Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2014., 17:09   #1
Lightbulb Deklaracija o nepostojanju osobe i opozivu suglasnosti

Ovaj dokument je samo da vam razgolica maštu, koristite ga samo ako DOBRO znate što radite, ako osobno prihvaćate SVE što u njemu piše, te ako stojite iza svake riječi u njemu i razumijete sve što se zapravodogađa. Ne radite ono što ne razumijete dovoljno dobro.

Cijelu deklaraciju možete vidjeti u jednom dokumentu koji je boljesređen ovdje: http://www.docdroid.net/k85e/deklara...nosti.doc.html

************************************************** ******

Primatelj:
REPUBLIKA HRVATSKA i svi entiteti proizašli iz nje, u njoj i oko nje.
Trg svetog Marka 2, 10000 Zagreb

DEKLARACIJA
O
ŽIVOM ŽIVOTU
I
OPOZIVU SUGLASNOSTI


I. PREAMBULA

Kada živi čovjek, tijekom svog živog života, u svoj um primi živu riječ Božju izravno od Stvoritelja i po toj riječi svojim umom pojmi prvo sebe, a potom kompletnu iluziju postojanja ukupnih religijskih, novčanih, političkih, poslovnih i svih ostalih sustava utemeljenih na osnovi kulturnih i društvenih razlika među ljudima, te shvati da su isti izumljeni robovlasnički sustavi koji služe demonskom cilju međuljudskih sukoba oko mrtvih stvari i živih stvorenja koje ostali ljudi zovu svojim vlasništvom i utvrdi da je svim javnim službenicima Papa Franjo putem ''MOTU PROPRIO'' od 11.07.2013 A.D., oduzeo imunitet kako bi navedeni mogli biti gonjeni zbog zločina protiv čovječnosti; tada je živom čovjeku umno obdarenom Božjom riječju, vrijeme:

- sebe i svoj um isključiti iz navedenih sustava iluzije koji spriječavaju čovječanstvo u svom daljnjem duhovnom, zemaljskom i tehnološkom napretku;

- opozvati svoju suglasnost svim drugim ljudima za sve navedene sustave izmišljene u ljudskom umu gdje jedino postoje;

- poništiti sve ugovore koji su sklopljeni ne-svjesno, iz ne-znanja i pod utjecajem kompulzivne sile;

- oprostiti svima sve dugove i svu štetu, što mu je do sada učinjena;

- izbaciti iz svog uma sve predrasude prema svim drugim ljudima;

- proglasiti svoju vlastitu slobodu, cjelovitost, suverenost, neovisnost, neutralnost i nepristranost;

- početi novi, slobodni život za koji je stvoren od Stvoritelja;

- uputiti živu riječ svim ostalim ljudima o svojem miroljubivom postojanju i ponašanju, bez u svojem umu ijedne zle misli prema ikome.




II. IZVORIŠNE OSNOVE

Tko ima oči, neka vidi! Tko ima uši, neka čuje! Nek svi sadašnji i budući svjedoče slijedećem spomenu i zabilješki događaja mojoj javnoj izjavi o deklaraciji i mojoj skromnoj molitvi Božanskom Stvoritelju, te svim nebesima i cijeloj zemlji.

Nekad izgubljen, sada nađen;
nekad uzet, sada vračen;
nekad maloljentan, sada punoljetan;
nekad nenadležan, sada nadležan;
nekad dijete, sada odrastao čovjek.

ja: živi čovjek; živi izvor svojih prava; stvoren u živom biološkom ljudskom tijelu sa muškim spolom; na datum: ____________.; ovdje i sada, svojom slobodnom voljom izražavam ovu

DEKLARACIJU
O
ŽIVOM ŽIVOTU
I
OPOZIVU SUGLASNOSTI

Kojom izjavljujem da sa današnjim datumom, opozivam svoju suglasnost da me bilo tko/itko pred bilo kim ili bilo čim priznaje kao osobu. Ovom DEKLARACIJOM O OPOZIVU SUGLASNOSTI (u daljem tekstu DEKLARACIJA) poništavam sve fiktivne/imaginarne/izmišljene veze između sebe samog, osobe: (IME PREZIME, Ime PREZIME, Ime Prezime), fiktivnog/izmišljenog entiteta stvorenog upisom činjenice rođenja u matičnu knjigu rođenih na datum___________ (vidi RODNI LIST u prilogu) i stvoritelja navedene osobe.

Za ikakav pretpostavljeni pokroviteljski/skrbnički zahtjev ikoga nad živim čovjekom neka se zna da ovime opozivam da itko ima bilo kakva pokroviteljska/skrbnička prava nad živim čovjekom, opozivam isto drugi put i opozivam da itko ima bilo kakva pokroviteljska/skrbnička prava nad živim čovjekom, pred Božanskim Stvoriteljem, nebesima i cijelom zemljom po treći put.

