se da ces ti ostati kuci i misliti na njega. Jos se nadao da ce nesto povaliti usput i sutra bi ti dosao kao da nista nije bilo. Da si dosla nekoliko sata kasnije uhvatila bi ga jos na djelu umjesto samo sa pivom u ruci
Ma šta reći, ništa. Sad ću se ja malo ponašati bezobrazno, ja hladna, on hladan, ja opet hladna, on se javlja, pa mu odgovorim, e, sad će biti potpuno ignoriran. Čemu onolike poruke i javljanja, kao da smo u vezi, ma užas jebeni.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:01   #83
Quote:
marija-21 kaže: Pogledaj post
Ma, šta reći, ništa. Sad ću se ja malo ponašati bezobrazno, ja, hladna on hladan, ja opet hladna, on se javlja, pa mu odgovorim, e sad će biti potpuno ignoriran. Čemu onolike poruke i javljanja, kao da smo u vezi, ma užas jebeni.
Imas moju potporu Ako ti se javi reci mu da sastavi 2 normalne recenice tako da znas sta hoce i bok.
ivybridge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:02   #84
Koji se k. tu desio.
Ja gledam njega on gleda ode u disko ja plesem on plese on stoji drugi dodje on stoji ja gledam on salje poruku ja stojim on stoji on sjedi on masturbira na klupi ispred diska ja hodam on coha uho, on coha moje uho, drugi disko dodje i plese...

Ma dajte odite vise na jebenu kavu, u picku materinu, tko ce kome prvi poslat poruku i tko je koga kako gledao...
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:03   #85
Quote:
ivybridge kaže: Pogledaj post
Imas moju potporu Ako ti se javi reci mu da sastavi 2 normalne recenice tako da znas sta hoce i bok.
Hvala, hoću.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:04   #86
Quote:
marija-21 kaže: Pogledaj post
Da, ne razumijem njegove znakove, prošli vikend, ignorira poruku, pa kad me vidio u bircu stao stol do mene, gleda, dolazi do mene, kad je vidio da ne jebem ništa, dođe do mene, ja ništa, ode van, ja ništa, digao mi je tlak, ne zna što hoće, da je lijepo odgovorio na poruku ja bi sve drugo riješila.
U mojoj glavi je on, trenutno ludim, ovo njegovo ignoriranje i hlad me privlače ne normalno. Pa javio se, rekao je da nema vremena za ništa trenutno i da se nada da se ne ljutim jer se ne čujemo kao prije i ja sam mu rekla da ne, onda se opet javio i rekao da je to sve krivo ispalo, da mu je drago što se ne ljutim i da se nada da razumijem i na što sam mu ja napisala, na šta misli da je krivo ispalo, on kao na te silne razgovore i kao da ne pomislim ništa krivo i nemam pojma ni sad šta misli, ja sam mu rekla da se ne moramo čuti svaki dan, on je rekao ok i pričali još malo i išli spavati.

Kako da se sad ponašam, hladno, da mu prišem vani ili ignoriram, ne znam, pomagaj, ženo.
Nisam te skoro ništa skužila
Poslao ti je poruku da sad nema vremena za ništa(čitaj:tebe)?
Pa ti je poslao da mu je žao što ti je poslao ?
Pa ste se dogovorili da se nećete čuti svaki dan?
Koliko si ono rekla da imate godina? Ponovi mi molim te jer ako ste jako mladi imat ću više razumjevanja
Meni je to sve bezveze
Ali to sam ja , ja ne igram igre niti čitam znakove. Koristim riječi i nije mi problem reći nekom tko mi se sviđa da je tto baš tako.
U taktike se ne kužim niti u kalkuliranja tu ti ne mogu pomoći.
Ja bi malo ohladila ne zato jer je to dio taktike nego zato jer me ne pali kad je muškarac polovično zainteresiran za mene, tj. danas je sutra nije

Uživaj malo u životu .... ne treba ti netko da bi bila sretna
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:05   #87
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Koji se k. tu desio.
Ja gledam njega on gleda ode u disko ja plesem on plese on stoji drugi dodje on stoji ja gledam on salje poruku ja stojim on stoji on sjedi on masturbira na klupi ispred diska ja hodam on coha uho, on coha moje uho, drugi disko dodje i plese...

