Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2014., 02:11   #1
Privlačenje novca

Zanimaju me vaša iskustva i tehnike s kojima ste uspjeli privuči novac.... Zanima me kako je moguće u nekom kratkom roku privuči novac pomoću zakona privlačenja?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 02:22   #2
Rad, rad i rad. Ne vjeruj onim babuskarama vračarama sa tv-a koje lažu ljude i rade razna privlačenja i slično. Nema kruva bez motike ni novca bez rada....... Osim ako ne osvojiš na lotu, al to je sad drugi par postola...

pozz
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 03:02   #3
magnetom
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 03:35   #4
to samo za kovanice pali
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 05:33   #5
Pronađite svoju strast, nešto u čemu zaista uživate. I kada prestanete brinuti o novcu, već jednostavno živite i radite s ljubavlju, novac će sve više dolaziti.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:12   #6
Pisali smo dosta o tome na temama The Secret i Transurfing pa škicni. I složila bih se sa zokijem, jer tehnike preporučuju da ne zamišljaš novac kao takav, nego neke lijepe stvari koje bi njime mogao kupiti ili napraviti
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 16:15   #7
da bi osoba privukla novac bez konkretnog fizičkog ili umnog rada mora nešto prodavati, pa makar i maglu, kao naši političari, svećenici i gurui (svaka čast iznimkama)
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 17:10   #8
Ima stara tehnika čarape i pištolja u novčarskoj instituciji,često novac doslovno sam od sebe biva u vreći.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 20:57   #9
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Zanimaju me vaša iskustva i tehnike s kojima ste uspjeli privuči novac.... Zanima me kako je moguće u nekom kratkom roku privuči novac pomoću zakona privlačenja?
Bas super da pokusavas na ovakav nacin brzo i bez truda doci do novca...
nece to ici bas tak lako kak mislis...
S neba ti nist nebude samo palo
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 00:08   #10
Pogledaj The secret.. al ne samo "gledati" vec razumeti ono o cemu pricaju i pocni primjenjivati,... okruzi se pozitivnih misli i osjecaja..
Dat cu ti svoj primjer:
Prije 4 godine ja sam ostala bez posla, suprug primao je placu debelo ispod prosjeka za programere.. pod rentom u stanu od 40m2 kojeg smo placali 300 €, sa bebom sami.. ja veciti pesimist, svaka moja misao je bila usredotocena na "gomilaju nam se racuni", "moram platiti ovo" "dosao je racun za ono", "nemamo dovoljno" .. i tako polako padam u depresiji ..
Iako par godina za redom nekako dolazim u dodir sa Secret, nikako da sjednem i da ga pogledam, jedan dan odlucim, posjednem supruga (koji je protivnig bilo kojeg oblika alternative) i pogledali smo dokumentarac u tisini i ostali "paf" odlucili da primjenimo tehnike na sebi, gle, nemamo sto izgubiti osim zdrave pameti ionako smo dosli na rubu gore od toga nemre.
Danas, 4 godina nakon sto primjenjujemo na sebi tehniku pozitivnog zakona privlacnosti zivimo u stanu od 120m2 kojeg placamo 250 €, vozimo autokakvog je moj suprug oduvjek zelio imati, radimo za sebe posao kojeg smo oduvjek zeljeli raditi, putujemo.. a cilj nam je nas vlastiti dom..

Ako zelis promijeniti stvari u svom zivotu, najprije promjeni sebe i svoj stav i nacin razmisljanja, a kada pomognes sebi i kada uspjes u zivotu, proslijedi dalje zakon privalcnosti (Jer nemozes pomoci drugima, ako drugi ne vide promijenu na tebi)
Bejbi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 01:41   #11
Nisam mislila da će mi novac pasti s neba ako ama baš ništa ne radim nego npr,ako danas odigram loto listić ili slično,kako da kad odigram i dok čekam rezultate, samu sebe uvjerim da je cilj već postignut?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 01:43   #12
Bejbi3- što točno radiš,tj koje tehnike primjenjuješ?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 09:59   #13
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da će mi novac pasti s neba ako ama baš ništa ne radim nego npr,ako danas odigram loto listić ili slično,kako da kad odigram i dok čekam rezultate, samu sebe uvjerim da je cilj već postignut?
a kaj je drugo lutrija nek dobitak bez rada i truda...
Mozes se uvjeravati u to i mozda ti se ostvari ali univerzum to bude vratil u ravnotezu da ti oduzne nesto drugo...i onda ti par miljuna nebude nist vise znacilo...

radi kaj zelis...vidim da si ocajno pohlepna za navcem i na krivi nacin ga zelis
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:52   #14
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Bejbi3- što točno radiš,tj koje tehnike primjenjuješ?
Pogledajte dokumentarac The Secret... bolje cete razumjeti (Hrvatski mi nije materin jezik, i jako se tesko izrazavam na Hrvatskom.. al pokusat cu)

Prvo pravilo "Zapisi svoje zelje" (koliko god nevjerovatna zelja bila pr. zelim 1.000 €, 1000.000 € - ne bitno) dok radis svoj list zelja misli pozitivno i razmisljaj kao da ih vec imas, (ako su novci zamisli sebe kako ih drzis u rukama, ako je to kuca, zamisli sebe i svoju obitelj u tu kucu).. ostavi listic negdje u tvojoj blizini, negdje gdje ces ga vidjet kada ides spavati ili kada se budis.. (moj listic iako zvuci ludo, zaljepljen mi je na plafonu u spavacoj sobi)

Drugo pravilo "vizualizacija" ona se nadovezuje na prvo pravilo.. ako vam tesko ide vizualizacija, onda nadjite to sto zelite u casopise, izrezite i od toga napravite motivacijsku plocu (ja sam si napravila kolaz koji mi je screan saver na kompu) trudite se zamisljati sebe u situaciju u kojoj zelite biti, neovisno dali to radite dok perete sudje, dok se tusirate ili dok perete zube.. bitno je zamisliti sebe kao da to imate sada

Slijedi meni najtezi dio kada sam to pocela primjenjivati "Biti zahvalan".. (posebice ako ste u trenutno jako teskom periodu zivota) al cak i tada imate na sto biti zahvalni, na to sto ste zivi recimo, na lijepi dan, na to sto imate krov nad glavom... i dok razmisljate o lijepim i pozitivnim stvarima u svom zivotu na kojima ste zahvalni, pokusajte ne dozvoliti (kao sto je to bio slucaj kod mene) da razmisljate jos i (mda.. imam krov nad glavom, al ne svoj )

Uvjek razmisljajte pozitivno, ako padnete u depresiju, pustite si muziku koja vas uveseljava, koja vas "tjera" da plesete na primjer, osjecaji su vasa najbolja smjernica (intuicija) ako se oko neke stvari koje trebate napraviti osjecate nelagodno, nesretno - nemojte je raditi! ili jednostavno pocnite razmisljati o necemu sto zelite raditi!
Izbjegavajte negacije tipa "nikada me nemoj napustitii" (ako je o ljubavi) vec zamjenite sa "zelim da si pored mene, zelim da uzivamo u zivotu i ostarimo zajedno sretni i ispunjeni"

Jako, jako bitno - nemojte sebe prisiljavati na ove "vijezbe" (nece biti uspjeha) sve sto radite, mora biti zato sto to zelite , i mora biti spontano..

Nadam se da sam malo pomogla.. Sretno!
Bejbi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:55   #15
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
radi kaj zelis...vidim da si ocajno pohlepna za navcem i na krivi nacin ga zelis
Slazem se.. i dodat cu jos nesto jako bitno kod Secreta - proslijedi dalje, odnosno kada pomognes sebi, pomogni i drugima oko sebe.. bit zivota nije samo imati novca, vec s tim novcem pomoci i drugia (ne doslovce dat im, vec drzite se one stare "ako zelis pomoci gladnome na jedan dan - daj mu ribu, ako mu zeis pomoci za cijeli zivot - nauci ga pecati"
Bejbi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 14:02   #16
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
da bi osoba privukla novac bez konkretnog fizičkog ili umnog rada mora nešto prodavati, pa makar i maglu, kao naši političari, svećenici i gurui (svaka čast iznimkama)
Tocno... primjenjivanjem pozitivnog razmisljanja, vi u biti privlacite mogucnosti zarade! to ne znaci iznenadni dobitak na lotu, vec mogucnost da preko svog vlastitog rada uspjete u zivotu!

Mi doslovce dobili smo priliku koja nam je okrenula zivot za 360 stupnjeva. Doslovce, al doslovce pojavila se jedna starija gospodja koja nicim izazvana predlozila nam je da nam pomogne otvoriti tvrtku.. mi radimo za sebe, a ona kao "tihi partner" dobije postotak od ciste zarade - prilika koja se desava once in a life time!
Bejbi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 15:23   #17
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Zanimaju me vaša iskustva i tehnike s kojima ste uspjeli privuči novac.... Zanima me kako je moguće u nekom kratkom roku privuči novac pomoću zakona privlačenja?
poštenjem
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 15:34   #18
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da će mi novac pasti s neba ako ama baš ništa ne radim nego npr,ako danas odigram loto listić ili slično,kako da kad odigram i dok čekam rezultate, samu sebe uvjerim da je cilj već postignut?


ne ide to tako.
treba radit i ne očekivat novce.
onda dolaze.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 19:00   #19
najveca greska je vizualizirati novac doslovno...ali naravno materijalisti neznaju drugacije jer su pohlepni a ima toliko drugih nacina
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 19:04   #20
NMT je na pravom tragu

Od karme dobivaš ono za što nisi vezan.
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.