U daljnjem tekstu ove DEKLARACIJE stoje sve bitne stavke vezane uz mene: živog čovjeka; koji jesam, te moji vlastiti OPĆI UVJETI POSLOVANJA, ukoliko bilo koja institucija i/ili institut i/ili entitet kojem ovo objavljujem, stupa preko svojih subjekata/podanika/članova, u poslovni odnos sa mnom: živim čovjekom.

Izvire na javu:

REPUBLIKA HRVATSKA i svi entiteti proizašli iz nje, u njoj i oko nje.
URED PREDSJEDNIKA i svi entiteti proizašli iz njega, u njemu i oko njega.
VLADA RH i svi entiteti proizašli iz nje, u njoj i oko nje.
HRVATSKI SABOR i svi entiteti proizašli iz njega, u njemu i oko njega.
USTAVNI SUD RH i svi entiteti proizašli iz njega, u njemu i oko njega.
VRHOVNI SUD RH i svi entiteti proizašli iz njega, u njemu i oko njega.
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA RH i svi entiteti proizašli iz njega, u njemu i oko njega
MINISTARSTVO FINANCIJA RH i svi entiteti proizašli iz njega, u njemu i oko njega.
EUROPSKA UNIJA i svi entiteti proizašli iz nje, u njoj i oko nje.
UJEDINJENI NARODI i svi entiteti proizašli iz njih, u njima i oko njih.
NJEGOVA SVETOST PAPA FRANJO i svi entiteti proizašli iz njega, u njemu i oko njega.

(obaveza je principala obavijestiti svoje agente o ovoj OBJAVI)

Isključivo navedeni primatelj DEKLARACIJE ima rok od 30 dana od kalendarskog datuma primitka iste, temeljem točnih činjenica pismeno prigovoriti ili izraziti ne-suglasnost s ovom DEKLARACIJOM, te isto poslati na poštansku adresu: _________________________________ preporučenom poštanskom pošiljkom. Prigovor ili ne-suglasnost treba sadržavati detaljno obrazložene, točne, naturalne, činjenične dokaze da ono što je pisano u DEKLARACIJI nije točna istina. Protekom roka od 30 dana ova DEKLARACIJA stupa na snagu (postaje pravomoćna), te ju bilo tko/itko bilo kakvim ili ikakvim pravnim sredstvima nakon proteka zadanog roka ne može osporiti, a živi čovjek: ______________; ostvaruje pravni imunitet.

Ova DEKLARACIJA datuma ____________ javno je objavljena na internetu putem web stranice:

http://

Ovu DEKLARACIJU stvorenu na jedanaest (11) stranica i čiji je sastavni dio RODNI LIST; pisao sam za sebe: živog čovjeka; i istiniti je izraz: živog čovjeka; bez ikakve prisile pri zdravom umu, te izvire iz svijesti o tome tko sam.

Ova DEKLARACIJA sastavljena je u dvanaest (12) istovjetnih, jednakovrijednih primjeraka, od kojih jedan (1) zadržavam za sebe.

ja: živi čovjek; _____.
floweroflife is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 17:09   #2
III. TEMELJNE ODREDBE


Paragraf 1.

ja: živi čovjek; stvoren sam u živom biološkom tijelu s muškim/ženskim spolom, od Stvoritelja. Moja suština su ljubav i dostojanstvo prema svakom čovjeku, ravnoteža, mir, neutralnost i nepristranost. Živo biološko tijelo u kojem jesam, na ovaj svijet, rođeno je od živog biološkog tijela moje biološke majke na datum 04.10.1979. u 12:00 sati A.D., što ona verificira svojim autografom i jedinstvenim pečatom dizajniranim od Stvoritelja.

nije otvoreno za pregovaranje
sva prava pridržana
Autograf i jedinstveni pečat žive biološke majke živog čovjeka

Paragraf 2.

Nakon rođenja živog biološkog tijela u kojem jesam, stvorili su, bez moje suglasnosti i znanja o tom činu stvaranja, fiktivnu/izmišljenu/imaginarnu osobu, koju su imenovali osobnim imenom i s kojom sam utjecajem kompulzivne sile ne-svjesno poistovjećivao sebe: živog čovjeka. Navedenu osobu drugi ljudi prejudiciraju da sam ja i poistovjećuju sa mnom: živim čovjekom; iako osoba nije stvorena od Stvoritelja, nego su je stvorili subjekti (podanici) organizacije koja je imala naziv ''SOCIJALISTIČKA FEDERATIVNA REPUBLIKA JUGOSLAVIJA'', a koje je sljednik organizacija koja ima naziv ''REPUBLIKA HRVATSKA''. Osobno ime stvorene i imenovane osobe pisano je verzalom, što čini neosporivi dokaz kako su navedenu osobu stvorili kao pravnu fikciju za potrebe poslovanja u pravnom prometu, kojoj je po rimskom pravu ukinut status libertatis i time je učinjena robom izumljenog sustava (vidi RODNI LIST u prilogu). Ovom DEKLARACIJOM osporavam biti osoba imenovana imenom i prezimenom upisanom na tom RODNOM LISTU, ili bilo kojem drugom dokumentu utemeljenom navedenim RODNIM LISTOM. Razlog osporavanja utemeljen je činjenicom kako živi čovjek: stvoren od Stvoritelja, u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom: nikada nije bio, nikada nije mogao biti, nikada nije i nikada neće biti: fikcija/izmišljotina/imaginacija pisana/tiskana na komadu papira ili plastike, te bilo kojem drugom nositelju podataka.

Paragraf 3.

ja: živi čovjek; nisam ikada ikome dao suglasnost da me naziva i/ili poistovjećuje sa i/ili ograničava bilo kakvim nazivom, obuhvaćajući ali ne ograničavajući nazive ''građanin'', ''osoba'', ''tuženik'', ''okrivljenik'', ''vozač'', ''gospodin'' i slično, kako je pisano u dokumentima koji imaju naziv ''zakoni'', ''akti'', ''statuti'', pravilnici'' i slično, koje je pisao drugi čovjek: stvoren u biološkom tijelu s muškim ili ženskim spolom. ja: živi čovjek; posjedujem isključivu slobodu i odgovornost, za sebe iz sebe-izvora vaditi bilo kakva ''pravila/propise/zakone/odluke'' i slično. Ukoliko itko smatra da sam ikome dao svoju suglasnost da navedeno donosi za mene: živog čovjeka; ovom DEKLARACIJOM opozivam svaku i bilo koju suglasnost koju sam ikada ikome dao na bilo koji način da mene: živog čovjeka; smatra ili oslovljava tim nazivima i/ili da za mene: živog čovjeka; vadi i donosi ''pravila/propise/zakone/odluke'' i slično. Svaki pokušaj poistovjećivanja mene: živog čovjeka; s nazivima ''gospodin“, ''osoba'', ''građanin'', ''državljanin'', ''porezni obveznik'', ''sudionik u prometu'', ''vozač'', ''dužnik'', ''vojni obveznik'', ''tuženik'', ''okrivljenik'' i slično, ili pisanje osobnog imena verzalom (velikim tiskanim slovima), ne odražavaju suštinu mene: živog čovjeka; stvorenog u živom biološkom tijelu s muškim spolom, od Stvoritelja, te su kao takvi ništavni ab initio.

Paragraf 4.

Život koji je Stvoritelj darovao biološkom tijelu u živom biološkom tijelu moje majke, sloboda koju je Stvoritelj darovao živom biološkom tijelu u trenutku rođenja, te svijest o tome tko ja jesam koja je po živoj riječi Božjoj darovanoj od Stvoritelja, stvorena u umu živog biološkog tijela, ograničeni su jedino Stvoriteljevim zakonima prirode, životom i slobodom drugog čovjeka stvorenog u živom biološkom tijelu s muškim ili ženskim spolom, te pismenim ugovorima na koje sam ja: živi čovjek; svjesno, svojevoljno, sa punim znanjem o njima i njihovoj prirodi stavio svoj jedinstveni pečat dizajniran od Stvoritelja i autograf, a gdje se na bilo koji način ne radi o oživljavanju fiktivne osobe navedene u ovoj DEKLARACIJI. Slobodan sam sa svojim živim biološkim tijelom izražavati se i raditi što god želim sve dotle dok ne ugrožavam život, slobodu ili živu biološku i mrtvu fizičku imovinu drugog čovjeka stvorenog u živom biološkom tijelu s muškim ili ženskim spolom ili dok ne kršim odredbe pismenog ugovora na koji sam svjesno, svojevoljno, sa punim znanjem o njima i njihovoj prirodi stavio svoj jedinstveni pečat i autograf.

Paragraf 5.

Bilo koji drugi ''pravilnici/propisi/zakoni/odluke'' i slično, vađeni i doneseni od bilo kojeg drugog živog čovjeka stvorenog u živom biološkom tijelu s muškim ili ženskim spolom, za koje nisam dao svoju suglasnost i svojim autografom i jedinstvenim pečatom verificirao istu, za mene su ništavni. Bilo koji drugi ''pravilnici/propisi/zakoni'' i slično, doneseni od bilo koje pravne fikcije, obuhvaćajući ali ne ograničavajući se na entitet naziva ''REPUBLIKA HRVATSKA'', za mene su ništavni, ukoliko im nisam dao suglasnost i svojim autografom i jedinstvenim pečatom istu verificirao, jer svi izumljeni entiteti su u vremenskoj i prirodnoj hijerarhiji stvaranja ispod mene: živog čovjeka; stvorenog u živom biološkom tijelu s muškim spolom, pa se tako ne mogu odnositi na mene: živog čovjeka; koji sam živi izvor svojih prava, svoje slobode i svoje odgovornosti, bez moje suglasnosti verificirane mojim autografom i jedinstvenim pečatom.
ja: živi čovjek; jedino i isključivo vladam sobom samim, svojim živim biološkim tijelom, svojom živom energijom, svojom slobodnom voljom, svojim živim umom, svojim živim životom, svim što upotrebom svojeg živog biološkog tijela i uma izumim, napravim, primim i koristim, te svojim vremenom od trenutka stvaranja mojeg živog života do trenutka kada biološko tijelo koje posjedujem neće biti mojim živim životom ispunjeno. Bilo kakvo svojatanje ili ograničavanje navedenog u prethodnoj rečenici, od strane bilo koga i ikoga smatram kršenjem svojeg živog života, svoje slobode, te napadom na mene, moj posjed i vlasništvo.

Paragraf 6.

Neograničeno sam odgovoran za sva djela koja činim, te sam suglasan naknaditi svaku štetu nastalu mojim djelovanjem drugom živom čovjeku stvorenom u živom biološkom tijelu s muškim ili ženskim spolom; ili njegovoj imovini. Ukoliko je navodna šteta biološki i fizički nemjerljiva, nevidljiva i egoistične je prirode, ne smatram je štetom i nije šteta, ali ću se svojem bratu i sestri čovjeku uljudno ispričati jer sam miroljubiv čovjek.
Temeljem vlastitih načela neutralnosti i nepristranosti, uzdržavam se od uključivanja u bilo kakve i ikakve međuljudske sukobe utemeljene na:
1. naturalnim činjeničnim razlikama u izgledu ljudskih bioloških tijela;
2. izmišljenim fiktivnim razlikama u rasi, boji kože, spolu, jeziku, vjeri, političkom ili drugom uvjerenju, nacionalnom ili socijalnom podrijetlu, imovini, rođenju, naobrazbi, društvenom položaju ili drugim izmišljenim fiktivnim osobinama.

Paragraf 7.

ja: živi čovjek; imam isključivo izvorno pravo, slobodu i odgovornost određivanja i definiranja tko ja jesam. Sve eventualne izmjene i dopune ovih paragrafa određujem samo ja. Sva druga mišljenja i/ili tumačenja bilo kojeg drugog živog čovjeka stvorenog u živom biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom, bilo kojih fiktivnih fizičkih osoba, bilo kojih fiktivnih pravnih osoba, bilo kojih izmišljenih fiktivnih entiteta i svih drugih poznatih i nepoznatih bilo živih ili neživih, fiktivnih ili stvarnih, bioloških ili fizičkih bića i entiteta, kakvi god ih nazivi i titule krasili, o tome tko sam ja, potpuno su ništavna ab initio.

Paragraf 8.

Svatko tko ugrožava život, slobodu i odgovornost meni darovane od Stvoritelja ili krši DEKLARACIJU koju pišem isključivo i samo za sebe: živog čovjeka; svjesno meni čini štetu. Štetu čini s potpunim znanjem i sviješću o materijalnim posljedicama svojeg činjenja, te svojim činjenjem snosi svu odgovornost za štetu i neopozivo daje svoju suglasnost za ugovorni odnos adhezionog karaktera sa mnom: živim čovjekom. Navedenim ugovornim odnosom, mene:živog čovjeka; obeštećuje prema cjeniku štete u OPĆIM UVJETIMA POSLOVANJA koji su sastavni dio ove deklaracije.

Paragraf 9.

Svi koji žele stupiti sa mnom u poslovni kontakt i/ili aktivirati/dogovoriti ikakav ugovorni odnos adhezionog karaktera sa mnom iz bilo kojeg razloga, za tu svrhu mogu koristiti poštansku adresu: ________________________.

sva prava pridržana
ja: živi čovjek; _______
autograf i jedinstveni pečat živog čovjeka
floweroflife is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 17:10   #3
OPĆI UVJETI POSLOVANJA


Paragraf 1.

ja: živi čovjek; stvoren u živom biološkom tijelu s muškim spolom, od Stvoritelja, odlučujem hoću li s bilo kime zasnovati bilo kakav ugovorni odnos. Svi što protivno mojoj slobodnoj volji, mene prisilom ili na bilo koji drugi način uvlače u bilo kakav ugovorni odnos koji nije u skladu s DEKLARACIJOM, svjesno i pod punom vlastitom odgovornošću daju suglasnost za ugovorni odnos adhezionog karaktera sa mnom, te su suglasni naknaditi meni načinjenu štetu i/ili platiti mi izvršenje zahtjevanih usluga prema paragrafu 6. OPĆIH UVJETA POSLOVANJA.

Paragraf 2.

Itko tko čini bilo kakvu radnju koju smatram štetnom za sebe, a nije u skladu s DEKLARACIJOM i/ili nije definirana cjenikom u paragrafu 6., plaća mi najmanje 25 (slovima dvadesetipet), a najviše 500.000 (slovima petstotisuća) troy unci čistoga srebra, bez pogovora i/ili prigovora i/ili osporavanja, prema mojoj procjeni razine štete nanesene tim događajem i/ili cijene mojeg djelovanja zbog takvog događaja.

Paragraf 3.

Svi pokušaji ograničavanja moje slobode, od bilo koga unutar fiktivnog birokratskog aparata i njemu fiktivnih pripadajućih entiteta, te živih ljudi koji djeluju u ulozi birokrata tih entiteta, bez dokaza nadležnosti za ograničavanje ili bez dokaza mojeg počinjenja krimena i/ili mjerljive štete drugom čovjeku, stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom, stavljaju navedene u ugovorni odnos sa mnom prema kojem se obvezuju zbog ograničavanja mojeg raspolaganja nad mojom imovinom, mojim vremenom života, mojom životnom energijom, isplatiti meni: živom čovjeku: odštetu prema CJENIKU ŠTETE navedenom u paragrafu 6.

Paragraf 4.

Sve zahtjeve i/ili ponude upućene meni: živom čovjeku; koji koristi ime ______, od strane onih koji upućuju zahtjeve i/ili ponude, a koji nemaju valjani, pravomoćni ugovor o točno definiranim odnosima između živog čovjeka; koji koristi ime _______ i njih, zbog kršenja paragrafa pisanih u DEKLARACIJI, naplaćujem putem fakture po CJENIKU ŠTETE koji je naveden u paragrafu 6.

Paragraf 5.

Zahtjeve i/ili ponude suglasan je putem fakture platiti po CJENIKU ŠTETE kršitelj paragrafa DEKLARACIJE, te kršiteljev nalogodavac.

Paragraf 6.

CJENIK ŠTETE

1 Ograničavanje kretanja živog čovjeka: _______; bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom; ________; i/ili dokaza da je živi čovjek:________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom naudio ili štetio (min. 1 sat) 15 oz t/h

2 Usmene i pismene prijetnje, uključujući ali ne ograničavajući se na prijetnje zadržavanjem, oduzimanjem slobode, uzimanjem biometrijskih podataka, fizičkim ozljedama, prijavom, tužbom i slično, bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da sam drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 40 oz t

3 Primjena fizičke sile na živom čovjeku: ________ 80 oz t

4 Korištenje imovine živog čovjeka: ________ 5 oz t/h

5 brisan

6 Ozlijeđivanje biološkog tijela: živog čovjeka; ________ Min. 50
oz t/ozljeda

7 Nanošenje ozljede ili ozljeda tijelu živog čovjeka: ________; sa smrtnom posljedicom , plativo uživateljima odštete tog događaja, a koji imaju
ugovor o tome da su oni ti koji imaju pravo na tu odštetu. 500.000 oz t

8 Oduzimanje i/ili zadržavanje imovine živog čovjeka: ________; bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa istim i/ili dokaza da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu (min. 1 sat) 40 oz t/h

9 Oštećenje imovine živog čovjeka: ________ 20 oz t + popravak

10 Uništenje imovine živog čovjeka: ________ po procjeni (min 30 oz t)

11 Oduzimanje slobode živog čovjeka: ________; bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa mnom i/ili dokaza da je isti drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu (min. 1 sat) 20 oz t/h

12 Izvršavanje naloga i/ili naređenja bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da je isti drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 30 oz t

13 Pisanje rođenog imena jadran i obiteljskog imena pužar VERZALOM (velikim štampanim slovima) čiji ja: živi čovjek; ________; nisam vlasnik 5 oz t

14 Oslovljavanje živog čovjeka: ________; nazivima gospodin/okrivljenik/počinitelj/građanin/državljanin/vozač/osoba/
biciklist i slično, bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa istim i/ili dokaza da je isti drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 5 oz t

15 Primitak okumenta/zahtjeva/naloga/naredbe/poziva/rješenja/obavijesti i slično, bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da je isti drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 5 oz t

16 Svaki zahtjev/nalog/naredba/poziv/rješenje bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 15 oz t

17 Vođenje predmeta protiv živog čovjeka: ________; pred sudom od strane bilo koga, bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa između mene i druge strane i/ili dokaza da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 40 oz t/ročište

18 Vođenje predmeta protiv živog čovjeka: ________; pred sudom od strane onoga tko smatra da je sudac, a bez dokaza da ima nadležnost nad živim čovjekom; ________ 60 oz t/ročište

19 Vođenje predmeta protiv živog čovjeka: ________; pred sudom od strane onoga koji smatra da je pravnik/advokat/odvjetnik/zastupnik/punomoćnik druge strane, bez dokaza da ima valjanu policu osiguranja od odgovornosti 25 oz t/ročište

20 Vođenje predmeta protiv živog čovjeka: ________;
pred sudom od strane onoga koji smatra da je pravnik/advokat/odvjetnik/zastupnik/punomoćnik i slično, druge strane, bez dokaza da onaj tko smatra da je pravnik/advokat/odvjetnik/zastupnik/punomoćnik i slično, druge strane, ima valjanu punomoć od iste, a koja je prethodno dala dokaz da sa živim čovjekom: ________; ima ugovorni odnos i/ili posjeduje dokaz da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 50 oz t/ročište

21 Izdavanje zahtjeva/naloga/naredbe/poziva/rješenja bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 30 oz t

22 Svaki pokušaj provedbe ili provedba bilo kojeg prethodno izdanog dokumenta/zahtjeva/naloga/naredbe/poziva/rješenja bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 40 oz t

23 Trošak vremena života živog čovjeka: ________; iz bilo kojeg razloga, a bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu (min. 1 sat) 7,5 oz t/h

24 Korištenje vozila u vlasništvu živog čovjeka: ________ 0,15 oz t/km

25 Pisanje dopisa uz utrošak materijala i energije 3 oz t/stranicaA4

26 Urudžbiranje dopisa i predstavki slanjem ili uručenjem 1 oz t/kom

27 Korištenje telekomunikacijskih sredstava (min. 1 sat) 1 oz t/h

28 Korištenje stručne pravne zaštite za obranu živog čovjeka: ________ 100 oz t /predmet

29 Slanje fakture živog čovjeka: ________ i/ili obavijesti i/ili opomena o dugovanju 1 oz t/kom

30 brisan

31 Audio snimanje glasa živog čovjeka: ________; bez izričitog pismenog pristanka živog čovjeka: ________; ovjerenog autografom i jedinstvenim pečatom živog čovjeka: ________; a bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 10 oz t/snimka

32 Video ili fotografsko snimanje živog čovjeka: ________; ili imovine živog čovjeka: ________; bez izričitog pismenog pristanka živog čovjeka: ________; ovjerenog autografom i jedinstvenim pečatom živog čovjeka: ________;, a bez dokaza o postojanju ugovornog odnosa sa živim čovjekom: ________; i/ili dokaza da je živi čovjek: ________; drugom čovjeku stvorenom u biološkom tijelu sa muškim ili ženskim spolom nanio štetu 20 oz t/snimka

Način plaćanja: troy unce srebra (Ag)
plative na datum plaćanja fakture, u srebru ili u protuvrijednosti fizičkim
novčanicama valuta HRK, EUR, CHF, USD, po srednjem tečaju davatelja tečaja
navedenog u fakturi
Naknade za naplatu: Naknade za naplatu neplaćenih faktura obračunavaju se kao dodatak
osnovnom iznosu.

Opaska: Svaka pristojba, naknada, taksa ili račun povrh opisanih radnji, uključujući ali ne ograničavajući se na sadržaj kamatne komponente, biti će razmatrana kao posebni incident. Vrijednost uvećanja odgovornosti će odrediti broj incidenata za koje se ispostavljaju računi.

Paragraf 7.

Navedeni OPĆI UVJETI POSLOVANJA mogu biti promijenjeni u bilo kojem trenutku. Primatelj će o promjenama biti obaviješten pismeno, preporučenom poštanskom pošiljkom. Novi OPĆI UVJETI POSLOVANJA zamjenjuju prethodno izdane uvjete i stupaju na snagu na datum kada će biti zabilježeno da je primatelj zaprimio iste preporučenom poštanskom pošiljkom.

sva prava pridržana
ja: živi čovjek; ________
Autograf i jedinstveni pečat živog čovjeka
floweroflife is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 18:09   #4
Šta je to?
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 23:01   #5
Pizdarija iz SAD-a koju je ocito netko preveo kod nas, koja ti kakti dopusta da vise nisi pod juresdikcijom drzave i razvrgnes sve odnose sa svim institucijama. Generalno moze funkcionirati ak zivis u sumi i nikog ne diras dok se ne desi omanja pizdarija, tipa pocne te bolit zub, dobijes karijes pa trebas kod zubara. Jer onda skuzis korist od bivanja HR gradjanina i zdravstvenog na koje imas pravo. Inace krepas od sepse.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 23:10   #6
Iskreno Leman_Russ, ama baš ništa od ovog što si napisao nije istina. Niti jedan dio.
floweroflife is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 23:33   #7
Kak ne?
Nije to ovo?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 01:30   #8
I kruške i jabuke su voće, no nisu ista stvar. Ne omalovažavaj ono što ne poznaješ dovoljno, a konkretno to je pravo.
floweroflife is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 14:37   #9
Quote:
floweroflife kaže: Pogledaj post
Iskreno Leman_Russ, ama baš ništa od ovog što si napisao nije istina. Niti jedan dio.
Ali je pizdarija.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:03   #10
Zanimljivo, moze pojasnjenje konkretnim primjerom? Jel netko tako postupio? Bilo je nesto slicno vec na alternativi, neznam jel to isto to ili slicno?

Sent from my Galaxy S4 mini using tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:35   #11
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, moze pojasnjenje konkretnim primjerom? Jel netko tako postupio? Bilo je nesto slicno vec na alternativi, neznam jel to isto to ili slicno?

Sent from my Galaxy S4 mini using tapatalk
Probaj nešto tako negdje napraviti i ne gine ti psihijatrija.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:51   #12
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Ali je pizdarija.
E tu se slažemo. Ovaj gore tekst koji je napisao pokretač posta je namijenjen za idiote, idiota, idiotes.

Pa to je gore od religije. Mislim, tko još danas može biti tako naivan da vjeruje kako nije obavezan poštivati milijune zakona koji su zapisani još prije rođenja samog čovjeka. Pa nije da se ljudi rađaju bez obaveza, pa nismo mi životinje da se na nas odnose nekakvi prirodni zakoni, na šta to zvuči, na nekakvu alternativu.

Ne mogu vjerovati da u 21. stoljeću još uvijek ima ljudi koji misle da zakon služi čovjeku. Teška idiotarija. Čovjek služi zakonu i to znaju danas i ptice na grani i djeca, tako da ove gore deklaracije slobodno objesite mačku o rep. Pa nije država tu da služi čovjeku, nego obratno.

Mislim šta si sve ljudi dopuštaju filozofirati danas. Ovakve filozofije bi trebalo odmah po zakonu kazniti, a autora onog gore teksta strpati u ludicu, u zatvor ili možda bi bilo još boljeda ga se odmah likvidira. Pa to je prijetnja nacionalnoj sigurnosti. Takav čovjek bi mogao odbiti ići u vojsku ili rat. Takav idiot bi mogao biti tako drzak da prekrši zakon iako nikom nije nanio štetu, a to je kažnjivo, po zakonu.

Zamislite samo kud bi to dovelo. Netko bi mogao posaditi kakvu zabranjenu biljku doma u svom dvoru i još bi bio tako bahat da mislikako ne krši zakon. Takav idiot bi mogao prestati plaćati TV pretplatu. Pa ljudi bi na svojoj zemlji gradili kuće bez dozvole. Tako bi netko mogao biti tako drzak da ode u svoju šumu i posijeće neka drva bez da prije toga traži dozvolu za rušenje od države.

Pa kud bi to dovelo? Kaos i rasulo! Ljudi bi ulicama hodali ko zombiji, mjesec bi se srušio u ocean.

Zamislite samo, takav idiot bi mogao parkirati bez da kupi kartu i onda bi poslije mogao opovrgavati kaznu koja je propisana zakonom, jer nema ugovor sa nuditeljem parkinga. Kakav nered! Ljudi bi mogli misliti da predsjednici, ministri ne zastupaju njih, a glasali su za njih svojom voljom, što znači da svaki zakon kojidonesu ti ljudi postaje automatski obvezujući za sve ljude na svijetu.. Ok ne za sve na svijetu samo za ljude u toj zemlji. Kakav prirodni zakon ili prirodno pravo, ste vi normalni?

Sve u svemu, apokalipsa. Po mom mišljenju, ne samo da je ovo za psihijatriju ako se dostavi nekoj instituciji, nego bi trebalo autora strpati na psihijatriju samo zato jer je to napisao ili zato jer mu je to palo na um. Ja nisam tako pametan tj nisam pročitao sve zakone na svijetu, no siguran sam da je to po nekom zakonu protuzakonito. Jednostavno ima toliko zakona da je to gotovo sigurno.

Sad mi je palo na pamet. Pa kad bi stvarno bilo kako kaže ovaj idiot-autor teksta, tada bi ti ljudi mogli misliti i da su granice neke države fikcija. Pa kaj oni ne vide policajce na granici, ogradu, rampe. Netko bi očito mogao misliti da je svijetbez granica, tj da su one fiktivne. Čista ludost i za ludaru.

Nama je ovaj idiot našao soliti pamet, kao da mi ne znamo i sami dobro kako funkcionira pravo i pravosuđe. Pa svatko od nas na forumu zna pravo, i izvan foruma. Predlažem da se ovaj post prijavi policiji, neka nađu njegov identitet da ga se osudi na robiju. Ovo je nedopustivo!

Znamo mi dobro kako pravo funkcionira. Ne treba nam tamo neka deklaracija da bi znali da smo slobodni.

floweroflife is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 17:37   #13
Pozivajući se na prava čovjeka, čovjek je srušio ovrhu Hrvatskog Telekoma te je kompanija odustala od ovrhe.

Dokument i pismo je dostupno pa možete pročitati kako to radi čovjek.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...niti-isto.html

Ukoliko koristite dokumente iz priloga, koristite ih na vlastitu odgovornost. Za korištenje dokumenata, potrebno je znati usmeno obraniti napisano u dokumentu, ako nemate potrebno znanje, preporuka je da dokumente ne koristite, jer će dokumenti biti korišteni protiv vas.
floweroflife is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 15:20   #14
odlično!
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 16:29   #15
Ti flower kao da nisi nikad bio na sudu. Ko te tamo išta stvarno pita? Možeš izverglat svoje, al oni idu po svome, i jači su. Osim ako imaš Čedu Prodanovića pred kojim će sudac napunit gaće, a on može kopat nos i smješkat se ko Monaliza dok ne zine ono što i vrapci na grani znaju pjevat. Al on je The Faca oko koje će se sjatit novinari, pa si suci ne mogu dozvoliti pizdarije da im karijera ne ode na bubanj, dok nas anonimne smrtnike bez beda mogu šikanirat bez da to ikoga zanima.

Zadnje uređivanje Shy-Ning : 11.10.2015. at 17:29.
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 09:40   #16
Quote:
Shy-Ning kaže: Pogledaj post
Ti flower kao da nisi nikad bio na sudu. Ko te tamo išta stvarno pita? Možeš izverglat svoje, al oni idu po svome, i jači su. Osim ako imaš Čedu Prodanovića pred kojim će sudac napunit gaće, a on može kopat nos i smješkat se ko Monaliza dok ne zine ono što i vrapci na grani znaju pjevat. Al on je The Faca oko koje će se sjatit novinari, pa si suci ne mogu dozvoliti pizdarije da im karijera ne ode na bubanj, dok nas anonimne smrtnike bez beda mogu šikanirat bez da to ikoga zanima.
. T com je uspio ali zato što im se nije isplatilo jebat s njime da im je bilo u interesu se snjime natezat napravili bi. Da sam u imali neke veće koristi od ovog , angažirali bih odvjetnički tim . Neko tko je platio sudske trošove?
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 10:39   #17
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
. T com je uspio ali zato što im se nije isplatilo jebat s njime da im je bilo u interesu se snjime natezat napravili bi. Da sam u imali neke veće koristi od ovog , angažirali bih odvjetnički tim . Neko tko je platio sudske trošove?
Tako je. Ako vide da imaš nekretninu ili pokretninu koju bi vrijedilo ugrabiti, zagrist će ko pitbul u slučaj dok se toga ne dokopaju. Ako vide da si bogec kojem jedino sasušeni bubreg mogu izvaditi, neće se ni zamarati tobom. Onaj mramor po odvjetničkim uredima na najelitnijim lokacijama i te kako košta, i ne plaćaju ga smrtnici iz svojih prihoda.
To je realnost našeg pravosudnog sistema, koliko god sve na papiru izgledalo divno i krasno i pravedno.
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 22:11   #18
đavolji odvjetnici
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 12:53   #19
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Šta je to?
Certifikat da si ti ti..
__________________
Živjeti vrijedi samo onda ako se u životu postavljaju beskrajni zahtjev,ako se teži nemogućem.. - M.A.Bulgakov 1891-1940 IAYS-Inicijativa Are You Syrious
Hallsta-Eos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.