Ma dajte odite vise na jebenu kavu, u picku materinu, tko ce kome prvi poslat poruku i tko je koga kako gledao...
Haha, pa kako da pitam sad za kavu kad se ponaša nekako drugačije i ne znam je l' uopće želi šta, od onoliko ludovanja za mnom sad ignorira odjednom mene, ne znam, vraća ili koja pička materina.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:07   #88
Quote:
marija-21 kaže: Pogledaj post
Hvala, hoću.
Samo mali dodatak. Ja to ovako vidim. Da te hoce za curu rekao bi ti dosad valjda. Posto igrate ovakve igrice daleko ste od toga... Ako to ne zeli onda te zeli povalit. Sad je pitanje samo hoces ti njega odjebat ili ces mu dat pa ce on tebe odjebat.
ivybridge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:10   #89
Quote:
ivybridge kaže: Pogledaj post
Samo mali dodatak. Ja to ovako vidim. Da te hoce za curu rekao bi ti dosad valjda. Posto igrate ovakve igrice daleko ste od toga... Ako to ne zeli onda te zeli povalit. Sad je pitanje samo hoces ti njega odjebat ili ces mu dat pa ce on tebe odjebat.
Ma daj ne brzaj .... kad riješi prvi problem onda ide drama o tome za koliko dana ili mjeseci će mu dati

Ne može to preko reda ...strpi se

Oh Bože ...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:13   #90
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ma daj ne brzaj .... kad riješi prvi problem onda ide drama o tome za koliko dana ili mjeseci će mu dati

Ne može to preko reda ...strpi se

Oh Bože ...
Zaboravljas da ce prije toga biti rasprava na forumu
ivybridge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:16   #91
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Nisam te skoro ništa skužila
Poslao ti je poruku da sad nema vremena za ništa(čitaj:tebe)?
Pa ti je poslao da mu je žao što ti je poslao ?
Pa ste se dogovorili da se nećete čuti svaki dan?
Koliko si ono rekla da imate godina? Ponovi mi molim te jer ako ste jako mladi imat ću više razumjevanja
Meni je to sve bezveze
Ali to sam ja , ja ne igram igre niti čitam znakove. Koristim riječi i nije mi problem reći nekom tko mi se sviđa da je tto baš tako.
U taktike se ne kužim niti u kalkuliranja tu ti ne mogu pomoći.
Ja bi malo ohladila ne zato jer je to dio taktike nego zato jer me ne pali kad je muškarac polovično zainteresiran za mene, tj. danas je sutra nije

Uživaj malo u životu .... ne treba ti netko da bi bila sretna
Ne znam više ništa, zbunio me totalno.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:17   #92
Quote:
ivybridge kaže: Pogledaj post
Samo mali dodatak. Ja to ovako vidim. Da te hoce za curu rekao bi ti dosad valjda. Posto igrate ovakve igrice daleko ste od toga... Ako to ne zeli onda te zeli povalit. Sad je pitanje samo hoces ti njega odjebat ili ces mu dat pa ce on tebe odjebat.
Pa rekli smo si da ćemo se malo bolje upoznati, ja ne želim žuriti jer imam loša iskustva, bio je jako dobar i drag dečko, a sad, ne znam ništa.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:18   #93
Quote:
ivybridge kaže: Pogledaj post
Zaboravljas da ce prije toga biti rasprava na forumu
E, neće, zajebavaš.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:23   #94
Quote:
marija-21 kaže: Pogledaj post
E, neće, zajebavaš.
Sigurno? Mozda skupis i koji dobar savjet
ivybridge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:25   #95
Quote:
ivybridge kaže: Pogledaj post
Sigurno? Mozda skupis i koji dobar savjet
Prvo da riješim ovaj prvi problem.
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:30   #96
Quote:
marija-21 kaže: Pogledaj post
Prvo da riješim ovaj prvi problem.
Idi na kavu i razgovaraj s njim otvoreno. Znat ces na cemu si i sta cete dalje. Eto. Rjeseno.
ivybridge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:30   #97
Jebale vas poruke.
Uvali mu jezicinu u usta i zajebi to piskaranje. Nece se NISTA promjenit do tad.

On ima gard il zbog straha (kolko znam bila si zarucena znaci predpostavlja da si iskusnija a to muske i privlaci ali i plasi) a i ti imas gard (uglavnom zbog ega).

Ovdje ti treba bit jasno da TI moras napravit taj korak vise jer on nece.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:31   #98
Quote:
marija-21 kaže: Pogledaj post
Prvo da riješim ovaj prvi problem.
Kao što sam i prognozirala...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:34   #99
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Kao što sam i prognozirala...
marija-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:39   #100
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Koji se k. tu desio.
Ja gledam njega on gleda ode u disko ja plesem on plese on stoji drugi dodje on stoji ja gledam on salje poruku ja stojim on stoji on sjedi on masturbira na klupi ispred diska ja hodam on coha uho, on coha moje uho, drugi disko dodje i plese...

Ma dajte odite vise na jebenu kavu, u picku materinu, tko ce kome prvi poslat poruku i tko je koga kako gledao...


a jesi me nasmijao s ovim...ja plešem on pleše....hahahah

je, ja isto mislim da bi trebali poraditi na toj komunikaciji. Očito žele istu stvar ali si to ne znaju reći. Savjetujem poziv na kavu, marija-21, pozovi ga na piće i popričaj normalno s njim
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger